Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 23:31   #141
Maite i Sebastian ništa nisu krivi . Oni se samo moraju smješkati .
Krivo je glasanje publike i Rebelde fanovi . Morat će opet žiri . Ako Soto i ove godine bude radio novelu i bude nominiran , dobit će je . Siguran sam .
Gabriel Soto je trebao ovo dobiti . Giselle je od manekena za smješkanje napravila glumca i to je najveća istina .
I opet je popušio od Rullia kao i kad je ovaj dobio za onu maraton novelu .
Ajde , barem nije dobio Ron ili Zepeda . Manje zlo je pobjedilo.

I Daniela Castro bi se trebala sramiti . Opet ukrala nagradu boljoj. Pokraj Juliete Egurrole i njezine interpretacije nije smjela dobiti.
Onda je ukrala nagradu Azeli Robinson , a sada Julieti. Da je barem Africa Zavala dobila , bilo bi OK .

Danilo Carrera OK . Zaslužio je . Pojeo je Zepedu za doručak , ručak i večeru i još je dodao i desert .
Ali , kad bolje razmislim , ne treba puno da budeš bolji od Zepede .

I što sad ? Jedino je Ferro dobio nagradu od 4 maestralne izvedbe u CET-u , a ja bi tu nagradu dao Inclanu , ali OK . Zaslužio je .

Diana Bracho i J.C. Barreto - OK
Nije ni bilo sumnje za Germana Bracca i Elu Velden . Zasluženo .
Očekivano za Silviu Pinal .
Iznenadilo me je za Juliu Urbini . Čestitke i zasluženo .
I otkud su izvukli Sergia Mura ? Zasluženo .
Sve tehničke nagrade zasluženo . Nije ni bilo sumnje .
Bechini mislim da je sad došao .

Nije bilo Adriane Louvier , zbog smrti oca , a Silvia nije došla , ni Julieta Egurrola.
Nije bilo još nekih , kao Angelli Nesme i Lucero Suarez i još nekih .

Ono što se priča , jest meni najveća satisfakcija . Ne govori se ni o Maite , ni o telenoveli , samo o jednoj stvari .
To ti i treba Maite Vlastiti fanovi su je posramili , mada je dobila nagradu i to joj je najveća kazna .

I tako nam najveća kraljica opet ostala bez nagrade .
Mislim da je ona jedina na tom glumačkom nivou , koja je glumila u Televisinim novelama , a da nikad nije dobila nagradu za glumu , bilo za protagonico , reparto , primer , juvenil , co-estelar u posljednjih 20-25 godina .
Ima li još koja ?
Mislim da ne . A kad mislim na glumački nivo ne mislim na curetke tipa Baeva i Pimentel .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:33   #142
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je Rulli i Perroni barem malo sram.
Zašto bi ih bilo sram? Pa nisu platitli fanovima da glasaju za njih. Što bi trebali odbiti nagradu? Oni su svoj posao odradili.

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ono što se priča , jest meni najveća satisfakcija . Ne govori se ni o Maite , ni o telenoveli , samo o jednoj stvari .
To ti i treba Maite Vlastiti fanovi su je posramili , mada je dobila nagradu i to joj je najveća kazna .
Što se priča?

Inače, slažem se s vama, naravno da je trebala dobiti Silvia, jer čak i ja koja sam ju samo gledala na klipovima na yt-u znam da je svoju ulogu maestralno odradila. Maite je imala jako laganu ulogu za odglumiti, kao i Rulli.

Ali to je tako, tako se nagrade biraju i dok ne promijene način glasovanja i dalje će se birati po tome tko se kome više sviđa i tko ima više fanova.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:41   #143
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
I opet je popušio od Rullia kao i kad je ovaj dobio za onu maraton novelu .
Ajde , barem nije dobio Ron ili Zepeda . Manje zlo je pobjedilo.

I Daniela Castro bi se trebala sramiti . Opet ukrala nagradu boljoj. Pokraj Juliete Egurrole i njezine interpretacije nije smjela dobiti.
Onda je ukrala nagradu Azeli Robinson , a sada Julieti. Da je barem Africa Zavala dobila , bilo bi OK .
Rulli je zasluženo dobio za LQLVMR, nije soto toliko dobar.

Isto tako, Castro je pojela sve ostale, kakva Julieta, što je to ona toliko dobro pokazala? Prosjek. A Zavala se nikad neće moći mjeriti s Castro.


Što se tiče Perroni i Rullija... Kad je Boyer dobila nagradu za Teresu, prvo što je izjavila bilo je da je ta nagrada trebala biti za Rebeccu Jones u PVAA. A debelo ju je zaslužila. Drago mi je da su društvene mreže reagirale
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:24   #144
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Rulli je zasluženo dobio za LQLVMR, nije soto toliko dobar.

Isto tako, Castro je pojela sve ostale, kakva Julieta, što je to ona toliko dobro pokazala? Prosjek. A Zavala se nikad neće moći mjeriti s Castro.


Što se tiče Perroni i Rullija... Kad je Boyer dobila nagradu za Teresu, prvo što je izjavila bilo je da je ta nagrada trebala biti za Rebeccu Jones u PVAA. A debelo ju je zaslužila. Drago mi je da su društvene mreže reagirale
Točno . Soto nije toliko dobar , ali nije ni Rulli Bryan Cranston da svaki put mora dobiti .

Africa nije toliko dobra kao Castro , ali se bar osjeća napredak kod nje . Castro pa nije nekakva diva kakvim je svi smatraju . Za mene previše preglumljava .

Boyer je isto zaslužila kao Rebecca . Nije morala to reći .

Nadam se da je sad za Rullijev i Maitein ego dosta nagrada , a ako žele još neka im svake godine daju nagradu , da im ego još više poraste .

Mene ne treba uvjeriti da je Silvia Navarro najbolja glumica na Televisi i da njoj nisu potrebne nagrade , ali ako obožavatelji kao ja žele da dobije , naravno da neće biti zadovoljni dok ne dobije nagradu .
Kraljica bez krune .

Neki Silviu uspoređuju sa Meryl Streep , ali bi bolja usporedba bila sa Susan Lucci .

I tako je još jedna godina propala . A rekao sam to i prošle godine .
Meni će najveća satisfakcija biti ako sad slijedeće godine opet uvedu žiri .

I što imamo ove godine : curetak Michelle , Televisa favorite Ana Brenda , zatim neka normala - Ariadne Diaz , navodno će opet Boyer pa joj komotno odmah i mogu dati nagradu da njezinim gladnim fanovima slučajno ne pobjegne , navodno Sara Corrales se spominje , valjda jedina normalna glumica Mariana Torres ,ali kod Lucero pa se može oprostiti od normalne glumačke interpretacije , još jedna Televisa favorite Zuria Vega . I još tkogod dođe kod Morena i RGF -a i što još najesen .
I što će tu Silvia ako slučajno najesen opet ide snimat . Bolje da je niti ne nominiraju .
Camil je to znao i otišao .
A kad se sjetim da Camil nikad nije dobio nagradu ,a onaj Zepeda ima 2 nagrade , a Camil je brisao pod s njim .

Možda se nasmiješi nominacija i za Altair Jarabo , ali ionako je neće dobiti . Nije ona Televisa favorite , a još manje ima fanova .

Je li moguće da Giselle i treći put pokušati sa Silviom , ali i ako se to dogodi , ja ne vidim scenarij kojim se ova novela može nadmašiti .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:39   #145
Ne kuzim zasto tolika ljutnja prema Maite i Rulliu
kako je rekao Jay nisu kupili te glasove nego su ih dobili zahvaljujuci fanovima a opce poznato je da Silvia nece dobiti nagradu nazalost da ima pravde dobila bi ju odavno
jos prije dok je bila kod Morena s tim se moramo pomirit

Bilo bi najbolje da bude 50 - 50 ziri i publika
ovako ce nagrade dobit onaj tko ima najvise fanova i tko ima
najvise volje za glasanje

Ja sam se odavno prestala zivcirat zbog nepravde s nagradama nakon sto ECDLP nakon onoliko nominacije nije
dobio nijednu

Mene najvise veseli da glupost od Ramona
nije dobila nijednu nagradu
ostale nisam gledala pa nemam ni komentar
sta je tu je netko je zadovoljan netko nije

A sad malo o modnim kombinacijama
o cemu ce zene nego o modi tko sljivi nagrade

Koliko sam vidjela nije bilo puno promasaja
Jacky Bracamontes dobar odabir haljina
sveukupni dojam odlican
Boyerica lijepa haljina ali frizura bas i ne
oprostit cemo jos taj kiks sveukupno nije tako lose
Baeva bezveze kombinacije
Maite jako los odabir rijetko pogodi i ovaj put nista bolje previse zalizana frizura
i losa crna haljina s prozirnim dekolteom
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:02   #146
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
A sad malo o modnim kombinacijama
o cemu ce zene nego o modi tko sljivi nagrade

Koliko sam vidjela nije bilo puno promasaja
Jacky Bracamontes dobar odabir haljina
sveukupni dojam odlican
Boyerica lijepa haljina ali frizura bas i ne
oprostit cemo jos taj kiks sveukupno nije tako lose
Baeva bezveze kombinacije
Maite jako los odabir rijetko pogodi i ovaj put nista bolje previse zalizana frizura
i losa crna haljina s prozirnim dekolteom

Pa to je najvažnije, zar ne? Već sam mislila da nitko ne želi prokomentirati odjeću.

Meni se čini da je Irina nešto petljala po licu, baš mi izgleda previše zategnuto. Slažem se, haljina je bila baš loša, još ona njezina izbačena noga.

Imala je Maite više haljina, obje loše... i bordo i crna.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:10   #147
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Bilo bi najbolje da bude 50 - 50 ziri i publika
ovako ce nagrade dobit onaj tko ima najvise fanova i tko ima
najvise volje za glasanje

Ja sam se odavno prestala zivcirat zbog nepravde s nagradama nakon sto ECDLP nakon onoliko nominacije nije
dobio nijednu
Ja sam imao volje :6 - 8 puta dnevno , ali ništa nije uspjelo .
Ja nisam ljut , nego sam ogorčen . Ne kao fan Silvie Navarro , nego kao fan latino novela .

Evo , ovo mene uvijek pomiri u ovakvim situacijama :

__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 01:17   #148
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Pa to je najvažnije, zar ne? Već sam mislila da nitko ne želi prokomentirati odjeću.

Meni se čini da je Irina nešto petljala po licu, baš mi izgleda previše zategnuto. Slažem se, haljina je bila baš loša, još ona njezina izbačena noga.

Imala je Maite više haljina, obje loše... i bordo i crna.
Nažalost nema naših dragih cura samo ti i ja ostale da komentiramo

Vidjeh drugu Maitinu haljinu ova bordo je gora nego
crna ustvari u istom su rangu
zamota se do kraja i napravi rupu u sredini
ili se skroz razgoliti s nekim cudnim dekolteom grozno a frizura i sminka
jos pogorsavaju sveukupni dojam
podhitno novi stilist ili traži savjet od Boyerice i Jacky
steta lijepa je cura a ne zna istaknuti svoju ljepotu


Zaboravila spomenuti obitelj Ornellus i Diaz s malim Diegom kjut family

@altairfan dobar gif
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:49   #149
Ja sam antistručnjak za modu , ali meni je najljepše bila obučena Ela Velden .

A nitko neće komentirati spektakularni povratak Lucero ?

I otkud su sad izvukli Fernanda Colungu ?


Uglavnom , za kraj evo i komentara dežurnog pljuvača Horacia Villalobosa :

https://www.youtube.com/watch?v=J5GW6rgc9jM

Ali je popljuvao Rullia . Svaka čast .
Svaka mu je na mjestu . Ima pravo .


BTW , @ pipa - ovaj gif je bio i dar tebi , budući da si u prijašnjem postu komentirala nepravdu za ECDLP .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:51   #150
Nisam jos pogledala nastupe ni od Maite ni od Lucero
pa nemam komentar

Sto se tice Colunge to se i ja pitam odakle su ga izvukli
bas sam se iznenadila kad sam ga vidjela
bome se dobro zalizao mislim i na facu i kosu

Hvala na gifu bas je prikladan za ljutnju
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 17:37   #151
Objavljene prenominacije za ovogodišnji izbor Premios TVyNovelas 2019 .

Evo linka : https://www.tvynovelas.com/mx/tv-y-n...ynovelas-2019/

Tako je bila slaba prošla godina , da ne znam koje manje zlo bih navijao .
Tek kad budu objavljene one finalne nominacije , onda će se moći pričati o tome tko je upao ili nije .

La Bella y Las Bestias na moju veliku sreću potpuno ignorirana .
Dobro sam coprao .

Ima bisera , a tek su prenomincije :

Quote:
Michelle Brown – Amar a muerte


Barbara Islas za MMTMF kao villana . Ja veću pozitivku nisam vidio od nje , a još k tome je na kapaljku unutra .

Gabriel Soto kao protagonist .

I zašto nominiraju Covarrubiasa za Co-Estelar . Pa doslovno je 5 min. unutra .

I onu Japanku iz Like-a nominiraju . Bože mili.

Mikael Lacko iz La Piloto 2 za Actor juvenil .


Jedva čekam finalne nominacije .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 13:24   #152
LBYLB je bila sjajna. Možda nije tu jer se nije emitovala na LE...
Imala je sjajne odlične likove...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 23:49   #153
Objavljene finalne nominacije .

https://www.tvynovelas.com/mx/premios/

Budući da su ovo glasali gledatelji i dobro , jer očito će većina ići Osorijevom cirkusu kad ih se u nekima mora i dva puta nominirati.
Kad je cirkus , neka je cirkus .

Mejor actriz- znamo tko dobiva , pa se ne moramo brinuti za ishod .
Da bar Zuria dobije .
Hvala Bogu nema Ane Brende , da se ne dođe sramotiti ako bi željela .
Nema ni meni najbolje Africe Zavale .
Još jednom će se ova kategorija činiti najvećim cirkusom posljednjih godina .

Mejor actor - ne znam tko je gori izbor . Dajte to Arenasu .

Većina nominacija je komedija .

Villana - Islas i Veldez ni nisu bile villane kako spada , Ponko loša i nezanimljiva , Mariluz katastrofa , pa ide valjda Claudiji .

Villan - užas , Schwebel je katastrofa , Bracco komedija , Ayala katastrofa , Nones užas , a jedini normalan je bio Gil , jer je bio samo loš .

Primera Actriz - da se ne sramote ponudom dajte ju Diani , jer ostale su bile ili loše ili komedija . Nema Silvie Pinal -čudo .

Primer Actor - najbolja imena u ponudi . Tko god dobije osim Patricia je i pošteno dobio . Neću ništa reći .

Actriz Co-estelar - ako ima pravde Altair dobija .
Molim vas da glasate do besvijesti za nju ako možete .
Ali pored Osorijeve Laure teško .

Actor Co-estelar - Torre ili Barba , ostalo ne vrijedi ni spomenuti .

Actriz juvenil - Ale Muller mora dobiti , jer ostalo nije ni približno na razini bilo. Nema japanske dive Keiko . Čudo.

Actor juvenil - Carlos Said najbolji . Ostalo ni do koljena .

Camaras , escena - valjda MMTMF ili ako bude čudo nekome drugome .

Guion- Mili Bože ! Jedino PASL zaslužuje .

Reparto - PASL , ali će valjda Osorio dobiti . .

Telenovela - jedino pristojno je PASL , a ako to ne dobije onda se nadam da dobija AAM , ali cirkus zvan MMTMF mislim da dobija . Gdje nađu Like ovdje .


Najbolja Televisina novela godine - ona Morenova potpuno bez nominacija koliko vidim . Time je svaki kredibilitet nikakav .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 06:13   #154
Za ekipu AAM
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 10:25   #155
Totalno zasluženo odnijela Amar a Muerte skoro sve nagrade
Baš mi je drago... Predobro

Ljudi definitivno znaju prepoznati drugačije... Ipak znaju. To je lijepo

Govore da je serija s najviše osvojenih nagrada otkad ih dodjeljuju... Nakon nje idu Privilegio de amar i Cuna de Lobos.

Angie došla u haljini naopako obučenoj Ali svejedno je bila jako lijepa
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 15:06   #156
Žao mi je što nije dobio i Gonzalo P. Da kompletira savršen niz.
groga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 16:46   #157
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post

I što imamo ove godine : curetak Michelle , Televisa favorite Ana Brenda , zatim neka normala - Ariadne Diaz , navodno će opet Boyer pa joj komotno odmah i mogu dati nagradu da njezinim gladnim fanovima slučajno ne pobjegne , navodno Sara Corrales se spominje , valjda jedina normalna glumica Mariana Torres ,ali kod Lucero pa se može oprostiti od normalne glumačke interpretacije , još jedna Televisa favorite Zuria Vega . I još tkogod dođe kod Morena i RGF -a i što još najesen .


Možda se nasmiješi nominacija i za Altair Jarabo , ali ionako je neće dobiti . Nije ona Televisa favorite , a još manje ima fanova .
Ovo boldano sam ja napisao prije više od godinu dana i bio sam u pravu . Nije se trebalo ni biti neki ekspert , da bi se znao ishod .

A sad moj komentar na sinoćnju lakrdiju .
Točno tako .Ni više ni manje .
Jučerašnja dodjela PREMIOS PATRICIO WILLS je bila jedan obični horror orkestriran od strane dotičnog gospodina čiji je ego toliko malen da nije bio zadovoljan sa par nagrada , nego je morao uzeti gotovo sve .
I prije bi bilo namještanja kod ovih nagrada , ali bi svakome dali po nešto pa bi bilo : Ovce na broju , a vuk sit . A ovdje vuk nije bio sit , nego je bio jako gladan i još će biti gladan u idućim godinama . Tek je počeo .

Nagradili su ovu novelu kao da je remek djelo sedme umjestnosti i najbolja novela ikad napravljena i prikazivana na Televisi .
A radi se samo o jednoj prosječnoj noveli koja ni ne bi bila na oku nikome da nije unutra bila Angelique . Ne kažem da ne bi uzela nagradu , nego ne bi uzela više od 4-5 . Ako i toliko .

Da mi je sad biti u koži jadnog Osoria .
Jadnik nije dobio ništa , ni njegova ljubavnica , ni njegov sin .
Valjda je negdje na aparatima od sinoć i ljudi ga pokušavaju nekako utješiti i vratiti u život .

Castro je barem znao što će se dogoditi .
Publika je glasovala i nije imao šanse . I mogu si mislit da je bilo po njihovome .
Da je glasao žiri , opet ne bi imao šanse .
Da je glasao stručni žiri , onda bi dobio nagradu .

Činjenica jest da u godini kada su mnogi producenti dobili nogu , njihove telenovele nisu bile u izboru i zbog toga ova lakrdija .
Ali ako je već bio izbor između PASL , MMTMF i AAM , onda je PASL najbolja telenovela godine . Bez ikakve konkurencije . Da je Angelique ili Maite bila unutra , znate što bi se dogodilo .

A budući da sam gledao sve novele Televise u prošloj godini ( osim LBYLB ) , mogu sa sigurnošću reći da nije pobijedila najbolja telenovela koja se je prikazivala prošle godine na Las Estrellas . Nije pobijedila ni druga najbolja , a ni treća najbolja .
Pobijedila je broj 4 , ni više ni manje .
Ali to je samo moje mišljenje .

Kraj 1 dijela . Da ne idem u kilometarski post .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 17:30   #158
Kada sam pročitao Macarena Achaga manje više sve jasno.
Fallconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 17:35   #159
Mislio sam stvarno da će Osorio dobiti sve , ali sam zaboravio na najveće zlo na Televisi trenutno.
Idemo po nagradama :

Telenovela : barem je dobilo manje zlo , ali PASL je daleko najbolja produkcija od svih nominiranih .

Guion : ovdje je isto dobilo manje zlo , ali isto je PASL najbolji .

Actriz : Moj quote
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post

Mejor actriz- znamo tko dobiva , pa se ne moramo brinuti za ishod .
Da bar Zuria dobije .
Hvala Bogu nema Ane Brende , da se ne dođe sramotiti ako bi željela .
Nema ni meni najbolje Africe Zavale .
Još jednom će se ova kategorija činiti najvećim cirkusom posljednjih godina .
Zar se je itko brinuo ? Nije bilo ni zanimljivo , jer se cirkus i dalje nastavlja oko ove kategorije . Nisu bile nominirane ni 3 glumice koje su trebale biti .
Africa je otišla na TM , a usto se je usudila snimati za neku drugu kuću .
ABC se je spasila i otišla preko granice .
Angelica - ljudi niti ne znaju tko je ona valjda ,a nominirali ovaj užas od Michelle , Susane koja nije trebala biti u toj kategoriji i Livie koja budimo iskreni - nije joj mjesto ovdje .
Ja bih dao Zurii , ali Africa je bila najbolja prošle godine . Ako ništa drugo , barem za ogroman napredak .
Neki napreduju , a neki stagniraju .

Actor : gdje je Olivera , gdje je Bethke , gdje je Televisa favorite glumac Palacios . Umjesto toga smo dobili antitalent od Zepede , onu grozotu od Aratha , dosadnog Ferra , lijepog Michela i odličnog Arenasa koji je morao dobiti . Nisam njegov fan , ali sam objektivan . I dobio je lijepi .

Kategorije villana i u jednoj i u drugoj kategoriji su bile najgore od kada pamtim . Tako loš izbor nije bio godinama u obje kategorije .
Villana : jedini izbor za pobjednika je bila Claudia . Zasluženo . Uopće ovdje nema rasprave .
Ali tako je bio loš izbor da su i pozitivke morali stavljati unutra i one villane koje su bile nikakve ili katastrofalne . Ovdje je jedino Layevska morala biti unuta , ali je njezin grijeh da ju je briga za Televisu , nego radi po projektima .
Villano : ovaj antitalent dobio nagradu . Zemljo otvori se . Gledam i ne vjerujem . Ovakav loš izbor nije bio godinama , ali sreća njegova da je izbor bio tako loš i katastrofalan da je jedino Gil bio dostojan nagrade ,a i on nije bio dobar . Gdje je Fernando Alonso ? Najbolji villano godine na Televisi .

Primera Actriz : ajde neću cjepidlačiti ovdje. Diana jedina dostojna nagrade , ali barem je nije dobila Salinasica .

Primer Actor : najbolji izbor i daleko najbolja kategorija nominiranih . Bilo tko da je dobio , dobio bi pošteno .

Actriz Co-estelar : nije kriva Macarena , kriva je dečurlija koja je glasovala za nju . Ali zna se tko zaslužuje barem jednom da dobije nešto u životu . Najveća greška moje Altair jest što valjda nije bila ljubavnica ni jednom producentu ili glumcu ( kao neke ) , jer bi se povijest drugačije pisala .
Ovdje nisam objektivan , pa mi nemojte zamjeriti .
Barem nagradu nije dobila Osorijeva ljubavnica .

Actor Co-Estelar : ovdje je bio izbor između Torrea i Barbe , tako da nemam prigovora .

Actriz Juvenil : Barbara Lopez zaslužuje nagradu , ali ne preko Ale Muller . Najveća greška Alejandre je valjda što je otišla na TM snimat .
Valjda je ovo posljednja uloga Barbare prije protagonica . Ona i Claudia su budućnost Televise .

Actor juvenil : OMG ! Ovo drvo dobilo nagradu . Carlos Said je bio najbolji izbor , ali barem Osorijev mali nije dobio. Ni onaj antitalent od Abada .

Camera : tu se slažem . Osorijev tim je odlično to napravio .

Escena : ajde nek im bude .

Reparto : koja lakrdija ovdje . PASL i MMTMF nisu dobili , a ovo ja dobilo .

Tema Musical : pjesma iz Hijas de la luna je bilo najbolje iz te telenovele , pa bi im ja to dao .

Nije dobio ni Sin miedo a la verdad . Rosi nikad dosta nagrada . Da im bar jednog dana prisjednu .


Napravit ću i prognozu za sljedeću godinu u nastavku .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 18:11   #160
Ajde , igrat ću se Babe Vange ili Nostradamusa za iduću godinu .
Moja predviđanja :

Mejor Telenovela : El Ultimo Dragon

Uz to će još pokupiti barem 10 nagrada .

Mejor Actor : Njegovo Veličanstvo Sebastian Rulli

Mejor Actriz : Maite Perroni ili Angelique Boyer . Ako jedna ili obje budu snimale telenovelu .
Ako slučajno ni jedna neće snimiti nešto doći će do tektonskih poremećaja u Mexicu i ljudi neće znati za koga glasati . A da bi se nedostatak obje glumice nadoknadio morat će preimenovati titulu u : Mejor Actriz Boyer-Perroni i statua lica njih dvije .
Bit će jako teško , ali će se morati .Za dobrobit cijele dodjele .
Treća opcija je ona glumica koja će glumiti Catalinu Creel ili Rubi ili Usurpadoru .

Renata Notni će biti spuštena u kategoriju Juvenil i tu osvojiti nagradu .
Baeva zbog svih skandala neće biti nominirana .

Altair Jarabo će opet biti nominirana i pogađate : Neće dobiti nagradu .
David Zepeda će opet biti nominiran i neće dobiti nagradu .
Andres Palacios će biti nominiran i neće dobiti nagradu .
Carlos Ferro će opet biti nominiran i neće dobiti nagradu.
Sara Maldonado uopće neće biti nominirana .
Michelle Renaud će naravno biti nominirana . Bez obzira kako odglumila .
Jose Ron će izvisiti i neće biti nominiran . Ni novela Ringo .
Mariana Torres neće izvisiti , ali neće dobiti nagradu . Pogađate razlog .
Za G.G. Cantua znam da će biti nominiran , ali će nagradu odnijeti onaj tko bude Primer Actor u Dragonu .
Ako Laura Vignatti opet bude u jednoj noveli , opet će biti nominirana . Ako se Osorio uspije oporaviti od sinoćnjih šokova onda i kod njega .

A ne mogu dalje , jer imam svega 5 novela koje su sigurne i za koje znam elenco više manje . Crno mi je pred kuglom i ne mogu točno vidjeti .
Ali za nekih 6-8 mjeseci ću imati neku bolju sliku .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.