Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 15:50   #9021
Quote:
Mairon kaže: Pogledaj post
Corvetta C6 ZO6 7.0 V8 mislim.
Yap..mislim znao sam da ce bit problem naci gume, ali bas tolki
TheSokol is offline  
Old 26.11.2014., 15:55   #9022
Quote:
TheSokol kaže: Pogledaj post
Yap..mislim znao sam da ce bit problem naci gume, ali bas tolki
Teško da takvu dimenziju imaju spremnu na lageru.
Ali, nazovi jednog od ovih velikih vulkanizera pitaj možeš li naručiti.
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Old 26.11.2014., 17:00   #9023
Quote:
TheSokol kaže: Pogledaj post
Ma nemislim ga ja vozit po snijegu, imam jos 2 auta koji imaju zimske..ali zimske moram imat na njemu, s ljetnima nesmijes na cestu iako npr taj dan bude i 10° i sunce. a drzat ga u garazi do 4. mj mi nije bas drago.
Za performance package ćeš ih teško naći, ali za serijske 245/40R18 i 285/35R19 bi se moralo moći naći npr. u Vulkalu. Samo to znači da moraš nabaviti i felge.
babanghida is offline  
Old 26.11.2014., 19:12   #9024
....eeee ekipa dal vrijedi još ono ako kupiš na e kupi 4 zimulje da ima u Auto Hrvatska gratis montaža i balans? Nešt sam načuo, pitam za šogora!?
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 26.11.2014., 19:21   #9025
jel šogor ima psa?
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Old 26.11.2014., 20:25   #9026
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....eeee ekipa dal vrijedi još ono ako kupiš na e kupi 4 zimulje da ima u Auto Hrvatska gratis montaža i balans? Nešt sam načuo, pitam za šogora!?
To vrijedi ako kupiš u Pevecu
bond007 is offline  
Old 26.11.2014., 20:32   #9027
ovako, brat vozi Subaru Forester i sad je naisao na nekakve gume i pita me jel valjaju ikaj? po snjegu i tako? Kao cjelogodisnje su, ali eto, ne treba ocekivati cuda, ali cisto poneko misljenje o njima? Gume su Yokohama - Geolandar G95A

Zadnje uređivanje Komisarrex : 26.11.2014. at 20:48.
Komisarrex is offline  
Old 26.11.2014., 22:33   #9028
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Nisam ih našao skupa u testu u baš toj dimenziji ali evo u sličnoj:

http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31821

Po tome su iste po snijegu i ledu a lošija po drugim karakteristikama:
http://www.adac.de/infotestrat/tests...3=0&testid=157
Znaci conti je ipak bolja guma od michelina?
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Old 26.11.2014., 22:54   #9029
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
jel šogor ima psa?
....e jbg, ima, retrivera.... i staru mečku kojoj trebaju gume a nema para, a ja imam amex i štošta i dobar sam ko kruh....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 27.11.2014., 08:58   #9030
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
Znaci conti je ipak bolja guma od michelina?
U globalu, meni osobno je.
Old Iggy is offline  
Old 27.11.2014., 09:16   #9031
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ce...ormalna-975011

Ovo je fail ili stvarno misle srati sa ovime?? Da se do 15cm snijega neće čistiti?

__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 27.11.2014., 09:26   #9032
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ce...ormalna-975011

Ovo je fail ili stvarno misle srati sa ovime?? Da se do 15cm snijega neće čistiti?

Meni potpuno logično i prihvatljivo. K tome, opet postoji i klasifikacija i nema potrebe za bacati ekipe van čim padnu prve pahulje.
Old Iggy is offline  
Old 27.11.2014., 09:29   #9033
jel ti znaš kaj je 15cm snijega? Ugaženog itd?

A najveća fora, piše da vani isto ne čiste. U komentarima na temi ljudi koji žive gore pišu da to nije istina, da su ceste 100% čiste.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 27.11.2014., 09:43   #9034
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jel ti znaš kaj je 15cm snijega? Ugaženog itd?
Da, bez problema za vozilo sa zimskim gumama.
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
A najveća fora, piše da vani isto ne čiste. U komentarima na temi ljudi koji žive gore pišu da to nije istina, da su ceste 100% čiste.
Pričam ti priču. Najgore autoceste koje sam ikad vidio pod snijegom su mi bile u Austriji i Njemačkoj. Probaj voziti po Beču kad padne jaki snijeg, recimo.
Treba biti realan i shvatiti koliki su troškovi. Imaju prioritet čistiti bitne ceste, a ostale su prohodne s 15 cm - čitaj, čisti se bitno, a ostalo kad stigne.
Glupost da cijeli Zagreb mora biti prohodan 24/7 je samo glupost. Prošle godine je bilo priče kako to rade vani - vidi kanađane, palo manje snijega u jednom danu nego u Zagrebu prije skoro dvije godine, Montreal se čistio sedam dana, Zagreb jedan, a s bitno manje ZS po površini (o parama da ne pričam). Besmisleno.
Old Iggy is offline  
Old 27.11.2014., 10:01   #9035
Quote:
Old Iggy kaže: Pogledaj post
Za one koji misle da mogu bez zimskih... Novi pravilnik.
Quote:
WPLumia kaže: Pogledaj post
Ti si stvarno amater. U svakom postu iskažeš svoju vrlinu, neznanje.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...7_90_1826.html

Da se ne umaraš, članak 38.
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ce...ormalna-975011

Ovo je fail ili stvarno misle srati sa ovime?? Da se do 15cm snijega neće čistiti?


To smo već raspravili.

Imaš sve u pravilniku.
WPLumia is offline  
Old 27.11.2014., 10:13   #9036
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
jel ti znaš kaj je 15cm snijega? Ugaženog itd?

A najveća fora, piše da vani isto ne čiste. U komentarima na temi ljudi koji žive gore pišu da to nije istina, da su ceste 100% čiste.
Ma to je drugi par rukava - da ljudi nebi zvali za tri pahulje i pizdili da im ulica nije očišćena (kupite lopate bando ljena) ZAKONSKI je limit 15 cm. Ne znači da se NE ČISTI do 15 cm nego da NISU ZAKONSKI ODGOVORNI do 15 cm - u suvislim zemljama to je velika razlika. Kod nas .... štedi se, nema se, kriza je ....
Po meni su napravili pizdariju jerbo kojekakvi wannabe SUV-ovi imaju manji klirens od toga. "Starih" 10 cm je bilo sasvim OK.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 27.11.2014., 10:26   #9037
a sooo...Kako su ljudi počeli dramiti radi ovog linka (kao i ja), ispalo je da tek kad 15cm premaši da onda idu na cestu.

Onda neka pada, da i ove godine zimske nebudu grijale garažu
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 27.11.2014., 11:17   #9038
Kaj god tko rekao, naša zimska služba je skroz ok.
Da svatko od nas počisti kaj bi trebao i pripremi auto kako treba bilo bi puno manje problema.
Samo kaj bi svi tovili guzu doma i vozili se na ljetnima cijelu zimu. Nema se za zimulje, treba novi tablet, komp, tv....
Fishkal is offline  
Old 27.11.2014., 11:57   #9039
ja nemam tv u kući, samo kod sineka u sobi

Ma ne, mene tak boli k - volim snijeg i vožnjo po snijegu, samo me zanimalo o tome jer po drugim forumima plaču i jadaju se kako budu sa svojim spuštenim autima brundali ulicama.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 27.11.2014., 12:06   #9040
Pa kad su ugradili ralice, red je da ih i iskoriste.
Lyman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.