Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 11:30   #4301
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ako je Mazda 6 redizajnirana nakon dvije godine, i ako je Mazda objavila da će po novom redizajn dolaziti nakon 2 god. a novi model nakon 4, to znači da se redizajn Mazde 3 može očekivati sredinom ili krajem sljedeće godine.
2016. je u planu i to polovicom godine
padobranac01 is offline  
Old 26.11.2014., 11:32   #4302
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Jesu na kraju ti originalni pragovi osvijetljeni ili ne?
Nisu osvjetljeni i od inoxa su
padobranac01 is offline  
Old 26.11.2014., 11:48   #4303
Quote:
padobranac01 kaže: Pogledaj post
2016. je u planu i to polovicom godine
Jel postoje neke indicije što se planira izmijeniti?
Ja sam čekao do sad da vidim jel će biti nekih problema i dočekao mogućnost da dobim mazdu iz Meksika..bojim se opet čekati da tom promjenom ne budu još gore neke stvari..iako do sredine 2016 ni ne planiram čekati
zac013 is offline  
Old 26.11.2014., 13:00   #4304
Zar si još zainteresiran za mazdu ?!?! A vjerovatno će ispraviti neke stvari npr. osvjetljenje lijevog displaya u odnosu na desni, možda stave neku spužvicu da se ne osjeti konstrukcija sjedala, a možda stave neku super sportsko sjedalo. Ako uzmeš ksenone valjda ti se neće magliti farovi..iako se magle i mercedesima, to je valjda neki trend zadnjih godina. Što se tiče cvrčaka, tu moraš imati sreće, ali opet uvijek se to može ispraviti. Ja se osobno nadam da će izaći neka zakrpa za cukanje...Tada mi mazda bio kompletan auto
-hawk- is offline  
Old 26.11.2014., 13:23   #4305
a da zaboravih...osvjetljenje podizača. Bojim se da tu neće napraviti kompromis, tvrdoglavi su ti japanci i ne slušaju nikoga (koda žive na otoku ) ali imaš novu 308 ima osvjetljenje podizača jedino ako ne zazireš od 1.2 motora, ai golf mislim da ima u jačim paketima ali je skup
-hawk- is offline  
Old 26.11.2014., 17:50   #4306
Vidim da se barata informacijom o 3 iz Meksika. Koliko sam ja pročitao mislim da Mazda 3 koja se proizvodi u Meksiku ide samo za američko tržište a ne za Evropu.Ja dobio informaciju da moja Mazda stiže iz Japana sljedeći mjesec tako da mislim do daljnjeg idu iz Japana za Evropsko tržište.
Ako mi može odgovoriti vlasnik sedan verzije kako funkcionira zadnje staklo bez brisača jesu dovoljni samo grijači ?(nadam se da to ima lol) Po meni mogli su komotno puknuti zadnji brisač ali možda zbog linije zadnjeg kraja nije stvarno potrebno. Pa neka netko s sedanom malo podijeli svoja iskustva.
maxpayne3 is offline  
Old 26.11.2014., 18:21   #4307
Quote:
maxpayne3 kaže: Pogledaj post
Vidim da se barata informacijom o 3 iz Meksika. Koliko sam ja pročitao mislim da Mazda 3 koja se proizvodi u Meksiku ide samo za američko tržište a ne za Evropu.
Tako je bilo dosad. Odsad benzinci stižu iz Meksika, a dizeli iz Japana.


Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Maverick25 is offline  
Old 26.11.2014., 21:46   #4308
Quote:
maxpayne3 kaže: Pogledaj post
Ako mi može odgovoriti vlasnik sedan verzije kako funkcionira zadnje staklo bez brisača jesu dovoljni samo grijači ?(nadam se da to ima lol) Po meni mogli su komotno puknuti zadnji brisač ali možda zbog linije zadnjeg kraja nije stvarno potrebno. Pa neka netko s sedanom malo podijeli svoja iskustva.
Večina sedan automobila koji imaju 4 vrata nemaju zadnjeg brisača i to bilo koja marka....ne samo mazda,to je zato jer ga ne mogu stavit na gepek otvor jer bi smetao za otvaranje tog istog gepeka.....a intergriranje u staklo bi bilo skupa verzija.....


uglavnom s vremenom zaboraviš da ga nema,jer se kod vožnje ne maže,kao što se maže na autima bez "rep-a"

imaš grijače i antenu intergriranu u staklo...i to je to......
Marcoone is offline  
Old 26.11.2014., 21:49   #4309
Quote:
-hawk- kaže: Pogledaj post
Zar si još zainteresiran za mazdu ?!?! ...
Ma jesam, kako ne..to su sitnice koje se mogu događati i kod drugih, samo više, a i koliko vidim na ovom forumu neki "ozbiljniji problemi" su kod G100 i M3 s nižom opremom a ja ako bih uzimao M3 onda bi uzeo Revolution paket opreme..no promatram ja i novu Toyotinu Corollu.. A ima i cijeli niz većih rabljenih, od Mazde 6, CX5, Toyote Avensis..Audi A4..ima toga u istom cijenovnom rangu , no tema je Mazda 3 pa necu otvarat raspravu na druge teme

A vezano od kud dolaze, meni su u Mazdinom salonu rekli da će se dizeli i dalje proizvode u Japanu, a benzinci dolaze iz Meksika, od 1.12. ove godine i da će stizati za dva do tri tjedna (osim ako neće imati kojeg na lageru, a bit će ih više nego sad). Valjda ljudi znaju od kud će dobivati aute
A da barem imam drukčije relacije, ne bi ni razmišljao o benzincu pa me ne bi ni brinulo kakva će biti meksička Mazda..
zac013 is offline  
Old 26.11.2014., 22:32   #4310
Thumbs down

Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
Ma jesam, kako ne..to su sitnice koje se mogu događati i kod drugih, samo više, a i koliko vidim na ovom forumu neki "ozbiljniji problemi" su kod G100 i M3 s nižom opremom a ja ako bih uzimao M3 onda bi uzeo Revolution paket opreme..no promatram ja i novu Toyotinu Corollu.. A ima i cijeli niz većih rabljenih, od Mazde 6, CX5, Toyote Avensis..Audi A4..ima toga u istom cijenovnom rangu , no tema je Mazda 3 pa necu otvarat raspravu na druge teme

A vezano od kud dolaze, meni su u Mazdinom salonu rekli da će se dizeli i dalje proizvode u Japanu, a benzinci dolaze iz Meksika, od 1.12. ove godine i da će stizati za dva do tri tjedna (osim ako neće imati kojeg na lageru, a bit će ih više nego sad). Valjda ljudi znaju od kud će dobivati aute
A da barem imam drukčije relacije, ne bi ni razmišljao o benzincu pa me ne bi ni brinulo kakva će biti meksička Mazda..

A biće da je onda tako meni u salonu rekli da moja dolazi iz Japana (naručena u 10 mjesecu) valjda da se ne predomislim. Mislim još uvijek mogu otkazati i popuš.. akontaciju koju sam dao ali svejedno neću odluka je pala. Ipak bi radije da ne dolazi via Mexico mada koliko vidim po postovima nije više ni Japan što je bio.:https://www.forum.hr/images/smilies/hail.gif
maxpayne3 is offline  
Old 26.11.2014., 22:34   #4311
Thumbs up

Quote:
Marcoone kaže: Pogledaj post
Večina sedan automobila koji imaju 4 vrata nemaju zadnjeg brisača i to bilo koja marka....ne samo mazda,to je zato jer ga ne mogu stavit na gepek otvor jer bi smetao za otvaranje tog istog gepeka.....a intergriranje u staklo bi bilo skupa verzija.....


uglavnom s vremenom zaboraviš da ga nema,jer se kod vožnje ne maže,kao što se maže na autima bez "rep-a"

imaš grijače i antenu intergriranu u staklo...i to je to......
Zahvaljujem tako sam se nadao odlično onda nema brige!
maxpayne3 is offline  
Old 27.11.2014., 00:17   #4312
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
a i koliko vidim na ovom forumu neki "ozbiljniji problemi" su kod G100 i M3 s nižom opremom a ja ako bih uzimao M3 onda bi uzeo Revolution paket opreme.

osobno imam G120 sa Challenge opremom,i apsolutno nikakvih primjedbi....nit što kvrcka,nit se magle farovi,nit cuka kod prebacivanja iz brzina......apsolutno nikakve primjedbe nemam....



Marcoone is offline  
Old 27.11.2014., 08:03   #4313
Kakva vam je potrosnja na dizelima? Evo ja na cca 1000 km i pala je na cca 7l cista gradska voznja... Cist ok za automatik, a i valjda ce jos pasti...

Inace, danas mi je komp pokazivao da je istop radio 54% vremena u voznji do posla, valjda je nesto ustedio
Yoda78 is offline  
Old 27.11.2014., 08:04   #4314
Quote:
Marcoone kaže: Pogledaj post
osobno imam G120 sa Challenge opremom,i apsolutno nikakvih primjedbi....nit što kvrcka,nit se magle farovi,nit cuka kod prebacivanja iz brzina......apsolutno nikakve primjedbe nemam....



A ko će ga više znat
Ma to sve kako se pogodi..a i ovisno od osobe do osobe..ako se voziš s muzikom onda najvjerojatnije ni ne čuješ kvrckanja ni čudne zvukove..
zac013 is offline  
Old 27.11.2014., 14:53   #4315
Normalno da muzika igra,al toliko da mogu pričat s suvozačem ili ostalim putnicima....a ne da se ne čujemo....dakle pod normalno pojačano....nikad se ni nisam vozio bez muzike.....al bez obzira na to....nisam ništa primjetio što se navode tu kao serijski problemi.....po meni je kako i sam kažeš.....na kakvog se namjeriš.....pitanje dal su ti radili auto u ponedjeljak il u srijedu


mogu navest loše; da je stražnje staklo malo nedostupno za pranje iznutra,pogotovo onaj dio gdje je 3. stop svijetlo......

ujedno jel tko probao onu navigaciju što je stavljena stranicu prije?
Marcoone is offline  
Old 27.11.2014., 15:04   #4316
Quote:
Marcoone kaže: Pogledaj post

ujedno jel tko probao onu navigaciju što je stavljena stranicu prije?
Da stvarno, jel tko probao? Radi li?
padobranac01 is offline  
Old 27.11.2014., 16:45   #4317
Quote:
padobranac01 kaže: Pogledaj post
Da stvarno, jel tko probao? Radi li?
Ne radi, dok se ne krekaju lic fileovi ništa od toga, jedino je moguć update preko Mazda toolbox-a...
Kilbili is offline  
Old 27.11.2014., 16:47   #4318
Quote:
maxpayne3 kaže: Pogledaj post
A biće da je onda tako meni u salonu rekli da moja dolazi iz Japana (naručena u 10 mjesecu) valjda da se ne predomislim. Mislim još uvijek mogu otkazati i popuš.. akontaciju koju sam dao ali svejedno neću odluka je pala. Ipak bi radije da ne dolazi via Mexico mada koliko vidim po postovima nije više ni Japan što je bio.:https://www.forum.hr/images/smilies/hail.gif
Najte se zamarati stim otkuda je, kao što rekoh ionak je pola dijelova kineskih
Kilbili is offline  
Old 02.12.2014., 13:47   #4319
Zna li netko postoji li nacin da mazda ucita flac audio file? Mozda je bolje pitanje zasto ne prepoznaje flac?
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere! Albert Einstein
nikolast is offline  
Old 02.12.2014., 18:32   #4320
Danas mi javili da mi stiže mazdica sljedeći utorak je idem podignut...
Knorac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.