Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 13:48   #21
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Pa sigurno postoji osoba koja je "okej" na obje razine, ne mora biti "tip top". Sigurno postoji neka granica objeg koja nam je prihvatljiva. I ja pričam o paketu. Više bi bio s osobom koja je okej / okej, nego čista-nula / super, ili super / čista-nula. Nema šanse da dobiješ tip-top / tip-top.
Ima šanse za sve, ako se ne zadovoljiš prosjekom nego želiš nešto više.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:50   #22
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Gle, ostaneš li s njim to neće biti ok prema njemu. A naposljetku nitko neće biti sretan u toj vezi, ni ti ni on.

Možete si biti dobri, možete se dobro razumjeti no tjelesni faktror nije zanemariv. Nedostajat će. Ili ćeš što, sekstat se s njime reda radi i preko volje? I pritom glumatati?
Meni se takav scenarij čini prestrašnim. Nije u redu takvo što činiti ni sebi ni nekome drugome. Ni u kom slučaju nije u redu.
Glumatat i seksat se preko volje može neko vrijeme. Onda neće nikako kao i ostali koji se sile na nešto, koji rade preko volje.

Fakat, došlo čudno vrijeme. Ljudi koji nisu zadovoljni s partnerom i vezom grčevito se drže za nju kao da će se utopiti ako je puste. S druge strane oni u braku, kojima je kompliciranije zbog djece, papirologije, imovine prekinuti bračnu vezu to naprave promptno i odlučno.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:54   #23
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Well, tko može živjeti u braku s nekim s kim ne može pričat uopće, da se svađaju 24/7 i jedino što rade je seks .... plačam pivo odmah sad. Ne šalim se, platim gajbu pive takvoj osobi.
Ne mogu, ili s nezadovoljstvom, ni oni koji se ne seksaju. Jedino ako nisu aseksualni.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:55   #24
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Glumatat i seksat se preko volje može neko vrijeme. Onda neće nikako kao i ostali koji se sile na nešto, koji rade preko volje.

Fakat, došlo čudno vrijeme. Ljudi koji nisu zadovoljni s partnerom i vezom grčevito se drže za nju kao da će se utopiti ako je puste. S druge strane oni u braku, kojima je kompliciranije zbog djece, papirologije, imovine prekinuti bračnu vezu to naprave promptno i odlučno.
Valjda zato što nakon koje godine braka s onom/onim kog su izabrali iz Bračnog kataloga zaključe da ipak ima nešto i u seksu :P
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:00   #25
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Ima šanse za sve, ako se ne zadovoljiš prosjekom nego želiš nešto više.
Teško, jako teško i jako jako rijetko.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:02   #26
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svime.

Ali kako kad naletiš (i to zadnja dva puta)na suprotno od ovog boldanog,a pritom se ne smatraš previše zanimljivim u fizičkom smislu.Kaj su toliko željne
Budimo realni ljudi svoje potrebe zadovolje i s privlačnim i neprivlačnim ovisno o svojim kriterijima.
Je li seks s privlačnim zanimljiviji? Normalno. Pa sami pogled na privlačnu osobu čini uzbuđenje većim, a kamo li pomisao na sami čin i sami čin.
S neprivlačnom osobom držiš oči zatvorene, ili misliš na nekoga drugog, ili je pokušaš "proljepšati" alkoholom.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:08   #27
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Budimo realni ljudi svoje potrebe zadovolje i s privlačnim i neprivlačnim ovisno o svojim kriterijima.
Je li seks s privlačnim zanimljiviji? Normalno. Pa sami pogled na privlačnu osobu čini uzbuđenje većim, a kamo li pomisao na sami čin i sami čin.
S neprivlačnom osobom držiš oči zatvorene, ili misliš na nekoga drugog, ili je pokušaš "proljepšati" alkoholom.
Hm
A kaj s onom teorijom da se ruzne puno bolje seksaju od lijepih?
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:10   #28
Oksimoron.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:23   #29
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Hm
A kaj s onom teorijom da se ruzne puno bolje seksaju od lijepih?
Ako je ružna ne znači da mu nije privlačna. I meni su neki ajme ružni, a proglašeni najseksipilniji.
Jesi ti potvrdio ili opovrgnuo tu teoriju?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:28   #30
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Što mislite imali ovakva veza budućnost?

Pomirila sam se s bivšim koji je inače super osoba i moj najbolji prijatelj, super se slažemo, ali me ne pali ni najmanje iako je inače zgodan momak. Visok, crn, ima dobar posa i auto, stan, ma za poželjeti, ali meni se uopće ne seksa s njim. Volim ga ka prijatelja i kad bi se uzeli znam da bi nam dobro bilo u braku osim seksa.

a:
nekako mi se čini da ćeš radije preć preko tog "nedostatka" ali zato imat love, auto i nekretnine nego da nađeš poštenog ali sirotinju koji te pali...

sve više se žene svode na to da im je tip dobro potkovan a za ostalo "snađu se".
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:30   #31
Kažem, stvarno se super slažemo osim toga. On mene obožava i htio bi zajednički život, brak i seks samo sa mnom, a mene to koči.

Da bar još nešto ne štima pa odluka ne bi bila teška, ali stvarno je sve ostalo odlično s njim tako da sam na sto muka...
Teško da ću opet naći nekoga tko mi u svim ostalim stvarima tako odgovara, a ne želim ni riskirati pa ostati zauvijek sama i žaliti šta sam otišla od tako dobrog dečka i muža.

Ajme meni...
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:33   #32
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ako je ružna ne znači da mu nije privlačna. I meni su neki ajme ružni, a proglašeni najseksipilniji.
Jesi ti potvrdio ili opovrgnuo tu teoriju?
Ja se uvijek seksam kao da nema sutra jer nikad ne znas kako cu ovakav ponovno doci u priliku da se seksam.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:35   #33
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Kažem, stvarno se super slažemo osim toga. On mene obožava i htio bi zajednički život, brak i seks samo sa mnom, a mene to koči.

Da bar još nešto ne štima pa odluka ne bi bila teška, ali stvarno je sve ostalo odlično s njim tako da sam na sto muka...
Teško da ću opet naći nekoga tko mi u svim ostalim stvarima tako odgovara, a ne želim ni riskirati pa ostati zauvijek sama i žaliti šta sam otišla od tako dobrog dečka i muža.

Ajme meni...
Pa dobro u kojem stoljecu zivimo? Nisi nikada cula za neobavezni usputni seks s nekim tko te pali dok imas tog savrsenog za po doma?
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:39   #34
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ja se uvijek seksam kao da nema sutra jer nikad ne znas kako cu ovakav ponovno doci u priliku da se seksam.
Aha, ti su onda fucker po onoj teoriji.

Autorice, koliko imaš godina kad se toliko bojiš hoćeš li pronaći nekoga tko će ti odgovarati po svemu?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:42   #35
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Kažem, stvarno se super slažemo osim toga. On mene obožava i htio bi zajednički život, brak i seks samo sa mnom, a mene to koči.

Da bar još nešto ne štima pa odluka ne bi bila teška, ali stvarno je sve ostalo odlično s njim tako da sam na sto muka...
Teško da ću opet naći nekoga tko mi u svim ostalim stvarima tako odgovara, a ne želim ni riskirati pa ostati zauvijek sama i žaliti šta sam otišla od tako dobrog dečka i muža.

Ajme meni...
U pravu si. Udaj se za njega! A za par godina ćeš ti imati aferu sa instruktorom pilatesa, on sa kolegicom, ili će neko piti antidepresive, a drugi samo alkohol...
I sorry -koliko godina imaš kada kreću te "never again" misli?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:46   #36
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Hm
A kaj s onom teorijom da se ruzne puno bolje seksaju od lijepih?
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:49   #37
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa dobro u kojem stoljecu zivimo? Nisi nikada cula za neobavezni usputni seks s nekim tko te pali dok imas tog savrsenog za po doma?
ha-ha. Neću tako. Živim po onoj: Ne čini drugome što ne bi tija da se tebi čini
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Aha, ti su onda fucker po onoj teoriji.

Autorice, koliko imaš godina kad se toliko bojiš hoćeš li pronaći nekoga tko će ti odgovarati po svemu?
skoro 28. Nisam više ni toliko mlada da mogu dugo tražit
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:59   #38
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
ha-ha. Neću tako. Živim po onoj: Ne čini drugome što ne bi tija da se tebi čini


skoro 28. Nisam više ni toliko mlada da mogu dugo tražit
ja sam bila u tvojoj situaciji prije nekoliko godina
isto sam imala 28 kad sam prekinula 4 godišnju vezu koja je bila savršena osim upravo toga - seksa, isto bio savršen ali ne za mene..nakon prekida sam u roku tjedan dana završila s prvim koji je naišao da se poseksam


danas sam u braku sa PRAVIM ZA MENE I SEKS JE ODLIČAN
užasno bi pogriješila da sam ostala u prvoj vezi koja je isto bila korak do braka
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:01   #39
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:29   #40
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
skoro 28. Nisam više ni toliko mlada da mogu dugo tražit


Toplo savjetujem kad je situacija toliko kritična da se već sutra zaručiš
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.