Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2005., 15:58   #21
{križa u lidžnovskom blokičćčćčćčćću}

FUBAR
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:02   #22
Quote:
Legion kaže:
A miš da ja nisam 10000000 puta u svom životu sam sebi rekao : "Koji si ti kreten"...
Kako sam ja znao biti glup, a sad sam kao pametan
Samopoštovanje-to je početak preboljevanja
upravo se i radi o tome da mi je samopoštovanje jednako nuli, sama sam ga uništila uz njegovu svesrdnu pomoć
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:05   #23
Quote:
Smart_bitch kaže:
Probaj na mail, mislim da nisam aktivirala ono da ih ne primam...nisam ziher.

I kad ćemo nas dvije na kavu
joj, ne znam, najradije bi u zemlju propala i ne pokazivala se u javnosti
ajme, ne mogu vjerovati da sam takva kokoš
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:06   #24
Quote:
Murron kaže:
joj, ne znam, najradije bi u zemlju propala i ne pokazivala se u javnosti
ajme, ne mogu vjerovati da sam takva kokoš
Vjeruj i budi ponosna na perje

A ja te tak i tak ne znam, kaj te briga kaj ja mislim
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:14   #25
Quote:
Smart_bitch kaže:
Vjeruj i budi ponosna na perje

A ja te tak i tak ne znam, kaj te briga kaj ja mislim
He, ali kad bi se našle na kavi, upoznale bi se
Bed je kaj uopće nemam nikakvih sumnji o tome što bi zapravo trebala napraviti i kako se ponašati, ali ne ide, pa ne ide
Budali ne treba nikakav savjet kad ga nije u stanju upotrijebiti
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:16   #26
Quote:
Murron kaže:
He, ali kad bi se našle na kavi, upoznale bi se
Bed je kaj uopće nemam nikakvih sumnji o tome što bi zapravo trebala napraviti i kako se ponašati, ali ne ide, pa ne ide
Budali ne treba nikakav savjet kad ga nije u stanju upotrijebiti
Pa kaj onda imam i ja svojih bisera ovdje

I ne zovem te da ti dam savjet, nego da kokoške malo kvocaju
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:18   #27
Quote:
Smart_bitch kaže:
Pa kaj onda imam i ja svojih bisera ovdje

I ne zovem te da ti dam savjet, nego da kokoške malo kvocaju
Ajd' dobro, dogovorit ćemo se nekaj
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:19   #28
Gade mi se žlundre u mesu, posebno telećem paprikašu.
E - da i oni smrdljivi sirevi s plemenitom plijesni.

Ponekad se sama sebi gadim jer ne mogu žlundru prožvakat i jer lažem majku od treće godine života da sam fakat sve pojela.
A u stvari ih bacim u vece.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:22   #29
a da ostali ne budu neupućeni u povijest i veličinu moje gluposti: već više godina (da, dobro ste pročitali) dopuštam da me netko j*** u zdrav mozak (a tek povremeno i u neke druge organe ) a ja nikako da se oslobodim te opsesije koja je u totalnom neskladu s mojim karakterom pa je utoliko stvar još užasnija
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 08:21   #30
GRRRR-a kaj ti to treba? Pa di ti je ponos?
Jel taj lik po ičemu tak izuzetan? Vrijedan višegodišnjeg prcanja svuda a najmanje tamo gdje bi trebao
GRRRR
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 08:30   #31
Quote:
Murron kaže:
a da ostali ne budu neupućeni u povijest i veličinu moje gluposti: već više godina (da, dobro ste pročitali) dopuštam da me netko j*** u zdrav mozak (a tek povremeno i u neke druge organe ) a ja nikako da se oslobodim te opsesije koja je u totalnom neskladu s mojim karakterom pa je utoliko stvar još užasnija
Da ti ne paše ne bi bila u tome, svi imaju svoje razloge, zar ne?
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 10:35   #32
Quote:
Legion kaže:
GRRRR-a kaj ti to treba? Pa di ti je ponos?
Jel taj lik po ičemu tak izuzetan? Vrijedan višegodišnjeg prcanja svuda a najmanje tamo gdje bi trebao
GRRRR
Da, izuzetan je, zato ga i volim bez obzira na sve A što se tiče ponosa - upravo je u njemu porijeklo svekolikog gađenja... S druge je pak strane moj čudovišni ego koji mi ne dopušta da odustanem
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 10:43   #33
A da si to postaviš ovako. Nitko ko te tako prca i jebe u mozak NIJE izuzetan, niti vrijedan, niti po IČEMU POSEBAN.
To je sve samo tvoja uobrazija i pripisivanje određenih karakteristika nekome tko ih objektivno ne posjeduje.

Lako je reči: Zaboravi tu kombinaciju.
Teško je to i sporvesti u djelo ali kaj ti drugo preostaje?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 10:57   #34
Quote:
Legion kaže:
A da si to postaviš ovako. Nitko ko te tako prca i jebe u mozak NIJE izuzetan, niti vrijedan, niti po IČEMU POSEBAN.
To je sve samo tvoja uobrazija i pripisivanje određenih karakteristika nekome tko ih objektivno ne posjeduje.

Lako je reči: Zaboravi tu kombinaciju.
Teško je to i sporvesti u djelo ali kaj ti drugo preostaje?
Gle, meni je apsolutno jasno da ga moram izbaciti iz svojeg života jednom zauvijek... I pokušavala sam to nekoliko puta. Ali nije uspjelo - jer bi me on ponovno našao, jer mi nije htio/mogao/znao pomoći u tome da ga se riješim. Zašto je on moja opsesija - jer je jedini čovjek kojega sam ikada srela a za kojega mogu reći da je "od moje vrste". Slični smo u nekom svojem temelju, on je muška verzija mene, ja sam ženska verzija njega. Moj ego, njegov ego, moja nezrelost, njegova nezrelost, moja emocionalna smušenost, njegova emocionalna smušenost, moja težnja za savršenim, njegova težnja za savršenim...
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:00   #35
Quote:
Murron kaže:
S druge je pak strane moj čudovišni ego koji mi ne dopušta da odustanem
Daj ne živčani

Ne moraš odustajat s velikim O i najavama o tome, samo ti je teže, i znaš da nećeš.

Daj si uvedi nekog novog u život, samo da vidiš kako drugi ljudi mogu biti dobri prema tebi
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:08   #36
Quote:
Smart_bitch kaže:
Daj ne živčani

Ne moraš odustajat s velikim O i najavama o tome, samo ti je teže, i znaš da nećeš.

Daj si uvedi nekog novog u život, samo da vidiš kako drugi ljudi mogu biti dobri prema tebi
Uvjerena sam da bi upravo uvođenje tog nekog drugog bilo pravo rješenje, ali kao što i sama vjerojatno znaš - takve stvari ne idu po narudžbi

A grozno je i to što ja ZNAM da drugi ljudi mogu biti dobri prema meni - jer sam bila u takvim vezama. Koje su otišle k vragu jer ja nisam bila sretna... Jer oni nisu bili "pravi"
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:13   #37
Quote:
Murron kaže:
Jer oni nisu bili "pravi"
Opet živčaniš

Gle, ako će ti bit lakše, nema onog "pravog". I sama si tu riječ stavila u navodnike Ima onog tko nam tad u tom trenutku u tom životu odgovara više od ostalih. Ponekad taj netko ostane s nama cijeli život, češće ne ostane
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:27   #38
Quote:
Murron kaže:
Gle, meni je apsolutno jasno da ga moram izbaciti iz svojeg života jednom zauvijek... I pokušavala sam to nekoliko puta. Ali nije uspjelo - jer bi me on ponovno našao, jer mi nije htio/mogao/znao pomoći u tome da ga se riješim. Zašto je on moja opsesija - jer je jedini čovjek kojega sam ikada srela a za kojega mogu reći da je "od moje vrste". Slični smo u nekom svojem temelju, on je muška verzija mene, ja sam ženska verzija njega. Moj ego, njegov ego, moja nezrelost, njegova nezrelost, moja emocionalna smušenost, njegova emocionalna smušenost, moja težnja za savršenim, njegova težnja za savršenim...
E j*biga....po ovom nije samo on u pitanju nego i ti...
A nis, pati
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:27   #39
Re: Gađenje

Quote:
Murron kaže:
Jeste li ikada prema sebi osjetili iskreno gađenje zbog osjećaja prema nekoj osobi? Mučninu, mržnju, bijes, i sve to istodobno i intenzivno, bez naznake da će proći
I ne vrijedi ništa što mi je jasno da sam najgluplje stvorenje na svijetu...
ne. nisam osjetila to nit cu kad osjetit jer ljubav nema pravila.
__________________
imam supu,,,i na supi rupu.
glamour is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 11:29   #40
Quote:
Murron kaže:
jer je jedini čovjek kojega sam ikada srela a za kojega mogu reći da je "od moje vrste". Slični smo u nekom svojem temelju, on je muška verzija mene, ja sam ženska verzija njega. Moj ego, njegov ego, moja nezrelost, njegova nezrelost, moja emocionalna smušenost, njegova emocionalna smušenost, moja težnja za savršenim, njegova težnja za savršenim...
Dobro, ako je to stvarno tako pa zakaj niste u idealnoj i prekrasnoj vezi?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.