Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2015., 16:17   #3801
Pozdrav,

mene osobno interesiraju samo Zlatne gorice. Bili smo tamo negdje prije pola godine i ovako čisto neformalno pitali za cijenu. Rečeno nam je da je meni po osobi 320kn. Sada kad su zaruke i planiranje svadbe postala prava stvarnost, sjetila sam se da nisam priupitala da li u tu cijenu ulazi i piće.

Da li koja od vas zna dal u tu cijenu ulaze i sva pića ili??

Hvaalaaaaa
rbd_hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:57   #3802
Cijena kolača kod Crnkovića je 90kn / kila, mali su, lijepi i jako fini barem meni. Naša svadba je kod Crnkovića u 10. mjesecu i zasad smo super zadovoljni što se tiče ponude i dogovaranja s njima. Kako imaju i slastičarnicu odlučili smo da sve bude od njih.

Kod nas je sve više manje riješeno samo me sve to više brine nego veseli. Dajte recite, jer ja stvarno nemam pojma o nikakvi običajima tipa : bacanje buketa(kad to ide) onda koja je uloga zastavnika? kako se ulazi u salu i taj protokol općenito..stvarno nisam baš bila po svadbama i taj dio me extra muči...
danona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 12:49   #3803
Pozdrav!

Evo link hotela Panorama, kod jezera Marina u Prelogu http://dg-sport.com/, hotel sa prekranim pogledom, ako tko ima ikustva neka napiše nešto više.

Mene osobno zanimaju iskustva sa svadbom u izletištu Zelengaj, Goričan? http://www.zelengaj.net/ Hvala
Deia89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 23:55   #3804
Quote:
rbd_hrv kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

mene osobno interesiraju samo Zlatne gorice. Bili smo tamo negdje prije pola godine i ovako čisto neformalno pitali za cijenu. Rečeno nam je da je meni po osobi 320kn. Sada kad su zaruke i planiranje svadbe postala prava stvarnost, sjetila sam se da nisam priupitala da li u tu cijenu ulazi i piće.

Da li koja od vas zna dal u tu cijenu ulaze i sva pića ili??

Hvaalaaaaa
Nase vjencaje je bilo tamo nedavno i nama su oni bili jedina opcija. U cijenu ti ne ulazi pice, to placas dodatno po cjeniku uz popust (litra vina i vode je npr. 50 kn). Mozes donjet i svoje al onda ti naplacuju posluzivanje. Mi smo izracunali da nam se ne isplati svoje nosit. Donjeli smo samo pive (koji se nisu popile) i zestoko pice.
Inace smo bili jako zadovoljni svime
sanjica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 16:02   #3805
Vjenčanje na otvorenom

Lijep pozdrav cure!

Zanima me ima li neka od vas iskustva s vjenčanjima na otovrenom. Konkretno baš sama ceremonija vjenčanja sa svećenikom.
Koliko su svećenici spremni na to i ako znate koliko to naplaćuju jer vjerujem da ide nešto plus onoga kaj inače košta.
ispoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 16:42   #3806
Koliko znam, prema nekoj odluci/proglasu svećenici više ne vjenčavaju van crkve
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 18:56   #3807
Quote:
ispoxx kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav cure!

Zanima me ima li neka od vas iskustva s vjenčanjima na otovrenom. Konkretno baš sama ceremonija vjenčanja sa svećenikom.
Koliko su svećenici spremni na to i ako znate koliko to naplaćuju jer vjerujem da ide nešto plus onoga kaj inače košta.
svecenici ne odrzavaju ceremoniju van crkve pod nikakvim uvjetima, samo maticar ti izlazi na teren
sanjica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 15:32   #3808
Quote:
sanjica123 kaže: Pogledaj post
Nase vjencaje je bilo tamo nedavno i nama su oni bili jedina opcija. U cijenu ti ne ulazi pice, to placas dodatno po cjeniku uz popust (litra vina i vode je npr. 50 kn). Mozes donjet i svoje al onda ti naplacuju posluzivanje. Mi smo izracunali da nam se ne isplati svoje nosit. Donjeli smo samo pive (koji se nisu popile) i zestoko pice.
Inace smo bili jako zadovoljni svime
ako ti nije problem jel možeš mi reć koliko ti je onda u prosjeku ispalo po osobi menu, kad ste još uključili trošak njihovog vina?

a hrane je bilo dovoljno? jer sam od nekolicine ljudi čula da dosta škrtare na porcijama
rbd_hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 10:17   #3809
Quote:
rbd_hrv kaže: Pogledaj post
ako ti nije problem jel možeš mi reć koliko ti je onda u prosjeku ispalo po osobi menu, kad ste još uključili trošak njihovog vina?

a hrane je bilo dovoljno? jer sam od nekolicine ljudi čula da dosta škrtare na porcijama
Mislim da je bilo oko 50 eura po osobi, nisam sigurna tocno.
Hrane je bilo i vise nego dovoljno (posluzivali su u cimpletu- jedan cimplet za 4 osobe) i svi su bili i vise nego zadovoljni hranom.
Nama su Zlatne gorice iskreno bile jedini izbor. Imaju savrsen prostor (mi smo imali i samo vjencanje tamo), hrana im odlicna i posluga- i sve to ima cijenu... Mi smo bili svjesni toga od pocetka, da smo otisli u neku salu potrosli bi manje ali nismo se vidjeli u tome...
sanjica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 19:20   #3810
DJ

Zdravo, da li je netko od vas unajmio za svoje vjenčanje DJ-a? Tko se nudi tu u ovom našem kraju?
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 15:14   #3811
Pozdrav.
molila bih sve koji su imali ili planiraju svadbu u Zlatnim goricama da jave dojmove. Bilo kakva informacija mi puno znači
nikolina1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 16:50   #3812
Hello međimurke, zagorke, jel se udajete ove godine? Nešto ste mi zaspale
Recite mmi, dal je koja imala iskstvo sa kolačima Slatko Carstvo iz Sračinca?
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 10:35   #3813
Quote:
rocknroll000 kaže: Pogledaj post
Hello međimurke, zagorke, jel se udajete ove godine? Nešto ste mi zaspale
Recite mmi, dal je koja imala iskstvo sa kolačima Slatko Carstvo iz Sračinca?
Ne znam konkretno za kolače, ali torte su jako jako jako fine!
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:58   #3814
Quote:
Haleigh kaže: Pogledaj post
Ne znam konkretno za kolače, ali torte su jako jako jako fine!
Hm..kolače ćemo svakako tamo uzeti, al za tortu se nekako bojimo, pa smo baš mmislili uzet tortu kod crnkovića... jer cijene su im iste, a crnković tortu sam probala, dok ovu nisam..
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 09:04   #3815
Quote:
rocknroll000 kaže: Pogledaj post
Hm..kolače ćemo svakako tamo uzeti, al za tortu se nekako bojimo, pa smo baš mmislili uzet tortu kod crnkovića... jer cijene su im iste, a crnković tortu sam probala, dok ovu nisam..
Ja sam probala tri vrste ( rafaelo i nugat, treća mislim da je sladoledna bila) i stvarno su super! Mi budemo kod Crnkovića i kolače i tortu, s obzirom da bude svadba tamo.
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 18:01   #3816
Quote:
Haleigh kaže: Pogledaj post
Ja sam probala tri vrste ( rafaelo i nugat, treća mislim da je sladoledna bila) i stvarno su super! Mi budemo kod Crnkovića i kolače i tortu, s obzirom da bude svadba tamo.
Te torte si probala kod Crnkovića?
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 18:43   #3817
Quote:
rocknroll000 kaže: Pogledaj post
Te torte si probala kod Crnkovića?
Ne ne, u žurbi pisala pa je nejasno... u Slatkom carstvu sam te probala!
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 22:13   #3818
Pozdrav! Interesiraju me manje sale za vjenčanje u čakovcu i okolici. Ima li ih? Znate li ih? Može s dojmovima :-)

Pronašla sam jedino Mamicu u Pušćinama, imate li kakva saznanja kako je tamo? Na njihovoj stranici mi sve super izgleda.
__________________
"Noli turbare circulos meos." (Arhimed)
bijela ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 08:11   #3819
Terbotz
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 08:32   #3820
Quote:
bijela ruža kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Interesiraju me manje sale za vjenčanje u čakovcu i okolici. Ima li ih? Znate li ih? Može s dojmovima :-)

Pronašla sam jedino Mamicu u Pušćinama, imate li kakva saznanja kako je tamo? Na njihovoj stranici mi sve super izgleda.
Mi smo u 7.mj imali manju svadbenu večeru u Međimurskim dvorima u Lopatincu, i jako smo zadovoljni svime
Imaju glavni prostor/salu i manju kućicu sa salom odvojenu od glavnog prostora u kojoj smo mi bili - nas je bilo 25, ali moj je dojam da stane još ljudi. U glavnu salu stane puno ljudi, ne znam točno koliko, ali baci oko na slike s vjenčanja koje imaju na fejsu
Hrana je bila super, osoblje jako uslužno i simpatično, prostor lijep, čak imaju i svoj mali botanički

U Mamici nisam bila, a od manjih restorana imaš još Malu hižu u Mačkovcu.
Nadam se da sam pomogla
ibis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.