Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2010., 11:02   #81
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam dali si muško ili žensko ali očito imaš razloga braniti neke stvari...
Ovo je podlo.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:02   #82
Quote:
Sarah_9 kaže: Pogledaj post
Legion i slicni njemu su jos prezivjeli starog kova sovinisti koji ionako dozivljavaju zenu kao rupu ili ako ju postuju jer mu neda rupu - fina zena sa rupom koju jos nije probao. Sve u svemu nikakvi ljubavnici u biti mozda se malo pokazu u doggy stil , zato u frustraciji gledaju zenu kao rupu.

Ok, nisi iz Hrvatske pa ti vidim da ti Rvacki i ne ide baš najbolje... što se mene tiće slobodno piši na engleskom jer te i nisam baš najbolje razumio... po čemu sam ja to šovinist molim te lijepo? Kako si zaključila da ja ženu doživljavam kao rupu ... stvarno me zanima...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:03   #83
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ovo je podlo.
Nije podlo nego to mislim... doduše znamo kaj misliti može biti ali u drugu ruku što mi je na umu to mi je i na tipkovnici. Uvijek...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:07   #84
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Nije podlo nego to mislim... doduše znamo kaj misliti može biti ali u drugu ruku što mi je na umu to mi je i na tipkovnici. Uvijek...
Ne trpaj pod nekakvu "iskrenost" (ono svemirski egotripno "ah, što mogu, ja sam brutalno iskren") elementarnu podlost jeftinog diskvalificiranja sugovornika i "presuđivanja" tipa "znam ja zašto ti ovako pišeš". To je u biti varijanta onoga totalitarističkog "znamo mi, drugovi, što se krije iza toga, znamo mi što je on zapravo htio reći...".

Onog trenutka kad ljudi počnu "prepoznavati" nekakve "prave motive" zbog kojih netko nešto piše, prestaje bilo kakva smislena rasprava.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:10   #85
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Čini mi se da miješaš pojam ljubavništva i (and I quote) "dolaženje do pičke".

Koliko god se svaka od tih "konzumiranih" tehnički možda i može smatrati ljubavnicom, varanje sa svim i svakim je više "sportsko-rekreativna" aktivnost. "Pravo" ljubavništvo podrazumijeva kakvo-takvo trajanje i nekakav odnos (ne nužno svemirsku ljubav, ali definitivno nekakav odnos), koji u konačnici postaje prepreka dodatnom "dolaženju do, jel'te".

Po pitanju "bezočnih laži": ne bih znao ali nekako mi je sumnjivo da je danas za dolaženje do itditd., nužno obećavati ni manje ni više nego svoj razvod.
Pa nije li najbezočnije muljanje, a to i ti spominješ, to famozno obečavanje da će ostaviti ženu... mnogi to govore a jako malobrojni i naprave...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:13   #86
Quote:
anabelll kaže: Pogledaj post
Ili da ljubavnica može biti slobodna , sređena i stabilna osoba koja točno zna što hoće u životu , nekima je nezamislivo zašto bi takva posegnula za oženjenim muškarcima .
Čisto iz komocije, ne želiš vezu , ne želiš obaveze, ne želiš da ti frajer visi za vratom, a oženjeni su po tom pitanju nasigurniji.
Uzmeš koliko ti treba i ...zbogom !
Nikada do sada nisam niti jednog svog ljubavnika doživjela drugačije , imala sam ih različitih profila, oni za mene nisu čak niti vrijedni poštovanja.
Muškarac koje vara svoju ženu , nije ništa više od popaljene životine bez trunke pameti .Ako ne može savladati svoje nagone, to je problem njegove žene i njega a ne mene.
Dakle , nisu sve ljubavnice očajne i jadne.
Ok, nisu sve... naravno da ima onih kojima baš tako, i nikako drugačije, odgovara... ali opet koliko ima takvih a koliko "onih drugih" osobno nemam poima ali "onih drugih" sigurno ima više... a najgore mi je od svega kad neki oženjeni lik uhvati mladu curu koja se, eto , pali na starije i onda joj na neki naćin "uzme" najbolje godine života... godine u kojima je trebala biti cura i imati dečka/dečke a ne biti ljubavnica i "imati" oženjenog lika...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:16   #87
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Pa nije li najbezočnije muljanje, a to i ti spominješ, to famozno obečavanje da će ostaviti ženu... mnogi to govore a jako malobrojni i naprave...
Moj zakoniti je to napravio i tek sad kad gledam i bolje da je..

Često su u braku problemi koji se guraju pod tepih i onda malo zadovoljstva sa strane dobro dođe. neki odu neki ostanu..
Ali ta muljanja u nedogled su očajna..

Osobno ja sam preposesivna da bila bila nekome ljubavnica..
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:19   #88
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne trpaj pod nekakvu "iskrenost" (ono svemirski egotripno "ah, što mogu, ja sam brutalno iskren") elementarnu podlost jeftinog diskvalificiranja sugovornika i "presuđivanja" tipa "znam ja zašto ti ovako pišeš". To je u biti varijanta onoga totalitarističkog "znamo mi, drugovi, što se krije iza toga, znamo mi što je on zapravo htio reći...".

Onog trenutka kad ljudi počnu "prepoznavati" nekakve "prave motive" zbog kojih netko nešto piše, prestaje bilo kakva smislena rasprava.
Tek kad doznamo prave motive zašto neko nešto piše rasprave počne biti zanimljiva...

Meni se čini da on piše to što piše baš zbog toga... svojevrsne obrane vlastite situacije... možda sam u krivu, možda u pravu ali u konačnici zašto nebi napisao ono što mislim? Jeftino diskvalificiranje sugovornika... , a kaj sam trebao napraviti? Prešutiti? Ne obazirati se? Onda ga nebi diskvalificirao? Uostlaom što ako je on stvarno oženjeni muškarac koji ima ljubavnicu već 3 godine i valja joj bureke kako će se rastati od ženice a jako dobro zna da neće... Kaj onda?
Da se razumijemo-ne kažem da je tako. Čak nemam poima kojeg je roda ali ako volim razgovarati potpuno otvoreno, svima sve reći u glavu, biti brutalno iskren-da-jel to automatski znaći da diskreditiram sugovornika? I inaće mrzim razgovor u rukavicama, neku političku ili bilo kakvu korektnost a ako netko smatra da sam prešao granicu... nek moderatori odrade svoj posao...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:22   #89
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
najgore mi je od svega kad neki oženjeni lik uhvati mladu curu koja se, eto , pali na starije i onda joj na neki naćin "uzme" najbolje godine života... godine u kojima je trebala biti cura i imati dečka/dečke a ne biti ljubavnica i "imati" oženjenog lika...
Ukoliko ju trajno "cima" na kratkoj uzici svoje najavljene "tek što nije" rastave, onda je on svinja.

No, ukoliko je njoj otpočetka jasno rečeno da razvoda biti neće, pa još ako joj nije oduzeta poslovna sposobnost i biračko pravo, onda je to njezina odluka, ispravna ili pogrešna, svejedno.

Ili bi možda trebalo ustrojiti nekakvo Povjerenstvo za odobravanje veza, koje bi razmotrilo svaki slučaj i pismeno ga odobravalo (neovisno o dobnoj razlici i bračnoj uvezanosti podnositelja zahtjeva za vezu: prepun je forum žrtava posve vršnjačkih i posve neljubavničkih grozomorno pogrešnih veza)?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:23   #90
Quote:
anabelll kaže: Pogledaj post
Nikada do sada nisam niti jednog svog ljubavnika doživjela drugačije , imala sam ih različitih profila, oni za mene nisu čak niti vrijedni poštovanja.
Muškarac koje vara svoju ženu , nije ništa više od popaljene životine bez trunke pameti .Ako ne može savladati svoje nagone, to je problem njegove žene i njega a ne mene.
Dakle , nisu sve ljubavnice očajne i jadne.
Wow! Kako cool!

Kakvo poštovanje onda ti zavređuješ ako se upuštaš u odnose s ljudima koje ne poštuješ? A upuštaš se vjerojatno iz onih razloga koje njima predbacuješ: ne možeš savladati svoje nagone, poput popaljene životinje bez trunke pameti.

Što je to ako ne očaj i jad?
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:26   #91
Vječna tema...valjda postoji od kada smo i mi tu. Uvijek će biti žena koje mogu i koje ne mogu biti nekom ljubavnice.
Ja osobno to ne želim, i dajem petama vjetra i kad netko ima curu a kamoli ženu.
Ne uvlači mi se u takav odnos, ne mogu živjet u laži...
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:28   #92
Legion,
tvoj uvodni post govori o tome kako si bio u vezi sa udatom. Zašto? Zbog pi-----? prekinuo si kad si vidio da je počela osjećati nešto više za tebe? Da li to znači da bi bio "ljubavnica" i dalje da nisu krenule emocije?
Jer u toj situaciji ti si bio ljubvanica. Zašto si se upuštao u to kad se gnjušaš takvih stvari? lagala te u startu da je udana?


Btw, žensko sam i nisam ljubavnica.
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:29   #93
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Uostlaom što ako je on stvarno oženjeni muškarac koji ima ljubavnicu već 3 godine i valja joj bureke kako će se rastati od ženice a jako dobro zna da neće... Kaj onda?
Ništa. Onda, jednostavno, ništa.

BTW, "on" je "ona" . I meni je za raspravu sasvim svejedno radi li se o 50-godišnjoj ogorčenoj junferici, o smjernoj udatoj monogamnoj ženici ili o pohotnoj 30-godišnjakinji koju je pregazilo pola grada i poneki šarplaninac. Zašto bi napisana rečenica mijenjala snagu argumenta ovisno o tome tko ju je napisao?

Upadaš u onu izlizanu shemu "Gospođo, vaše su jabuke trule." "Ti ćeš meni reći da su mi jabuke trule, pogledaj kako si obučena, kakva ti je to smiješna frizura, sigurno te pojebalo pola grada, znam ja takve!!!"

Mene, eto, u forumskim raspravama zanimaju samo jabuke.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:30   #94
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Btw, žensko sam i nisam ljubavnica.
Njanjanja.

To si slobodno zatakni za šešir. Čovjek, etojeli, zna da jesi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:32   #95
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Btw, žensko sam i nisam ljubavnica.
[ironija mode on] Aha! Ne bi ti onda ovdje pisala, znamo mi takve. [ironija mode off]
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:32   #96
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Njanjanja.

To si slobodno zatakni za šešir. Čovjek, etojeli, zna da jesi.
Ma da... a i da sam jebač i muljator par exellence reko bi Izet
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:35   #97
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
[ironija mode on] Aha! Ne bi ti onda ovdje pisala, znamo mi takve. [ironija mode off]
Ma i to što kažeš.. nikad se ne zna.. a znam i mjesečariti u snu... a zgrada ima 10 katova haha
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:37   #98
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ukoliko ju trajno "cima" na kratkoj uzici svoje najavljene "tek što nije" rastave, onda je on svinja.

No, ukoliko je njoj otpočetka jasno rečeno da razvoda biti neće, pa još ako joj nije oduzeta poslovna sposobnost i biračko pravo, onda je to njezina odluka, ispravna ili pogrešna, svejedno.

Ili bi možda trebalo ustrojiti nekakvo Povjerenstvo za odobravanje veza, koje bi razmotrilo svaki slučaj i pismeno ga odobravalo (neovisno o dobnoj razlici i bračnoj uvezanosti podnositelja zahtjeva za vezu: prepun je forum žrtava posve vršnjačkih i posve neljubavničkih grozomorno pogrešnih veza)?
U tome i jest caka... ljudi su, opet generalno gledajuč , lažljivi i egocentrični.
Uopće mi nije teško zamisliti hipoetetsku situaciju da mu se "mala" sviđa, mladi komad mu diže ego, super se ševe i da tu situaciju zadrži spreman je lagati maltene kad zine... i da ga ni najmanje nije briga što ona o tome misli, kako ona na to gleda, što očekuje, kako se osječa itd...

A što se tiće obrazovanja trebalo bi uvesti neko sexualno emotivno obrazovanje... glavno da znamo što je to osmoza, koja je najduža rijeka u Aziji, od čega je građena zemaljska kugla, koliko planeta ima u sunčevom sustavu i sl. (ajd opća kultura ne može škoditi ali sve te i takve informacije i nisu nešto jako bitne ni presudne) ali nitko nas ne uči nekim mnogo bitnijim stvarima u životu...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:37   #99
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
i onda joj na neki naćin "uzme" najbolje godine života... godine u kojima je trebala biti cura i imati dečka/dečke a ne biti ljubavnica i "imati" oženjenog lika...
Kad se daš nekom na pladnju onda teško da se to može nazvati "uzimanjem" najboljih godina života.
O čemu mi: o devetnaestogodišnjakinjama koji briju na četrdesotogodišnjake, dovoljno su stare da mogu računati na to da će tu utakmicu izgubiti ako ne ostane samo na flertu, jednostavno u startu nije fer borba, ali.... treba dvoje da se igra ta igra...... Te djevojke uvijek mogu okrenuti glavu, posvetiti se svojim izlascima, faksu i prijateljima i vršnjacima, njihova odluka ako odluče drugačije i ako odluče riskirati.

Ove starije koje su već imale veze, još gore ako im se tako nešto desi i ako se uvale u takve situacije, jer si stariji i iskusniji i ništa ne opravdava riječi "uzeo mi je", nije ti nitko ništa uzeo, pristala si sama na taj odnos, jer ipak ima više osoba koje su "samo" sebične pa onda i nalete na istog/istu takvog nego što ima poremećenih manipulatora koji kupe po cesti zabludjele curice i nesigurne žene i onda im "uzimaju" najbolje godine života.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 11:44   #100
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Legion,
tvoj uvodni post govori o tome kako si bio u vezi sa udatom. Zašto? Zbog pi-----? prekinuo si kad si vidio da je počela osjećati nešto više za tebe? Da li to znači da bi bio "ljubavnica" i dalje da nisu krenule emocije?
Jer u toj situaciji ti si bio ljubvanica. Zašto si se upuštao u to kad se gnjušaš takvih stvari? lagala te u startu da je udana?


Btw, žensko sam i nisam ljubavnica.
Hm, ako se biti "u vezi" može nazvati to kaj smo se 4, 5 puta maznuli, i 2, 3 puta išli na neke kavice ok, onda smo bili u vezi a prekinuo sam kad sam vidio da ja počinjem osječati nešto više za nju... dali bi taj odnos nastavio i da nije bilo emocija-vjerovatno bih ali to ni nije tema ove teme , jer kako već i rekoh dok je "samo sex" u igri nek radi ko kaj želi, ali isto tako prekinuo bih i da sam vidio da se ona za mene zagrijava...

OK, žensko si i nisi ljubavnica, drago mi je , muško i nisam ljubavnik
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.