Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.10.2011., 23:43   #28
Quote:
Gladijator kaže: Pogledaj post
Sjajno ! Isti zavrsetak kao u izvedbi Gluhaka! Da se nadovezem,pogledao sam borbu Sancica-Gluhaka,to je nevjerojatno. Toliko me iznenadio Gluhak,svaka mu cast. Ima sjajan osjecaj za distancu,tajming,ne zaljece se kako zavrsiti,nego kao sah-kalkulira,ceka gresku,predobar je ! Neznam jeli me vise odusevila Gluhakova sjajna izvedba i pobjeda,ili nemocnost Sancica Sancic je inace sjajan i srcan borac,a i predobar kao covjek,miran decko. Ali bome,ovdje ga je Gluhak "ubio",koja dominacija covjece Ovo je Gluhaku dosao kao jaci trening Jos jednom ,sve cestitke,sjajna borba. Gluhaku za izvedbu i pobjedu,Sancicu za srcanost i hrabrost,on je inace kao sto sam naveo,uistinu dobar borac. Ovo jos jednom dokazuje da bez dobrih osnova bjj nista
Gluhi je puno bolji nego što je bio u ovoj borbi,imao je nekih problema prije borbe i nije baš bio "unutra" sa glavom,više je silovao borbu,a borbu u parteru je odradio rutinski s obzirom da Neno i nije baš najbolji u parteru. Neno je odličan (stand up) borac i još bolji čovjek,o njemu sve najbolje.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.