Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 18:59   #1001
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Je ima istina u tome da magnezij pomaže (Donat Mg)
Hm a jel nije taj donat Mg za probavu il tak nekaj? Ja sam mislio na one šumeće tablete od dietpharma recimo, svaki dan jednu il svaki drugi, i sve 5, al super ak pomaže i taj donat...valjda....al to bi moro popit cijelu flašu od pola litre, il litru, a ovak u čašu od deci, dva rastopim, popijem i mir, i mogu u bazen bez da mi je pun želudac, il da moram na wc stalno...jednom sam kreten popio colu prije bazena...ugl..bilo je to sve samo ne plivanje
orsat Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 13:45   #1002
Glete ljudi, ja treniram plivanje. 12 godina mučenja. al barem sam nešto postigla, mi(ja i moje frendice)svaki dan poslije treninga sjedimo pod tušavima i po sat vremena tak da i nije neki bed
anamima93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:00   #1003
Quote:
anamima93 kaže: Pogledaj post
Glete ljudi, ja treniram plivanje. 12 godina mučenja. al barem sam nešto postigla, mi(ja i moje frendice)svaki dan poslije treninga sjedimo pod tušavima i po sat vremena tak da i nije neki bed
pa super...al malo sam tudum, ne kužim poantu sjedenja pod tušem? to ima neku svrhu ili..?
orsat Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:27   #1004
Quote:
anamima93 kaže: Pogledaj post
Glete ljudi, ja treniram plivanje. 12 godina mučenja. al barem sam nešto postigla, mi(ja i moje frendice)svaki dan poslije treninga sjedimo pod tušavima i po sat vremena tak da i nije neki bed
Što tračate pod tuševima , kak to kod mene u klubu delaju

Zajebavam se , kod nas stoji natpis : "Štedite vodu jer djeca u svijetu umiru od žeđi" i toga se držimo , brzo pod tuš i kada se se mažeš sapunom ili šamponom voda se zatvara
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 16:14   #1005
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Što tračate pod tuševima , kak to kod mene u klubu delaju

Zajebavam se , kod nas stoji natpis : "Štedite vodu jer djeca u svijetu umiru od žeđi" i toga se držimo , brzo pod tuš i kada se se mažeš sapunom ili šamponom voda se zatvara
a kod nas moraš onak pritisnut gumb...i curi ti nekih 20 sec, i onda opet i opet...i to malo nervira...u biti nikad se nemoš dobro isprat od klora jer sa jednom rukom moram stalno držat taj gumb premda, istina je da niko ne sjedi pod tušem uru vrimena...a i još nis svatia ima li to neku svrhu kod plivača ili???
orsat Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 10:40   #1006
Imam pitanje, ako dobiješ upalu mišiča je li bolje napravit pauzu dan dva ili možeš ići svaki dan, pa će to proći samo od sebe?
Sluga Bozji pravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 13:29   #1007
Samo plivaj lagano, još brže će ti proći ...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 23:19   #1008
probal sam ruski dlefin , jebajka nije bas lagan za plivati , i da gdje morem kupiti jeftino lopatice
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 13:26   #1009
Htio bi krenuti na plivanje ovaj vikend na Mladost ili u Utrine.

Dajte mi molim vas recite kakva su iskustva sa guzvama na ove dvije lokacije vikendom.
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 21:13   #1010
Jel mi moze netko rec jel ova 'poslovna karta' za Utrine dostupna svima ili je to ona shema bas s firmama di njihovi zaposlenici imaju pravo na tu povoljnu kartu?
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 18:00   #1011
Quote:
Gooran kaže: Pogledaj post
Htio bi krenuti na plivanje ovaj vikend na Mladost ili u Utrine.

Dajte mi molim vas recite kakva su iskustva sa guzvama na ove dvije lokacije vikendom.
čujem da je Utrina zatvorena zbog renoviranja?
imaju li naši bazeni www stranice?
nisam uspio naći
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 17:46   #1012
bok!

mislim da bazeni nemaju web, najbolje ti je nazvati!

mene zanima kako se i koliko cesto mijenja voda u bazenu ja sam naivno mislila da se bazen isprazni pa napuni a onda sam cula da se to radi po principu protocnosti?

skuzila sam da je voda ponekad divna, bistra, a ponekad radje ne bih imala naocale
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:38   #1013
u bazenu obavezno naočale zbog klora , iako sam postal imun kolko sam se nagutal dotičnog
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 21:56   #1014
da, meni isto smeta klor, nego sam mislila da bi ponekad bilo bolje ne vidjeti ceg sve ima u vodi
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 00:32   #1015
Quote:
*klepetalo* kaže: Pogledaj post
da, meni isto smeta klor, nego sam mislila da bi ponekad bilo bolje ne vidjeti ceg sve ima u vodi
bolje da ne znaš , neke stvari jednostavno moraju ostati tajna
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:27   #1016
Je li tko od vas imao kakvih problema zbog plivanja, npr. problema u ramenima ili drugim zglobovima ili kakve ozljede?
venter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:28   #1017
Quote:
venter kaže: Pogledaj post
Je li tko od vas imao kakvih problema zbog plivanja, npr. problema u ramenima ili drugim zglobovima ili kakve ozljede?
dosta ozljeda koljena ????
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:36   #1018
Ja sam jednom sjebo koljeno na plivanju
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 15:23   #1019
Oj, zanima me gdje u Zagrebu ima neki klub plivanja (rekreativno, il kako god samo da se pliva ) kolika je cijena te da li je prekasno pocet sa 16 god?
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:37   #1020
htio bih se malo usporediti s ostalima. svaki je komentar dobrodosao.
plivam nekih 6 mjeseci i trenutno mogu otplivati oko 4 kilometra u komadu, ako imam vremena, jasno.
obicno plivam po 2 km i to kako sada stvari stoje za 50-55 minuta. jel to dobro ili lose za pocetnika? sta kazete?
galebb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.