Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 21:34   #1
MBR: Whistler-B (Rtk) Disk 0 Master Boot zapis

Nakon što sam instalirao Avast pronađeno je nekoliko virusa, sve ih je sam uspio riješiti osim jednog:

MBR: Whistler-B (Rtk) Disk 0 Master Boot zapis

Kad kliknem na "riješi" napiše "greška: this function is not supported on this system (120)"

Guglao sam i našao preporuku za ClamWin antivirus, ali ni on nije uspio riješiti.

Kako se riješiti ovoga?
__________________
Minute su duge, a godine kratke...
TotalnaParezija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:32   #2
probaj bootat sa CD-a ili USB recovery comand prompt i naredbom /fixmbr ...jednom davno sam to koristio i pomoglo je.

ps: vidi ove opcije https://www.digitalcitizen.life/comm...r-boot-records
..vjerujem da si već probao neki AV bootan sa drugog medija.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:04   #3
Nisam još probao AV bootan s drugog medija, probat ću.
__________________
Minute su duge, a godine kratke...
TotalnaParezija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:06   #4
možda nije prava teme az ovo pitanje, ali kad smo već tu... nisam dugo radio bootabilne medije, vidim da se sad to radi i na usb... zanime me moram li staviti prazan usb stick ili mogu staviti i pun, neće mi izbrisati podatke ako radim bootabilni usb?
__________________
Minute su duge, a godine kratke...
TotalnaParezija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 00:40   #5
Quote:
TotalnaParezija kaže: Pogledaj post
možda nije prava teme az ovo pitanje, ali kad smo već tu... nisam dugo radio bootabilne medije, vidim da se sad to radi i na usb... zanime me moram li staviti prazan usb stick ili mogu staviti i pun, neće mi izbrisati podatke ako radim bootabilni usb?
Stavi prazan stick. Mada, obično program koji radi bootabilni stick obično upozori ako će ga brisati.
Ako ti nisu bitni podaci na sticku, riskiraj pa vidi što će, a ako su ti bitni nemoj.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.