Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 02:56   #1
Gmail labels

Bok svima,
pomozite mi savjetom Situacija je sljedeća - tehničar je selio poslovni kontakt mail na novi server, a ja sam htjela da mi mailovi dolaze na telefon pa mi je svu tu poštu preusmjerio na privatni mail. Zanima me mogu li na neki način automatski označiti sve mailove koji stižu za tu kontakt adresu tako da se spremaju pod poslovni label bez da ih moram ručno označavati? Zapravo bih htjela da mi svi mailovi za kontakt dolaze u poseban tab, ali gmail ne nudi takvu mogućnost, koliko znam. Google mi nije baš pomogao, ali moguće da ne postavljam pravo pitanje.
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 02:59   #2
Neka mi neko pomogne,kako da objavim nesto sto trebam pitati vas ne znam gdje se to objavi koja opcija
PitamSeJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 03:03   #3
Što reći? Vrati se na bb podforum
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:05   #4
Quote:
mahunarka kaže: Pogledaj post
Bok svima,
pomozite mi savjetom Situacija je sljedeća - tehničar je selio poslovni kontakt mail na novi server, a ja sam htjela da mi mailovi dolaze na telefon pa mi je svu tu poštu preusmjerio na privatni mail. Zanima me mogu li na neki način automatski označiti sve mailove koji stižu za tu kontakt adresu tako da se spremaju pod poslovni label bez da ih moram ručno označavati? Zapravo bih htjela da mi svi mailovi za kontakt dolaze u poseban tab, ali gmail ne nudi takvu mogućnost, koliko znam. Google mi nije baš pomogao, ali moguće da ne postavljam pravo pitanje.
Mislim da ihu početku moraš označiti ručno, dok gmail ne pohvata adresonih koji šalju poslovno, pa će onda te automatski preusmjeriti u poslovni dio. A za mail koji dolazi prvi puta Možda bi označavanje bilo bolje u privatnom, ako privatno dobivaš mailove od - manje, više - istih osoba, pa da onda privatne stavi posebno, a ove direkt u inbox
nadam se da si me razumjela

Quote:
PitamSeJa kaže: Pogledaj post
Neka mi neko pomogne,kako da objavim nesto sto trebam pitati vas ne znam gdje se to objavi koja opcija

Daj pročitaj ponovo, stavi zareze, razmake, točke, veznike, bilo što. Ne znam jesam li nepismen danas, ali ja ovo ne razumijem, sorry
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:41   #5
Quote:
mahunarka kaže: Pogledaj post
Bok svima,
pomozite mi savjetom Situacija je sljedeća - tehničar je selio poslovni kontakt mail na novi server, a ja sam htjela da mi mailovi dolaze na telefon pa mi je svu tu poštu preusmjerio na privatni mail. Zanima me mogu li na neki način automatski označiti sve mailove koji stižu za tu kontakt adresu tako da se spremaju pod poslovni label bez da ih moram ručno označavati? Zapravo bih htjela da mi svi mailovi za kontakt dolaze u poseban tab, ali gmail ne nudi takvu mogućnost, koliko znam. Google mi nije baš pomogao, ali moguće da ne postavljam pravo pitanje.
Ovo za poseban tab ne znam, ali label možeš vrlo jednostavno automatski dodijeliti pomoću filtera.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:52   #6
Hvala na odgovorima hasnfefer i mephisto, probat ću s filterom! Glupo mi je da mi se inbox zatrpa jer je kontakt mail za više od 150 tisuća korisnika i ne bih se htjela pogubiti. Nevjerojatno mi je da u gmailu nisu razmišljali i o takvoj situaciji pri organiziranju inboxa.
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:25   #7
Tome labeli i služe. Staviš u filter da ti stavi određeni label i da ne ide u inbox.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.