Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 21:00   #1
Hosting. Najbolji hrvatski hosting?

Mislio sam napraviti novi website, zanima me koji je trenutno najbolji hrvatski hosting koji nudi dobru koristnicku podrsku... i opcenito sve sta dobar hosting treba da ima (iako nemore biti hrvatski, bitno da im je server brz za naše prostore buduci da se radi o .hr domeni)

Gdje ekipa iz hrvatske opcenito hosta?

Par godina sam koristio Hostgator al buduci da im je server lociran u Houston, Texasu nije bio dovoljno brz za naše prostore.
Dead4lifE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:22   #2
contabo.com, već od 3 eura mjesečno (uključen PDV) za 50 GB prostora i neograničen promet. Uključena besplatno jedna com/net/org/biz/info domena (to tebi pretpostavljam nije bitno).
Lokacije: München i Nürnberg
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 22:01   #3
Hvala provjerit cu, dali imaju opciju transfera .hr (ili slicnih) domena na njihov hosting?
Dead4lifE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 20:32   #4
Ne mogu da nadjem adekvatniju temu pa cu ovdje. Ukoliko je neko zainteresovan, imam na Hawkhost 30% popusta, mislim da vrijedi samo do veceras, ako nekom treba neka se javi.
Kawadet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:12   #5
Od domaćih Plus hosting.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 05:55   #6
Xhosting.hr.
Meni su ok.
Boli Dzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 20:45   #7
jeli neko koristio usluge My Data Knox?
Meni se čine odlični.
xsinisax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 22:04   #8
Quote:
xsinisax kaže: Pogledaj post
jeli neko koristio usluge My Data Knox?
Meni se čine odlični.
Možeš u biti koristiti koje hoćeš, svi se čine odlični, možda i jesu. Nije to neka filozofija od posla, ali kad su ozbiljniji projekti u pitanju, dobro je bit malo izbirljiviji.

Za startup projekte, stvarno je svejedno je koji ćeš hosting odabrati. Sve dok sajt ne dođe na svoje. Tj dok ne preskoči urednih 1k posjeta dnevno - bez posjeta botova i verification provjera. A što je jako teško postići.

Iz mog iskustva s područja HR najbolji bi bio:
"Plus hosting" - mislim da su najskuplji u HR, ali imaju odličnu 0-24 podršku, no i dosta usporenu u izvršenju zadnje vrijeme (problem javiš u 2 ujutro, otklanja se u 9 npr).

No, jako dobro održavaju mrežu i imaju odličan "uptime" što je najvažnije.

**
Za ozbiljnije (mass) projekte jako dobar izbor bio bi njemački Hetzner.de, ako raspolažeš vještinama upravljanja dedicated serverima npr. A ako znaš njemački izbor je za 10.

Oba izbora vrlo su rigorozna u terminu plaćanja, pa nisu baš izbor za "newbie shootere".
__________________
Sexbot against fembots! hahaha
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.