Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2003., 23:18   #1
8472

Pomozite neupućenom!
Može li netko napisati nešto o čuvenoj vrsti iz naslova, koja mi je promakla pri neredovitom gledanju ST-a?
Woe is offline  
Old 12.12.2003., 23:29   #2
Krvoločna rasa iz najudaljenijih kutaka Balkana aka Tekućeg Svemira koju je Borg želio asimilirati i tako unaprijediti svoj zahrđali softver. Naravno, to im nije uspjelo te su skoro dobili po 3.14čki, i dobili bi da nije bilo kpt. Kathryn Johnwayne koja im je dala tehnologiju uz pomoć koje su se mogli braniti (lumen). Naime, spišiz ejforseventu ima mogućnost prokleto brze regeneracije, aerobi su, te imaju egzoskelet i lijepe zube. I jako su pametni. I mogu se pretvarati (ili je to bio hologram?) u razne oblike- vulkance, ljude i dalmatince.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Old 13.12.2003., 00:01   #3
Dobro da si sad pitao. Voyager ubrzano izlazi iz mode i za koji tjedan vise niko ne bi znao o cemu pricas. Pazite sta vam kazem!
GaelGarciaBernal is offline  
Old 13.12.2003., 00:05   #4
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
Dobro da si sad pitao. Voyager ubrzano izlazi iz mode i za koji tjedan vise niko ne bi znao o cemu pricas. Pazite sta vam kazem!
Voyager-who? Ja govorim o Terra Speranza!
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Old 14.12.2003., 11:31   #5
Jel´me neko tražio?
8472 is offline  
Old 19.12.2003., 00:33   #6
Hvala na informacijama.
Pogledao na sajtu. Dobro su ih napravili. Hajde da pocnu stavljati bica koja nisu skroz humanoidna. Malo podsjecaju na aliene.
Woe is offline  
Old 26.10.2011., 12:07   #7
Quote:
GaelGarciaBernal kaže: Pogledaj post
Dobro da si sad pitao. Voyager ubrzano izlazi iz mode i za koji tjedan vise niko ne bi znao o cemu pricas. Pazite sta vam kazem!
koji kreten...opet neki poklonik OSa ili Pikarda...
viš, sad je 2011 i svi se vrlo dobro sječaju Voyagera...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Old 28.10.2011., 18:48   #8
Voyager, jeli to onaj brod di je glavna neka frustrirana babetina
Nosonja_ is offline  
Old 29.10.2011., 19:52   #9
Voyager?
nikad čuo
....eee ne bi bilo loše da ga repriziraju ,fali nam ST na tv-u
silas2012 is offline  
Old 31.10.2011., 20:57   #10
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Voyager, jeli to onaj brod di je glavna neka frustrirana babetina
oh, jel malo poljuljala tvoj muški ego???
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Old 04.11.2011., 14:07   #11
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
oh, jel malo poljuljala tvoj muški ego???
Neeee, ali je zato ona luda frustrirana babetina

Da li je omogućila Borgu stratešku prednost nad ovim fluidnim insektima iako je njih Borg napao

Da li je uhvatila vučnom zrakom nenaoružani brod u prolazu
Da li je naredila mučenje

Da li je ugrozila sigurnost broda radi svoje fotonske ljubavi iz Fair Haevena

itd
Nosonja_ is offline  
Old 05.11.2011., 00:48   #12
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Neeee, ali je zato ona luda frustrirana babetina

Da li je omogućila Borgu stratešku prednost nad ovim fluidnim insektima iako je njih Borg napao

Da li je uhvatila vučnom zrakom nenaoružani brod u prolazu
Da li je naredila mučenje

Da li je ugrozila sigurnost broda radi svoje fotonske ljubavi iz Fair Haevena

itd
da, ali je objasnila u jednoj epizodi da je tada smatrala 8472 većom prijetnjom nego Borg
manchild is online now  
Old 21.02.2012., 22:40   #13
Meni najsimpa rasa uz Borga!
Aghori Baba is offline  
Old 25.03.2012., 23:36   #14
8472 su mi zakon bili u Voyageru, uz Borgiće naravno, bez nije bilo napeto!
__________________
Tesla je umro, Einstein isto, a i meni nešto nije dobro :-)
Remixer is offline  
Old 12.04.2012., 09:00   #15
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
da, ali je objasnila u jednoj epizodi da je tada smatrala 8472 većom prijetnjom nego Borg
pa istina, da ih nisu zaustavili tad poharali bi oni u roku nekoliko desetljeća ne samo Delta kvadrant i Borga nego cijelu galaksiju, tako da, tu se apsolutno slazem. Meni su Voyager bili ok serija, najbolja mi je TNG.

Jedino sto je mene toliko iritiralo kod Janeway je ta njena sklonost da don't give fuck about prime directive... hebote upravo zbog toga su i ostali u delta kvadrantu, milijun puta je stavila strance ispred svoje posade, uopce me sad ne zanima njena ljudskost i humanost, ali humanost dosta puta granici sa skoro glupošću gledano dugorocno.

Oglusila se na svaku mogucu priliku glede Prime directive, pa nije taj prime directive smisljen da bi ga janeway krsila nego da bi spasavao posadu u nekim slucajevima.

Sjecate se zadnje dvije epizode, zamalo je opet unistila one crvotocine Borg-a zbog nepoznatih stranaca diljem galaksije, to me tako iritiralo kod nje uff, skoro da sam htio da je neki vrag ubaci u terran empire pa da je ljudi tog svemira raznesu u pic... materinu pa da se malo nauci i drugoj strani ljudskosti koja se brine O SVOJIM LJUDIMA.
Dragon007 is offline  
Old 23.04.2012., 18:40   #16
Jedna od orginalnijih rasa u Star Treku i imuni na asimilaciju
Oni su i glavni negativci u PC igri Star Trek: Armada 2
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.