Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2004., 23:53   #41
Quote:
Belle kaže:
Nemam ih, nažalost, no sve sam više u tom stilu i htjela bih ih nabaviti. No u mom šugavom malom gradu ih nema. Kakve su cijene u ZG-u?
mislim da starke svugdje isto koštaju... oko 350kn.


ja imam nove crne visoke.
probala sam i one ful visoke al mi šugavo stoje.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 23:48   #42
starke

znam da je vec bilo...sam htjedoh pitat di ih ima kupit? ...zadnje sam kupila prije 4-5 godina i sad se raspale pa moram ubost neke nove a ne znam di ima najveci izbor pa ak netko zna bila bi zahvalana....

fala
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:28   #43
u office shoes u ilici i tkalči. upo cijeloj ilici ima tona starki. ima i u king crossu
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:42   #44
Quote:
debelakrava kaže:
u office shoes u ilici i tkalči. upo cijeloj ilici ima tona starki. ima i u king crossu
uh, uvijek se sjetim prije xxxyyy godina kad su strake bile mega hit, a ja klinka..i jeeedva nagovorim mamu da mi ih kupi (nakon što sam mjesecima prolazila kraj izloga koji su se doslovno gušili u starkama!)

i hodamo po gradu..ispravak: hodamo po cijelom gradu, a nigdje žive starke! grrrr..još sam besna
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:31   #45
Quote:
shree_kali kaže:
i jeeedva nagovorim mamu da mi ih kupi (nakon što sam mjesecima prolazila kraj izloga koji su se doslovno gušili u starkama!)
ja ne kuzim svoju mamu...ko malu me sopala tim starkama, kupovala mi koje je vidla prakticki (roze, zelene, ljubicaste, karirane, plave itd itd) a sada ih ne moze vidjet na meni, kaze da sam prestara za to itd...svasta...al ipak ih ocuuuuuuu ..iako ih ima pola grada...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 20:47   #46
Super mi je to sto su ponovo u modi! Iako nema sanse da tako nesto neudobno opet navucem na svoju predragu nozicu, naprosto mi je genijalno vidjeti nove generacije u starkama
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 21:41   #47
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Super mi je to sto su ponovo u modi! Iako nema sanse da tako nesto neudobno opet navucem na svoju predragu nozicu, naprosto mi je genijalno vidjeti nove generacije u starkama
uopse nisu neudobne (dok sam isla u shopping dobila sam takve zuljeve od njih da sam poludjela,ali ih i dalje nosim)
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 23:43   #48
Quote:
poison ivy kaže:
uopse nisu neudobne (dok sam isla u shopping dobila sam takve zuljeve od njih da sam poludjela,ali ih i dalje nosim)
pa bash ih zbog tih zuljeva i moras voljet
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 03:08   #49
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Super mi je to sto su ponovo u modi! Iako nema sanse da tako nesto neudobno opet navucem na svoju predragu nozicu, naprosto mi je genijalno vidjeti nove generacije u starkama
Za mene starke nikada nisu izašle iz mode. (osim 92-95 iz objektivnih razloga)

Prve su mi bile broj 35... sa 11 godina. Poslijednje su mi 40 plave sa žutom unutrašnjosti... pa se mogu podvrnuti. Skroz duboke... do pola lista.

I love them
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 03:51   #50
kakvi žuljevi?

i ja nosim starke od osnovne, ali apsolutno ni s jednim parom nisam nikad dobila nijedan žulj meni su fakat udobne i ne-žuljive

možda imam drugačiji oblik stopala ili nešto
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:10   #51
mrkvich,

jučer sam ih vidjela u jednom od onih (meni inače yuck) državnih ili kakvih već dućana s cipelama...ma znate na koje mislim "Obuća" itd..uglavnom, nalazi se na desnoj strani Ilice ako ideš prema frankopanskoj i otprilike je u ravnini križanja s gundulićevom - možda malo sim/tam..

ja sam u izlogu vidjela narančaste, al pretpostavljam da ima još boja

žao mi je, al nisam stigla pogledati koliko koštaju
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 09:36   #52
Ja sam kupovala svom dragom nedugo, tam u Office shoes kaj veli dk - koštaju ti 359 kn i ima samo crnih, plavih, crvenih i bijelih. A raznoraznih boja sam vidla u Grazu, za po 60 EUR.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:29   #53
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja sam kupovala svom dragom nedugo, tam u Office shoes kaj veli dk - koštaju ti 359 kn i ima samo crnih, plavih, crvenih i bijelih. A raznoraznih boja sam vidla u Grazu, za po 60 EUR.
ove narančaste kaj sam jučer vidjela su bile baš slatke
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:56   #54
Quote:
shree_kali kaže:
ove narančaste kaj sam jučer vidjela su bile baš slatke
Dobro si objasnila, baš ći ić pogledat! Pikiram naime na ljubičaste.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 14:07   #55
to je alpina u ilici
tam ima svakakvih starki, al su malo deficitarni s brojevima u zadnje vrijeme.

I, da - to je nekad bio 'državni' yuck dućan....
baš mi je to zanmljiv fenomen kak ljudi takve dućane i dalje doživljavaju ko prije 20 godina...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 14:09   #56
Jedino u Simeckom u Ilici ima niskih. Inace ih nigdje nemrem nac, a ja bih niske. I to ne crvene ili crne, kakvih u S. jedino ima
Ima i visokih po 200 kn. Isto i u Alpini blizu Vinceka.
Di ima niskih?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 15:16   #57
starke rules!
__________________
Oh strange beautiful grass of green with your majestic silken scenes,your mysterious mountains i wish to see closer,may i land my kinky machine...although your world wonders me with your majestic superior cackling men, your people I do not understand,so to you I wish to put an end, and you will never hear surf music again.
IdemPišat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 15:33   #58
Quote:
goldberry kaže:
to je alpina u ilici
tam ima svakakvih starki, al su malo deficitarni s brojevima u zadnje vrijeme.

I, da - to je nekad bio 'državni' yuck dućan....
baš mi je to zanmljiv fenomen kak ljudi takve dućane i dalje doživljavaju ko prije 20 godina...
e! e! da! alpina!

ma da..znam da djeluje snobovski, al nekak su mi ti dućani..eew!

a šta jes - jes..imaju užasne cipele (u 90% slučajeva)..ja ih zovem "gazizeljke"
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 15:45   #59
Kad smo već kod toga, jel ima još za kupit onih "startasica" u Borovu?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 15:55   #60
Quote:
Crow Jane kaže:
Kad smo već kod toga, jel ima još za kupit onih "startasica" u Borovu?
aj ak ideš ubodi meni jedne Borosane..ma uzmi i sebi koje - nije beg cicija
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.