Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakvu sezonu su po općem dojmu imali vozači Red Bulla?
Puno bolju Daniel Ricciardo 2 9.09%
Nešto bolju Daniel Ricciardo 11 50.00%
Nešto bolju Max Verstapen 6 27.27%
Puno bolju Max Verstapen 3 13.64%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 01:46   #21
Max Verstappen je k...c od ovce.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:38   #22
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post

Dmw nemam ti sad link ali negdje sam procital da je Ricciardo sam izabrao strategiju koja eto nije uspjela, nema veze.
Mozda je izabrao te gume odnosno ss ali da ode kad i ostali oko njega koji su bili na us bas i nema smisla.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 12:46   #23
Evo ja sam samo ovo nasao Ricciardo regrets not copying Verstappen’s one-stop strategy

Ali u tekstu ne pise da je to bila njegova odluka
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 14:06   #24
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Evo ja sam samo ovo nasao Ricciardo regrets not copying Verstappen’s one-stop strategy

Ali u tekstu ne pise da je to bila njegova odluka
Ako kaze da zali sto nije kopirao taktiku onda znaci da je on sam imao ovlasti za to i da je to mogao uciniti, dakle ON zali, sasvim jasno
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 15:49   #25
Procitaj tekst nigde ne pise da je on doneo odluku. To je greska tima ne odlucuje vozac o strategiji. Kako su Maxa ostavili duze zasto nisu i Rikarda? Zato sto Rikardo nije hteo? To nigde ne pise.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 16:08   #26
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Procitaj tekst nigde ne pise da je on doneo odluku. To je greska tima ne odlucuje vozac o strategiji. Kako su Maxa ostavili duze zasto nisu i Rikarda? Zato sto Rikardo nije hteo? To nigde ne pise.
Jebote nemora pisati da je on donio odluku, to svako sa imalo iq-a moze sam zakljuciti iz njegove izjave.

JER TO RAZUMIJES Dmw?????????
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 16:21   #27
Evo nasao sam odluka TIMA:

"So that's why we pitted Daniel.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 01:09   #28


Daj recite tim ljudima iz Autosporta da postoji i taj mali Nizozemac kojeg se gura na sve strane ali eto iz ove paštete nekako nije iskočia. Belgija, Mađarska, Mexico, sve mu se oprašta i dozvoljava. Vrhunski F1 produkt. Dok jednog dana neko ne nastrada od njegovih retardiranih poteza.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 11:59   #29
jedna i jedina stvar koja je u mojin očima podigla maxa je ona pobjeda i to odma nakon smjene kvyata. bog. nažalost nakon toga jedno šta je pokaza je blokiranje suparnika na nedozvoljen način, izgurivanje i sudare. nakraju kad se sagleda cila sezona taj ulazak na vn španjolske je više srića nego znanje.
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 13:02   #30
Max je tako pregazio Ricca da bi ovaj trebao što prije tražiti novu momčad, jer što ga čeka u budućnosti i neće imati priliku piti vlastiti smrad iz cipele, osim na nekoj momačkoj ili tako nešto.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 14:38   #31
Max pregazio Rika De pogledaj bodove

Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
jedna i jedina stvar koja je u mojin očima podigla maxa je ona pobjeda i to odma nakon smjene kvyata. bog. nažalost nakon toga jedno šta je pokaza je blokiranje suparnika na nedozvoljen način, izgurivanje i sudare. nakraju kad se sagleda cila sezona taj ulazak na vn španjolske je više srića nego znanje.
Poklonjena pobeda.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:31   #32
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Max je tako pregazio Ricca da bi ovaj trebao što prije tražiti novu momčad, jer što ga čeka u budućnosti i neće imati priliku piti vlastiti smrad iz cipele, osim na nekoj momačkoj ili tako nešto.
Yeah Wright, odi si kupi neku Alfu ak me razmes!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:49   #33
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Max pregazio Rika De pogledaj bodove
Ako ćemo primjeniti Hamiltonov poučak bodovi su nebitni.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:50   #34
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Yeah Wright, odi si kupi neku Alfu ak me razmes!
Ne razmem.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:08   #35
12:8 za Rika. Vecina je ocenila da je Rik imao bolju sezonu to mi je drago procitati a i brojke to govore
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:11   #36
Mislim da je Max prvi puta u svojoj karijeri zagrizao u jako tvrd orah, biti ce zanimljivo gledati taj duel, ne usudim se prognozirati, kladionicarski kvota je 1.85:1.85
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:25   #37
Ako bolid bude konkurentan za naslov, mogli bi imati epičnu sezonu
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:20   #38
Ma koji Ricc...



Max bu opet moral pobedit Maxa, Ricc je tu nebitan.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:46   #39
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mislim da je Max prvi puta u svojoj karijeri zagrizao u jako tvrd orah, biti ce zanimljivo gledati taj duel, ne usudim se prognozirati, kladionicarski kvota je 1.85:1.85
Tacnije u kladionici favorit je Max.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:24   #40
Izgleda da Wollf baš i ne smatra Ricca nekim ozbiljnim vozačem...
http://www.grandprix.com/ns/ns35630.html
U obrani svoje odluke zakaj Bottas a ne Pascal, veli on i ovo....

Quote:
Among the most critical of Wolff's caution is Red Bull, who took a punt on 17-year-old Max Verstappen, who turned out to be nothing short of an F1 sensation.

Wolff insisted: "We must not forget that even Max had his development phase. Red Bull prepared him perfectly, first with drives on Friday morning, then doing a season and a half at Toro Rosso.

"And even when he arrived at Red Bull, he did not have to fight for the world title or compete with a driver like Lewis Hamilton.
Iz ovog bi se reklo da on Ricca smatra drugom ligom dragi DMW, očekujem da mu napišeš neki bjesni mail
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.