Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 19:11   #4961
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Nooot!

Brat mi ukrao moj.
Pa sam mu rekla da si ga ostavi a ja cu kupit novi.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Hahaha tako znači,onda je dobar moj je tek poslan

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 19.02.2018., 19:29   #4962
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
ja nekad krepavam na tvoje postove ..znaš kako vikend brzo prođe kad si subotom druga,a od pon. prva?..ništa mrže od te nedjelje

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
zato ce ovaj bit duzi!
forzaMILAN is offline  
Old 19.02.2018., 20:18   #4963
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Hahaha tako znači,onda je dobar moj je tek poslan

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Moj je u ponedjeljak poslan. U subotu mi iskoci obavijest da je stigao u RH. I pogledam sva u cudu kad danas je vec kod mene. Sutra na dostavu ide.
Al vise nije ostupan na aliju, a imao je onako 15000 pozitivnih recenzija.
Miss Nice is offline  
Old 19.02.2018., 20:24   #4964
Hej curke! Nadam se da ste sve dobro, nije me bilo par dana bas redovito pa sam dosta toga i propustila.
Jel ide neka od vas na koncert hladnog piva, zbunjuje me to sto ne mogu izabrati da li hocu parter ili tribine?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 19.02.2018., 20:29   #4965
Ja sam preko vikenda bila u inostranstvu.

Nisam radila ništa posebno. Izležavala se uz peć, prešetavala se po civilizaciji, lagano rasipala pare, trpala burek i tako... Bilo je lijepo! Slušala kako mi svekriva drobi o druge dvije nevjeste uz konstataciju da sam joj ja najdraža i moj popratni komentar kako je to zato što sam daleko...

Točno mi je bilo mrsko vratiti se svakodnevicu. Ponedjeljak mi zveknio šamarčinu. Eto, nesretnik sam od rođenja pa do sljedećeg bureka!

Najradije bih se zavukla u neku kolibu daleko od civilizacije... Daj mi snijeg, internet i moje ruževe. Ne'š me vidjet, ne'š me čut!
mirtochka is offline  
Old 19.02.2018., 20:49   #4966
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
zato ce ovaj bit duzi!
Meni tjedan prođe za tren,ali drago mi je da je tebi vikend bio lijep
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Moj je u ponedjeljak poslan. U subotu mi iskoci obavijest da je stigao u RH. I pogledam sva u cudu kad danas je vec kod mene. Sutra na dostavu ide.
Al vise nije ostupan na aliju, a imao je onako 15000 pozitivnih recenzija.
Ja sam preko ebaya uzela,nemam ništa da vidim kad će doći
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Hej curke! Nadam se da ste sve dobro, nije me bilo par dana bas redovito pa sam dosta toga i propustila.
Jel ide neka od vas na koncert hladnog piva, zbunjuje me to sto ne mogu izabrati da li hocu parter ili tribine?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Kakve su belgijske čokolade?
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja sam preko vikenda bila u inostranstvu.

Nisam radila ništa posebno. Izležavala se uz peć, prešetavala se po civilizaciji, lagano rasipala pare, trpala burek i tako... Bilo je lijepo! Slušala kako mi svekriva drobi o druge dvije nevjeste uz konstataciju da sam joj ja najdraža i moj popratni komentar kako je to zato što sam daleko...

Točno mi je bilo mrsko vratiti se svakodnevicu. Ponedjeljak mi zveknio šamarčinu. Eto, nesretnik sam od rođenja pa do sljedećeg bureka!

Najradije bih se zavukla u neku kolibu daleko od civilizacije... Daj mi snijeg, internet i moje ruževe. Ne'š me vidjet, ne'š me čut!
Vidi se na slikama kako ti je bilo lijepo hoću i ja

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 19.02.2018., 20:59   #4967
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Hej curke! Nadam se da ste sve dobro, nije me bilo par dana bas redovito pa sam dosta toga i propustila.
Jel ide neka od vas na koncert hladnog piva, zbunjuje me to sto ne mogu izabrati da li hocu parter ili tribine?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Kaj nisu iste karte za sve?

Edit: jesu, bar na mojoj piše parter/tribina. Što za mene znači tribina jer sam stara i ne volim guranje
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 19.02.2018., 21:06   #4968
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja sam preko vikenda bila u inostranstvu.

Nisam radila ništa posebno. Izležavala se uz peć, prešetavala se po civilizaciji, lagano rasipala pare, trpala burek i tako... Bilo je lijepo! Slušala kako mi svekriva drobi o druge dvije nevjeste uz konstataciju da sam joj ja najdraža i moj popratni komentar kako je to zato što sam daleko...

Točno mi je bilo mrsko vratiti se svakodnevicu. Ponedjeljak mi zveknio šamarčinu. Eto, nesretnik sam od rođenja pa do sljedećeg bureka!

Najradije bih se zavukla u neku kolibu daleko od civilizacije... Daj mi snijeg, internet i moje ruževe. Ne'š me vidjet, ne'š me čut!
Vidjela sam, prekrasno je izgledalo, vjerujem da si uzivala! Pricaj mi o ponedjeljkastim samarima

Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Kakve su belgijske čokolade?
Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Evo upravo biram koje naceti


Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
Kaj nisu iste karte za sve?

Edit: jesu, bar na mojoj piše parter/tribina. Što za mene znači tribina jer sam stara i ne volim guranje
+1, zato i pitam

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 19.02.2018., 21:23   #4969
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Vidjela sam, prekrasno je izgledalo, vjerujem da si uzivala! Pricaj mi o ponedjeljkastim samarima


Evo upravo biram koje naceti




+1, zato i pitam

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Izaberi neku lijepu :mljac:

Laku noć žene drage,ja sam spremna za spavanac

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 19.02.2018., 23:50   #4970
sudeći po ponedeljku i rasporedu - ovaj tjedan će bit ubitačan dakle do četvrtka sam od 7h-18h, četvrtak od 6h-19h i petak valjda normalnije 8-17h tješim se da će bit pola plaće u prekovremenima ali sa druge strane fali mi beskrajno čupavaaaaac, ajde i momak, al prvenstveno čupavac


@Angelsss sve čokolade ti baš lepo izgledaju, da znaš da sam posegnula za jednom dok sam ti gledala instač
maslelu is offline  
Old 20.02.2018., 04:34   #4971
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Hej curke! Nadam se da ste sve dobro, nije me bilo par dana bas redovito pa sam dosta toga i propustila.
Jel ide neka od vas na koncert hladnog piva, zbunjuje me to sto ne mogu izabrati da li hocu parter ili tribine?
Na Eventimu piše da je slobodno sjedenje/stajanje, tak da će vjerojatno na licu mjesta dijelit narukvice za tribine dok se ne popune.

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Slušala kako mi svekriva drobi o druge dvije nevjeste uz konstataciju da sam joj ja najdraža i moj popratni komentar kako je to zato što sam daleko... :


@maslelu gdje ti radiš?


Ako želite dobro vlastitoj djeci, ne dopustite im da idu na Filozofski u Zagrebu Malo dijete bi se bolje pobrinulo za organizaciju od onog ko je već odgovoran. Smeće
Prokleta is offline  
Old 20.02.2018., 06:03   #4972
Jutro žemske ima zime?Kod mene bura manje dere danas nego jučer..a bus ovaj lijepi,stari s drvenim sjedalima,taman kad se ugrije guzičetina moram ustat

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 20.02.2018., 06:53   #4973
ima, ima, nazalost. pada neka susnjezica i nalovilo se par novih cm snijega od sinoc. ne puno, falaisusu, jer nije toliko hladno i snijeg je dosta mokar, al ne sumnjam da ce ga do kraja tjedna bit puno previse.
proljece, zasto si zaspalo?
forzaMILAN is offline  
Old 20.02.2018., 07:22   #4974
nije proljeće zaspalo, sve voćke su u cvatu. bolje bi bilo da je zaspalo, jer će kao i prošle godine, sve pupoljke odnijeti mraz i snijeg.
voćki ni za lijek.
lani - doslovce 1 breskva i možda pol kile šljiva, par kila grožđa.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 20.02.2018., 07:26   #4975
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jutro žemske ima zime?Kod mene bura manje dere danas nego jučer..a bus ovaj lijepi,stari s drvenim sjedalima,taman kad se ugrije guzičetina moram ustat

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Citam ovo o busevima i mislim si ova je sigurno iz rijeke. I onda vidim nick
Kod mene ni bure ni snijega, samo sljiva
Maria Flores is offline  
Old 20.02.2018., 07:35   #4976
U Zgu nema snijega
I ne kuzim, zasto ako i pada, pada samo preko tjedna. Neka nas pocasti bar jednim snijeznim vikendom da se izgustamo pa neka onda radi sta zeli.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 20.02.2018., 07:36   #4977
Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Na Eventimu piše da je slobodno sjedenje/stajanje, tak da će vjerojatno na licu mjesta dijelit narukvice za tribine dok se ne popune.





@maslelu gdje ti radiš?


Ako želite dobro vlastitoj djeci, ne dopustite im da idu na Filozofski u Zagrebu Malo dijete bi se bolje pobrinulo za organizaciju od onog ko je već odgovoran. Smeće
1. neće, dođeš i biraš jesi mlad u duši pa se ideš gurat ili si gospođa u godinama pa odeš na tribinu

2. to je dio čari studiranja. pravo ima nepravedne profesore, ffzg ima urnebesnu administraciju. samo treba pisat peticiju da se dodjeljuju ects bodovi za uredno riješene papire
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 20.02.2018., 09:17   #4978
Jutro žemske! Mene jedan dan radni dijeli od godišnjeg i skijanja! Jedva čekam! Što je godišnji bliže, to sam ja nestrpljivija i sve mi je teže dolaziti na posao.

No hajde, snijeg je jučer padao cijelo popodne, i očito cijelu noć ( i još uvijek pada) i zabijelilo se sve! Baš je divno. Jedino što su ljenčuge iz gradskih službi opet zaspali i iznenadio ih snijeg u veljači, pa su ceste naravno neočišćene. 45 minuta mi je trebalo do posla (inače vozim 20-25)!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 20.02.2018., 10:17   #4979
Evo žene drage da vas malo nasmijem,pukle su mi tange,vise još na koncu hahahahaha a ja na poslu

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 20.02.2018., 10:20   #4980
ahahahahahahahahahaha smrznut ce ti se pipi
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.