Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 09:51   #281
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ja se grozim "jebanja" u guzu. Meni taj način naginje na pederasto ponašanje. Ne bi svoj presavršeni kurac nabijao među govna da mi platiš. Ali ja imam mišljenje o tome zašto neki tipovi žele "jebati" u guzu. Mislim da su ili pederi koji to rade i sa svojim "dečkom" a cura im je paravan ili imaju pre maleni i pre uski kurac, pa vaginalnim koitusom ne mogu dovesti svoju curu do orgazma a možda ni sami ne uživaju. I da završim, preferiram veće pičke.
Vrvi forum od presavršenih jebača.
almiro78 is offline  
Old 10.08.2010., 09:55   #282
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Samo nije prst isto što i kurac.
Koliko se sjećam.
Ma kazem, primjera radi, al moze i dildo sa istim proporcijama kurcu. jbg.
Nije to sad bitno...
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 09:58   #283
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Ma kazem, primjera radi, al moze i dildo sa istim proporcijama kurcu. jbg.
Nije to sad bitno...
Idu mi na kurac oni koji svoj šupak drže kao neku svetinju u koju se ne smije ni puhnut, a kamoli dotaknuti, a ženski bi razvaljivali dok se ne raspadne.
Samo to, ništa više.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 10.08.2010., 09:59   #284
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Rekla bih da se to više odnosi na one sivonje koji ne prihvaćaju "ne" kao odgovor, nego navaljuju, navaljuju, navaljuju, vrše pritisak, kao što naslov i kaže.
A razlog za seks, pa i bilo kakav drugi oblik komunikacije s takvim sivonjama, je...?
Lord Byron is offline  
Old 10.08.2010., 10:03   #285
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Idu mi na kurac oni koji svoj šupak drže kao neku svetinju u koju se ne smije ni puhnut, a kamoli dotaknuti, a ženski bi razvaljivali dok se ne raspadne.
Samo to, ništa više.
Apsolutno se slazem.
To sam i napisao. I to sam svaki put kad bi curu trazio guze (a ona mi rekla gurni si ti nesto takvo u guzicu najprije), predlozio.......
Zato bas i kazem, uzasno me smeta kad cura kaze da je boli kad joj lagano gurnes prst u supak, jer jako dobro znam kakav je to osjecaj... jbg

Dakle, trazim guze, i ne smatram svoju svetom. Ako hoce nek s njom slobodno radi sta hoce... jbg

Sta mislite svi vi, zasto se kaze "lize mu guzicu" il tak nest slicno? Zato jer to nije lijep osjecaj, il zato jer je to prekrasno? hm......
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 10:05   #286
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A razlog za seks, pa i bilo kakav drugi oblik komunikacije s takvim sivonjama, je...?
Ja ne bih znala.
Ali o tome se priča ovdje.
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Zato bas i kazem, uzasno me smeta kad cura kaze da je boli kad joj lagano gurnes prst u supak, jer jako dobro znam kakav je to osjecaj... jbg
Dobro, a kako ti znaš da neku možda stvarno ne boli?
Možda ima hemeroide ili nešto.. jbg, nisu svi isti, niti svima isto paše.

Mene doduše ne boli prst u šupku, ali mi je to izrazito neugodan osjećaj. I zašto bi onda netko navaljivao, ako lijepo kažem da mi to smeta i da mi ne paše?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 10.08.2010., 10:11   #287
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Zato bas i kazem, uzasno me smeta kad cura kaze da je boli kad joj lagano gurnes prst u supak, jer jako dobro znam kakav je to osjecaj... jbg
Možeš li se domisliti nekom razlogu zbog kojega bi cura lagala/izmišljala? Ili je "tvoj osjećaj" mjera što, kako i koliko moraju osjećati svi?

Uostalom, čak i da bol nije pravi razlog odbijanja: otkad to postoje "opravdani i neopravdani" razlozi za odbijanje? Ljudi (a i žene) jednostavno imaju pravo reći "ne".
Lord Byron is offline  
Old 10.08.2010., 10:12   #288
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Sta mislite svi vi, zasto se kaze "lize mu guzicu" il tak nest slicno? Zato jer to nije lijep osjecaj, il zato jer je to prekrasno? hm......
Potpuno pogrešan primjer.

Izraz se upotrebljava ne da bi se istaknuo užitak lizanoga, nego da bi se naglasilo poniženje na koje lizatelj pristaje.
Lord Byron is offline  
Old 10.08.2010., 10:13   #289
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Uostalom, čak i da bol nije pravi razlog odbijanja: otkad to postoje "opravdani i neopravdani" razlozi za odbijanje? Ljudi (a i žene) jednostavno imaju pravo reći "ne".
Upravo to i govorim! Bolje onda rec necu i gotovo, nego izmisljat glupe razloge zasto i kako, a ni jedan nije istinit. jbg

Uglavnom se tome protive oni koji uopce nisu probali i trkeljaju o boli, gadosti, govnu smradu i ne znam vec cemu.......
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 10:14   #290
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Potpuno pogrešan primjer.

Izraz se upotrebljava ne da bi se istaknuo užitak lizanoga, nego da bi se naglasilo poniženje na koje lizatelj pristaje.
Hahahahaha

Onda ti je cura, decko, ponizena do jaja dok ti sauga kurac....
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 10:14   #291
Meni nikada neće biti jasna ta dogma PONIŽENJA koja vlada kada se spomene oralni seks.
reggie31 is offline  
Old 10.08.2010., 10:16   #292
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Meni nikada neće biti jasna ta dogma PONIŽENJA koja vlada kada se spomene oralni seks.
Pa isto kao ni meni o ponizenju kad decko zeli polizat curi guzicu (il obratno).
Zapravo bi curi trebalo to bit drago, kao sto je i decku dok mu cura pusi...
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 10:20   #293
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Fuj.Stavljati kurac tamo odakle serem.Mislim može bit i najčistija al i sama pomisao na to mi je bljak.
Fuj, stavljati kurac tamo odakle krvari
almiro78 is offline  
Old 10.08.2010., 10:23   #294
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Hahahahaha
Gledaj, ja sve svoje poduke naplaćujem - tvoja neukost će ostati tvoj problem.

Izraz "liže mu/joj guzicu" (koji si ti potegnuo kao nekakav argument u prilog analnom seksu ) koristi se za osobu koja ne preza ni od čega, pa ni od "ponižavajućeg" lizanja guzice, da bi se dodvorila tome nekome. I to je to. Prepričavanje fraze.

Zaključiti iz tumačenja te fraze bilo što o mojim stavovima je... hm, takvo da bi svaki opis donio troznamenkasti broj bodova.
Lord Byron is offline  
Old 10.08.2010., 10:32   #295
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Gledaj, ja sve svoje poduke naplaćujem - tvoja neukost će ostati tvoj problem.

Izraz "liže mu/joj guzicu" (koji si ti potegnuo kao nekakav argument u prilog analnom seksu ) koristi se za osobu koja ne preza ni od čega, pa ni od "ponižavajućeg" lizanja guzice, da bi se dodvorila tome nekome. I to je to. Prepričavanje fraze.

Zaključiti iz tumačenja te fraze bilo što o mojim stavovima je... hm, takvo da bi svaki opis donio troznamenkasti broj bodova.
Nisi skuzio, ocito... jbg
Nisam rekao u smislu ponizenja, nego u smisltu toga da je to fuj i boli. Pa sam htio rec da se taj izraz ne koristi zato jer to stvarno boli i smeta, nego je to lijep osjecaj i onome kome se lize guzica to moze samo pasat i moze uzivat...

Iako, smo otisli sad vec s ove teme. Naslov teme je pritisak, a to je nest drugo. Zato sam i rekao, ako to netko ne voli, nek kaze da ne voli i gotovo, a ne da sere kako ovo, kak ono, kak si sam gurni prsti, i tome slicno....
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 12:07   #296
nema pritiskam, okrenem mu guzu i to je to
duffy27 is offline  
Old 10.08.2010., 12:13   #297
Quote:
duffy27 kaže: Pogledaj post
nema pritiskam, okrenem mu guzu i to je to
Pa hvala Bogu, vec jednom....
Svaka cast...
hehehehe

Eto, a ne te ovo, te ono, te simo, te tamo, te jebote, te kako, te zasto....
mahma7 is offline  
Old 10.08.2010., 12:18   #298
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Pa hvala Bogu, vec jednom....
Svaka cast...
hehehehe

Eto, a ne te ovo, te ono, te simo, te tamo, te jebote, te kako, te zasto....
bjez dogara ti samo kompliciraju ove zene
duffy27 is offline  
Old 10.08.2010., 12:36   #299
Nemaš se šta nositi primiš i gotovo
alen222 is offline  
Old 10.08.2010., 12:51   #300
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Nisi skuzio, ocito... jbg
Nisam rekao u smislu ponizenja, nego u smisltu toga da je to fuj i boli. Pa sam htio rec da se taj izraz ne koristi zato jer to stvarno boli i smeta, nego je to lijep osjecaj i onome kome se lize guzica to moze samo pasat i moze uzivat...

Iako, smo otisli sad vec s ove teme. Naslov teme je pritisak, a to je nest drugo. Zato sam i rekao, ako to netko ne voli, nek kaze da ne voli i gotovo, a ne da sere kako ovo, kak ono, kak si sam gurni prsti, i tome slicno....
Tek onda se usrećiš.
Kai Rosa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger