Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2012., 10:35   #1
OT: uss croatia forum

Nadam se da ce moderatori imati razumijevanja za ovaj offtopic buduci da se radi o problemu za kojeg je najvjerojatnije da cu ovdje pronaci pomoc.

Dakle, ne mogu se registrirati na http://www.usscroatia.hr/forum/ jer mi jednostavno ne dolazi aktivacijski mail. Zatrazila sam ga vise puta, prekopavala po spam/trash mapama, cekala 1 dan misleci da mail jako kasni, ali bez uspjeha. Stoga me zanima ima li ovdje nekog sa tog foruma da mozda tamo adminima skrene pozornost na taj problem ili nesto takvo?

Hvala....
__________________
Jedina rješenja fizikalnih zakona koja se mogu dogoditi lokalno u realnom univerzumu jesu ona koja su globalno samosuglasna.
Bliss7 is offline  
Old 01.08.2012., 10:44   #2
Reći ću ja Cvičeku, samo mi daj podatke (username).
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Old 02.08.2012., 00:52   #3
Javiše mi da se ovdje javim
@Bliss, aktivirao sam oba (pa izaberi koji želiš)

Izgleda da se nešto zeznulo na hostingu, imali smo problemčić prije koji tjedan, al izgleda da je zahvatio i email, pa ću ga sutra osposobiti. Hvala što ste mi javili, ne bi ni znao da imamo problem...
cvicek is offline  
Old 22.09.2012., 05:29   #4
Bog istina danas sam pokušavao odraditi registraciju pa nikako onaj kod na dnu da mi prizna da sam ga točno upisao... stalno mi govori da je greška
dubrovnik4 is offline  
Old 02.03.2013., 10:59   #5
Sad se i to meni dogadja...dal moze netko prenijeti poruku administratorima da se ispravi greska i posalje aktivacijski mail da se regam na usscroatia forum?Bio bi vrlo zahvalan...
AnteTina is offline  
Old 04.03.2013., 19:04   #6
Nitko i nista?
AnteTina is offline  
Old 05.03.2013., 02:35   #7
Hej, evo me, tek je noćas netko u chat na forumu napisao da pogledamo ovdje. Kad bude problema, najbolje je poslati email ili na admin@ ili na neki od emailova na uss stranicama (i sad sam uključio da mi se šalje notification kad ovdje netko posta)

Što se captche tiče, jeste teška (bili su veliki problemi s botovima i to je bilo jedino rješenje koje je funkcioniralo), i ja ju pogriješim u skoro 50% slučajeva, ali da se proći, ionako služi uglavnom samo za registraciju, za logiranje nije nužna)

Za te probleme s emailovima zaista ne znam što se događalo no sada sam promijenio šifre, javio webmasteru nek ih ne dira i napravio sam test account na forumu i sve radi kako treba.

@AnteTina, ručno sam ti aktivirao istoimeni account na usscroatia i sada bi ti trebalo sve raditi, javi ako bi bilo problema.
cvicek is offline  
Old 05.03.2013., 02:54   #8
Jao koja brzina.. bravo Cvicek
dubrovnik4 is offline  
Old 05.03.2013., 18:30   #9
;D Hvala javim svakako!
AnteTina is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.