Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 08:11   #8661
Quote:
buby021 kaže: Pogledaj post
Evo i nama stigla Bebetto Murano kolica
naručili smo 2u1 iz Poljske preko mulan.pl i sve super. čak su nas i iznenadili. Rečeno je da kolica čekamo 2-4tj od proizvođača + 10 dana dostave jer smo naručili boju rame koju nemaju. Na kraju kroz 2tj su došla.

Sve super zapakirano, za sada nismo primijetili da je nešto potrgano ili da fail
Cijena na kraju cca 2800kn

Evo i slikice
https://pasteboard.co/H7NOX7x.jpg
Wooow odlicna su :klap:
Bas mi je drago da je sve ok.
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 08:15   #8662
Quote:
kikkiki kaže: Pogledaj post
Pozdrv svima,
evo da se i mi javimo sa ikustvima sa poljacima, tj. mulan.pl
Naime i mi smo čitajući iskustva naručili od njih tri u jedan kolica, i naravno da se statistika zalomila na nama
Još je sve friško od danas i nadamo se pozitivnom rezultatu, pa ćemo javiti kako je sve prošlo, ali trenutno smo dosta beznadni i malo obeshrabreni ovim pokušaje, a možda i skuplje u konačnici nego kod kuće.
Uglavnom, nakon početnog spomenutog ''otezanja'' da vam pošalju prvo jedan račun pa još traže dodatnu uplatu (na kraju ispadne 320kn dostava 3u1, iako mi nije jasno zašto to odmah ne naplate, pa sva tri u jedan kolica imaju tu cijenu dostave, al dobro), i sve je prošlo relativno brzo i potvrdili su uplatu u roku dva dana.

Poslali su tracking broj dhl-a i čekali smo tri dana da stigne dhl-om, ali na kraju to preko više kanala završi kod hrvatske pošte .
Poštar ujutro uredno dostavi dva paketa izvana neoštećena, svaka čast iznimci od uobičajenog ostavljanja poruke u sandučiću, ili sve češće na ulaznim vratima haustora.
Sve sretni, krenuli otvarati pakete i izvadimo postolje kolica, a ono nema drške....
Drugi pogled na kutiju i drška na dnu, odmah smo znali, otgnuta drška, odmah crne misli kud baš nama itd....

Ništa, krenuli malo detaljnije gledati što se dogodilo i tu su krenule sumnje.
Paket neoštećen izvana, iako nije ni jednog papira ili mjehurića za zaštitu bilo unutra, ajde valjda nije od transporta.
Jer da je bilo u transportu, to bi se ipak trebalo tumbati ili nabacivati paketom, ali opet ne možemo biti sigurni jer paket je neštećen izvana, a trgovac bi trebao pošteno sve poslati....

Uputili smo reklamaciju, čekamo odgovor, a jedino što nam pada na pamet je kako dokazati da su kolica stigla potrgana, tko je odgovoran za to? Zar je sve na riječi trgovca ili na našoj riječi da je on ispravno zapakirao, a da smo mi neispravno zaprimili?
Puno se pitanja nameće, a proučavajući uvjete reklamacija često se navodi da trgovac ne odgovara za oštećenja u transportu, a neće ni prijevoznik jer je izvana neoštećeno,a mi si mislimo pa kako vidjeti kad dođe paket i prvi put vidiš kolica što je to ispravno, kako treba izgledati, otvarati pakete na cesti, što sve treba doći paketu, itd ?

Još jedan problem je kud baš ručka, dio kolica koji se ne može zamijeniti već se mora cijelo novo postolje naručiti, više d 50% kolica, potrošačka politika proizvođača, da je guma snašli bi se, da je tkanina zašili, al ova plastika još na zglob, nema pomoći....

Eto malo se jadamo, šaljemo par slika, možda i upozorenje, a možda samo nepotreban strah, svakako javimo kako je prošla komunikacija i reklamacija....

https://pasteboard.co/H7ODPnN.jpg
https://pasteboard.co/H7OE0PJs.jpg
https://pasteboard.co/H7OEbULR.jpg
Bas mi je zao zbog ovakvog iskustva, reklamaciju moraju prihvatiti, jedino sto cete taj dio o svom trosku morat poslat nazad i onda cekati da se posalju nova. Mislim da se ne moraju vracati oba paketa nego samo taj jedan.
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:58   #8663
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Znači pojesevi ti moraju izlaziti tipa max dva prsta ispod ramena. Ne smiju biti u razini ramena niti iznad. To je pravilo za jaje. Pa onda tako pomičeš taj dio za glavu. Ne znam jesi me skužila. Kolko se sjećam, to jest dobro objašnjeno u uputama.


Hvala!
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:15   #8664
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Kako ćeš to prati?

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
Ja imam hranilicu od eko kože i ili prebrišeš ili turneš u perilicu na onaj najosjetljiviji program,normalno se opere
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:56   #8665
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja imam hranilicu od eko kože i ili prebrišeš ili turneš u perilicu na onaj najosjetljiviji program,normalno se opere
Tatamiu? U hvala nisam znala da bi mogla u perilicu. Jako mi je prljava

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:44   #8666
ima netko mozda inglesina trilogy kolica da malo podijeli svoje iskustvo?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:40   #8667
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Tatamiu? U hvala nisam znala da bi mogla u perilicu. Jako mi je prljava

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
Ne,ali isto Peg P. Zero03, piše na etikietici da se pere u perilici na max 30
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:49   #8668
Quote:
amem12345 kaže: Pogledaj post
ima netko mozda inglesina trilogy kolica da malo podijeli svoje iskustvo?
Mi imamo Inglesinu ali ne trilogy, već Zippy jer su naša stariji model (2007. god.)
Trenutno smo ih posudili prijateljima za njihovu bebu, to će biti 4. dijete koje ih koristi i stvarno su odlično promišljena i napravljena.
Doslovno se mogu s jednom rukom rasklopiti, ne moraš skidati ni kupolu, ni prečku, samo ih sklopiš, skroz jednostavna za korištenje, idealna za manji prtljažnik auta i onima koji žive na katu, bez lifta. Kupola na sportskom dijelu je stvarno duboka, tako da ne treba ni suncobran.
Imamo i navlaku za noge i original kišnu navlaku, sve puno korišteno a minimalno pohabano. I pametno smišljeno pa navlaka za noge paše i na AS da se stavi da je djetetu toplo.
Naša su s duplim kotačima i naprijed i iza (znači ukupno 8 kotača), stabilna a u isto vrijeme nisu glomazna ni teška
I "naradila" su se stvarno, znala sam voziti dijete u njima, torbu onu za presvlačenje, ispod u košari špežu s tržnice/dućana i još na svakoj ručki po jednu vrećicu i sve ok, ništa se nije razmrdalo
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:41   #8669
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Mi imamo Inglesinu ali ne trilogy, već Zippy jer su naša stariji model (2007. god.)
Trenutno smo ih posudili prijateljima za njihovu bebu, to će biti 4. dijete koje ih koristi i stvarno su odlično promišljena i napravljena.
Doslovno se mogu s jednom rukom rasklopiti, ne moraš skidati ni kupolu, ni prečku, samo ih sklopiš, skroz jednostavna za korištenje, idealna za manji prtljažnik auta i onima koji žive na katu, bez lifta. Kupola na sportskom dijelu je stvarno duboka, tako da ne treba ni suncobran.
Imamo i navlaku za noge i original kišnu navlaku, sve puno korišteno a minimalno pohabano. I pametno smišljeno pa navlaka za noge paše i na AS da se stavi da je djetetu toplo.
Naša su s duplim kotačima i naprijed i iza (znači ukupno 8 kotača), stabilna a u isto vrijeme nisu glomazna ni teška
I "naradila" su se stvarno, znala sam voziti dijete u njima, torbu onu za presvlačenje, ispod u košari špežu s tržnice/dućana i još na svakoj ručki po jednu vrećicu i sve ok, ništa se nije razmrdalo
Hvala ti puno na odgovoru, dilema mi je inglesina ili peg perego, a sad sam ugledala foppapedretti iwood koja su mi preelipa i najrade bi njih, ali su teza od ostalih.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:36   #8670
Ja sam se isto zagrijala za Foppapedretti...dok nisam pogledala video. Ne svidja mi se što u ležećem položaju kod sportskog dijela ostane jedan otvoreni dio iza... kupola se sa stražnje strane ne moze spustiti/navući do ležećeg položaja. Ne znam kako bi to objasnila. Najbolje je pogledati video.
lovefriends is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:42   #8671
Gdje je najbolji izbor peg perego kolica ( i najpovoljniji?)
Zanima me book plus S + luxe elite gornji modularni dio
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:48   #8672
Quote:
amem12345 kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na odgovoru, dilema mi je inglesina ili peg perego, a sad sam ugledala foppapedretti iwood koja su mi preelipa i najrade bi njih, ali su teza od ostalih.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Meni je težina bila bitna jer živim u Rijeci gdje je sve uzbrdo ili nizbro i hrpa stepenica i bilo mi je važno da mi nije teško prenijeti kolica s bebom unutra i svime.
Suprug je skroz oduševljen sklapanjem i rasklapanjem, naročito kad smo jednom naletili na prijatelje koji su svoja kolica stavljali u prtljažnik. I pričamo mi s njima a frend poskida pol toga i rastavi kolica da ih uopće može spremiti, jer drugačije ne stanu.
I oko mene su bila hrpa PP ali ja sam baš navalila na Inglesinu i uspjela sam kupiti rabljena, za 1/5 cijene u dućanu i to baš u boji koju sam htjela.
Isplatila su se svake kn, još će sad 4. dijete biti u njima.
Jedino više nemamo AS koja je bila u tom 3u1 sistemu, nakon što ju je moje prvo preraslo, poklonila sam jer sam znala da će biti veća razlika među mojom djecom pa da mi ne stoji doma i istekne joj rok korištenja.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:01   #8673
Quote:
lovefriends kaže: Pogledaj post
Ja sam se isto zagrijala za Foppapedretti...dok nisam pogledala video. Ne svidja mi se što u ležećem položaju kod sportskog dijela ostane jedan otvoreni dio iza... kupola se sa stražnje strane ne moze spustiti/navući do ležećeg položaja. Ne znam kako bi to objasnila. Najbolje je pogledati video.
evo pogledala sam video i sokirala se. pa nemoguce da su to tako ostavili, ogromna mana. toliko mi je to suludo da imam dojam da nesto krivo gledam

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:04   #8674
I ja sam još jednom danas pogledala taj video i skuzila da je taj dio iza skinut. Pa se sad nadam da mozda i ne bi bilo praznog prostora da je taj dio ostavljen.
Sad jedino pogledati uzivo ili da nam kaze netko tko ima ta(kva) kolica....
Iako me odbija i sto su 3u1, a nikako ne bi njihovu AS...
lovefriends is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:25   #8675
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Je li imao netko Maclaren Techno XLR skroz od rodenja bebe? Malo sam ih gledala u ducanu danas i cine i se bas konkretna, cak i za malu bebu. S prvim djetetom sam imala posudena Chicco s normalnom kosarom, sad nam vise nisu na raspolaganju nazalost i poslije neka Peg Perego - nismo nesto zahtjevni oko kolica dijete se ionako nije htjelo puno voziti, kao beba je vristao, cim je prohodao isto nije islo tako da kupujem polovna i kolica mi opcenito nisu jako bitna stavka, samo imam mali auto pa gledam da nekako izbjegnem kosaru i uzmem neka kisobran koja idu u nulti polozaj.
Primam i druge sugestije!
Moja frendica vozila tako blizanke nedonoščad, rođene su u 5 mj, doma došle nakon par tjedana i kad su imale oko 3 kg već ih je vozila u tome po vani

ako ti je beba proljetno ljetna - slobodno

i ja bi da imam drugo tako napravila, jedino da se rodi baš u cičoj zimi onda bi uzela košaru za Mclaren
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:28   #8676
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Tatamiu? U hvala nisam znala da bi mogla u perilicu. Jako mi je prljava

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
nemoj Tatamiu u perilicu

ja bi ju skinula, u kadu, tušem natopila, spužvicom i detergentom lagano istrljala i isprala tušem i osušila

naša je korištena 3 godine svakodnevno i otišlo je jedino ono gdje nogice idu dolje i to vrlo malo, ostalo sve (sjedište kompletno) je ostalo netaknuto
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:37   #8677
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Moja frendica vozila tako blizanke nedonoščad, rođene su u 5 mj, doma došle nakon par tjedana i kad su imale oko 3 kg već ih je vozila u tome po vani

ako ti je beba proljetno ljetna - slobodno

i ja bi da imam drugo tako napravila, jedino da se rodi baš u cičoj zimi onda bi uzela košaru za Mclaren
Hvala Francesca, iako malo kasnis - taman mi se u masini vrti navlaka )
Uzela sam polovna, ali vidi se da to moze izdrzati vise djece definitivno. I taj dio za bebu djeluje bas mekan i udoban, Roditi cu kroz par tjedana, zivimo u Rijeci i nadam se da ce to proci ok. Iako ne znam ni kako ce mi ova stati u auto gledam malo kosare po Njuskalu, ali mi se ne daje 500 kn za to, mislim da ce ostati ovako jer stvarno djeluje vrlo solidno.
Inace, iznenadila sam se koliko je Peg Perego (za moj pojam) pogorsao svoja kolica.. Gledali smo u ducanu book i jos neka druga da imaju isto taj 0+ polozaj i uopce mi to nije djelovalo udobno. I nekako su siroka i teska. Cudi me jer smo mi prije imali neka PP i bila sam jako zadovoljna s njima. Vec sam htjela odustati od te ideje kad sam vidjela ova Maclaren koja su mi djelovala puuno bolja.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:46   #8678
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Hvala Francesca, iako malo kasnis - taman mi se u masini vrti navlaka )
Uzela sam polovna, ali vidi se da to moze izdrzati vise djece definitivno. I taj dio za bebu djeluje bas mekan i udoban, Roditi cu kroz par tjedana, zivimo u Rijeci i nadam se da ce to proci ok. Iako ne znam ni kako ce mi ova stati u auto gledam malo kosare po Njuskalu, ali mi se ne daje 500 kn za to, mislim da ce ostati ovako jer stvarno djeluje vrlo solidno.
Inace, iznenadila sam se koliko je Peg Perego (za moj pojam) pogorsao svoja kolica.. Gledali smo u ducanu book i jos neka druga da imaju isto taj 0+ polozaj i uopce mi to nije djelovalo udobno. I nekako su siroka i teska. Cudi me jer smo mi prije imali neka PP i bila sam jako zadovoljna s njima. Vec sam htjela odustati od te ideje kad sam vidjela ova Maclaren koja su mi djelovala puuno bolja.
Maclaren definitivno može više djece izdržati, ja sam prodala Quest za jako dobru cijenu, ok imala sam puno dodatne opreme
ako ti se razlohaju kotači ili ti se pohaba guma (od puno nizbrdo - uzbrdo, desilo se frendici u DBK) samo naručiš nove kotače
XLR je malo robusniji ali je i velika razlika između modela
Imala sam Quest jer sam kupovala kad je mali imao 9 mj, ali da sam od rođenja imala, uzelabi svakako XLR, baš je razlika u udobnosti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:19   #8679
Mi smo uzeli kolica Be Cool Bandit 3 u 1.. lagana su kolica.lako se sa njima upravlja.jedina zamjerka ide jajetu koje je ubiti sjedalica a ne jaje. Jer u ovom jajetu beba kao da sjedi a trebalo bi polu lezat polu sjedit. Kad kupujete kolica opcenito obratite paznju na to. Cijena je oko 3800 bila tada.
lelo3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:14   #8680
Naručiva tko nedavno s ove stranice https://www.bimbo.si/
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.