Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2015., 11:29   #1
Algebrin tečaj Specijalist za internet marketing - što kažete?

Pozdrav svima.

Imam jednu veliku dvojbu i nadam se da ćete mi pomoći.

Naime, gledao sam razne tečajeve i edukacije u raznim otvorenim učilištima i zapeo mi je za oko Specijalist za internet marketing.

Cijena je dosta visoka, ali sam dobio 30 posto popusta ako tečaj upišem do 10. travnja.

Žena iz Algebre rekla mi je da se dobije međunarodni certifikat koji potpisuje Ministarstvo obrazovanja, upisuje se u radnu knjižici i, navodno, više nisi SSS već VŠS.

Nadam se da ima netko tko je pohađao Algebrine tečajeve da mi kaže što misli o tome i koliko je to vjerodostojno.

Hvala svima unaprijed.

Pozdrav.
Tacuma1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 16:57   #2
Quote:
Tacuma1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Imam jednu veliku dvojbu i nadam se da ćete mi pomoći.

Naime, gledao sam razne tečajeve i edukacije u raznim otvorenim učilištima i zapeo mi je za oko Specijalist za internet marketing.

Cijena je dosta visoka, ali sam dobio 30 posto popusta ako tečaj upišem do 10. travnja.

Žena iz Algebre rekla mi je da se dobije međunarodni certifikat koji potpisuje Ministarstvo obrazovanja, upisuje se u radnu knjižici i, navodno, više nisi SSS već VŠS.

Nadam se da ima netko tko je pohađao Algebrine tečajeve da mi kaže što misli o tome i koliko je to vjerodostojno.

Hvala svima unaprijed.

Pozdrav.
Nema tog certifikata koji ce te prebaciti iz SSS u VŠS. A pogotovo ne od tecaja koji traje 160 sati, tj. nekih mjesec-dva. Za VŠS moras zavrsiti 3 godine strucnog dodiplomskog studija.
O kvaliteti samog tecaja ne znam nista, ali s Algebrom imam dobra iskustva, te su uglavnom odlicni predavaci i znaju dobro posloziti tecaj.
Stingray is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 21:20   #3
Quote:
Tacuma1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Imam jednu veliku dvojbu i nadam se da ćete mi pomoći.

Naime, gledao sam razne tečajeve i edukacije u raznim otvorenim učilištima i zapeo mi je za oko Specijalist za internet marketing.

Cijena je dosta visoka, ali sam dobio 30 posto popusta ako tečaj upišem do 10. travnja.

Žena iz Algebre rekla mi je da se dobije međunarodni certifikat koji potpisuje Ministarstvo obrazovanja, upisuje se u radnu knjižici i, navodno, više nisi SSS već VŠS.

Nadam se da ima netko tko je pohađao Algebrine tečajeve da mi kaže što misli o tome i koliko je to vjerodostojno.

Hvala svima unaprijed.

Pozdrav.
Kada završiš tečaj za Specijalista za internetski marketing, dobiješ svjedodžbu (nešto kao svjedodžba koju dobiješ nakon završene srednje) i možeš ju upisati u e-radnu knjižicu, ali time nemožeš sa SSS preći u VŠS.
Iskreno, ne znam koliko ti taj tečaj može pomoći u daljnjoj karijeri. Mislim da je to dobra stvar ako već radiš negdje i poduzeće ti to plaća.
Završila sam jedan tečaj u Algebri i organizacija samog tečaja je bila super - profesori su odlični, dobiješ sve potrebne materijale, a upisala sam taj tečaj jer nije bio toliko skup
Zelena Tikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 09:28   #4
Završni ispit Specijalist za internetski marketing

Može li netko opisati kako izgleda ispit, kakva su pitanja iz teorije...tj. sto više detalja neka podijeli s nama... Hvala
RegaRega is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 13:16   #5
Quote:
RegaRega kaže: Pogledaj post
Može li netko opisati kako izgleda ispit, kakva su pitanja iz teorije...tj. sto više detalja neka podijeli s nama... Hvala
Hmmm,izgleda da nikad nitko nije bio na ispitu
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 15:26   #6
Quote:
iva543 kaže: Pogledaj post
Hmmm,izgleda da nikad nitko nije bio na ispitu
izgleda, ... zar nitko nije dogurao do ispita?????
RegaRega is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 19:26   #7
Dobar dan!
Da li je netko završio taj program u Algebri? Koja su iskustva? Da li pomaže kod pronalaženja posla? Može li se nakon završenog programa početi makar donekle raditi povezano s tim? Hvala !
njama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:06   #8
Algebrin tečaj Specijalist za internet marketing (SIM)

Pozdrav svima, pohađala sam SIM tečaj i evo mojih dojmova.
Ako nemate pojma o digitalnom marketingu i htjeli biste uči u to, a nemate pojma od kud početi ni šta treba guglati ovo je tečaj za vas. Naučite će vas osnovne stvari. Ako ste u tome preskočite ovaj tečaj (osim ako vam poslodavac ne plaća). Moj dojam je kad ih pitaš nešto konkretno na tečaju i kako to primijenit, njihov odgovor je "a sve ti ovisi za koga i što radiš, treba se igrati sa time", većinu puta prešute neke stvari zato što se i sami bave time u slobodno vrijeme. Dok traje tečaj odgovorit će ti na pitanja koja šalješ na mail, nakon tečaja odgovaraju nakon 3 tjedna ili uopće ne (iako ti na tečaju kažu da im se javiš ako imaš kakva pitanja).

E sad što se tiče ispita, na tečaju ti kažu da oni koji izađu na ispit prođu i da je prolaznost dobra, ali da rijetki izađu na ispit........ Kada izađeš na ispit pravila su sljedeća imaš 50 pitanja, moraš imat 50% da bi prošao (računa se u postotcima), imaš negativne bodove tako da ako nešto ne znaš nemoj ni odgovarat na njih, ako padneš ispit možeš vidjet bodovanje po temama (ne po pitanjima) vidiš samo postotke, ne dobiješ test na uvid, tako da ne znaš di si pogriješio i uz sve to pitanja znaju bit dvosmislena, tako da smo kolege i ja neka pitanja različito shvatili i dali drugačije odgovore. U mojoj grupi od 20tak ljudi prošli su ispit oni koji su imali predznanje IM svega njih 6ero, nas ostalih nakon 2. pokušaja(dobiješ pravo na 2 puta "besplatnog" polaganja, nakon toga ti se plaća 250 kn, na to imaš pravo na godinu dana, u slučaju da ne stigneš trebaš plaćat produžetak školovanja i ispit, pa je 500kn) smo odustali jer hej nekak očekujem od tečaja za 10 000 kn da me pripremi za ispit, i da učila sam za ispit ali realnost je da sam upisala tečaj jer nemam vremena za fax i trebalo mi je da napredujem dalje na poslu, samo žali bože tih para da izlazim na ispit koji je napravljen da izmuze još novaca..... ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte
DPaprikas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.