Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 21:29   #5861
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Nisam preobrazovana na ovom području, zapravo nisam uopće obrazovana ali ovo nikako ne izgleda dobro - previše parabena, boja i parfema. Ali to i sama vidiš. Ne bih vjerovala obećanjima
I tek sad kad vidim ovaj popis sastojaka vidim koliko je azijska kozmetika kvalitetnija.
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 22:55   #5862
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Što mislite o Eveline kremama za lice? Na cosdna imaju loš sastav.A svašta obećavaju. To sam uzela prvi put, u Mulleru.

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_3f32276662.html

Ako link ne radi radi se o EVELINE COSMETICS RETINOL & ALGAE 3D-RETINOL SYSTEM REJUVENATING FACE CREAM
ne sjećam se kad sam zadnji put vidjela ovakav sastav jako loše, komedogeno, puno jeftinih sastojaka koji ničemu ne služe, puno parabena, nešto iritansa, sve skupa velika nula. mogući efekt - zaglađivanje ko maska i nešto malo hidratacije i potencijala za neku neugodnu reakciju.

Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
budući da sam pod dojmom eveline kreme, ovo mi izgleda bolje nego što jest. zaglađujuće, vjerojatno laganije i ugodnije teksture, njega toliko minimalna da je zanemariva, puno pigmenata. ovo je neki korektor/posvjetljivač, a ne proizvod za njegu?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:21   #5863
Da, bas koma. Ali nemam obicaj gledati na cosdna u drogeriji. .

Ok, ovo drugo nije krema nego ampule. https://maiwald-organics.de/out/pict...konzentrat.png
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:20   #5864
Ja sam zabunom kupila ove ampule...mislila sam da se radi o hvaljenim (iz Mullera). Silikonast je osjećaj nakon nanošenja....meni su potom služile kao završni korak.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:07   #5865
stvarno ne razumijem sastav i svrhu tih ampula. eto jedino ko završni korak zbog pigmenta/reflektirajućih čestica pa valjda daju neki glow i koža izgleda zdravije. nemam pojma, al ovo teško može biti proizvod za njegu sa ovakvim sastavom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:43   #5866
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ja sam zabunom kupila ove ampule...mislila sam da se radi o hvaljenim (iz Mullera). Silikonast je osjećaj nakon nanošenja....meni su potom služile kao završni korak.
Koje su to hvaljene?
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 01:04   #5867


Terra Naturi regeneration
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:46   #5868
Tnx.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:25   #5869
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post


Terra Naturi regeneration
potrošila sam nedavno jedno pakiranje ovih ampula u desetak dana. meni su bile dobre jer nisu premasne i ipak se većina ulja upije. jedino mi je miris malo preintenzivan odmah nakon nanošenja, al da se otrpit.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:37   #5870
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
potrošila sam nedavno jedno pakiranje ovih ampula u desetak dana. meni su bile dobre jer nisu premasne i ipak se većina ulja upije. jedino mi je miris malo preintenzivan odmah nakon nanošenja, al da se otrpit.
A kakve su ove po sastavu? Ja sam uzimala neke balea koje lijepo zaglade jer su pune silikona
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:14   #5871
Sastav je dobar, ima organska ulja. To je marka Mullerove prirodne kozmetike.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:16   #5872
Ovdje imas detaljno o njima (sastav, ucinak,...), acid ih je prva "otkrila" i nahajpala
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:50   #5873
Ja pohvaljujem Afroditinu hydra patch kremu, najbolja krema dosada. Savršeno nahrani kožu, umiri crvenilo, zagladi, nije premasna ali nije ni slaba. Savršeno ide preko seruma ali i samostalno.
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:46   #5874
Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
Ja pohvaljujem Afroditinu hydra patch kremu, najbolja krema dosada. Savršeno nahrani kožu, umiri crvenilo, zagladi, nije premasna ali nije ni slaba. Savršeno ide preko seruma ali i samostalno.
Meni je odlicna bila ona prije verzija (Hydrathermal za mjesovitu/normalnu kozu), a ovu planiram probat u skorije vrijeme
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:27   #5875
Imam mješovitu kožu, obrazi normalni, T zona masna. Koristim Terra Naturi Hydro kremu za lice, za obraze je dobra i nemam se na što požaliti, a na T zoni puno bolja od nekih drugih koje sam koristila (Nivea baby, Solea univerzalna, Himalaya univerzalna), no ipak se masti. Razmišljam kupiti Balea Aqua serum i to koristiti na T zoni.

Molim savjete/mišljenja iskusnijih. Hvala!
iwoea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:47   #5876
Quote:
iwoea kaže: Pogledaj post
Imam mješovitu kožu, obrazi normalni, T zona masna. Koristim Terra Naturi Hydro kremu za lice, za obraze je dobra i nemam se na što požaliti, a na T zoni puno bolja od nekih drugih koje sam koristila (Nivea baby, Solea univerzalna, Himalaya univerzalna), no ipak se masti. Razmišljam kupiti Balea Aqua serum i to koristiti na T zoni.

Molim savjete/mišljenja iskusnijih. Hvala!
Ja imam Baleinu Aqua kremu i okolocnu. Krema je super za mjesoviti tip koze medjutim zna se i tada lice zasjajiti,dok mi je okolocna kako mi je suhije to podrucje super. Jedna krema koja je mozda na malo skupljoj strani naspram ove prve (cca 230 kn ali vrijedi svake kune) kod nas relativno nova (barem sam ja nedavno za nju cula) je Algologie Creme de Vagues za normalnu do mjesovitu kozu,i meni je osobno lice preporodila,te mi se pokazala kao podloga za make-up puno bolja od Baleine,lice ima prirodan sjaj a ne masnjikav,tako da slobodno ako ste negdje u Mulleru gdje imaju taj brand pitajte tester i probajte,i vidjeti cete o cemu pricam .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:22   #5877
Nedavno sam uzela Terra Naturri kremu za lice(cini mi se nar), kad sam stigla doma i otvorila ju, citaj Sajam rakijade je mila majka koliko je smrdila na alkohol(zeludac mi se digao), pa iz istih stopa vratila nazad. To je moje iskustvo
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:39   #5878
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Nedavno sam uzela Terra Naturri kremu za lice(cini mi se nar), kad sam stigla doma i otvorila ju, citaj Sajam rakijade je mila majka koliko je smrdila na alkohol(zeludac mi se digao), pa iz istih stopa vratila nazad. To je moje iskustvo
i zene su je vratile na policu?
ma bravo:klap:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:15   #5879
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i zene su je vratile na policu?
ma bravo:klap:
Zaista mislis da takvo sto stavim na lice...i onda jos vratim...znam da me ne podnosis, al daj se malo urazumi .
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:33   #5880
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Nedavno sam uzela Terra Naturri kremu za lice(cini mi se nar), kad sam stigla doma i otvorila ju, citaj Sajam rakijade je mila majka koliko je smrdila na alkohol(zeludac mi se digao), pa iz istih stopa vratila nazad. To je moje iskustvo
Meni vise smrdi na spoj rakije i pelina Majka ju kupila,imala samo jednom i stoji u kutku kupaonice jer joj je suze oci od tog mirisa.
Pohvaljujem innisfree bamboo sleeping pack,odlican,lijepo hidratizira,ne izaziva gadosti,nije jak miris.Iako je sleeping pack,ja ga koristim i po danu.Uz bok je innisfree aloe sleeping packu koji mi je inace HG
Ubuduce se ici ipak navecer posto me zanima Ordinary NMF za dan

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.