Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2006., 21:26   #81
Quote:
Rajna kaže:
Pa procitao je nesto i iz samo jedne moje recenice, pa se ja ne bunim.
osjeti se Rajna..
da si sretna.

para će ionako uvijek nedostajat. al' takvog muškarca kakvog ti imaš..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 22:17   #82
Quote:
Elysium kaže:
osjeti se Rajna..
da si sretna.

para će ionako uvijek nedostajat. al' takvog muškarca kakvog ti imaš..
Hvala.

Cuvam, pazim, redovito zalijevam...
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 09:17   #83
Quote:
Rajna kaže:
Pa procitao je nesto i iz samo jedne moje recenice, pa se ja ne bunim.
Pa bilo bi poprilično bedasto da se buniš kad ti netko kaže nešto dobro.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:03   #84
Ja imam zajednicki account zato jer placam bank fee samo za jedan racun a ne za dva ili vise. Zato jer mi s tog racuna idu sva placanja - za mortgage, auto, osiguranja, struja, voda i slicno.

Ono, ako imam zajednicko domacinstvo, zajedno jedemo za istim stolom, spavamo u istom krevetu i vozimo se u istom autu, ne znam zasto bi imali odvojene racune? I zasto bi ona mene morala pitati jel smije kupiti nesto ili ne ili ja pitati nju isto.

Brak je team koji ima zajednicke ciljeve. Moj dolar je njezin dolar i njezin dolar je moj dolar.

Ako se rastanemo, ionako ce me odvjetnici oguliti pa ce sve biti njezino kao sto ogule vecinu muskaraca u Kanadi.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:24   #85
Quote:
pumpkin pie kaže:
Pa bilo bi poprilično bedasto da se buniš kad ti netko kaže nešto dobro.
A ja mislila da je glavni kriterij je li istina ili nije.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:35   #86
Quote:
Rajna kaže:
A ja mislila da je glavni kriterij je li istina ili nije.
genijalna rečenica
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 09:10   #87
Quote:
Rajna kaže:
A ja mislila da je glavni kriterij je li istina ili nije.
Pa možda se zato pumpkin i zgraža nad tumačenjem svoje izjave...jer nije istinita

Mislim, tko od nas može znati da li je istina što je netko rekao o sebi na ovom forumu, ako ga ne zna u RL?

Osim toga, tema je financije u vezi, a ne bockanje i chatanje...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:00   #88
Zajednicke financije

posto sopingiram na veliko zadnjih dana, pa da i vas priupitam,koje ste u zajednickom kucanstvu,imate li odvojene financije ili sve na jednom racunu?tko kod vas u braku/vezi vodi glavnu rijec oko potrosnje love?
ja sam nepopravljivi potrosac pa svu lovu drzim kod decka i onda kad nekaj trebam kupiti uzmem karticu ali on zna svaki put jer inace se ne mogu kontrolirati pa mi on nekad stane na loptu ako pretjeram
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:06   #89
Nemamo zajednicke pare, ali ni odvojene. On placa rentu, ja racune... Kada idemo u shoping, placa onaj koji bolje stoji sa parama. Nisam big spender, pa mi ne treba neko ko ce mi "stajati na loptu"...

Ne posjedujemo kreditne kartice, jer oboje mislimo da su veliko zlo i nema potrebe da "zivimo na kredit".
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:07   #90
kod nas sve funkcionira preko kreditne ali ne radi kredita nego jer je njemu tako lakse kontrolirati troskove.poludi ako je sto kruna u minusu LOL,odmah mu je panika
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:08   #91
prvo ide moja placa
od nje idu krediti, master, ovaj mjesec loz ulje...

onda dolazi njegova i od njegove idu racuni i hrana i trosi se dok se ne potrosi...

nemamo zajednicu kasicu ali nemamo nit svatko svoje... ak idem van kazem mu daj pare i on da
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:11   #92
Quote:
Skattemus kaže:
kod nas sve funkcionira preko kreditne ali ne radi kredita nego jer je njemu tako lakse kontrolirati troskove
a sta ti radis?
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:13   #93
Quote:
Leeloo kaže:
a sta ti radis?
trosim

ja radim tri dana u tjednu jer ostatak vremena studiram
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:15   #94
Quote:
Skattemus kaže:
trosim

ja radim tri dana u tjednu jer ostatak vremena studiram
Stedi zeno, stan vam je najpotrebniji....

A na sta trosis pa ti ona staje na loptu?
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:19   #95
Quote:
Leeloo kaže:
Stedi zeno, stan vam je najpotrebniji....

A na sta trosis pa ti ona staje na loptu?
a ne znam sad napamet, sl recimo meni je masa love ako mjesecno potrosim na obleku 500-700 kruna (zajedno zaradimo cirka 30.000) al puno toga ide na stednju i racuni su oko 10-12 tisuca(kredit za auto koji mora jos godinu dana otplacivati,mami se daje lova za hranu i pola rezija i blahblah) pa onda ak si smislim da mi treba bas to i to onda mi on kaze - gle,ak ti bas treba mozes kupiti al ak ne radije se strpi dok se ne odselimo..al nije da se sad to desava svaki tjedan....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:31   #96
Dobro ti i kaze.
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:36   #97
Ja mrzim kad nešto hoću kupit sada i moram na to čekat.. nemam baš nešto velike apetite.. ali ono što hoću to moram imat SADA .. upravo zbog toga ne volim imat zajedničku blagajnu ni skim, ne volim dugovati novac niti trošiti tudji ali moj novac je moj novac, s njim nema ama baš nitko pravo raspolagat osim mene same..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:40   #98
Quote:
Leeloo kaže:
Dobro ti i kaze.
znam zato i ima moju kasicu...fakat ne znam s lovom
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:48   #99
ja otplačujem stan na svoje ime, on je prije useljavanja k meni bio podstanar - iznosi su otprilike isti (rata za stan i najamnina)- tako da on daje u zajedničku kasu iznos mjesečne rate
troškovi stana se sastoje i od režija (koje su zanemarivo veće činjenicom da nas je dvoje u stanu a ne jedno) tako da sve što je nominalno na stan plačam ja sa svog tekućeg
isto ja kupujem sve na placu i dučanima (klopa koja se kuha po doma, sredstva za pranje i čišćenje)
svoje osobne potrepštine (kozmetika, rublje, odjeća, gablec na poslu, štampa, mobiteli ...) plačamo svaki sam sebi
kućanske potrepštine (posteljina, manji komadi namještaja, kompjuter, adsl i fixsni telefon, bilje i ostalo za balkon) - ja
benzin i održavanje auta (njegov auto) - on
police osuguranja - svaki svoju i nismo jedan drugome korisnik (ali, nemamo djece)
nekak se sve na kraju složi pa smo na 50:50 ...
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 16:36   #100
Dečko i ja živimo skupa, u mom stanu, ja plaćam režije, a on svu lovu stavlja na zajednički kup i daje mi da trošim koliko hoću. I da ga prehranim usput. Mislim da je to ok jer sam uvijek u plusu, a i njega na taj način blokiram da troši na gluposti za auto.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.