Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 23:48   #21
Cavle nebi niko baca!
Treba i bemburu zaobic.
zacky is offline  
Old 18.11.2014., 00:31   #22
Quote:
logx kaže: Pogledaj post
Pa odlična prilika za zaradit neku lovu, ili si sredit sitnice na autu. Ne vidim u čemu je problem, ja bi prvi krenuo jer mi treba novi branik.
Al šta je je, šteta dobrog auta. A i nije vlasnik neki bistri svadbar, čak i hercegovci znaju da se gume pale samo na kružnim tokovima.
dobio bi ku*ac, a ne lovu. Osiguranje pokriva štete koje su neizvjesne, ako se zna da si namjerno izazvao nesreću(a tako zvuči po odgovorima) možeš odgovarati u najgorem slučaju. Nije tvoje da provodiš zakon, čak i ako te netko blokira u križanju
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 18.11.2014., 00:57   #23
Ako se ovakve stvari dešavaju u austriji/italiji i slično onda dobro... U protivnom sve sudionike ovakvih "blokiranja raskršća" u zatvor, a aute zapljenit.
atoni is offline  
Old 18.11.2014., 06:17   #24
Steta da netko sa Tamicem nije naisao.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 18.11.2014., 07:31   #25
Kakva drskost ovog u Fiesti! Sta on misli da ima prednost prolaska iako je zeleno? Triba mu oduzet vozacku... jos je i ostetija jednog mazeratija ccc... uzas!
splicoRI is offline  
Old 18.11.2014., 08:23   #26
Quote:
splicoRI kaže: Pogledaj post
Kakva drskost ovog u Fiesti! Sta on misli da ima prednost prolaska iako je zeleno? Triba mu oduzet vozacku... jos je i ostetija jednog mazeratija ccc... uzas!
Pa grozno i bezobrazno, umjesto da pustis ljude da pasu oci na odlicnom primjerku automobila, on s nekom krntijom ide pokvarit veselje za sve.
lukarak is offline  
Old 18.11.2014., 08:28   #27
Kao sto je netko napisal , nesto mi baca na .. nase juzne susjede.
Sišli s brda...
MMachéte is offline  
Old 18.11.2014., 08:40   #28
Šteta dobrog auta... ali za vlasnika, E NEKA TE JE!! (Zavist je sjebana stvar, priznam)
Zujoo is offline  
Old 18.11.2014., 08:49   #29
ja nisam nikome zavidan na seljaciji i gluposti
ZgSash is offline  
Old 18.11.2014., 08:55   #30
I ko je kriv - zna se ko je kriv, jebena policija je kriva, eto jadni nisu znali di se sranja REDOVITO rade, bitniji je stat na kraj Radničke/Domovinskog/Ivanje Reke/nadvožnjaka iza Lesnine pa ubirat ušur ... uf, uf, vozili ste 100 di je ograničenje 80.

Nabijem ih na kurac zajedno sa šefovima koji ih tamo šalju ...

P.S. Jel netko vidio onog bisera sa VWPolom koji se u Brands Hatch-u popelal na stazi dok je stajala utrka VW Fun Cup-a? .... nitko stradao, nikakva šteta, malo splašenih i to je to.
Epilog - 4200 GBP kazne za organizatora i 8 mjeseci ZATVORA za idiota.
Pa ti i dalje radi sranja i postaj na Jubito.

http://www.telegraph.co.uk/news/ukne...cuit-race.html

I još jedan pozdrav našoj policiji koja se JEDINO brine o brzini .... šta će se jadni zamarat ovakvim tricama i kučinama.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 18.11.2014., 09:43   #31
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Slažem se da su idioti, al po meni je idiot i ovaj kaj je ušao u križanje s fordom. Vidiš da neki blesan divlja, vjerojatno i pijan, i ideš ući u to križanje. Dakle dva blesana.
policija ne smije kroz crveno, hitna pomoć ne smije kroz crveno, vatrogasci ne smiju kroz crveno, a debil sa malim pimpekom smije?

i još mu to nije dosta nego zaustavlja promet zbog svadbe?
kao, neće stić na svadbu ako on na zatvori raskrižje? moraju svi biti u jednoj koloni da bi.....što?
koji je kurac jedna jebena svadba da bi se zbog njih moral zaustavljati promet?

što da je nekome stvarno trebala pomoć, pa da hitna pod sirenema nije mogla proći?
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
evo jedan kom sa 24 sata... sad jel istina..."maserati nema tablice jer je lik koji ga vozi britanac i radi u britanskom veleposlanstvu..ima imunitet,zao mi covjeka u fiesti ali murja mu ne moze apsolutno nista dakle ako zelite izvditi pizdarije trk u diplomaciju"
priče za malu djecu.
svi auti ambasada imaju tablice koje je izdala HR, sve ih može zaustaviti i naplatiti im kaznu HR policija, samo veleposlanik i možda zamjenik imaju diplomatski imunitet, a nijedan veleposlanik se ne bi blamiral sa takvim glupostima (koje onda završe u novinama pa bi dobili packe i od svoje vlade)
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
I ko je kriv - zna se ko je kriv, jebena policija je kriva
triput udahni, popij kavu, smiri se.

činjenica je da se ovakva sranja događaju na skoro svim svadbama kod nas. u zadnje vrijeme sve je puno ubermenscha koji smatraju da mogu raditi što god hoće, posebno na svadbama kada vise kroz prozore, voze pijani ko majke zemlje i rade ovakve idiotluke.

da bi to sprijećili, trebao bi kompletan sastav policije biti vani na cesti u petak i subotu navečer i dežurati u blizini restorana da bi naplaćivali kazne.

ne samo da ne znaš s koje strane dolaze (recimo, u antunović sa 5 strana mogu doći) nego naplata kazne od auta u koloni bi dovela do svađe, tučnjave i potezanja pištolja gdje bi opet policija bila kriva.

da, trebalo bi baš reći budalama da su budale i da pokušaju ne biti budale, ali.....teško da će shvatiti, jer su budale.
da, policija bi trebala djelovati preventivno i podučiti takve, ali to je malo teže izvedivo kada baš na svakoj svadbi u HR imaš po par takvih.

lako je rebnut kaznu od 8 mjeseci zatvora kad imaš jednog takvog.
kako kazniti kad svaki vikend imaš par tisuća takvih, koje treba pronaći i procesuirati?
I wonder is offline  
Old 18.11.2014., 09:55   #32
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
lako je rebnut kaznu od 8 mjeseci zatvora kad imaš jednog takvog.
kako kazniti kad svaki vikend imaš par tisuća takvih, koje treba pronaći i procesuirati?
Nakon što vidiš kako je netko završio u zatvoru na 8 mjeseci zbog sličnog sranja, reci mi - bi li ti isto to išao raditi?

Bi, al' u q...
frenchman is offline  
Old 18.11.2014., 09:59   #33
ajde sjedni sa patrolom u auto pa budi kraj njih kad pokušaju izvaditi auto iz svadbene povorke.

jel kužiš da je za "mir u kući" žrtvovan promet, sigurnost, moje i tvoje vrijeme, potencijalno nečiji život, a sve zato da se ne bi opet digla hajka na bezobzirne policajce?
kak got okreneš, posrana su stranka, zato jer se budalama nije stalo na kraj na početku.

jebote, sve novine pune testova bijesnih auta, savjeta kak doći do mora ili koje gume kupiti a nitko se ne usudi napisati da svadbena povorka nema nikakvih posebnih prava, da se trebaju voziti kao i svi drugi i poštivati SVE zakone i propise bez obzira što je njima taj dan poseban.

bil je neki pokušaj u slavoniji negdje, gradonačelnik je (mislim) inzistiral da se svatovima još u vijećnici kaže da se imaju pridržavati pravila jer su ljudi počeli stradavati. i sve je prošlo OK.
no, zagreb je veći, sa većom koncentracijom budala.
I wonder is offline  
Old 18.11.2014., 10:07   #34
budale, kao i korov, ce se uvijek razmnozavati ako im se dozvoli

super ti je taj "mir u kuci", tokom kojeg s epolicija ne usuduje nista napraviti jer su eto sudionici pijani i naoruzani, a normalni gradani nek se jebu
no zato ce se ista ta strasna policija kurciti klincima koji sjednu u park popiti bocu vina
ZgSash is offline  
Old 18.11.2014., 10:09   #35
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ja nisam nikome zavidan na seljaciji i gluposti
Zavidim mu na Maseratiju.
Zujoo is offline  
Old 18.11.2014., 10:11   #36
Daj Wonder - to smo 100x prošli. Zašto nema alkotesta na Jarunu (pa pijane glumice ubijanu motoriste a kolege šalju u bolnicu). Zašto na mjestima di se ZNA da se rade sranja nema kontrola. Zašto kod tebe kod LasVegasa nikad u životu nisam vidio kontrolu, zašto kod načelnice općine u M.Gorici nikad nema kontrole (možda jer je ista vlasnica birtije Ladanjski raj?)

I tak dalje i tak dalje i tak dalje .... sere mi se više od njihovih "akcija" - za martinje našli 2300 pijanih. U pizdu materinu, stvarno rezultat nevjerojatan .... da RADE SVOJ POSAO našli bi ih svaki jebeni dan toliko.

Bolje spriječit nego lječit ... a još bolje stat nakon idiotskog ograničenja pa u 10 minuta napravit dnevnu normu.

A što se tiče "izvlačenja iz kolone" - kad treba ljude bacat iz stanova onda dođe satnija interventne ... al zamjerit se nekon "tatinom sinu" ... ajme .... nikad, još će mu svadbu morat platiti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 18.11.2014., 10:23   #37
Kada se samo sjetim koliko puta su me na svadbama pametnjakovići uvjeravali kako svadbena kolona smije kroz crveno i da ju nitko ne smije "razbiti" već ju drugi sudionici svugdje moraju propustiti... Jebo te, pijani svati imaju veće ovlasti od predsjednika države..

Ovo što Wonder kaže, pokušali su svojedobno i istočnoj Slavoniji uvesti reda po tom pitanju pa se narod digao na zadnje noge, puni portali i novine hračkanja po policiji, kako se usude zaustaviti pijanog svata i gurnuti mu dreger u usta..

Nedavno je negdje pisalo kako je policija stisnula prijavu za JRM cajuši Šuputici zbog tako glasnog drečanja preko razglasa u jednom restoranu da cijeli kvart nije mogao spavati, i to nakon nekoliko upozorenja da se stišaju.

Ali svi portali su prenijeli vijest o jadnoj uplakanoj mladenki kojoj je ova zločesta hrvatska policija uništila najvažniji dan u životu..

Zadnje uređivanje Henry Miller : 18.11.2014. at 10:29.
Henry Miller is offline  
Old 18.11.2014., 10:29   #38
Dobro jebem mu sve - pa jesu li portali ili smetlarsko novinarstvo ti koji će krojit jednu državu? Jesmo li nato spali da novine za "intelekturalce" određuju što je normalno a što ne?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 18.11.2014., 10:30   #39
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
...

lako je rebnut kaznu od 8 mjeseci zatvora kad imaš jednog takvog.
kako kazniti kad svaki vikend imaš par tisuća takvih, koje treba pronaći i procesuirati?
Kad rebneš jednog, drugi to više neće raditi. Ako će raditi, onda rebneš i drugog, pa treći više neće. Ako će i treći, onda rebneš i njega. Jednom će stati, to je sigurno. Ljudi su stoka.

Primjer su Engleski huligani. Dok ih nije porebnjalo bilo je i mrtvih na stadionima. Veći su problem bili Engleski huligani nego što su ovi naši.
Ali ove naše nitko neće rebnuti, za sad.

Tako i ove što divljaju po cesti nitko neće, za sad.
__________________
Human
Human1 is offline  
Old 18.11.2014., 10:46   #40
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dobro jebem mu sve - pa jesu li portali ili smetlarsko novinarstvo ti koji će krojit jednu državu? Jesmo li nato spali da novine za "intelekturalce" određuju što je normalno a što ne?
Bojim se da jesu. Manje-vise, svi znaju citati,ali rijetki malo mucnu glavom o tome sto procitaju. Na kraju imas situaciju da se dva jelena u birtiji posvadjaju oko necega cemu niti jedan nije svjedocio, ali obojica znaju - jedan o tome citao na indexu, a drugi na 24sata....
I tako o bilo cemu...politika, automobili, kriza u Ukrajini....sport... Tocno onako kako je, svojevremeno, opisano u raklami za pivo...u zemlji sa 2 miliuna nogometnih izbornika...

Kad smo kod teme...slazem se...udri po novcaniku... Jesi divljao sa Maseratijem na javnim povrsinama...? OK, neka vlasnik automobila plati globu u visini 25% automobila.... ako se istoga ponovo uhvati u takvom podhvatu, zakljucimo da ne zna ispravno rukovati sa automobilom, te ga se posalje ponovno na vozacki ispit... Jel vozio vlasnik, njegov sin, sinovac...zet....apsolutno nije bitno - budu se oni vec dogovorili... Mislim da za takve nije dovoljna samo kazna, treba biti nekakva sankcija u slucaju ponavljanja....
__________________
Neznanje je jebeno dobra stvar!
SBovac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.