Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2013., 23:22   #3421
@morrak U starom stanu imam Gorenje ,stari frizider,gore zamrzivac bez ladica,vjerojatno razred potrosnje z pa trosi uzas.Nisam ga mogla iskljuciti jer bi imala poplavu pa je stajao ukljucen,neupotrebljavan u napustenom stanu i placala sam oko 140,00 kn mjesecno i to prije nekoliko godina.Nisam ni odlazila u stan osim po postu.Dakle;frizider je jedini trosio ili duhovi...no nije bitno
Istina,za dimnjak,da je islo sve ispod stola ,znamo sve pa i ovo ne pisem uz pretpostavke vec kao provjerenu informaciju.
Mozda izgleda bolesno sto se bavim toliko pizzerijom ali i kad ih zaboravim brzo me podsjete na sebe izlaskom na balkon,prozor ili kroz stubiste.Srecom u garazi ih rjedje srecem pa koristim najcesce taj prolaz ...
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 08:37   #3422
goldfish, a što je s pekarom martin? znam da si pisala za buku strojeva i ranojutarnje telefoniranje gazde ....
a kako je izveden njihov dimnjak? osjete li se njihovi mirisi? burek i sl.?
kako su uspjeli dobiti radno vrijeme od 5 h?!? u stambenoj zgradi?!? to sam neki dan tek primjetio da piše na vratima i šokirao se
šenoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:26   #3423
Quote:
šenoa kaže: Pogledaj post
goldfish, a što je s pekarom martin? znam da si pisala za buku strojeva i ranojutarnje telefoniranje gazde ....
a kako je izveden njihov dimnjak? osjete li se njihovi mirisi? burek i sl.?
kako su uspjeli dobiti radno vrijeme od 5 h?!? u stambenoj zgradi?!? to sam neki dan tek primjetio da piše na vratima i šokirao se
Dimnjak nemaju,krecu s poslom zorom,dinstaju luk pa covjek iznad pekare nema NIKAD otvoren prozor,s njima tek ide pregovaranje,za radno vrijeme neznam....sve je kriv grad ,Bandic,nereda svugdje i stvarno gradu treba nova uprava i novi gradonacelnik
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:57   #3424
Ovo zadnje potpisujem, no, na žalost, mislim da ne bude još bar 4 godine
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 14:04   #3425
Gledam danas vrtic pa 95% je zavrsen a i namjestaj je unutra,eto i tome dodje kraj,na skoli se radi ,samo kada je otvorenje skole,vrtica i SC samo nebo zna ili netko od vas zna?!
Ispred nove zgrade jos neuseljene s priv. vrticem vec ima grafita,ma trebo bi citav kvart biti "veliki brat" da stoka bude uhvacena u devastaciji i da masno budu novcano kaznjeni tj. roditelji neodgojene djece.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 14:06   #3426
ne govorim i ne pisem trebo,ispalo mi slovo....sorry
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 15:34   #3427
vrtic se otvara cim zavrse natjecaj i upisi, za cca mjesec dana
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 19:48   #3428
Koliko sam shvatio tete, objava rezultata upisa je 03.06.2013., a rad pocinje odmah nakon toga.
Rekli su nam da rade par grupa za djecu preko ljeta, a od rujna svi.
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 09:25   #3429
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatio tete, objava rezultata upisa je 03.06.2013., a rad pocinje odmah nakon toga.
Rekli su nam da rade par grupa za djecu preko ljeta, a od rujna svi.
I nama su ovo rekli.
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 14:20   #3430
Jel imate jos problem s vodom?
Pitam zato jer mi podstanari (sada sam u SADu s obitelji, ali imam jednu mladu i relativno dragu obitelj koja stanuje u mom stanu) kukaju oko vode i da idu iz stana po svemu sudeći jer im je voda loša za bebu...
Sada ću imati neke investicije po tom pitanju jer mi nije lako traziti na daljinu nove stanare, a ovi bi bilo jos tu dok se ne vratim, pa me zanima vase misljenje oko te vode....
Neki primjer jel stvarno ajme, kuhate li u njoj itd itd itd...
tenkedel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 22:03   #3431
Quote:
tenkedel kaže: Pogledaj post
Jel imate jos problem s vodom?
Pitam zato jer mi podstanari (sada sam u SADu s obitelji, ali imam jednu mladu i relativno dragu obitelj koja stanuje u mom stanu) kukaju oko vode i da idu iz stana po svemu sudeći jer im je voda loša za bebu...
Sada ću imati neke investicije po tom pitanju jer mi nije lako traziti na daljinu nove stanare, a ovi bi bilo jos tu dok se ne vratim, pa me zanima vase misljenje oko te vode....
Neki primjer jel stvarno ajme, kuhate li u njoj itd itd itd...
Znam da je i u zgradama u kojima je bilo najviše problema voda ispravna u svim stanovim gdje su cijevi mijenjane, a promijenili su ih gotovo svi, naravno o svom trošku jer investitor ne priznaje krivnju. Ja živim u zgradi koj je u početku imala problema, ali se nakon par mjeseci stanje stabiliziralo i analize pokazale ispravnost i mi je koristimo za sve, pa i za piće. Ne treba zaboraviti kako je problem otkriven. Nije otkriven tako da se netko sjetio odnijeti vodu na analizu, već je ona naočigled imala snažan miris. Inače, ovih dana se opet medijski povlači tematika problema s vodom na Vrbanima III, a ne mogu se oteti dojmu da obzirom na timing (lokalni izbori) tu ima političke konotacije kao i da se mediji koriste kao sredstvo pritiska na investitora. Nažalost, moje je mišljenje da se na taj način stvara potpuno kriva slika o trenutnom stanju sa vodom na Vrbanima III, ali me istovremeno začuđuje da je unatoč tome i posvemašnjoj dugotrajnoj gospodarskoj krizi na Vrbanima ostalo vrlo malo neprodanih novih stanova. Meni to nešto govori o ovom kvartu...
Ping pong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 09:07   #3432
Nego, kad ce otvorenje centra?
Sta nije trebalo biti 01.06.
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 12:16   #3433
Quote:
Dadolina kaže: Pogledaj post
Nego, kad ce otvorenje centra?
Sta nije trebalo biti 01.06.
Prica se da je otvorenje 01.07. KONZUM,01.09. ostali
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 13:31   #3434
oni i dalje prekapaju dvorište vrtića

opet su otkrili da su nešto zaboravili spojiti

žao mi što nisam slikao sve faze uređivanja dvorišta, poravnaju, prekopaju, poravnaju ...travica, živica, pa opet sve prekopaju, pa stave kocke, pa maknu kocke, novu rupu iskopaju, pa još dvije, pa zakopaju, otkopaju, vrate kocke krivo, maknu kocke, slože točno, sutradan opet otkopaju .... 4 nove rupe iskopaju ... ekipa je strašna... krtice
šenoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 11:50   #3435
Ima li tko kakvih novosti u vezi škole?
Hoće li biti završena do početka nove školske godine?
Kaja75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 00:15   #3436
Quote:
Kaja75 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvih novosti u vezi škole?
Hoće li biti završena do početka nove školske godine?
Ne
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 09:19   #3437
Za one koje i dalje muče pitanja vezana uz SDM, odnosno optiku u kvartu Vrbani III, info da je Zagrebački holding - Digitalni grad otvorio facebook stranicu projekta. A za pohvalu što reć, pa sad ako imate komentara i pitanja, navalite: https://www.facebook.com/ZGDigitalniGrad?hc_location=stream .
Pitajte sve što vas zanima, pa da riješimo i taj projekt, jer je za razliku od drugih, ovaj obećavajući.
proletarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 11:27   #3438
Quote:
proletarac kaže: Pogledaj post
Za one koje i dalje muče pitanja vezana uz SDM, odnosno optiku u kvartu Vrbani III, info da je Zagrebački holding - Digitalni grad otvorio facebook stranicu projekta. A za pohvalu što reć, pa sad ako imate komentara i pitanja, navalite: https://www.facebook.com/ZGDigitalniGrad?hc_location=stream .
Pitajte sve što vas zanima, pa da riješimo i taj projekt, jer je za razliku od drugih, ovaj obećavajući.
Ne vidim smisao ovoga projekta ako u kvartu već postoji optička i kabelska mreža, od operatera koji već nude usluge tamo. Ovo je samo dodatno kopanje gdje bi zagrebački Holding očito preprodavao mrežu ostalim operaterima.
makaveli2324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 12:11   #3439
Quote:
MasterWindu kaže: Pogledaj post
Ne
Je li moguće da ćemo imati školu CRNE boje?!? Kako mi stvari izgledaju, čini mi se da su ove crne ploče koje postavljaju završni sloj fasade iako prema projektu bi trebala biti bijela boja (link u nastavku, slika pod nazivom "ŠKOLA").

http://www.proarh.hr/
Ping pong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 20:23   #3440
Quote:
MasterWindu kaže: Pogledaj post
Ne
Oprosti, ali svoj odgovor temeljis na kojim cinjenicama ?
Tealc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.