Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2004., 10:47   #61
Stvarno?!
Meni je Dove dobar, mlijeko je nježno, vlažno i ugodno miriše, a dushgel i peeling-dushgel su isto ok.
Možda ti jednostavno ne odgovara...

Razočarala me noćna krema od L'oreala, naglo su je promijenili, sada više nije onako 'voćna' i lagana, već gusta, teška, masna, podsjeća me na onu Yardley kolekciju kojoj je moja majka još uvijek vjerna.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 26.02.2004., 11:15   #62
možda mi je bolja nivea u tom rangu od dove-a. mislim, prije uzmem nešto njihovo nego dove (navika, ili što već).

l'oreal i ja izbjegavam jer su me od jedne njihove kreme za lice kad bi se namazala oči pekle . I otad nema više l'oreala.


al da se vratimo dove-u: zanima me ova nova linija za učvršćivanje. ne vjerujem tim "čudesnim" i obećavajućim proizvodima baš pa sam skeptična kad se pojavi bilo što ovo. baš si mislim da li probati ovo? (znatiželjaaa )
skužila sam da redovno mazanje bilo kojim koži prihvatljivim (a ne pritom nevažno - jeftinijim) mazivom daje dobre rezultate - zaglađena koža, mekoća i sl.
Hannah is offline  
Old 27.02.2004., 14:17   #63
ja obožavaaam doveovo mlijeko za tijelo,no osa svilom jer ostavlja zlatne čestice na koži pa bude lijepo sjajna.
razočaranje? isto double extension (tak nekak,ne znam točno)- nikak i nikak da mi se trepavice lijepo produlje, bijelo se vidi..fuj
ni lash arhitect mi nije nekaj...ali zato mi se jako sviđa revlonova sa zelenom crtom-lako se skida i super produlji trepavice
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 27.02.2004., 15:17   #64
Quote:
Tinach kaže:
..ali zato mi se jako sviđa revlonova sa zelenom crtom-lako se skida i super produlji trepavice
jednak učinak ima Revlonova s plavom crtom koju ja koristim, ali se teže skida jer je waterproof.
uglavnom, revlon maskare
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 27.02.2004., 19:02   #65
Ja u biti ne koristim proizvode od tih poznatih marki poput L'oreala, MF, Deborah i sl. Za ono što oni nude su mi preskupi ..

Ali moje razočaranje se najviše tiče Nivee i Dove-a. Recimo, onaj stariji tip kreme od Nivee (ona plava) je GROZNA dok je ona Nivea Soft sasvim u redu. Isto tako mi se ne sviđa dezodorans od Nivee.. onaj dry ili tako nešto .. užas .. pogotovo nakon depilacije pazuha (peče za riknut) .. (ne treba naivno vjerovati reklamama).

Osim Nivee tu je i Dove dezodorans, koma... smrdi ko Nivea .. užas .. ako malo jače pošpricaš slobodno možeš staviti gas masku jer je prejako .. do te granice da počnem kašljati .. koma ..

Inače, koristim Oriflame proizvode i jedino što mi je jednom zasmetalo su neka CBO dvostruko i jednostruko sjenilo .. ima nešto u njima od čega me oči peču i crvene se, a na sva ostala sjenila nemam nikakvu reakciju. Čudno.

Jako sam zadovoljna sa kremama od Oriflame-a, jako su lagane, prozračne i nemam nikakve reakcije.

__________________
x
Elektra is offline  
Old 27.02.2004., 19:04   #66
E da, zaboravila sam Niveino nekakvo mlijeko za tijelo .. užasno masno i nikad kraja da se upije ...

I dakako, najveće razočaranje od svih je ona Maybellinova maskaka No. 1 koja očito pali samo kad amerikanaca ... treba ju izbaciti iz prodaje
__________________
x
Elektra is offline  
Old 28.02.2004., 12:19   #67
Lakovi za nokte od Chanela, odvratni su mi i sad mi samo stoje u ormaru a platila sma ih mac
Zuti lak za nokte od Lancomea, nokti mi izgledaju popuseno pa ga vise nikad ne mislim stavit
YSL sminka za usta od koje bi mi svaki put kad bi ju stavila totalno ispucala usta koliko je suha
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Old 28.02.2004., 12:25   #68
Quote:
Elektra kaže:
E da, zaboravila sam Niveino nekakvo mlijeko za tijelo .. užasno masno i nikad kraja da se upije ...

I dakako, najveće razočaranje od svih je ona Maybellinova maskaka No. 1 koja očito pali samo kad amerikanaca ... treba ju izbaciti iz prodaje
e to niveino mlijeko ima svrhu
ja jedno sat-dva prije praja kose natrackam kosu i tjeme tim niveinim mlijekom... kosa bude mekana, fina, podatna a na tjemenu nema prhuti ni pod razno
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Old 28.02.2004., 14:43   #69
[QUOTE]Elektra kaže:
Inače, koristim Oriflame proizvode i jedino što mi je jednom zasmetalo su neka CBO dvostruko i jednostruko sjenilo .. ima nešto u njima od čega me oči peču i crvene se, a na sva ostala sjenila nemam nikakvu reakciju. Čudno.

Jako sam zadovoljna sa kremama od Oriflame-a, jako su lagane, prozračne i nemam nikakve reakcije.



Meni je Oriflame jako loš. Od jednog njihovog peelinga sam dobila užasne prišteve. Sve u svemu nikad više. Mislim da to baš nije kvalitetna kozmetika.
pink_cat is offline  
Old 28.02.2004., 19:39   #70
[QUOTE]pink_cat kaže:
Quote:
Elektra kaže:

Meni je Oriflame jako loš. Od jednog njihovog peelinga sam dobila užasne prišteve. Sve u svemu nikad više. Mislim da to baš nije kvalitetna kozmetika.
Peeling rijetko koristim (uvijek se na brzinu tuširam i sl. pa nemam vremena za to) ali zato koristim nekakvu vitaminsku masku koja mi je onako dosta prozračna i hladi mi kožu što mi jako paše.. kasnije mi se koža osjeća ko nova

Ipak, svatko ima drukčija svojstva kože i to treba uvelike uzeti u obzir ..
__________________
x
Elektra is offline  
Old 28.02.2004., 20:09   #71
ma svaka koža je drukčija. meni je npr. super jedan avonov puder, a drugima je grozan jer je premastan.
pink_cat is offline  
Old 29.02.2004., 15:24   #72
Quote:
pink_cat kaže:
ma svaka koža je drukčija. meni je npr. super jedan avonov puder, a drugima je grozan jer je premastan.
Eto vidiš
__________________
x
Elektra is offline  
Old 19.03.2004., 11:36   #73
loreal

Zeznula sam se i kupila novu kremu od loreala onu kaj je reklamira Claudia Schiffer, živi otopljeni sapun, bore ni da bi mrdnule, nakon par sati koža mi se zateže i suši, i od skoro 80 kunića u vjetar. Vraćam se njihovoj Hydra fresh za suhu kožu,ta je odlična.
 
Old 22.03.2004., 00:07   #74
Re: Re: najveća razočaranja

Quote:
Michelle_24 kaže:


Eto, ovisi od osobe do osobe; tako da moram kontrirati:

pod 2. jako sam zadovoljna MF Nailfinity lakovima
I ja!
Tila is offline  
Old 22.03.2004., 19:40   #75
e jel ko probo onu novu maybelinovu sky high curves. naime, ja imam glupaste kratke ravne trepavice koje idu prema dole...a ovo navodno izduzuje i uvija. mislim da ju je afrdita hvalila al pretpostavljam da ona ima prirodno fine trepavice. jel ko kupio???
debelakrava is offline  
Old 23.03.2004., 12:06   #76
Re: loreal

Quote:
megi kaže:
Zeznula sam se i kupila novu kremu od loreala onu kaj je reklamira Claudia Schiffer, živi otopljeni sapun, bore ni da bi mrdnule, nakon par sati koža mi se zateže i suši, i od skoro 80 kunića u vjetar. Vraćam se njihovoj Hydra fresh za suhu kožu,ta je odlična.
Ma znaš da sam i ja sve više ljuta na L'Oreal.

Ne mogu kupiti neku iole normalnu noćnu kremu a da nije masna ko sam vrag.
Kupila onu tubicu Visible Lift za oko očiju, ma katastrofa, bio je DH sa mnom u DM-u pa nisam pročitala dobro kaj piše, a to zapravo neka TONIRANA kremica, ostavlja fini trag ko da sam si napravila Pandine kolutove oko očiju, bacih oko 50-60 kuna...
Zasad mi je dobra ta Hydra Fresh kolekcija; ona lagana kremica, mlijeko i tonik.
Možda nije najbitnije, ali fakat mi ide na živce kako nemarno lijepe one etiketice na staklene posudice! Sve je sfrkano, izgleda kaj da sam na placu kupila.

Postoji li neka adekvatna zamjena L'Oreala, a da se ne zove Balea?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 23.03.2004., 12:06   #77
Re: loreal

Quote:
megi kaže:
Zeznula sam se i kupila novu kremu od loreala onu kaj je reklamira Claudia Schiffer, živi otopljeni sapun, bore ni da bi mrdnule, nakon par sati koža mi se zateže i suši, i od skoro 80 kunića u vjetar. Vraćam se njihovoj Hydra fresh za suhu kožu,ta je odlična.
Ma znaš da sam i ja sve više ljuta na L'Oreal.

Ne mogu kupiti neku iole normalnu noćnu kremu a da nije masna ko sam vrag.
Kupila onu tubicu Visible Lift za oko očiju, ma katastrofa, bio je DH sa mnom u DM-u pa nisam pročitala dobro kaj piše, a to zapravo neka TONIRANA kremica, ostavlja fini trag ko da sam si napravila Pandine kolutove oko očiju, bacih oko 50-60 kuna...
Zasad mi je dobra ta Hydra Fresh kolekcija; ona lagana kremica, mlijeko i tonik.
Možda nije najbitnije, ali fakat mi ide na živce kako nemarno lijepe one etiketice na staklene posudice! Sve je sfrkano, izgleda kaj da sam na placu kupila.

Postoji li neka adekvatna zamjena L'Oreala, a da se ne zove Balea?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 23.03.2004., 12:11   #78
Quote:
Postoji li neka adekvatna zamjena L'Oreala, a da se ne zove Balea?
meni recimo loreal grozan sto se krema tice (obavez o dobijem alergiju) al zato mi je garnier (da, znam da i to proizvodi loreal) savrsen. nije skup a koza od njega fina i meka....
docim su mi sampioni od garniera ultra losi
debelakrava is offline  
Old 23.03.2004., 18:04   #79
meni je poprilično sra*** i maskara od shiseida, skupa je a uopće ne produljuje trepavice, gruda se i lijepi, a jako se teško skida-ni sam vrag je ne bi maknuo s trepki nikad više!
idu mi na živce i deborah sjenila, ne možeš ih pošteno razmazati. ako ih ikad nanesem, to napravim s vlažnim aplikatorom.
glossy is offline  
Old 06.04.2004., 15:51   #80
GUAM gel protiv celulita
ništa ne valja, a koža mi je nakon tretmana bila suha i u ljuskicama. a još i smrdi. nije ni do koljena Afroditinim kremama. nema šanse da kupim išta više od Guama. bačenih 100 kuna.
pink_cat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.