Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 17:55   #1
zagrijavanje kompa

Pozdrav,

ovo je moj komp na slici kupljen prije 7,8 godina. Poceo mi se resetirat tj gasit sam od sebe pa sam prije tjedan dana kupio cijelu novu matičnu(identičnu kakva je bila prije) i novi disk i podmazao procesor termalnom pastom. Ali meni se komp i dalje resetira sam do sebe. Prepostavljam da je do zagrijavanja. Zanimljivo je da mi se resetira uvijek kad na browseru ukljcim jednu igricu koja radi preko Flasha i ne mogu biti u njoj par minuta i komp se resetira. Jel moguće da je do graficke? Ako zamjenim i graficku dali bi ona radio normalno?

Hvala


Zadnje uređivanje Strikoo : 24.01.2018. at 18:41.
Strikoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:30   #2
Nažalost sliku ne vidim,

sto se tice problema moze biti do pregrijavanja procesora ukoliko nisi dobro montirao hladnjak od procesora, moze biti da je prašine u napajanju ili da jednostavno on rikava ukoliko je to računalo staro kak si i sam spomenuo 7-8 godina. Moze biti i da je graficka a i ram memorija.. Tesko je ovako napamet govoriti, treba se testirati komponenta po komponenta..

Za pocetak provjeri temperatu sa programom HWMonitor, mozes skinuti i memtest i sa njim proskenirati ram memoriju.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:04   #3
ovak od prve napajanje dalo svoje...ili imaš problema s flashom
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.