Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 02:36   #181
Nisam sve procitala.

Ali jednom prilikom sam s frendicama stopirala.

Jedan momak nas je pokupio i skupa smo se zezale s njime, doslovno zajebancija, usred bijela dana.

U tom trenutku ga je zena zvala. On je rekao da zena zove i da budemo tiho. Stisale smo se.

Da je kojim slucajem neka od nas progovorila u tom trenutku- zena bi sigurno poludila jer bi mislila da vozi ljubavnicu -.

Kad je poklopio, nastavili se zezat, decko stvarno NIKAKVE namjere nije imao, nego je rekao da je i on tako stopirao okolo, nije se upucavao ni ista.

Iskrcao nas, mahnio i otisao (ostavio nas na ulazu u grad). Pa smo nastavile pjesice.

Sad znam da ce svak od vas komentirat "pa sto je rekao da se stisate"
ali sto bi rekao zeni da je cula zenske glasove?

tko su zenske u autu. zena bi automatski poludila. a covik nam samo ucinio uslugu. kako bi on to zeni objasnio?

nisam temu citala skroz. ali navodim ovu situaciju ko primjer.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 06:11   #182
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
o da, vole šoce ostavljat tragove. dečki, pazite da vam na službenom putu "kolegica" ne sakrije svoje gaće u kofer, a onda vas baba doma raspakirava. desi se.

ne znam kaj da kažem za ovog majstora, sve je moguće, čak i ta debilana od priče koju prodaje.. al da ih poznajem odmah bi znala šta je.
Šoce
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 06:31   #183
soce, droce , strace...

zene su bas zanimljive kad imaju posla jedne s drugima i kad nisu u fronti protiv muskih

a nemres im reci da same sebe ne znaju najbolje, mozes im samo vjerovati da im gaice same padnu cim sjednu s muskim u auto, pa se onda toga i od svih drugih boje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 06:57   #184
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
ali sto bi rekao zeni da je cula zenske glasove?

tko su zenske u autu. zena bi automatski poludila. a covik nam samo ucinio uslugu. kako bi on to zeni objasnio?

nisam temu citala skroz. ali navodim ovu situaciju ko primjer.
Meni ovakve nisu bas najjasnije.

Sto bi rekla, pa valjda postoje i druge zene na kugli zemaljskoj osim nje
Najbolje covjeka staviti na lanac i u podrum s njim
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 07:56   #185
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nisam sve procitala.

Ali jednom prilikom sam s frendicama stopirala.

Jedan momak nas je pokupio i skupa smo se zezale s njime, doslovno zajebancija, usred bijela dana.

U tom trenutku ga je zena zvala. On je rekao da zena zove i da budemo tiho. Stisale smo se.

Da je kojim slucajem neka od nas progovorila u tom trenutku- zena bi sigurno poludila jer bi mislila da vozi ljubavnicu -.

Kad je poklopio, nastavili se zezat, decko stvarno NIKAKVE namjere nije imao, nego je rekao da je i on tako stopirao okolo, nije se upucavao ni ista.

Iskrcao nas, mahnio i otisao (ostavio nas na ulazu u grad). Pa smo nastavile pjesice.

Sad znam da ce svak od vas komentirat "pa sto je rekao da se stisate"
ali sto bi rekao zeni da je cula zenske glasove?

tko su zenske u autu. zena bi automatski poludila. a covik nam samo ucinio uslugu. kako bi on to zeni objasnio?

nisam temu citala skroz. ali navodim ovu situaciju ko primjer.
Ja ne bi poludila na ženski glas u autu ako bi imao suvislo objašnjenje - kolegica, šogorica, nećakinja, susjeda i sl. Ali bi poludila da kupi auto-stoperice, bez obzira što znam da je dobronamjerno i bez ikakvih primisli.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:25   #186
zasto?
i otkud uopce pravo "poluditi" na nekaj kaj ti ne cini nikakvu stetu, a legitimna je odluka tvog partnera, odrasle osobe s poslovnom sposobnosti?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:27   #187
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Ja ne bi poludila na ženski glas u autu ako bi imao suvislo objašnjenje - kolegica, šogorica, nećakinja, susjeda i sl. Ali bi poludila da kupi auto-stoperice, bez obzira što znam da je dobronamjerno i bez ikakvih primisli.
zkj ovo?
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:37   #188
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Sad znam da ce svak od vas komentirat "pa sto je rekao da se stisate"
ali sto bi rekao zeni da je cula zenske glasove?

tko su zenske u autu. zena bi automatski poludila. a covik nam samo ucinio uslugu. kako bi on to zeni objasnio?

nisam temu citala skroz. ali navodim ovu situaciju ko primjer.
Ne razumijem, zašto ne može reći: "Skupio sam dvije stoperice."?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:20   #189
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
zkj ovo?
Zato što se grozim autostopera generalno (bez obzira na spol) i, po meni, je to nepromišljen potez. Osobe koje su spremne sjesti sa svakim u auto meni ne ulijevaju povjerenje.
Druga stvar je da ga neka ženska, s kojom se zna iz viđenja, zamoli da je prebaci negdje ako mu je usput jer je zakasnila na bus/vlak, pokvario joj se auto i sl. Tu ne bi radila probleme.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:23   #190
tebi ne ulijevaju povjerenje - ne kupis ih ti ili ih ne kupi on kad je s tobom
ali da ti poludis jer je on pokupio stopera....
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:41   #191
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
neki to teze nauce, a i polazio sam od sebe i toga da ne bi nikad i da je povjerenje sve i da nisi u stanju tako povrijediti nekog koga bi trebao najvise voljeti..... kao sto su i vecina "naivnih" na temi.

ako je brak los, onda se ni ne skuzi da nesto ne stima jer ako postoji dobra komunikacija i redoviti seks, onda se to vidi odmah i naravno da se odmah vidjelo, ali meni nisu isle na ruku ni neke okolnosti jer sam izbivao od kuce poslom neko vrijeme pa mi je cijela njena igra bila smislena.

da, instinkt treba slusati, ali ljubomorni taj instinkt imaju i kad ne treba pa nije tak jednostavno.
Instinkt nas zapravo samo upozorava da nešto nije u redu, a naš um onda to prevede kao prevaru jer toga se najviše bojimo. Samo si stvorimo pogodne slike u glavi i eto ti začas pogodnog scenarija koji nam se čini sasvim logičnim.

No ne mora biti prevara. Primjerice, moj bivši je mislio da ga varam jer nam je veza štekala i pritom je ostao gluh na sva moja objašnjenja zašto nam veza šteka. Očito mu je bilo jednostavnije mislit da ga varam nego se potruditi poraditi na nekim stvarima.

Jednako je grozno optužiti za varanje nekoga tko te ne vara, kao i biti žrtvom situacije u kojoj te netko vara, a tvrdi ti da te ne vara.

Svačega nečega ima u vezama, no ako odnos inače štima, ne bih se previše opterećivala nekim moguće sumnjivim situacijama. Obratila bih pozornost, odvagala koliko je to realno, no da bih dramila oko toga, ne bih.
Jer nema smisla. Ne možeš pouzdano znati i samo se bez veze truješ.
Uglavnom, vjerujem dok se ne pojavi dovoljno dobar razlog koji bi me primorao promijeniti mišljenje. I mislim da je tako najbolje.
Štoviše, ne smatram se naivnom čak ni ako popušim. Zašto bih? Svatko može lagati ako hoće, to je pitanje karaktera te osobe i nema nikakve veze sa mnom.

Ovaj autoričin razlog nije dovoljno dobar za dramljenje i pretjerano sumnjičenje, jer moglo bi bit svašta.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:49   #192
da bi netko zaista lovio signale iz okoline, mora biti opusten i neutralan
inace je sve signal i svi signali su u stilu "tko ima od alata samo cekic - svaki problem mu je cavao"
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:24   #193
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tebi ne ulijevaju povjerenje - ne kupis ih ti ili ih ne kupi on kad je s tobom
ali da ti poludis jer je on pokupio stopera....
Vjeruj mi da ne bi ni on pokupio nepoznatog stopera ili stopericu...ne zato što bi ja poludila, nego zato što razmišljamo na isti način po tom pitanju. Tako da je ovo sve hipotetski.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:38   #194
Hm. Bilo koji pojedinačni detalj u granicama razuma ne bi smio razoriti dobru vezu. S jedne strane. S druge, ovo je malo nevjerojatno objašnjenje. Netko ranije već reče, Flat mislim, ne bi bilo loše širom otvoriti oči.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:45   #195
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
soce, droce , strace...

zene su bas zanimljive kad imaju posla jedne s drugima i kad nisu u fronti protiv muskih

a nemres im reci da same sebe ne znaju najbolje, mozes im samo vjerovati da im gaice same padnu cim sjednu s muskim u auto, pa se onda toga i od svih drugih boje
a gle, znaš sam, skupiš kroz vrijeme priče od konkretnih protagonista, s obje strane, pa se smiješ.. sad je tema o neidentificiranim objektima koji se materijaliziraju, drugi put će bit o ne znam, time share stanu koji tri oženjena frenda skupa rentaju za rekreaciju; ne međusobnu. bar mislim. to su neke druge priče nema tu straha, više čuđenja u svijetu

kakva sam ja kad sam s nekim je nebitno; bitno je da ovaj tulipan sa sjajilom može po napisanom bit baš svašta, s tim da ja imam filing da nije ništa konkretno, vjerojatno je povezao nekog pa se usrao kad je žena graknula..

i šoca je baš simpatičan naziv za priležnicu, kaj
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:45   #196
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da ne bi ni on pokupio nepoznatog stopera ili stopericu...ne zato što bi ja poludila, nego zato što razmišljamo na isti način po tom pitanju. Tako da je ovo sve hipotetski.
da bih ti to vjerovao, trebali bismo znati je li to pravovjerje nastupilo prije ili poslije tebe
a da prostis, malcice ga seres s razlikom u tome da on misli kao i ti, i onim prije kako bi ti poludila...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:47   #197
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a gle, znaš sam, skupiš kroz vrijeme priče od konkretnih protagonista, s obje strane, pa se smiješ.. sad je tema o neidentificiranim objektima koji se materijaliziraju, drugi put će bit o ne znam, time share stanu koji tri oženjena frenda skupa rentaju za rekreaciju; ne međusobnu. bar mislim. to su neke druge priče nema tu straha, više čuđenja u svijetu

kakva sam ja kad sam s nekim je nebitno; bitno je da ovaj tulipan sa sjajilom može po napisanom bit baš svašta, s tim da ja imam filing da nije ništa konkretno, vjerojatno je povezao nekog pa se usrao kad je žena graknula..

i šoca je baš simpatičan naziv za priležnicu, kaj
pa da, moze biti svasta
tu se slazemo, no ne slazemo se (sto se teme tice) da je bas sve razlog za ostavi ga, vara te i slicne paranoje
kao ni za to da netko nekome ucini uslugu pa ima posla s onima sve su to namiguse, droce, soce, drolje, ....
onak, sve puno ovdje modernih i smaosvjesnih zena 21. stoljeca
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:50   #198
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Zato što se grozim autostopera generalno (bez obzira na spol) i, po meni, je to nepromišljen potez. Osobe koje su spremne sjesti sa svakim u auto meni ne ulijevaju povjerenje.
Druga stvar je da ga neka ženska, s kojom se zna iz viđenja, zamoli da je prebaci negdje ako mu je usput jer je zakasnila na bus/vlak, pokvario joj se auto i sl. Tu ne bi radila probleme.
nisam još čula da netko tako isključivo o tome razmišlja,
ja imam jedno prekrasno prijateljstvo iz stoperskih dana,

lijepih iskustava još i više
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:55   #199
nama je nakon tuluma u stanu neko (čitaj žensko) ostavio špangicu, onu ukosnicu i zapetljala se u deku na kojoj se sjedilo.

žena to našla nakod dva-tri dana... da vidiš derneka
mrtav hladan sam rekao da nemam pojma od kuda to, iako mi nije bilo svejedno. zajebana situacija, uglavnom što se više braniš to si više kriv.
nikakva ljubavnica nije bila u igri...
pričam o periodu kada smo bili u braku cca 6 mjeseci
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:57   #200
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa da, moze biti svasta
tu se slazemo, no ne slazemo se (sto se teme tice) da je bas sve razlog za ostavi ga, vara te i slicne paranoje
kao ni za to da netko nekome ucini uslugu pa ima posla s onima sve su to namiguse, droce, soce, drolje, ....
onak, sve puno ovdje modernih i smaosvjesnih zena 21. stoljeca

pa nisam ja ništa od toga ni rekla. ni da ju vara, ni da ga ostavi, ni da vas treba držat na kratkom lancu i puštat van isključivo s gps-om i kamerom na šlicu.

vidim da ipak moram malo o sebi.. kad već jesam s nekim, a nisam lako, čak mi kroz šalu malo i zamjeraju pretjeranu benevolentnost, a i frendice se čude ponekad; valjda ispada da mi nije dovoljno stalo ako nemam potrebu dramiti oko tih stvari. ali, da imam, to bi značilo da sam u krivoj priči, da sam nesretna. ja ne znam drugačije. naravno, očekujem isto i za sebe, inače se počnem gušiti.


druga stvar je gurati glavu u pijesak i pravit se da ne vidiš kad stvari ne štimaju i kad je netko u drugom filmu, al doživljavat sve ljude i situacije kao potencijalno opasne je suludo, i vrijeđa tog s kim jesi, a i tebe.
a valjda sam i imala sreće pa nikad nisam bila s neiživljenim jadnicima gladnima pičke koje drži samo nedostatak prilika ili krediti, imovina, djeca i ostale romantike.. a i ne volim fukare, u startu.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.