Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2009., 14:07   #61
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Pa stvarno se ne treba s tim zezati, a neke curke kao budale. Neki dan je mene bas prevarilo vrijeme, imala majicu za van i džempercic preko, naravno odjednom vjetar. Inace se pazim. 2 sata poslije krv u mokraci, bolovi cijelu noc, uzas, prelezala 3 dana.
Inace mene bodiji cesto zuljaju pa jel znate gdje ima za kupiti nekih dobrih, ali bez rukava?
inače nosim XS a body sam uzela M. nije mi preširok jer je to sve kao usko ali mi je super jer me nigdje ne stišće
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 14:26   #62
ja ak nosim nešto po zimi ispod majice, to je body
potkušulje mi nemaju smisla akd se dignu gore ko majice

ispod imam normalno grudnjak i gaćice, ko ispod potkošulje

a kupujem ih posvuda... po supermarketima se zna nać ljepih... na placu isto od onog elastičnog mekanog materijala... ti su mi najdraži
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 14:30   #63
ja ni ne kužim ove pstove da li nosimo donje rublje ispod
pa neću valjda bit gola ispod. ok još za grudnjak jer su neki podstavljeni. ali uvijek stavim normalno gaćice i grudnjak
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 15:23   #64
Meni su sve potkosulje nekako presiroke i svaka se rasiri bez obzira koja je velicina.
Bodi nosim tokom jeseni i zime,jer jednostavno moram da ga nosim i navikla sam.
Imam nekih obicnih koje ispod kojih nosim grudnjak i gacice,a imam i nekoliko njih sa grudnjakom.
Ali uvijek gacice ispod i nije mi uopce neugodno.
__________________
Don't you want to die? Walk beside me evermore.
Betty_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 16:19   #65
meni su bodi puno bolji od potkošulja. ne izvlaće se, ne strše van majice što mi je bljak (iako ih danas ima u bojama) i nema šanse da zimi preživim bez njega
bubamara_mara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:15   #66
ja furam isto body ili jaako dugačke potkošulje(da ne ispadnu iz hlača) isto uske...body-e koje sam do sada imala su 2 od benettona i imam 2 stara od Skinya..ali oni mi više nemaju tako dobre kao prije tako da kod njih ne kupujem već dugo...netko je spomenuo onaj dućančić u Galeriji u podrumu...taj je super i ja isto kod njih znam uzeti i gačice i kupaći i tak...baš sam namjeravala ići uzeti body ali ovaj put bez rukava..jer su mi ovi drugi s dugim pa ih nosim ako podlogu i još neku majcu u boji preko...s benettonovim sam jako zadovoljna jedino kaj su im povremeno jaaako precijenjeni....frendica je našla u Calzedoniji u tvorničkom dućanu...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:29   #67
Eto, u WS-u košta oko 200 kn, premedeni.

I sve ostalo.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 16:28   #68
ja nosim bodije vec neke 3 godina (po naredbi gyn) i nikakve primjedbe nemam na dugmice i slicno. isto potkosulja samo ima nastavak :S a kad se obuku gacice ispod (sto je meni obavezno) onda se dugmici niti ne osjete.
ja kupujem one benetton undercolors, super su mi jer nemaju nikakve rukave nit siroke bretele, bukvalno su isto kao i potkosulja.

najvise volim kad se sagnem a ono ledja jednako prekrivena. jel dodje novembar meni je to glavni odjevni predmet.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 17:58   #69
ja kupujem u Skinny-u, jer imaju i sa kratikim i dugim rukavima, što mi više paše nego bez rukava....preko njega po zimi mogu i vestu deblju, ne treba mi ništa više ispod...

Ali uvijek dođem u napast kupiti one u Benettonu, ali su svi na one tanke naramenice, jedino mi mogu poslužiti ako nosim jako plitke hlače.. Kak se kreću cijene uopće kod njih? Oko 250 kuna?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 23:24   #70
ja ih nosim preko zime.treba ledai bubrege grijati! ili bodi ili potkosulja u gace i da normalno imam i gacice i grudnjak ispod, nek' se nade heh
samo su mi nezgodni kad moram piskiti jako,ili isto tako kad mi se zuri pa dok pokopcam. opet s druge strane,nisu ni kombineoni prakticni sto se toga tice ali koga briga
ipak,blazeni bodiji jer se ne istrpavaju! toliko od mene heh
bella0907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 16:55   #71
Dižem temu iz mrtvih Gdje mogu naći lijep, udoban bodi sa visokim udjelom pamuka? Čak ni na ASOS-u nema, imaju 30 modela, redom čipkani od poliestera.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 17:28   #72
Nisu s velikim udjelom pamuka, ali su meni super od Lisce. U outletu web shopa znaju biti i ispod 150kn.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 18:01   #73
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih Gdje mogu naći lijep, udoban bodi sa visokim udjelom pamuka? Čak ni na ASOS-u nema, imaju 30 modela, redom čipkani od poliestera.

Ja sam ih nekoliko kupila u Bershki, visoki udio pamuka s malo elastina.
Divota jedna.
Obično sam ih kupovala na zimskim sniženjima, bude im cijena od 59 do 39 kn, ovisno kako uloviš.

Kupovala sam bodije i od MTČ-a, ali za njih nisam sigurna da više postoje.

Načula sam da ih može biti u Dević dućanu u West Gateu.

Sretno u potrazi, a ako ih nigdje ne nađeš javi se na PM, ima ih kod mene u lokalnom butiku.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 00:04   #74
@Lorraine, i ja sam nedavno bila u potrazi, imaš i u Nami zgodnih, pamučnih i jednostavnih. uz ovo kaj su cure već rekle
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 19:41   #75
Ja sam uviijek najviše sreće bila po onim malim dućanima po kvartovima kaj imaju onako, svestranu robu. Ne znam kak da vam objasnim
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 16:30   #76
Quote:
Tinkerbella_zg kaže: Pogledaj post
Ja sam uviijek najviše sreće bila po onim malim dućanima po kvartovima kaj imaju onako, svestranu robu. Ne znam kak da vam objasnim
Haha, tako je i kod mene, ne samo što se tiče bodija.
Svašta se da naći u tim malim usputnim dućanima, samo ako imaš vremena kopati.

A što se tiče zadnjeg kupljenog bodija, nađen je u malom dućančiću u sklopu Super Konzuma. 29 kn, bijeli na crne točke, sve mi ga je žao nositi kako je sladak.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 12:28   #77
Cure, gdje po Splitu mogu pronac obicne bodije osim po usputnim ducanima? Trebali bi mi jedan crni i jedan boje koze da ih mogu nosit na majice koje se proziru a da nije bapski s onom ruznom narancastom nijansom ko Pentijev... i da ne kosta +300kn =)
Najobicniji modeli bez rupa i proreza po bubrezima
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 16:15   #78
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Cure, gdje po Splitu mogu pronac obicne bodije osim po usputnim ducanima? Trebali bi mi jedan crni i jedan boje koze da ih mogu nosit na majice koje se proziru a da nije bapski s onom ruznom narancastom nijansom ko Pentijev... i da ne kosta +300kn =)
Najobicniji modeli bez rupa i proreza po bubrezima
Imas u Intimissimi bodije za 120kn mislim. Te obicne modele ti imaju u bijeloj, crnoj i boji koze i na bretele su
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 17:46   #79
Jel postoje body koji nemaju jako stisnutu onu gumu na guzi? Ako me kužite?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.