Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 09:42   #41
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Naravno da je Vecino doveden da bude starter.
Znači Kondogbia na klupi?

Gazzetta je već postavila cijenu: 25-30m

Ajmo Beppe!

Po meni bolje uzeti Kondogbiu, nego Emre Cana, Matuidia, N'Zonzia
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 04.08.2017., 10:49   #42
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Ti kao da si spavao 5. godina i jučer se probudio.

Znaš li da ovih dana PSG nudi 222M€ za Neymara?
Pa ne znam puno mi 24 mil za igrača koji će biti rotacijskog karaktera. Ipak u Italiji još uvijek ne vlada atmosfera iz prema.

Recimo Badelja se može uzet za nekih 7-10 mil, ali možda je već rezerviran. Mladi Benassi je isto tu, ali i on je možda rezerviran.
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 04.08.2017., 11:28   #43
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
Znači Kondogbia na klupi?

Gazzetta je već postavila cijenu: 25-30m

Ajmo Beppe!

Po meni bolje uzeti Kondogbiu, nego Emre Cana, Matuidia, N'Zonzia
Ma kakav Kondogbia. Da neko sad ponudi tu cifru na ramenima bi ga odnjeli pred vrata.

Quote:
Lionel10 kaže: Pogledaj post
Pa ne znam puno mi 24 mil za igrača koji će biti rotacijskog karaktera. Ipak u Italiji još uvijek ne vlada atmosfera iz prema.

Recimo Badelja se može uzet za nekih 7-10 mil, ali možda je već rezerviran. Mladi Benassi je isto tu, ali i on je možda rezerviran.
Vecino je, kao i Valero, isključiva Spallettijeva želja. I plaća se u 2 puta.
08 IBRA is offline  
Old 04.08.2017., 12:01   #44
Mali osvrt na jučerašnju utakmicu...

Bilo je vrlo dobro. Za korak bolje od prošlog susreta. Vidi se da fizički ekipa napreduje iz dana u dan. U prvoj utakmici se vidjela razlika u fizičkoj spremi s obzirom na ekipu koja je u punom pogonu i nas koji smo tek startali. Drugo poluvrijeme smo tada bili pali u trci. Jučer nije bilo tako, ali vidi se da još ima posla.
Kao pozitivne elemente bi naveo slijedeće: Odlična igra bekova, Rodriguez po ne znam koji put govorim igra odlično i stvarno je klasa od igrača. Conti je avion, koliko ponavljanja sada mi postaje još jasnije zašto je Atalanta tražila tolike novce za njega. Musacchio tehnički vrlo dotjeran, smiren, siguran. Donnarumma je imao jednu nevjerojatnu obranu, djeluje jako sigurno i vidi se da uživa i da je sretan. Što se tiče vezne linije, fali još malo kreative. Kessie fantastičan, ima sve. Locatelli je odigrao jednostavno, gotovo bez greške, ali fali još malo hrabrosti za poneki lucidan potez, no pomalo... Hakan iznenadio

Kao negativne ili bolje rečeno elemente koje bi trebalo popraviti: Bilo je malo nesigurnosti u obrani od strane Zapate fali malo brži protok lopte i više kreativnosti...

Sve će doći na svoje s vremenom i još po kojim pojačanjem, ali ovo ide u odličnom smjeru. Montella za svaku pohvalu.
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 04.08.2017., 12:13   #45
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Ma kakav Kondogbia. Da neko sad ponudi tu cifru na ramenima bi ga odnjeli pred vrata.





Inače, imamo novog sponzora - BeeBad, potpuno prirodno energetsko piće (med, kofein, propolis, ginseng, vitamini...)

Preporuča Doktor Agricola
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 04.08.2017., 12:37   #46
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post





Inače, imamo novog sponzora - BeeBad, potpuno prirodno energetsko piće (med, kofein, propolis, ginseng, vitamini...)

Preporuča Doktor Agricola
meksičko pivo, kineska voda, sad ova medovina... spremamo se za uriniranje, odnosno sportskim riječnikom, savladavanje protivnika
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 04.08.2017., 12:52   #47
Ma three penis wine, odmah u glavu.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 04.08.2017., 13:09   #48
Quote:
Lionel10 kaže: Pogledaj post
Mali osvrt na jučerašnju utakmicu...

Bilo je vrlo dobro. Za korak bolje od prošlog susreta. Vidi se da fizički ekipa napreduje iz dana u dan. U prvoj utakmici se vidjela razlika u fizičkoj spremi s obzirom na ekipu koja je u punom pogonu i nas koji smo tek startali. Drugo poluvrijeme smo tada bili pali u trci. Jučer nije bilo tako, ali vidi se da još ima posla.
Kao pozitivne elemente bi naveo slijedeće: Odlična igra bekova, Rodriguez po ne znam koji put govorim igra odlično i stvarno je klasa od igrača. Conti je avion, koliko ponavljanja sada mi postaje još jasnije zašto je Atalanta tražila tolike novce za njega. Musacchio tehnički vrlo dotjeran, smiren, siguran. Donnarumma je imao jednu nevjerojatnu obranu, djeluje jako sigurno i vidi se da uživa i da je sretan. Što se tiče vezne linije, fali još malo kreative. Kessie fantastičan, ima sve. Locatelli je odigrao jednostavno, gotovo bez greške, ali fali još malo hrabrosti za poneki lucidan potez, no pomalo... Hakan iznenadio

Kao negativne ili bolje rečeno elemente koje bi trebalo popraviti: Bilo je malo nesigurnosti u obrani od strane Zapate fali malo brži protok lopte i više kreativnosti...

Sve će doći na svoje s vremenom i još po kojim pojačanjem, ali ovo ide u odličnom smjeru. Montella za svaku pohvalu.
Još bi dodao jednu negativnu stvar a to je Niang u defanzivi(iako se ni u napadu jucer nije previse pokazao), tocno se vidjelo u prvom poluvremenu kako ne prati svog igraca i zbog tih propusta oni su nekoliko puta probijali taj bok te dolazili do šesnaesterca. Prodat ga i gotovo.
Cartman10 is offline  
Old 04.08.2017., 13:59   #49
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post
Znači Kondogbia na klupi?
Kondogbia je "na klupi" bio Vecino starter ili ne.Iako je uopće debilno na ovaj način degradirati igrača...to što netko nije siguran starter ne znači da nije važan igrač.
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Naravno da je Vecino doveden da bude starter.
Ok,a tko će od trojca Gagliardini,J.Mario,Borja "na klupu"?Dakle ako je Vecino starter uz njega je jos jedan centralni vezni što će reć da po tome ili Borja ili Gagliardini završavaju "na klupi" što je teško zamisliv scenarij.Ili itko misli da će funkcionirat mogući eksperiment sa Borjom na trequartisti pa da J.Mario završi na klupi?
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 04.08.2017., 16:35   #50
Quote:
Lionel10 kaže: Pogledaj post
Pa ne znam puno mi 24 mil za igrača koji će biti rotacijskog karaktera. Ipak u Italiji još uvijek ne vlada atmosfera iz prema.

Recimo Badelja se može uzet za nekih 7-10 mil, ali možda je već rezerviran. Mladi Benassi je isto tu, ali i on je možda rezerviran.
To je zato što je odmah isplaćena klauzula umjesto da se pregovaralo 3 tjedna da bi spustili cijenu za 4 i pol milje.Plus je Spalletti inzistirao na njemu.
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Ma kakav Kondogbia. Da neko sad ponudi tu cifru na ramenima bi ga odnjeli pred vrata.
Valencia navodno nudi 36 za njega i Murilla pa je odbijeno.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 04.08.2017., 16:46   #51
Quote:
XYZ21 kaže: Pogledaj post

Inače, imamo novog sponzora - BeeBad, potpuno prirodno energetsko piće (med, kofein, propolis, ginseng, vitamini...)

Preporuča Doktor Agricola
Opa a oni misle da će im transferi nešto pomoć.
Griffs is offline  
Old 04.08.2017., 20:50   #52
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Kondogbia je "na klupi" bio Vecino starter ili ne.Iako je uopće debilno na ovaj način degradirati igrača...to što netko nije siguran starter ne znači da nije važan igrač.
Ostane li, bit će igrač "sa klupe".

Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Ok,a tko će od trojca Gagliardini,J.Mario,Borja "na klupu"?Dakle ako je Vecino starter uz njega je jos jedan centralni vezni što će reć da po tome ili Borja ili Gagliardini završavaju "na klupi" što je teško zamisliv scenarij.Ili itko misli da će funkcionirat mogući eksperiment sa Borjom na trequartisti pa da J.Mario završi na klupi?
Mislim da su Valero i Vecino 100% sigurni starteri, a da će ta Spallettijeva desetka/trequartista biti Mario. Iako se nije baš pohvalno o njemu izjasnio.
A čisto sumnjam da će ga prodavati - uprkos osrednjoj sezoni, velikom transferu; i da pored Spallettija, ako ispravi on što mu je rekao, može postati važan igrač.

Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Valencia navodno nudi 36 za njega i Murilla pa je odbijeno.
Malo mi je poglupo prodavati Murilla, jer onda nemaš nijednog krštenog rezervnog odbrambenog.
08 IBRA is offline  
Old 04.08.2017., 21:17   #53
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Ostane li, bit će igrač "sa klupe".

Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Mislim da su Valero i Vecino 100% sigurni starteri, a da će ta Spallettijeva desetka/trequartista biti Mario. Iako se nije baš pohvalno o njemu izjasnio.
A čisto sumnjam da će ga prodavati - uprkos osrednjoj sezoni, velikom transferu; i da pored Spallettija, ako ispravi on što mu je rekao, može postati važan igrač.
Gagliardini kao temelj novog Intera za kojeg je 100 puta ponovljeno da je jedini nedodirljiv uz Icardija i jedan od najtalentiranijih Talijana da izvisi?Malo nategnuto.Ne vidim nikako Vecina kao startera jer ne vidim kako bi itko od ovog trojca u idealnim uvjetima mogao ostat na klupi.Ali ostaje da vidimo šta je Spalletti spremio...

I izgleda da različito tumačimo Spallettijeve riječi o J.Mariu (a bome i ovo "osrednja sezona").Nigdje ih nisam shvatio kao da se nije pohvalno izjasnio o njemu.Dapače,nahvalio ga je kad su ga tražili da usporedi njega i Nainggolana.
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Malo mi je poglupo prodavati Murilla, jer onda nemaš nijednog krštenog rezervnog odbrambenog.
Želi igrati češće zbog SPa dok mu Inter nudi novi ugovor.A ako bi ga prodali došao bi novi stoper o tome se piše cijelo ljeto.


Emre Mor izgleda korak od Intera.Danas osvanule vijesti od sastanka sa agentom do dogovora sa igračem,dogovora sa klubom i predviđenim medicinskim u utorak.Umjesto Karamoha izgleda kao zamjena za Candrevu Ili umjesto Ludovica koji odlazi u Spartu
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 05.08.2017., 12:04   #54
https://www.facebook.com/Inter/photo...003497/?type=3
Prvi put ovo vidim.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 05.08.2017., 20:08   #55
Čitam da Lemina ide u Southampton?
Clint Eastwood is offline  
Old 05.08.2017., 20:32   #56
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Čitam da Lemina ide u Southampton?
18+ 2 bonusi
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 05.08.2017., 21:07   #57
Quote:
shosho kaže: Pogledaj post
Ma three penis wine, odmah u glavu.
Taco
__________________
No more half measures.
švaler is offline  
Old 05.08.2017., 23:23   #58
Svaka cast Interu na cestitki za Dan pobjede.
silvan is offline  
Old 06.08.2017., 08:55   #59
Mislim da je ovo razvlačenje s Keitom već dozlogrdilo svima. Očito se i inter može pozdraviti s njime. Dečko želi juve, ne znam di je zapelo. vjerojatno oko cifre ili bolje rečeno ne cifre.
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 06.08.2017., 09:28   #60
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
šta će bit ove godine? pa ove godien sa bigilom nećete biti među četiri. zato se nadam da ćete ozbiljno shvatiti ovo natjecanje večeras
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
al smo šuplji.

čestitke milanu na naslovu
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.