Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2006., 08:56   #1
Klasični razred i razred s boravkom?

Moj sincek najprije je isel u klasicni razred pa kak nije bilo dnevnog boravka, morao sam ga prebacit u drugi razred s dne. boravkom itak svako jutro rano rani pa 2 srece grabi, ali ja u tu narodnu poslivuc vec odavna ne vjerujem. Tesko mi ej svakog jutra rano budit da ustane i podje u skolu u pola osam na dorucak. I ostaj eu skoli sve do pola cetiri i poslije ga pokupim. Jos je sretan.

A ja sam jos malo sumnjicav, nego dragi roditelji s obzirom da mu je ovo prvi razred, mene zanima do kojeg razreda s eukida dnevni boravak. Razmisljam da u durgom razredu ili u tercem razredu da bude samo u skolu i da ne mora ostati na dnevnom boravku......zna li tko kada se to ukida...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:54   #2
ovisno o skoli i prostoru kojim sta raspolaze. neke imaju do cetvrtog (i to mislim da je najduze sto moze, bar u zg) a neke imaju samo za prvasice zbog godine dana prilagodbe
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 10:31   #3
Kod nas je dnevni prvi i drugi razred.

U prvom je dolazio oko 7,20 , nastava je počinjala u 8 (mislim)
Sada u drugom mora doći do 7,10 ako želi doručak, u 7,30 počinje nastava.
Učiteljica u jutro je izvrsna a ova glu**** popodne i još jednom
Samo zbog nje smo ga željeli preseliti u neki drugi razred, no onda smo odustali. Bude izdržao još ovu godinu.

Sve zavisi od škole i prostora koji ima kao što je magic blue rekla.

I nemoj ga stalno seljakati po razredima. Nije ti to baš dobro. Tamam se skompa s ekipom pa ga preseliš....
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 01:53   #4
Išla sam davno u školu ali mislim da smo mi imali samo prva dva razreda
Naravno da sam išla
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:34   #5
Uglavnom mislim da c emi dijete ici u prvi i u drugi razred pa ce onda od treceg biti bez dn. broavka. To je takav dobar plan. Nije to minus.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 12:35   #6
Okej, od treceg bez boravka - a tko ce ga docekat kad se vrati iz skole i bit s njim?
Kljuc oko vrata pa na ulicu?
Ili ce (jos gore) morat bit sam u stanu dok jedan od roditelja ne dodje?

Dosta ce vode protec dok nas nerodjeni dogura do skole, al zasad sam sklona dnevnom boravku za prva cetiri razreda.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:44   #7
Quote:
Zmijica kaže:
Okej, od treceg bez boravka - a tko ce ga docekat kad se vrati iz skole i bit s njim?
Kljuc oko vrata pa na ulicu?
Ili ce (jos gore) morat bit sam u stanu dok jedan od roditelja ne dodje?

Dosta ce vode protec dok nas nerodjeni dogura do skole, al zasad sam sklona dnevnom boravku za prva cetiri razreda.
Hm...istina, nisu ista vremena kao nekad, radi se uglavnom od 9 do 5, ali ja se pitam kako je npr. moja generacija preživjela s ključićem oko vrata.Nije da je to baš idealna stavr, ali klinci su prilagodljivi.Svatko najbolje poznaje svoje dijete i zna je li i koliko je sposobno ostati samo kod kuće. Možda mu se može organizirati kakva "potpora" u prvo vrijeme (baka, djed, besposlena susjeda ) koji će ga dočekati ili kontrolirati dok se roditelji ne vrate doma.
A možda najbolje boravak do 8. razreda (danas sam saznala da je i to nekad postojalo , pitam se u kojem smislu).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.