Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 02:00   #9681
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Zato ćeš ti voljeti osobu koja razmišlja na tvoj način, a ja osobu koja razmišlja na moj. I sve 5. I opet nema potrebe za "ucjenama" ni kod mene ni kod tebe.
Ne, ja ću voljet curu koja mi se svidi zbog izgleda, karaktera, zbog toga kako nam je kad smo skupa i sl., bez postavljanja ikakvih prethodnih uvjeta, a ti ćeš voljet osobu koja ispunjava preduvjet da će ti htjet bit vjerna, zato jer ti je to u interesu. Ili zato jer ne možeš ni zamislit da je ovo prvo moguće i jer razmišljaš i ponašaš se po interciji i sukladno stavovima okoline.
Što je isto legitimno i tvoja osobna stvar.

Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Nemam pojma o kome ti govoriš.
Znaš ti jako dobro. Isto kao što znaš i o kome govorim kad kažem kokoš.

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Volim kad me neko kvota i potvrdi moju izjavu
A jel voliš i kad tvoja mama potvrđuje moje izjave?
Hammerstone is offline  
Old 11.11.2017., 02:04   #9682
A ti svoju nećeš voljeti zbog stvari koje su tebi u interesu? I nisam siguran jesam li ikad volio, trenutno imam osjećaj da sam s osjećajima poprilično na Vi, osim kada su loši, ali imam neku predodžbu. Ne voliš zbog ovoga ili onoga. Jednostavno *voliš*
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 11.11.2017., 08:09   #9683
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ne, ja ću voljet curu koja mi se svidi zbog izgleda, karaktera, zbog toga kako nam je kad smo skupa i sl., bez postavljanja ikakvih prethodnih uvjeta, a ti ćeš voljet osobu koja ispunjava preduvjet da će ti htjet bit vjerna, zato jer ti je to u interesu. Ili zato jer ne možeš ni zamislit da je ovo prvo moguće i jer razmišljaš i ponašaš se po interciji i sukladno stavovima okoline.
Što je isto legitimno i tvoja osobna stvar.
Ja ću isto voljeti zbog karaktera, monogamija je po mom mišljenju dio karaktera. Naravno da imam preduvjete za vezu, isto kao i ti. Nema smisla da dalje raspravljamo, složimo se da se ne slažemo.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Old 11.11.2017., 08:43   #9684
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A ti svoju nećeš voljeti zbog stvari koje su tebi u interesu? I nisam siguran jesam li ikad volio, trenutno imam osjećaj da sam s osjećajima poprilično na Vi, osim kada su loši, ali imam neku predodžbu. Ne voliš zbog ovoga ili onoga. Jednostavno *voliš*
Ovisi kojih stvari.
Hammerstone is offline  
Old 11.11.2017., 10:32   #9685
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post

A jel voliš i kad tvoja mama potvrđuje moje izjave?
Fascinantno je koliko se duboko mozes zakopavat i koliki primitivizam može čučat u pojedinom čovjeku
the33 is offline  
Old 11.11.2017., 11:36   #9686
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
...



Znaš ti jako dobro. Isto kao što znaš i o kome govorim kad kažem kokoš.


...

osjećam se "neampojmaibašmiinijestalo".


Možda bi pomoglo da u potpisu vučeš nekakvu legendu koja bi omogućila drugima, izvan tvoje glave, da znaju o čemu/kome pričaš.
Riona is offline  
Old 11.11.2017., 12:22   #9687
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jel se ti drogiraš? Ako ne, možda bi trebao počet
Probat ću s bojicama.
bokte, vrckav si s tim bojicama

ajd ofarbaj fakat da oglas i postove pise jedna ista osoba u fakat da su to dvije soobe, i da je oglas potpuno nov produkt, potpuno razlicit od 36k postova i daces u njemu reci nesto sto vec nisi tisucu puta

meni bi, s 36k postova, bilo krajni bed ostavljati oglase, ono, ako se nisi u 36k postova svidio nikome , kako mislis da ce ti to uspjeti u oglasu?
Miki-Liki is offline  
Old 11.11.2017., 12:24   #9688
Eto, to je druga stvar. Ali bilo je i takvih, koji su uočili oglas, ali nisu imali pojma o ovih 36K, što piše u njima, te mi dopustili start od nule.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 11.11.2017., 12:58   #9689
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A jel voliš i kad tvoja mama potvrđuje moje izjave?
Nakon ove opetovane gadarije, nema ti nekog smisla stavljati oglase, najmanje par mjeseci.

Jebote, ovako se djeca nabacuju sa "tisi gjup i mamatije gjupa" - to je ozbiljno tvoj vrh?
Lord Byron is offline  
Old 11.11.2017., 13:21   #9690
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
meni bi, s 36k postova, bilo krajni bed ostavljati oglase, ono, ako se nisi u 36k postova svidio nikome , kako mislis da ce ti to uspjeti u oglasu?
Evo meni je uspjelo, ne vidim zašto bi veliki broj postova bio referenca za išta?

I ne vidim zašto se broj postova koristi za nekakav argument u raspravi? Po meni je jadna ta osoba koja spominje to u nekom lošem kontekstu, jer vjerojatno nije ništa bolja ili lošija od osobe kojoj se upućuje taj famozni argument.
Ljudi vole to koristiti u raspravi kada nemaju dobrih i kvalitetnih argumenata, pa koriste ovaj tvoj recimo ili ga koriste kao "imaš 30K postova, jebeni noliferu". Ne znam, jadno mi je to i više govori o samoj osobi koja koristi takav "argument" nego o osobi za koju se koriste ti "argumenti".
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 11.11.2017., 13:29   #9691
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
bokte, vrckav si s tim bojicama

ajd ofarbaj fakat da oglas i postove pise jedna ista osoba u fakat da su to dvije soobe, i da je oglas potpuno nov produkt, potpuno razlicit od 36k postova i daces u njemu reci nesto sto vec nisi tisucu puta

meni bi, s 36k postova, bilo krajni bed ostavljati oglase, ono, ako se nisi u 36k postova svidio nikome , kako mislis da ce ti to uspjeti u oglasu?
Pa ne mora znaciti da se nije svidio nikome. Mozda je propalo, a mozda nije ni trazio
isadora w. is offline  
Old 11.11.2017., 13:52   #9692
Ponekad su postovi - samo postovi.

Forumski postovi su nesumnjivo bolja osobna iskaznica od bilo kojeg oglasa - ali, čak ni kilogrami postova, čak ni na US- u, ne moraju značiti da je netko u aktivnoj potrazi. Moguće je da se nekome i svidis, ali da mu/joj ne izgledaš kao netko tko bi se uparivao.

Zbog toga je Ipak vlasniku kilograma postova potrebno oglasi ti vacancy here. Otprilike onako kako je rocket napravio nedavno.
Lord Byron is offline  
Old 11.11.2017., 14:10   #9693
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Eto, to je druga stvar. Ali bilo je i takvih, koji su uočili oglas, ali nisu imali pojma o ovih 36K, što piše u njima, te mi dopustili start od nule.
ziasta ne mogu vjerrovati da se javljacice nisu potrudile istraziti tvoj background

koliko je on forumasi(ca)ma bitan, pokazuje i trud da se zaobidje na forumu onemogucena pretraga postova

zanimljivije je bilo kad su oglase pisali klonovi, kad je bilo mogucnosti skloniti se od mozda nepravedne ili neaktualne reputacije i kad je bilo zanimljivo otkriti nesto novo na nov nacin
ovako, WYSIWYG, pa drz gace

Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Evo meni je uspjelo, ne vidim zašto bi veliki broj postova bio referenca za išta?

I ne vidim zašto se broj postova koristi za nekakav argument u raspravi? Po meni je jadna ta osoba koja spominje to u nekom lošem kontekstu, jer vjerojatno nije ništa bolja ili lošija od osobe kojoj se upućuje taj famozni argument.
Ljudi vole to koristiti u raspravi kada nemaju dobrih i kvalitetnih argumenata, pa koriste ovaj tvoj recimo ili ga koriste kao "imaš 30K postova, jebeni noliferu". Ne znam, jadno mi je to i više govori o samoj osobi koja koristi takav "argument" nego o osobi za koju se koriste ti "argumenti".
jasno mi je da te spominjanje ukupne mase postova zulja, sto pokazuje i ocajan pokusaj da mi vlastitu tezu o nolajferima podmetnes kao moju
to sto je tebi 'uspjelo' nije dokaz
kad takvima poput tebe (ne osobama, nego megaproizvodjacima postova) uspije da u forumskom zivotu imaju 5-6 veza s drugim forumasima iskljucivo preko foruma, sto bi bilo neki pandan RL, onda ces biti dokaz za 'uspjeh', ovako, dakoz si da ti se omaklo
meni stvarno nije jasno da vama to nije jasno

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Pa ne mora znaciti da se nije svidio nikome. Mozda je propalo, a mozda nije ni trazio
dao je oglas, valjda je onda i trazio
"svidio se , ali je propalo" mi nekako ne stima
od svidjanja do funkcioniranja je svjetlosna godina
"svidio se, krenulo je, trajalo pa propalo" to bi vec moglo ici, ali on sam veli da mu to nije uspjelo
Miki-Liki is offline  
Old 11.11.2017., 14:21   #9694
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
jasno mi je da te spominjanje ukupne mase postova zulja, sto pokazuje i ocajan pokusaj da mi vlastitu tezu o nolajferima podmetnes kao moju
to sto je tebi 'uspjelo' nije dokaz
kad takvima poput tebe (ne osobama, nego megaproizvodjacima postova) uspije da u forumskom zivotu imaju 5-6 veza s drugim forumasima iskljucivo preko foruma, sto bi bilo neki pandan RL, onda ces biti dokaz za 'uspjeh', ovako, dakoz si da ti se omaklo
meni stvarno nije jasno da vama to nije jasno
Ajde molim te mi samo za početak točno kvotaj dio gdje sam ja rekao da ti tvrdiš ono što sam napisao o nolajferima, evo ko boga te molim

Jel jako bitno gdje se započeo nekakav odnos? Jel tebe peče što neki ljudi imaju više uspjeha online nego ti u RL?
Ajde, ne moraš se ničega plašiti, samo želim znati koliki je to tvoj uspjeh u tom RL i kako to da netko tko se inicijalno upozna tipkajući preko interneta i to upoznavanje na kraju i prenese u RL (jer to ne normalan korak kada se dopkaš i upoznaješ s nekime) uopće može razviti nekakav odnos jer po tvojem, pravi odnosi se isključivo i samo u RL odvijaju. Što nije daleko od istine, samo ti ne vidiš širu sliku i da se ljudi upoznaju apsolutno svugdje.

Tebi ako je lakše upucavati se vani u klubu nekim ženskama i to ti uspijeva, svaka čast, to je dobro za tebe. Meni uspijeva preko interneta i prvo ih tu upoznam, pa onda prenesem u RL. I opet te sada još jedno pitanje pitam, koja je onda razlika između odnosa koji je započet u RL i onoga koji je započet preko interneta i prenesen u RL?
Jelda da nema razlike, samo je razlika u tvojem mozgu koji ne razmišlja dalje od nosa i ne vidi dalje od nosa.

Shvati da se ljudi na kraju vide u RL, bez obzira na koji se način upoznaju, ali vidim da ti nije to baš jasno, to je i više nego očito.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 11.11.2017., 14:30   #9695
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
ziasta ne mogu vjerrovati da se javljacice nisu potrudile istraziti tvoj background

koliko je on forumasi(ca)ma bitan, pokazuje i trud da se zaobidje na forumu onemogucena pretraga postova

zanimljivije je bilo kad su oglase pisali klonovi, kad je bilo mogucnosti skloniti se od mozda nepravedne ili neaktualne reputacije i kad je bilo zanimljivo otkriti nesto novo na nov nacin
ovako, WYSIWYG, pa drz gace
Mogu istražiti. I pazi što, who cares? Ono što će netko pročitati u postovima, shvatio bi u prvih par dana tipkanja. U najgorem slučaju par kava. Osoba kojoj je to problem, moja često čudna i osebujna trenutna razmišljanja, moje nespretno oblikovane rečenice iz kojih se izvuče nešto deseto, što mi nije bilo ni u peti da je moglo biti tako shvaćeno, moja mašta, moje (ne)iskustvo. Sve to će skužiti brzo, i ako će shvatiti to iz postova, shvatit će i na trećoj kavi. Ako mi zbog toga neće dati priliku, neka je. Nemam ženu i djecu, ili djevojku, ili neke ozbiljne probleme, što bi ih realno od mene u samom startu moglo otjerati(da ih imam). Ne šaljem dickpicove, nisam napastan. Želim upoznavati.


Novi grad, nova poznanstva, društvo za kavu su otprilike motivi oglasa, a sve više od toga je bonus. Drugim riječima, na moj oglas se možeš javiti i ti, ako nije specificirano da tražim žensko, i možemo otići na kavu.

Da stavim disclaimer, onda nema govora o barenju
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 11.11.2017. at 15:38.
rocket86 is offline  
Old 11.11.2017., 14:31   #9696
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
dao je oglas, valjda je onda i trazio
"svidio se , ali je propalo" mi nekako ne stima
od svidjanja do funkcioniranja je svjetlosna godina
"svidio se, krenulo je, trajalo pa propalo" to bi vec moglo ici, ali on sam veli da mu to nije uspjelo
Zasto? Pa oglasi i slicne akcije meni ionako izgledaju kao rulet.
Mozda i jesu probali, to ne znam, pa sam napisala pojednostavljeno.
isadora w. is offline  
Old 11.11.2017., 14:48   #9697
Što se tiče ovoga što miki 1988 spominje, ne bi trebalo biti bitno gdje je odnos startao. Meni bi bilo draže da ti odnosi nastaju na ulici, u redu u banci,
u teretani, ili slično, ali mi to ne funkcionira. Osim posla, gdje je pomalo nezahvalno, na mjestima na kojima radim. Na ostalim mjestima u RL to ide teže. Ekipa s kojom radim(kolege), uz dužno poštovanje prema njima,
ali većinom se zabavljaju na način koji meni ne odgovara, i onda ostaje VL.
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post



dao je oglas, valjda je onda i trazio
"svidio se , ali je propalo" mi nekako ne stima
od svidjanja do funkcioniranja je svjetlosna godina
"svidio se, krenulo je, trajalo pa propalo" to bi vec moglo ici, ali on sam veli da mu to nije uspjelo
Svidio se, ali usrao stvar(i to je bio školski primjer situacije koja bi možda brzo pukla, iako smo u nekim ključnim točkama slični, vjerujem da bi problem bio moja "mračna strana", koja je možda nebitna, ali koju bih nekome bitnome volio otkriti. Naravno, ako ju već ranije nije u cijelosti izguglao). Ostatak odgovora na oglase je uglavnom ostao na "dvije osobe koje nisu našle zajednički jezik", ili "komunikacija nije u punom duhu zaživjela".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 11.11.2017., 15:43   #9698
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ajde molim te mi samo za početak
bog ne zna di je tvoj pocetak, nekih 40k postova prije

nemam vremenan pratitii te kako lovis vlastiti rep, ali vidim da ti se igra svidja, pa nastavi

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mogu istražiti. I pazi što, who cares? Ono što će netko pročitati u postovima, shvatio bi u prvih par dana tipkanja.

Da stavim disclaimer, onda nema govora o barenju
meni isto sadrzaj postova nije bitan jer mi kvari zabavu, osiim toga, postovi su upuceni urbi et orbi, a ja rabim samo ono sto ide mene

premda, nisam bas sasvim zadovoljan ovim dijalogom
uskratio si mi barenje a nisi me ni upoznao

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Zasto? Pa oglasi i slicne akcije meni ionako izgledaju kao rulet.
Mozda i jesu probali, to ne znam, pa sam napisala pojednostavljeno.
i meni se cini da je to rulet, samo treba vidjeti jeu li kockica "radjena"

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što se tiče ovoga što miki 1988 spominje, ne bi trebalo biti bitno gdje je odnos startao.
ovisi o ovisnooti o forumu
neki dodju, posluze se i odu, nekima je to zivot
Miki-Liki is offline  
Old 11.11.2017., 16:04   #9699
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
bog ne zna di je tvoj pocetak, nekih 40k postova prije

nemam vremenan pratitii te kako lovis vlastiti rep, ali vidim da ti se igra svidja, pa nastavi
A ti očito ne znaš barem argumentirano sudjelovati u raspravi.
Ovako si se ponio kao nabrijani teenager čiji je svijet super i ti si sam sebi zakon, a svi su drugi čudni i u krivu, a ti jedini u pravu.

Pomalo jadno i plitko od tebe, ali ne spuštam se više na tvoju razinu, ne vrijedi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 11.11.2017., 16:08   #9700
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post



meni isto sadrzaj postova nije bitan jer mi kvari zabavu, osiim toga, postovi su upuceni urbi et orbi, a ja rabim samo ono sto ide mene

premda, nisam bas sasvim zadovoljan ovim dijalogom
uskratio si mi barenje a nisi me ni upoznao
Realno, i sam sam bio u situaciji da pisana riječ nije otkrila pravo mišljenje o osobi(iako je u 80% slučajeva tako, jedna jako pametna i dobra osoba je skoro pala na tipkanju, ali pokazalo se dobrom odlukom upoznati se. Otad pružam priliku, ako netko nije očito negativan.), ali isto tako, pogotovo forumski, imao sam situacija da su ljudi sami rekli da me ne bi prepoznali po mom opusu na forumu, da su ugodno iznenađeni.

Diskriminacija po rodnoj osnovi


Quote:
ovisi o ovisnooti o forumu
neki dodju, posluze se i odu, nekima je to zivot
Ne znam. Tvoje mišljenje. Ima dosta ekipe koju znam, a koji ne funkcioniraju u RL okruženju. Muške ekipe. Ženske ekipe. Mlađe, ili mojih godina. Netko zna reći, spontano započneš razgovor. To bi dalo za pretpostaviti da to "spontano" treba ići 50/50. Jbg, nije baš da se ljudi puno obraćaju meni, ili da odgovaraju, ako ponekad nešto spontano iskomentiram(ako nismo uvjetovani npr radnim mjestom i provodimo 8 sati zajedno). Vrhunac spontane komunikacije je kad me u 7 ujutro 5-6 osoba zamolilo da im poništim tramvajske karte Ja sam bio prvi do automata, a bili smo naslagani kao sardine.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.