Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 12:57   #81
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Opet stereotipi
Ali hoce to kad ljudi gledaju puno melodrama upitne kvalitete
Sta je tacno ovdje stereotip?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:03   #82
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Sta je tacno ovdje stereotip?
To da su ljubavnice mahom mladje, ljepse, sisate, bolje puse od zakonitih... Kako god okrenes, ljubavnica najcesce bude slut i negativka. Ne kazem da nema i takvih, ali sumnjam da ce se neka zena ciljano odluciti biti ljubavnicom. Nema crno - bijelog.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:04   #83
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
To da su ljubavnice mahom mladje, ljepse, sisate, bolje puse od zakonitih... Kako god okrenes, ljubavnica najcesce bude slut i negativka. Ne kazem da nema i takvih, ali sumnjam da ce se neka zena ciljano odluciti biti ljubavnicom. Nema crno - bijelog.
Znam licno jedan slucaj...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:08   #84
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Znam licno jedan slucaj...
Ja znam nekoliko. Koji su u potpunosti suprotni od stereotipa koje sam napisala
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:25   #85
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ja znam nekoliko. Koji su u potpunosti suprotni od stereotipa koje sam napisala
A jebiga, onda te zakonite mozda jednostavno ne daju picke... pa se ljudi snalaze... sta ja znam
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:35   #86
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A jebiga, onda te zakonite mozda jednostavno ne daju picke... pa se ljudi snalaze... sta ja znam
Ili se uslijed razno - raznih komplikacija i zivotnih okolnosti jednostavno zaljube u druge
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:37   #87
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ili se uslijed razno - raznih komplikacija i zivotnih okolnosti jednostavno zaljube u druge
Da, to je sigurno...

Ako cemo iskreno, nekim muzjacima (da se ne gadjam procentima ovdje) je jedini kriterij da li doticna "hoce"...

Imam i nekoliko poznanika takvih...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:40   #88
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Da, to je sigurno...

Ako cemo iskreno, nekim muzjacima (da se ne gadjam procentima ovdje) je jedini kriterij da li doticna "hoce"...

Imam i nekoliko poznanika takvih...
Jasno da ima takvih, vjerojatno u velikom broju. Ja sam samo htjela skrenuti paznju da to ne znaci da su sve preljubnicke price iste ili slicne. Kao i na demonizaciju ljubavnica. Sve 5
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:45   #89
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Jasno da ima takvih, vjerojatno u velikom broju. Ja sam samo htjela skrenuti paznju da to ne znaci da su sve preljubnicke price iste ili slicne. Kao i na demonizaciju ljubavnica. Sve 5
Ja prvi ne demoniziram ljubavnice...

I razumijemo se...

/chat off
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:52   #90
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Ja prvi ne demoniziram ljubavnice...

I razumijemo se...

/chat off
Jako lijepo od tebe

Btw, nije ovo cisti chat. Donekle je vezano uz temu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:03   #91
Mislio sam da sam zalutao na nekakav katolicki forum.
Zenske "ribaju" covjeka koji je napisao svoje iskustvo na ironican (zabavan) nacin, ne trazeci ni oprost ni sazaljenje.
Meni ovo cudno zato, jer statistike kazu da je u Europi skupljanje ljubavnih iskustava izvan braka negdje izmedju 30 i 60%.
Nekako podjednako i za muskarce i za zene.
Pa se onda pitam, koje zenske "opsluzuju" te muskarce, ako su na ovom forumu skoro sve casne sestre.
RobinUd is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:16   #92
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Pretpostavio sam da su obje jednako inteligentne i slicne osobnosti...

ali ljubavnica mladja, ima vece sise, bolje vrti guzicom, i hoce popusiti...
ma nije mlađa, nego malo starija od njega
samo je "sitnija", ili bi trebalo reći mršavija, više seksi
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:58   #93
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
ma nije mlađa, nego malo starija od njega
samo je "sitnija", ili bi trebalo reći mršavija, više seksi
Ili guta, za razliku od zakonitih kojima je to fuj bekino
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:34   #94
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Mislio sam da sam zalutao na nekakav katolicki forum.
Zenske "ribaju" covjeka koji je napisao svoje iskustvo na ironican (zabavan) nacin, ne trazeci ni oprost ni sazaljenje.
Meni ovo cudno zato, jer statistike kazu da je u Europi skupljanje ljubavnih iskustava izvan braka negdje izmedju 30 i 60%.
Nekako podjednako i za muskarce i za zene.
Pa se onda pitam, koje zenske "opsluzuju" te muskarce, ako su na ovom forumu skoro sve casne sestre.
Najvjerojatnije su s ozenjenima
Nitko nije svet. Ne treba ribati preljubnike, samo su izgubljeni.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:59   #95
Quote:
Epiphone kaže: Pogledaj post
Volim zenu i ljubavnicu.
Hahaha koja baza... da mi je neko reka da cu to mislit danas reka bi mu da je lud. Pa ja san ozenjen vec 12 g. iman dvoje dice, posal... lipo mi je, nista mi ne fali a i nisan ti ja od tog dira da varam zenu. Da je nevolin reka bi joj to u glavu pa di puklo...
Ali...
Jedne kisne veceri nakon, po ko zna koji put, svade s zenom oko toga jel nebo plave ili tirkizno roze boje, mozda ipak oko toga jeli misto carapama na polici ili u ladici ugl. nekih jako bitnih i krucialnih stvari za život...
Dođen na briljantnu ideju da se registiran na badoo i poprican s nekim zenskim bicem o nevaznim stvarima tipa volim zenu kao sestru, prijatelja i kad se pokrijemo dekom i skinemo mudante, obavezno je ugaseno svitlo, nekoliko dubokih uzdaha i bižim zapalit cigaru za stol. E... al prije je ta cigara bila puna zadovoljstva, tapsanja samog sebe po ramenu dobar si bia pravi alfa muzjak ma lav... A sad je cigara kratka, izgori brzo moras zapalit dvi tri za redon i rec pa to je normalno svi tako se osjecaju nakog x god. braka, sranja s lovon, udeblja si se pa te nezeli vise tako, a bice se i smanjia bokun ko zna..
Naletin na jedno smisno malo zensko bice na tom badooo (jebo ga ko ga izmislia), ma sami cukar roba 40ak g. bokun starija od mene al andel pa necu je upoznat niti drzat za ruku samo cu se malo dopisivat..
E nakon puno dopisivanja zabole prsti, debeli su a ekran mali predlozim amo popit sta pa se ispricat.
Cili oznojeni crveni u faci ka rakovi vadimo cigaru zapalimo i pogledamo se a osmjeh od uva do uva ljudi moji cigara opet puna susta i gusta a bome i On se poveca...
Eeee al onda cin ostanes sam sa sobom ajmeeee to rici nemogu opisat gadis se sam sebi tia bi se oprat al nisu jos izumili sapun za to tia bi priznat zeni sve al nemas muda... Pa odlucis da si ipak govno od covika, kukavica i dubre i najvaznije od svega pomiris se s tim!
Nakon nekoliko miseci tezeg hedonizma i puno smija i placa nades se u ovoj situaciji da si u kurcu i trazis savjet u bespucima interneta pod anonimnim imenom...
U biti ne trazim savjet jel znam sta bi triba napravit al neman muda za to, vec upozoravam nekoga ko ce ovi procitat prije nego dobije briljantnu ideju instalirat badoo ili ic na pice ili neznam ni ja sta popricajte sa zenom prije rastavite se ka ljudi pa onda cinite pizdarije jel ovo je uzas...
imaš prekratko radno vrijeme.
nađi si još neki honorarni posao.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 13:10   #96
Pametno, ali još ne i praktično.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 11:23   #97
tipovi poput tebe obično riješe takvu situaciju da nađu drugu ljubavnicu preko badoo-a. potom slijedi treća, četvrta, a onda otvaranje profila i na drugim mrežama sličnog tipa.
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 11:34   #98
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Mislio sam da sam zalutao na nekakav katolicki forum.
Zenske "ribaju" covjeka koji je napisao svoje iskustvo na ironican (zabavan) nacin, ne trazeci ni oprost ni sazaljenje.
Meni ovo cudno zato, jer statistike kazu da je u Europi skupljanje ljubavnih iskustava izvan braka negdje izmedju 30 i 60%.
Nekako podjednako i za muskarce i za zene.
Pa se onda pitam, koje zenske "opsluzuju" te muskarce, ako su na ovom forumu skoro sve casne sestre.
ne pitaj se ti ništa te ženske "opslužuju" slobodne muškarce a ne oženjene. jer ti oženjeni uvijek slažu da su solo iliti prešute istinu o svom bračnom statusu. možda ga jedino otkriju, kad njima bude odgovoralo, NAKON seksa, a ne prije seksa

eto, tu ti je odgovor na tvoje pitanje
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 11:13   #99
Neznas to je tragikomicno ili je mamin sin hahahahah
Ili ima i ljubavnicu jos usput.
Kamooo ide ovaj svjet... Sve je posndrcalo
U pocetku muskarcima sve je divno.. Kad im dojadi... Nakon 6 mj imaju ljubavnicu hahahahaha
Nemojte mi zamjeriti ali ovo js urnebesno
Pitam se da li cu ikad naci normalnog frajera...
Prije cu naci konja xD
U svakom slucaju... Zanimljivo...
Ili je mamin sin ili ima ljubavnicu
Annaoo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 17:48   #100
Pitate se šta se desilo s likom iz bajke hh
Jel izabra jednu ili drugu kazu oni sta su isto bili u mojim mukama...
Jel mu zena skužila pa ga ostavila, odnila dicu i nahuškala svoju mater da baci staru kletvu na njega čitajući iz svete knjige koju skriva u gaminoj kuharici, viču uvjerene žene...
Nije joj sigurno reka da je oženjen pizdun obični da je znala nebi ona to napravila vrište feminističke grupacije...
Muški šta su pročitali, a ka i svi muški nisu čitali upute prvog posta pa su rekli svoje i pići dalje...
Itd...
Pa s likom iz bajke je sve ok, odjeba je ljubav, otiša na misu u nedilju lipo se sredia čak se i namušća ispovidia grije i da lemozinu..
Izaša iz crkve i bia isti kurac ka kad je i uša pa sad voli duge šetnje s pasom (iman osjećaj da i pas misli da pretjerujemo s šetnjama dikod ) kad priča sam sa sobom ...
Ugl. vrati se na prvi post pročitaj ponovo i ne čini pizdarije ako nisi baja hhhh
Epiphone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.