Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 14:30   #1
Liga prvaka 2017./2018.

Sutra počinje 63. izdanje najvažnijeg europskog klupskog natjecanja, ovaj put bez hrvatskog predstavnika u glavnoj fazi. Ovo je zadnja sezona u kojoj su u kvalifikacijama nastupili klubovi iz top četiri lige.

Finale se igra u Kijevu, 26. svibnja - tjedan ranije nego lani, zbog SP-a. Real Madrid je dvostruki branitelj naslova. Nakon 19 uzastopnih nastupa u skupini nema Arsenala, četvrtu sezonu zaredom nema Milana, a šestu njihovog gradskog rivala Intera. Nizozemski prvak Feyenoord se vraća nakon 14 godina - zanimljivo, zadnji put u skupini su imali protivnike iz istih zemalja kao i ove godine.

U natjecanju debitiraju njemački Leipzig (prije četiri godine trećeligaš, lani debitant u njemačkoj ligi) i azerbajdžanski Karabag, prvi klub iz te zemlje.

mitch is offline  
Old 11.09.2017., 16:18   #2
Preživili smo prošlu sezoni, sad se Chelsea vratio, bit će zanimljivije.
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 11.09.2017., 16:34   #3
Forum na aparatima.
Grupa Queen is offline  
Old 11.09.2017., 16:43   #4
Ajmo Real do naslova.
ivic27 is offline  
Old 11.09.2017., 16:46   #5
Real Madrid je favorit broj 1, pod Zidaneom osvajaju ligu prvaka bez problema

Bayern, Barca, Atletico i Juve su tu da natjecanje ne bude predosadno.

PSG je stalno tu negdje ali puknu svaki put kad je biti ili ne biti. Monaco, Napoli i Borussia Dortmund uveseljavaju nogometne sladokurce svojim ofenzivnim nogometom ali nemaju kapacitet za najveće stvari.

Očekuje se još jedna godina sramoćenja englezića, predviđam bar 2 ispadanja već u skupinama
Mister Yellow is offline  
Old 11.09.2017., 17:01   #6
#Speri(JJ)amo
Čekamo to 10. finale
verrazano is offline  
Old 11.09.2017., 17:10   #7
Ide se po 6. titulu
MagicRat is offline  
Old 11.09.2017., 17:46   #8
Interesira me jako Leipzig. Kako je pratim Bundesligu zadnjih sezona, živo me zanima kako će izgledati taj njihov nogomet koji očito nije loš, kako su krenuli u novu sezonu.
Galijun1 is online now  
Old 11.09.2017., 17:49   #9
Rano je za ligu prvaka, ali Leipzig će kroz par godina igrati važnu ulogu. Ovaj golobradi mladić na klupi je neviđeni vizionar
Mister Yellow is offline  
Old 11.09.2017., 18:32   #10
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Rano je za ligu prvaka, ali Leipzig će kroz par godina igrati važnu ulogu. Ovaj golobradi mladić na klupi je neviđeni vizionar
Jesi mozda zamjenio Hoffe i Leipzig?
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 11.09.2017., 18:38   #11
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Ide se po 6. titulu
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 11.09.2017., 18:40   #12
Quote:
shosho kaže: Pogledaj post
Jesi mozda zamjenio Hoffe i Leipzig?
Za godine da

Al ostaje da igraju avangardni nogomet. Gledao sam kakvu su foru uvalili na jednoj prijateljskoj. S centra odmah 7-8 igrača jurisa naprijed, zadnji igrač obrane igra dugu, ovih 7-8 "napadača" zbunjuju protivnika i pada gol nakon 15 sekundi igre. Totalni wtf moment ravan onome kad su Nizozemci na svjetskom zbunili jadne urugvajce 74-e.
Mister Yellow is offline  
Old 11.09.2017., 19:00   #13
Polufinale minimalno, Otac povedi nas.

Svi Prem klubovi prolaze skupinu osim eventualno Spursa, vidjeti ćemo kako će sutra odigrati na onom ukletom stadionu. Biti će zanimljivih tekmi već u prvom kolu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 11.09.2017., 19:01   #14
Mi nemamo šanse, ali ulažemo nade u prijatelje iz Atletica. Neka dignu tu kantu, zaslužili su je.

Ali realno, bilo bi čudo da Real ne digne treću zaredom. Ove sezone su jači nego ikad, a konkurencija neozbiljnija nego ikad.
Sudden Sid is offline  
Old 11.09.2017., 19:06   #15
Karat će ih sve Qarabag.
Grupa Queen is offline  
Old 11.09.2017., 19:10   #16
Mislim da je Bayern u laganom padu, nije ni Barca što je nekoć bila, mislim da bi ta velika trojka osim RM mogla pasti. Vidjeti ćemo oće se to ove godine više ujednačiti, no mislim da bi tokom idućih par godina moglo napokon doći do nekog balansa, tj. da će Prem klubovi uz PSG biti opasniji. Leipzig me isto zanima.

Iskreno me najviše zanima tekma između AM i Chelsea te PSGa i Bayerna. Prva zbog 2 odlična trenera, uz to me zanima kako će Conte s 3-4-3 izgledali protiv AM koji je valjda top 3 ekipa LP u zadnje 3 godine, mislim da će to biti taktička poslastica. Isto tako me zanima kako će ovaj novi PSG s Mbappeom i Neymarom izgledati protiv Bayerna koji ne izgleda uvjerljivo na početku sezone, mislim da bi ih mogli nabiti u jednoj tekmi. Oće li Messi napokon zabiti protiv Juventusa?
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 11.09.2017., 19:56   #17
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Mi nemamo šanse, ali ulažemo nade u prijatelje iz Atletica. Neka dignu tu kantu, zaslužili su je.

Ali realno, bilo bi čudo da Real ne digne treću zaredom. Ove sezone su jači nego ikad, a konkurencija neozbiljnija nego ikad.
realno, ovo je najbolji Real Madrid ikad, brate. Realno

prvaci još u kolovozu


koji če gušt za koji mjesec biti kopati po tim ljetnim proserima pretjerano euforičnih madridskih simpatizera

Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Preživili smo prošlu sezoni, sad se Chelsea vratio, bit će zanimljivije.
nakon što prodžete tretman kod Cholovih gladijatora poželičete da se nikad niste vratili pod svjetlost največe pozornosti, gorko čete se pokajati zbog toga kako ste postupali sa našim nježnim Diegom.


onaj ruski stočar i njegov kompanjon s perikom su mu uspjeli zgaditi ono što najviše voli i u čemu najviše uživa, nogomet. Fuj
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 11.09.2017., 21:58   #18
A kladionice vele ovako:

Nur Gatrhan is offline  
Old 11.09.2017., 22:09   #19
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Gledao sam kakvu su foru uvalili na jednoj prijateljskoj. S centra odmah 7-8 igrača jurisa naprijed, zadnji igrač obrane igra dugu, ovih 7-8 "napadača" zbunjuju protivnika
Da nije to možda klasično otvaranje sezone, gostovanje desetoligašu i dvadesetak golova? Opis je kao s nekakve takve utakmice.
mitch is offline  
Old 11.09.2017., 22:12   #20
Real se nekoliko puta provukao prosle godine... nije bio toliko suveren koliko ga sada isto velicaju. Ja cu tipovati Bayern... mora i njima svanuti. Tesko mi je vjerovati u tri puta osvajanje naslova. Mozda nas i iznenadi neki PSG ili Chelsea...
Tutankhamon is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.