Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 20:12   #41
Pokušavam kupit ulaznice za prvu utakmicu Hrvatske na Fifinoj stranici ali kad izaberem opciju TST3 ne vidim opciju da se može kupiti samo za prvu utakmicu. Nego mi se čini da je to za sve tri utakmice u grupi. Zna netko kako i kad kupiti za samo prvu utakmicu Hrvatske?
passionfan is offline  
Old 20.11.2017., 20:23   #42
Pogledaj pod utakmicama koje se igraju taj dan
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 20.11.2017., 20:30   #43
Ne znaju se još datumi kad tko igra.
passionfan is offline  
Old 20.11.2017., 20:49   #44
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Ne znaju se još datumi kad tko igra.




Pa naravno, kako bi onda i kupio ulaznicu, ako ne znaš gdje i kad je ta utakmica?
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 20.11.2017., 23:14   #45
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post


Pa naravno, kako bi onda i kupio ulaznicu, ako ne znaš gdje i kad je ta utakmica?
Zna se samo satnica http://www.sportskenovosti.net/pozna...u-sveta-56920/
Svjetskikup is offline  
Old 21.11.2017., 11:17   #46
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Zna netko kako i kad kupiti za samo prvu utakmicu Hrvatske?
Ne možeš to u ovoj fazi prodaje ulaznica.

Moći ćeš to tek nakon ždrijeba i to ili "lutrijom" ili prek UV.

Teoretski, mogao bi možda sada kupiti cijeli TST3 (za sve tri tekme u grupi), pa onda kasnije prodat preostale dvije koje ti ne trebaju. To će se navodno moći čak i legalno, prek FIFA-e, ali ak to budu neke neatraktivne tekme poput Hrvatska - Saudijska Arabija u kakvoj zabiti poput Saranska - teško da ćeš ih imat kome prodat.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 21.11.2017., 12:12   #47
Quote:
Svjetskikup kaže: Pogledaj post
Koji užas od termina

edit: sad skužio da počinju sve sat vremena kasnije od navedenog..ajde,malo mi je bolje sad.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Old 21.11.2017., 14:49   #48
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Ne možeš to u ovoj fazi prodaje ulaznica.

Moći ćeš to tek nakon ždrijeba i to ili "lutrijom" ili prek UV.

Teoretski, mogao bi možda sada kupiti cijeli TST3 (za sve tri tekme u grupi), pa onda kasnije prodat preostale dvije koje ti ne trebaju. To će se navodno moći čak i legalno, prek FIFA-e, ali ak to budu neke neatraktivne tekme poput Hrvatska - Saudijska Arabija u kakvoj zabiti poput Saranska - teško da ćeš ih imat kome prodat.
Hvala. Skuzih i ja to na kraju. Sto je UV?
passionfan is offline  
Old 24.11.2017., 16:56   #49
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Hvala. Skuzih i ja to na kraju. Sto je UV?
Uvijek vjerni
Ice-and-Fire is offline  
Old 01.12.2017., 22:13   #50
I kako ste zadovoljni ždrijebom i gradovima? Osobno nisam baš oduševljen. Priželjkivao sam Moskvu, Soči ili St.Petersburg.
Ice-and-Fire is offline  
Old 04.12.2017., 19:40   #51
Quote:
Ice-and-Fire kaže: Pogledaj post
I kako ste zadovoljni ždrijebom i gradovima? Osobno nisam baš oduševljen. Priželjkivao sam Moskvu, Soči ili St.Petersburg.
Dosta zadovoljan ždrijebom. ARG mi je bila na vrhu liste želja
Prvi razlog što imaju najjače navijače a tek kaki spetakl će bit na terenu..

I još se igra u "manjem" gradu di će navijači doć do izražaja u dizanju predutakmične temperature. Tako da ti ne triba bit žao gradova koje si spomenuo ako ideš kao NAVIJAČ. Za turizam ionako ima vrimena između tekmi.

Iz 3ćeg pota san tia CRC pa onda nordijca, tako da san i tu zadovoljan. Opet navijači u krupnom planu, Islanđani su itekako prošli prijemni u Francuskoj.

4i pot mi nije bia ubod, ali NIG je dovoljno atrkativan protivnik. Relativna blizina grada domaćina je prilika da se stvori domaćinska atmosfera. Moglo bi biti presudno za prva tri boda.
hrvoje105 is offline  
Old 14.03.2018., 07:37   #52
Putovnica

Jo, kako ste prošli s ulaznicama? imam jedno glupo pitanja, odnosno možda je još koga zbunilo pa da rješimo eventualne dileme.

Za FAN-ID pišu da je to nešto kao sportska putovnica i viza za rusiju. Ali da rješimo dileme, bez obzira na ID, svakako uz sebe treba imati i normalnu važeću našu staru dobru putovnicu.

Bez jednog od toga nemožete u rusiju. Jel tako?
johnden is offline  
Old 14.03.2018., 11:22   #53
Quote:
johnden kaže: Pogledaj post
Jo, kako ste prošli s ulaznicama? imam jedno glupo pitanja, odnosno možda je još koga zbunilo pa da rješimo eventualne dileme.

Za FAN-ID pišu da je to nešto kao sportska putovnica i viza za rusiju. Ali da rješimo dileme, bez obzira na ID, svakako uz sebe treba imati i normalnu važeću našu staru dobru putovnicu.

Bez jednog od toga nemožete u rusiju. Jel tako?
Naravno da moraš imat i putovnicu uz FAN ID koji je zapravo viza za navijače koji imaju ulaznicu kupljenu preko FIFA-e.
dr. van Nostrand is offline  
Old 15.03.2018., 02:11   #54
Postoji li još koji način za doći do ulaznica za tekme Hrvatske?

Ili je ovo sa ždrijebom na stranicama Fife jedini način?
passionfan is offline  
Old 17.04.2018., 09:02   #55
Cool

Zna li netko kada će krenuti slanje kupljenih ulaznica (Fifa)?
ddfan is offline  
Old 18.04.2018., 17:47   #56
Tijekom travnja i svibnja će krenuti sa slanjem.

Nego zna li netko... Danas sam na stranicama Fife napravio onaj request ID za utakmicu Hrvatske i Nigerije. Piše mi da je status uspješan i da će mi sve ulaznice za koje sam aplicirao biti uspješno uručene.

Znaci li to da sam dobio karte? Da nema izvlačenja?

Jer bih kupio avionske karte do Kaliningrada, a ne bih kupovao dok nisam siguran da sam dobio karte za tekmu.
passionfan is offline  
Old 20.04.2018., 18:59   #57
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Tijekom travnja i svibnja će krenuti sa slanjem.

Nego zna li netko... Danas sam na stranicama Fife napravio onaj request ID za utakmicu Hrvatske i Nigerije. Piše mi da je status uspješan i da će mi sve ulaznice za koje sam aplicirao biti uspješno uručene.

Znaci li to da sam dobio karte? Da nema izvlačenja?

Jer bih kupio avionske karte do Kaliningrada, a ne bih kupovao dok nisam siguran da sam dobio karte za tekmu.
Da, još samo provjeri jel ti skinuto sa računa...
dr. van Nostrand is offline  
Old 21.04.2018., 12:36   #58
Jel možda netko planira kombijem ili autom u rusiju pa da ima slobodnog mjesta.. da si podjelimo troškove, ne
__________________
plešem pucam pjevam plačem lomim boce grizem čaše puno pušim puno pijem..
tomy83 is offline  
Old 02.05.2018., 21:53   #59
Uspio sam kupiti ulaznice za utakmicu Hrvatska - Island 26.6. na Fifinim stranicama, i sada mi daje mogućnost preuzimanja ulaznica jedino u Rusiji, i to najkasnije 2 dana prije utakmice. Glupo mi ići 2 dana ranije samo po ulaznice, ima li tko kakvih informacija vezano uz preuzimanje ulaznica kupljenih u zadnjem terminu prodaje?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zeljko_111 is offline  
Old 03.05.2018., 21:17   #60
Quote:
zeljko_111 kaže: Pogledaj post
Uspio sam kupiti ulaznice za utakmicu Hrvatska - Island 26.6. na Fifinim stranicama, i sada mi daje mogućnost preuzimanja ulaznica jedino u Rusiji, i to najkasnije 2 dana prije utakmice. Glupo mi ići 2 dana ranije samo po ulaznice, ima li tko kakvih informacija vezano uz preuzimanje ulaznica kupljenih u zadnjem terminu prodaje?
kad si naručio kartu? Za karte naručene nakon 3.travnja nema dostave
http://www.fifa.com/worldcup/organis...ollection.html
IllegalArgument is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.