Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 08:35   #1
Question Bijeli dim iz volana...

Ekipa bok. Jutros mi se pri paljenju auta pojavio bijeli dim koji izlazi iz kontrolne ploče ili volana. Auto sam odmah ugasio i dim se razišao, ali po ponovnom paljenju da ga dovučem do servisa opet se počeo dimiti.

Radi se o bijelom dimu mirisa kao da nešto lemim. Sve lampice na kontrolnoj rade i da nema dima ni smrada sve bi bilo okej.

Odvest ću ga majstoru čim ulovim kojeg, al eto da se "zabavim" s vama pa vidim jel netko imao sličnu situaciju i što je bila.

Auto je Clio III, 1,5 dCi.
DannyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 08:54   #2
Ocito je doslo do nekog kratkog spoja. Ja ne bih vozio jer postoji opasnost od nekog zapaljenja ili da izgori nesto ozbiljnije.Da li dimi pri paljenju ili cim das kontakt?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:03   #3
Quote:
DannyHR kaže: Pogledaj post
Ekipa bok. Jutros mi se pri paljenju auta pojavio bijeli dim koji izlazi iz kontrolne ploče ili volana. Auto sam odmah ugasio i dim se razišao, ali po ponovnom paljenju da ga dovučem do servisa opet se počeo dimiti.

Radi se o bijelom dimu mirisa kao da nešto lemim. Sve lampice na kontrolnoj rade i da nema dima ni smrada sve bi bilo okej.

Odvest ću ga majstoru čim ulovim kojeg, al eto da se "zabavim" s vama pa vidim jel netko imao sličnu situaciju i što je bila.

Auto je Clio III, 1,5 dCi.
Moj ti je savjet skini odmah minus klenu akumulatora i ako sam nisi vješt u popravcima automobila, radije pozovi doma HAK ili auto električara profesionalca.
plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:04   #4
Neću se vozit, ostavio sam ga doma na parkingu.
Iskreno, nisam pokušao samo dat kontakt i držati tako, oba puta sam ga upalio i onda se pojavio dim.

Neću niš prčkat sam, pogledat će majstor. Misliš da je veliki bed što nisam iskopčao akumulator?
DannyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:31   #5
Da, jer je usprkos tome što je auto ugašen pol auta pod naponom i ako je došlo do kratkog spoja, mogu se žice grijati da ti ni ne vidiš i zapalit auto dok si ti na poslu.

Nadam se da ne bude niš takvo, ali nisu ti ljudi bezveze to rekli.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:31   #6
Ovisi gdje je problem. Bolje bi bilo iskopcati akumulator ali ne bi trebalo biti problema iako kod struje nikad ne znas.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:36   #7
ma nemaš brige...budu te vartogasci zvali ak šta bude...

no ako dim dolazi iz volana/instr. table očito je probme dok je dat kontakt tako da mislim da neće bit ništa.

ja bi napravio slijdeće: skinuo tablu i pogledao dai ima znakova gareži ili nagorijevanja plastike i po tome zaključio dali zvati HAK (koji samo čeka da opali stanicu) ili otić elektroničatu da ispita tablu.

s obziorm da mi se čini da je autor neki mod na BUG forumu očekivao sma od njega malo veće znjanje o elektrici..(ako sam ga zamijenio sa tipom sa BUG foruma izvinjavam se).
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:45   #8
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
s obziorm da mi se čini da je autor neki mod na BUG forumu očekivao sma od njega malo veće znjanje o elektrici..(ako sam ga zamijenio sa tipom sa BUG foruma izvinjavam se).
"Letronika" nije moj đir.
DannyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:51   #9
mislim da nije to do struje
prije bi se kladio na mali kiler ili neko crijevo od grijanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:53   #10
Quote:
DannyHR kaže: Pogledaj post
"Letronika" nije moj đir.
a ja mislio da moraš bit Bill Gates do bio bio mod na BUGu...

a mogu reć i da tu ne treba neko veliko znanje - bar ono osnovno iz tehničkog odgoja u OŠ...da lociraš "kvar" i znaš što raditi dalje (ne nužno sam popravljati).

@ZG Zaš - al vidiš da ima veze kad da kontakt - odn kad struja poteče kroz sistem...bijeli dim obično je povezan sa strujom, crni sa lošom smjesom, a čađa sa lošim dizlom
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:53   #11
elektronika radi na bijeli dim, kada zadimi, više ne radi

poravac električaru, nije za igrati se
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:59   #12
meni se na golfu prije desetak godina zapušilo iz kazaljki kilometar sata i obrtaja, pa se pojavio mali plamen i onda buktinja...
zadobio blage opekotine po rukama i glavi jer sam kao pokušavao ugasiti jeans jaknom, pa napravio još gore

naišao neki dostavni kombi, pa je tip sa aparatom za gašenje uspio ugasiti...

uglavnom došlo do kratkog spoja na štampanoj ploči na zadnjoj strani iza kazaljki kilometar sata i obrtaja.

drugi puta takav slučaj mi se desilo kad se zapušilo na prekidaču za svjetla došlo do kratkog spoja...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:02   #13
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
@ZG Zaš - al vidiš da ima veze kad da kontakt - odn kad struja poteče kroz sistem...bijeli dim obično je povezan sa strujom, crni sa lošom smjesom, a čađa sa lošim dizlom
citaj pazljivije, on nije pokusao dati kontakt, nego je odmah upalio auto
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:03   #14
homo - ti sve neke defektne aute imaš! il si sam nešto kemijo ...
ovo na prekidaču mi je jasno - slab spoj pa se grije i onda sukne vatra...a to samo zato jer se taj loš spoj nije sanirao u početku. klasični sindrom hrvata/blakanaca "ma to je dobro, nedam 200kn za nove prekidače"...

@ZG Zaš - pa kak nije prvo dao kontakt i sačekao - baš zato jer je "dizlo"...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:03   #15
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
a ja mislio da moraš bit Bill Gates do bio bio mod na BUGu...

a mogu reć i da tu ne treba neko veliko znanje - bar ono osnovno iz tehničkog odgoja u OŠ...da lociraš "kvar" i znaš što raditi dalje (ne nužno sam popravljati).
Locirao sam kvar - u kokpitu je.
Znam što raditi dalje - furat majstoru.



Samo ćaskam da vidim jel tko imao sličnih problema, pa da saznam što je bilo i koliko dinerosa je koštalo.
DannyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:07   #16
ček - jel nisi na poslu?? imaš neku android app za lokaciju kvara na daljinu??

pa i logično je da je kvar u kokpitu odn. tabli...raskopaj ju i odnesi lektroničaru da provjeri za kratki spoj. nebi trebalo bit više od 150-200kn (ali i na BUG ima znalaca koji bi to rado raskupusali)
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:10   #17
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
homo - ti sve neke defektne aute imaš! il si sam nešto kemijo ...
ovo na prekidaču mi je jasno - slab spoj pa se grije i onda sukne vatra...a to samo zato jer se taj loš spoj nije sanirao u početku. klasični sindrom hrvata/blakanaca "ma to je dobro, nedam 200kn za nove prekidače"..."...
6god star automobil neću valjda ići preventivno mijenjati prekidače?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:15   #18
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
6god star automobil neću valjda ići preventivno mijenjati prekidače?

pa sam si rekao da se nešto zapušilo na preidaču svjetala, dakle problem je bio i ranije - al opet ona HR/balkanska - "auto je samo 6 godina star, zašto da išta mijenjam dok ne bude punoljetan"...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:29   #19
pa kad je zapušilo išlo se odmah električaru ne vidim čemu se čudiš?

jel ti mijenjaš i pregledavaš prekidače u svojem automobilu preventivno da ti ne dođe do kratkog spoja?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:31   #20
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
@ZG Zaš - pa kak nije prvo dao kontakt i sačekao - baš zato jer je "dizlo"...
o jebem te...
https://www.forum.hr/showpost.php?p=52346240&postcount=4
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.