Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 10:12   #1
Cool Muške majice na V izrez

Majice na V izrez - muška moda, da ili ne, pederski ili kul ??

Obrazložite odgovor
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:29   #2
Ja bih se valjda po dosta komponenti ubrojio u tzv.pederski look,
bile kupaće,roze kosulje,velike naočale...
ali recimo nikad mi ne bi palo napamet odjenut majicu sa V ovratnikom iliti muškim dekolteom..a razlog je jednostavan..ne osjećam se ugodno u tome,ne depiliram prsa i to bilo smiješno..maksimalna tolerancija ide do raskopcane polo majice
A ima i onih koji se osjecaju ugodno u tome (valjda ). Mislim da to može izgledat ok samo na široka ramena i mišićaviju građu,sve drugo varijante daju nekakav 'ženskast' dojam.

toliko...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:42   #3
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Ja bih se valjda po dosta komponenti ubrojio u tzv.pederski look,
bile kupaće,roze kosulje,velike naočale...
ali recimo nikad mi ne bi palo napamet odjenut majicu sa V ovratnikom iliti muškim dekolteom..a razlog je jednostavan..ne osjećam se ugodno u tome,ne depiliram prsa i to bilo smiješno..maksimalna tolerancija ide do raskopcane polo majice
A ima i onih koji se osjecaju ugodno u tome (valjda ). Mislim da to može izgledat ok samo na široka ramena i mišićaviju građu,sve drugo varijante daju nekakav 'ženskast' dojam.

toliko...
Ovo me podsjeca na Greenwich Village u NY
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:54   #4
Sve je pitanje mode. Za sada mi se ne sviđa ali mogla bih prilagoditi ukus tome ako postane masovno.
Nismo ni svjesni koliko nas časopisi i trgovine mogu preodgojiti.
Nakon što jedno 50 puta vidimo Brada, Juda, Justina , Stathama i sl u V izrezu biti će nam to so NONGAY.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:09   #5
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Sve je pitanje mode. Za sada mi se ne sviđa ali mogla bih prilagoditi ukus tome ako postane masovno.
Nismo ni svjesni koliko nas časopisi i trgovine mogu preodgojiti.
Nakon što jedno 50 puta vidimo Brada, Juda, Justina , Stathama i sl u V izrezu biti će nam to so NONGAY.
Čak bih se složio.
Najgore od svega što otkad sam par puta Ronalda vidio sa LV torbicom ispod ruke..da i sebe mogu tako zamislit


Samo nisam vidio što ima unutra..pa još uvijek razmišljam čime je napunit
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:19   #6
Vrlo individualno. Osobno ih baš ne volim.

Imao sam kakvu V majicu dugih rukava. Iako po prirodi imam malo dlaka na prsima, nekako mi je bilo ljepše ju nosit na običnu crnu majicu kratkih rukava.

Bez veze mi je nekako vidjeti dlake koje vire iz V izreza.

Ali realno, sve je to od osobe do osobe, ne bih tome pripisivao ni pederštinu ni kicoštvo. Ne'ko čak s roza majicom može izledati ko pravo muško, dok će netko bez obzira na odjeću izgledati feminizirano.... No sikiriki!
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:20   #7
To mi je ok vidjeti samo na mršavim, bezdlakim tipovima.Onda to izgleda cool.Pomalo gay, ali ipak cool
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:40   #8
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Čak bih se složio.
Najgore od svega što otkad sam par puta Ronalda vidio sa LV torbicom ispod ruke..da i sebe mogu tako zamislit


Samo nisam vidio što ima unutra..pa još uvijek razmišljam čime je napunit
Čuj, kolko ja kužim današnju omladinu, ako je napuniš cashom , svi će misliti da ti sjajno stoji.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:48   #9
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Nakon što jedno 50 puta vidimo Brada, Juda, Justina , Stathama i sl u V izrezu biti će nam to so NONGAY.
Uf, ja mogu vidjet bilo koga i 1000 puta, meni će to i dalje bit gay
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:19   #10
Ja ne volim V izrez ni na tipovima ni na curama, ukratko na nikom, ali osobno mi to uoće ne mora izgledat gej.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:22   #11
Evo npr. Morisson u V majci.

I onda i sada mi je sjajan u njoj.

http://1.bp.blogspot.com/_KYcnDFS019...rrison_big.jpg
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 17:24   #12
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
To mi je ok vidjeti samo na mršavim, bezdlakim tipovima.Onda to izgleda cool.Pomalo gay, ali ipak cool

slažem se
ChooChoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 18:13   #13
iako je busencic dlaka neprivlacan, ljepse mi je vidjeti v-izrez. okrugli kao da ti ''prereze'' vrat na nezgodnom mjestu pa cudno izgledas, nekako zatvara, pogotovo ako nisi vitak. takodjer mislim da osobama koje su gore malo nezgodno gradjene (uska ramena npr.) stoji bolje od okruglog. ali, naravno, ovisi o opcem kroju odjevnog predmeta, ne samo o izrezu. i ne vidim nista gejasto u tome. ima v-izreza i v-izreza, a i ovisi o tome kako ih nosis.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 03:00   #14
Osobno, bavim se bodybuildingom, i bas je jebena majca, ali me smeta taj V izrez.. to cesto izaziva razne reakcije kod ljude, ali majica ko majica..samo me zanimljaju misljenja
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 10:11   #15
Ne razumijem što te briga što drugi misle?! Ako se tebi sviđa, ne vidim zašto ju ne bi nosio. Kud bi došli da se ravnamo po tome što se drugima sviđa, jer uvijek će biti netko kome se nešto neće svidjeti.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:29   #16
U rangu s V-ovratnikom mi je i preširoki okrugli ovratnik...u ovako nečem sam sebi izgledam strašno

black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:38   #17
Ako je mali V izrez, odmah uz vrat, onda mi je to lijepo i uopće nije pederski.

Pederski mi je kada vidim na muškarcu duboki V izrez, kao da ima dekolte... Užas.

Naprimjer ovako (zanemarite modele, samo o izrezu pričam):

Ovo definitivno dolazi u obzir:
http://www.peniko.com/img/galerija/f...ssicVNeckT.jpg

Ovo isto prolazi, malo je dublji od prvog primjera, ali ne predubok. I paše na dečku, simpa mi izgleda.
http://www.tportal.hr/ResourceManage...38454&fmtId=20

Ovo je apsolutno katastrofa:
http://www.aphrodite1994.com/clothin...11559_zoom.jpg

Eto, samo moje skromno mišljenje...
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:36   #18
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post

Ovo je apsolutno katastrofa:
http://www.aphrodite1994.com/clothin...11559_zoom.jpg

Eto, samo moje skromno mišljenje...
Dlakavi lik s uskim ramenima, a V izrez zauzme veći dio majice. Pa naravno da ne valja.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:43   #19
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Dlakavi lik s uskim ramenima, a V izrez zauzme veći dio majice. Pa naravno da ne valja.
ma jebeš to što je dlakav i kakva ima ramena, mislila sam samo na dubinu izreza. da je na ne znam kome meni se ne bi sviđalo jer je predubok izrez (iako ovo drastično pogoršava stvar)... za razliku od one slike br.1 gdje mi je V izrez ok...

Zadnje uređivanje Ptica Trkačica : 19.06.2010. at 17:49.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:59   #20
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
ma jebeš to što je dlakav i kakva ima ramena, mislila sam samo na dubinu izreza. da je na ne znam kome meni se ne bi sviđalo jer je predubok izrez (iako ovo drastično pogoršava stvar)... za razliku od one slike br.1 gdje mi je V izrez ok...
Više mi smeta što je prevelik. Slične dubine, ali da "V" ima znatno manji "kut", na nekome bi moglo još...

Al barem moj stav...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.