Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2008., 20:18   #41
Meni neki od najboljih,zasad...Chopard-chopard wish,Thierry Mugler-angel,Armani-Code,Chanel-chance,Diesel, i naj naj zasad Lancome-miracle forever...itd.a muški-Escada-magnetism i J.P.Gaultier-La Male itd.
PlesCvijetova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 15:23   #42
Zna li tko koji je Refanov muski miris pogodjen, da kupim starom.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:29   #43
neki dan sam ubijala vrijeme i njuskala njihove parfeme,iz zajebancije i trazila da mi zenska spricne na ruku jedan parfem,pa to je zivi uzas,katastrofa svih katastrofa,rađe bi se spricala s obicnim dezicem nego s tim parfemima.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:49   #44
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Imala sam refanov Hypnotic poison i bio mi je sasvim ok.
Meni isto,i decko mi je reka da hypnotic odlicno mirisi.inace kad god uspijem zaletim se kupit ga i sto mi je super ne ishlapi brzo nekad ostane i 2 dana miris a ljepo mirisi,meni je to jedan od naj parfema
__________________
--želiš li biti voljen VOLI i budi vrijedan LJUBAVI--
Angel 30.01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 11:34   #45
fino mi mirise lacosta iz refana zenski, ali neznam koji je to u originalu tocno lacosta, ima ko mozda inf.?
__________________
You keep creating pictures in your mind and just believe they will come true in time
_reese_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 16:24   #46
Kad nemam para za original, u Refanu uzmem Hypnotic Poison..
Meni je odličan, osjeti se nekoliko dana..
__________________
Chocolovers :)
Hazardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:17   #47
Obožavam Lolitu lempicku. Od Nicole mi je koma, nije baš pogođen miris i neki je pre jaki... dok ga savim više mi je znalo zlo biti, što mi s orginalnom lempickom nikad nije. Orginalnu lempicku imam za posebne prigode, a za svaki dan koristim refanovu lempicku, nije totalno pogođena ali je ok i puno bolja nego Nicole. I to sam si nabavila još onu fancy retro bočicu!
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 14:37   #48
Pitanje za one koji kupuju u refanu ili nicol koje su cijene parfema-tj.bočica?
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 17:30   #49
Imaš za 30, 60, 100..
Za 200 kn nisam sigurna
__________________
Chocolovers :)
Hazardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:08   #50
radila sam jedno 2mj u refanu, gazda me nije htio platit pa eto dala otkaz ali bilo je jedno jutro kad sam dolazila na posao nesto mi je previse mirisalo i glava me bolila od onih staklenki gdje se toci propustila je pumpica parfema i tokom noci sve je iscurilo.. a ono na malom lakiranom malom plavom stupicu.... GROZOTA... parfem izgrizao cijeli stupic i lak od farbe... toliko o refan parfemima a zamislite tek sta radi vasoj kozi vrata
hela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 21:04   #51
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
FM parfemi su zakon
that's right ..
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 19:20   #52
meni su ti parfemi uzasni,nemaju ni P od onog pravog parfema,miris ishlapi u sekundi....
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 11:54   #53
vidim da su iskustva uglavnon losa...ja kupujem samo coco chanel u refanu i ne mogu reci nista lose za njega,dugo se osjeti,ne nagriza kozu,uglavnom,pozitivno sve...nista drugo iz refana nisam probala a niti planiram i da...muzu kupujem neki givenchy i super je..
__________________
Nista nije samo po sebi dobro ili lose,ovisi samo sto o tome mislimo...
practicalwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 16:17   #54
ne znam ali imaju veze s originalima ali ovo ljeto sam se spricala s coco mademoiselle i opium iz refana...cist zadovoljna !
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 11:22   #55
[QUOTE=Athalie;6264866]Eto... zanima me kakva su vaša iskustva sa Refanovim parfemima što se tiče kvalitete i koji su vam najbolji? [/QU
Probaj u Refanu:Ninu R.,Naomi C.,sve nove(ovi zadnji su svi odlični),Emporio Armani(i muški i ženski),Hypnotic,Lolitu...to je ono za što se sad mogu sjetiti da su o.k.ako ti se učini da parfem nema veze sa originalom najčešće je problem da im tester već dugo stoji,pa pitaj prodavačicu...
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 15:45   #56
Meni se njihova kopija Angela opće ne sviđa, sve nešto vuče na lavandu i naftalin a brzp ishlapi za ne povjerovat. Kopija od Nicole mi je puno puno bolja - fini puni miris kojeg malo treba a dugo drži.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 02:13   #57
ja sam nekad davno radila u refanu i mogu reći da ima nekih koji su full pogođeni a neki su ..uglavnom su ovi na točenje puno postojaniji nego oni pakirani.
Npr. h.poison, gucci I, elle, i tako neki intenzivniji su zbilja jaaako slični originalu, i sa njima nemožete fulat.Ali zato su ovi pakirani koji su lakši, katastrofa!lagani i ishlape za 10 min.!al ono, nije ni kao da su svi originali toliko dobri koliko su razvikani.E i još jedna sitnica.Kad vidim da neko lupa bisere da je dobio osip ili sl. od refana mislim onoooooo!!!!koje su to gluposti!mislim, svakom čovjeku ne paše sve!i ja sam koristila avonove neke kremice i završila na hitnoj jer sam bila ko buhtla, al neću ja sad zato pljuvat po avonu!
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 12:11   #58
Refan parfemi rade se u suradnji sa francuskom firmom koja je na tržište izbacila i orginal parfeme tipa CK.,Gucci,i sl.Svi parfemi prolaze strogu kontrolu(vidjela na svoje oči)...te svaki osip ili alergija nisu povezani sa samom kvalitetom parfema.Ovi pakirani nisu refan,nego fancy te razlike u postojanosti parfema ima.I ako ona prije svega ovisi o samoj koži.Stiglo je 40 novih parfema u refan parfumerijama
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 12:18   #59
koji?
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:29   #60
Najnoviji u Refanu:
Beautiful love-E.Lauder
Gaultier 2
Be delicius-DKNY
Love fills l air du temps-N.Ricci
Fuel for life women-Diesel
Missioni-Missioni
Acqua-Missioni
Versace femme-Versace
Cool water game women-Davidoff
Black Orchid-Tom Ford
1881-Cerruti
Magnifique-Lancome
Pure white linen-E.Lauder
Stella-Stella M.

....i još puno drugih ženskih i muških
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.