Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 11:13   #81
ja pilingiram svaki dan i nakon toga deblji sloj kreme za tijelo (trenutačno roza garnier). meni super pomaže.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:28   #82
Meni na različitim dijelovima tijela djeluju različite stvari. Zato mi brzo dojade protupureći tretmani - nemam volje svaki cm tijela mazati različitim kremicama.
Lijenčina.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:59   #83
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
to je mene spasilo nakon velikih problema s kožom..

zapamti, masno ne znači hidratantno, a to koži treba.. ovog gela malo na vatu i po licu dobro utrljat usput malo ispilaš kožu što se ljušti, odmah ćeš vidjet rezultat.. nakon toga dobru hidratantnu kremu (ja stavim dnevnu normaderm, od nje se ni ne sjajim a super hidratizira..).. već mjesecima koža mi je bolja nego ikad
Super!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 16:09   #84
dizem temu jer sam pronasla novu stvar koja mi pomaze hipp babay wundschutz krema, sadrzi cink i bademovo ulje. crvenilo i tockice su se dosta povukli nakon par dana. taman da izdrzim do ljeta dok mi ruke ne potamne, onda sve to prodje.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:36   #85
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
dizem temu jer sam pronasla novu stvar koja mi pomaze hipp babay wundschutz krema, sadrzi cink i bademovo ulje. crvenilo i tockice su se dosta povukli nakon par dana. taman da izdrzim do ljeta dok mi ruke ne potamne, onda sve to prodje.
da a jel to funkcionira i za noge ili samo ruke.. ipak nije bas isto..
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 22:40   #86
ja isto imam taj problem i primjetila sam da ga jedino mogu rijesiti ili ublaziti dok radim redovito pilling tijela i to bas onako muski na tim djelovima gdje imam te purece koze i nakon toga mljeko za tjelo ili sta vec ko koristi.koliko ja znam to nije povezano s nikakvim alergijama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 18:50   #87
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja isto imam taj problem i primjetila sam da ga jedino mogu rijesiti ili ublaziti dok radim redovito pilling tijela i to bas onako muski na tim djelovima gdje imam te purece koze i nakon toga mljeko za tjelo ili sta vec ko koristi.koliko ja znam to nije povezano s nikakvim alergijama.
ma meni nista ne pomaze.. jednostavno imam takvu tockastu kozu i to je to.. samo moze biti glada ili hrapavija.. a za to mi je piling.. a tockice su tu kaj god ja radila..
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:58   #88
Quote:
nikky55 kaže: Pogledaj post
da a jel to funkcionira i za noge ili samo ruke.. ipak nije bas isto..
ne znam za noge, ja to imam samo na rukama.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:31   #89
i ja to imam na nadlakticama, malo i na podlakticama, al mislim da je tamo dijelom i zbog depiliranja. što je najbolje, nisam to imala unatrag par godina. doduše, unatrag par godina cjelokupna koža mi je počela prolupavat...

enivej, nisam našla nešto što bi mi baš jako popravilo, samo mali pomaci. isto piling, al ga ne radim baš prečesto (baš bi i mogla počet). paše mi krema koju sam sama napravila na bazi kakao maslaca i raznih uljeka, pa preko nje još stavim onu baleinu u kutijici tamnoplavu. neke dane mi se odmah popravi, neke reagira s još crvenijim,... kak je gospodična raspoložena.
imam doma neku poluljekoviti nevenovu mliječnu mast pa ću baš sa tim probati svaku većer i pilingitati. javim kroz koji dan kako napreduje vječna borba
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:42   #90
ja to imam oduvijek...nažalost ...i nikako mi ne uspijeva riješiti se...dermatologica mi je rekla da je to genetski, da se ne zna zašto nastaje te da nema nekog učinkovitog lijeka za to...inače mi je koža suha i alergična na sunce...ako zaboravim popiti beta karoten ili se ne namažem kremom protiv alergija na sunce, koža doslovno bukne u roku 10 min od izloženosti suncu...prestrašno....sve me svrbi, natekne, budem sva crvena gdje kod me sunce zahvati...a i alergična sam na još mnogo stvari....

no dermatologica mi je perporučila od Eucerina kremu za tijelo s 10 % uree (meni je miris užasan)...koristim je već mjesec dana, koža mi nije više tako suha, glatka je na dodir, ne osjete se te crvene točkice, ali su i dalje tu....+ redovito radim piling i koža je baršunasto mekana nakon toga....tak da je na dodir sve super, ali točkice se i dalje vide...nema naznake da nestaju, nimalo se nisu smanjile....na bedrima mi je najgore....kako to riješiti? barem malo

što je vama sve pomoglo?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 14:12   #91
ja imam na nadlakticama i ful je hrapavo na dodir. kada svaki dan redovito mazem s mlijekom za tijelo (koristim ono od garniera s kanadskom formulom) hrapavost nestane i crvene tockice se smire (ostane samo poneka). cim se jedan dan ne namazem sve se vrati na staro. tako da eto meni pomaze i samo mazanje s mlijekom za tijelo. i jednom tjedno naravno radim piling cijelog tijela al ne bas pregrubi jer ne volim kad me to grebe
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 14:45   #92
viš gotik, ja imam onu kremu u teglici crvenu od garniera-baš zato što je za turbo suhu kožu sam mislila da će mi pomoći, ali kad ju namažem bude glađe, ali se crvenilo pojača. inaće znam reagirati malo alergično na kozmetiku, tako da biram malo prirodnije i jednostavnije kreme. jednu i sama radim.

ova melkfett od nevena je neka mrak ljekovita kažu, pa ću vidjeti s njom.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 15:02   #93
ja imam crvene tockice na nogama, ispod koljena i mozda nesto sitno na gornjem dijelu bedara - ispod guzice. nisam znala da se to zove pureca koza.
i ne mogu ih skinit nicim. a uvijek se mazuckam nekim losionima, kremicama....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 11:08   #94
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
ja imam crvene tockice na nogama, ispod koljena i mozda nesto sitno na gornjem dijelu bedara - ispod guzice. nisam znala da se to zove pureca koza.
i ne mogu ih skinit nicim. a uvijek se mazuckam nekim losionima, kremicama....
welcome to club..da ja sam ih počela primjećivati kada sam se počela depilirati..shvatila sam da mi se to recimo manje vidi samo ljeti kada su noge gole bez odjeće i malo potamnim .. inače.. nisam ničime to mogla maknuti. mislim da je to takva koža i ne znam, više se ne želim zamarati sa time da ima lijeka... sva sreća da su mi bar ruke ok.. a tu ni nemam namjeru skidati dlake..
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:02   #95
u cijeloj prici su mi samo 2 stvari utjesne:
1. koza mi je super kad pocrnim glatka i mekana
2. mama mi je to imala (genetska stvar, jel) i nestalo joj je samo od sebe oko 30. godine, pa se tome i ja toplo nadam
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:37   #96
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
u cijeloj prici su mi samo 2 stvari utjesne:
1. koza mi je super kad pocrnim glatka i mekana
2. mama mi je to imala (genetska stvar, jel) i nestalo joj je samo od sebe oko 30. godine, pa se tome i ja toplo nadam
ajde ako ti se ostvari lucky you!!!!!
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:52   #97
.......


...meni su pomogla ova dva proizvoda...niveino ulje i nivea baby mlijeko za tijelo....preporucavam....
cozmo_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:16   #98
Quote:
cozmo_007 kaže: Pogledaj post
.......


...meni su pomogla ova dva proizvoda...niveino ulje i nivea baby mlijeko za tijelo....preporucavam....
ček oćeš reći da su ti točkice na nogama nestale.. ali baš one točkice iz kojih rastu dlačice..? jer meni to nije crveno.. samo se vide rupice iz kojih dlačice rastu.. a mislim da za to nema lijeka..
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:28   #99
....meni ti je koza bila uzasno suha i imala sam puno tih crvenih tockica tj.purecu kozu....i kad sam pocela koristit ove proizvode jednostavno mi je nestalo,i koza mi se dosta poboljsala.......
cozmo_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 18:51   #100
Quote:
cozmo_007 kaže: Pogledaj post
....meni ti je koza bila uzasno suha i imala sam puno tih crvenih tockica tj.purecu kozu....i kad sam pocela koristit ove proizvode jednostavno mi je nestalo,i koza mi se dosta poboljsala.......
ajde ako ti ej pomoglo baš mi drago. budem probala!!!
nikky55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.