Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2011., 14:24   #81
Quote:
night-angel kaže: Pogledaj post
Meni na pokazu ne piše dokad vrijedi (prva godina sam). Moj onda vrijedi do 1.7. ili ne?
Ne piše ni meni. Prenosim samo ono što je rekla službenica u njihovom uredu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 17:48   #82
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
zet-cjenik studentskih pretplatnih karata ( dolje desno ) - pune cijene prijevoza

odnosno ovdje
hvala ti!
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 22:49   #83
Eto pozdrav prvo..
Mene zanima dal ja koji živim u bregani i putujem iz podsuseda vlakom a kasnije i tramvajem sutra moram kupovati kartu ili ne..
tj. dali se i meni tolerira do 1.7 ili ne?
Znam da sam se kasnije sjetio..
marko_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 23:19   #84
Quote:
marko_1987 kaže: Pogledaj post
Eto pozdrav prvo..
Mene zanima dal ja koji živim u bregani i putujem iz podsuseda vlakom a kasnije i tramvajem sutra moram kupovati kartu ili ne..
tj. dali se i meni tolerira do 1.7 ili ne?
Znam da sam se kasnije sjetio..
Pa imaš li ZETov pokaz? Ako imaš, trebao bi biti safe do 1.7.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 09:42   #85
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ne, ne plaćaš porez niti prirez Zagrebu niti ti niti tvoji roditelji. Niti daješ ijednu kunu u proračun Zagreba.
A koristiš sve moguće povlastice, infrastrukturu, domove, x-icu s većim iznosom, subvencioniranu ili besplatnu školarinu, besplatnu zdravstvenu skrb itd.

Zagrebački proračun se puni iz poreza građana grada Zagreba, a ne iz neprijavljenog prihoda od 15 eura po danu iznajmljenog apartmana u Splitu, niti od 100 kila prodane cijene pšenice iz Slavonije.

I sad se žaliti da moraš plaćati prijevoz koji je btw. postavljen da zaštiti socijalne kategorije je apsurdno pogotovo kad usporedimo ostale gradove kao što je Split gdje ne možeš niti ući u bus ako nemaš kartu.
Što smatram da je u redu.
U pravu si, samo iznos na X-ici nam plaća država, a ne Grad Zagreb! A isti nije u redu da mi koji nismo iz Zagreba imamo tri puta veći iznos na istoj!
Ja sam uglavnom za to da SVI studenti bez obzira odakle su, plaćaju i prijevoz i školarinu.
Jer bez hrane i vode se ne može preživjeti, a oni nisu besplatni, dapače jako su skupi.
Bez fakultetske diplome se može preživjeti, i zašto bi onda školarina bila besplatna?
Neka studiraju oni bogati, oni nadareni koji će dobiti stipendiju, a Bože moj, postoje i studentski krediti koje počinješ vraćati tek kada završiš faks.
Imamo milijun i pol umirovljenika, gotovo 200 tisuća studenata..., pa tko to može isfinancirati?
sorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:57   #86
Zanimljivo je samo kako su gotovo utrostručili cijenu zet-hž mjesečnog pokaza. 83 kune je samo zetov pokaz, a zet-hž je trebao biti ili 91 ili 92 kune, znači jako mala razlika. U međuvremenu su ga digli na skoro 250 kn, kakav idiotizam
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:10   #87
Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je samo kako su gotovo utrostručili cijenu zet-hž mjesečnog pokaza. 83 kune je samo zetov pokaz, a zet-hž je trebao biti ili 91 ili 92 kune, znači jako mala razlika. U međuvremenu su ga digli na skoro 250 kn, kakav idiotizam
Znaci zetov ostaje 83?? i znaci oni koji sada vise nemaju pravo na besplatni socijalni pokaz a vec imaju socijalni pokaz mogu kupiti kupon za 83 kn?
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:10   #88
čula sam na 101ici da se studentima tolerira 'švercanje' do 1.7.2011.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 15:01   #89
znači ova plastika koju ja sad imam ne vrijedi ništa, kak to oni mogu uopće napravit po zakonu? i za izradu ovog sranja je trebalo platit (je 30 kn il kolko već al je plaćeno) i trebalo bi vrijedit do naznačenog datuma, drugo je sad oni koji nakon 1.5 idu radit pokaz

i što im znači ovo godišnje i mjesečno?

83 kune je za mjesec dana jel? a kolko je za cijelu godinu odjedanput, znači bez tih kupona i štajaznam već čega ne?
__________________
: ' (
Gademz! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:22   #90
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
čula sam na 101ici da se studentima tolerira 'švercanje' do 1.7.2011.

Potvrđujem.Zvala sam ZET i rekli su mi da nam do tad vrijedi stari pokaz.
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:16   #91
Smile Studentske karte od 1 .svibnja

Bog ljudi,

molim Vas, znate li kakva su pravila plaćanja za studente (tramvaj i bus u Zg) od 1. svibnja? Ja sam platila godišnju kartu za 2010/2011, ali čula sam da će biti uvedene neke promjene. nisam baš shvatila poantu na stranici zeta pa pitam Vas .

Unaprijed hvala na odgovorima, srdačno, KOKOLINI
KOKOLINI is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 24.05.2011., 21:54   #92
Smile

Gledajte ljudi ja neživim u zagrebu nego u Gorici i moram plaćat pokaz mjesečno 200 kuna zato kaj smo mi djeca koja nismo iz zagreba manje vrijedni od vas iz zg-a zato se molim priviknite da ćete i vi malo placat nije to nista strasno jer jednostavno ovo do sad nije bilo fer
Vidac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:19   #93
Znači opet švercanje.
__________________
Voljeli smo isto đubre - ja tebe, a ti sebe.
Zla_Patuljčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 01:29   #94
Koja će biti cijena godišnjeg pokaza za izvanredne studente?

Hvala!
Lady Gregory is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:35   #95
zna li netko gdje mogu nać obrasce koje treba ispuniti tamo na poreznoj da bi se ostvario besplatan pokaz, vidio sam to dosta prije negdje na zetovoj stranici, a sad sam opet išao gledat i nikako ne mogu nać
X-plorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:00   #96
Ako itko zna bila bih zahvalna, htjela sam danas pitati na kvatriću ali je bilo 100 ljudi ispred.. da li mi sada moramo ponovno ispunjavati onaj papir za pokaz i potvrditi na faxu, te davati 30 kn i sliku za izradu nove kartice (ako plaćamo ) ili se može samo u zetu uplatiti tih 80 kn na dosadašnju karticu ??
__________________
...Anyone can be passionate, but it takes real lovers to be silly...
Maya 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:19   #97
Baš su govna e..... nisu mogli pričekat da nam isteknu karte u 10 mj. Dobro da sam to uopće skužila, pošto u Zagreb idem samo na ispite, i nisam uopće u toku. moš mislit kak ću davat lovu za mjesečnu kartu, za to što 3 put mjesečno dođem u zg i imam dvije stanice do faksa od vlaka švercanje šta drugo.
Zanima me samo možemo li se još prošvercati sa HŽ-om ako imamo pokaz za njih, možda ni oni nisu u toku
casper24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:26   #98
Quote:
X-plorer kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje mogu nać obrasce koje treba ispuniti tamo na poreznoj da bi se ostvario besplatan pokaz, vidio sam to dosta prije negdje na zetovoj stranici, a sad sam opet išao gledat i nikako ne mogu nać
ovdje imaš.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:13   #99
Quote:
casper24 kaže: Pogledaj post
Baš su govna e..... nisu mogli pričekat da nam isteknu karte u 10 mj. Dobro da sam to uopće skužila, pošto u Zagreb idem samo na ispite, i nisam uopće u toku. moš mislit kak ću davat lovu za mjesečnu kartu, za to što 3 put mjesečno dođem u zg i imam dvije stanice do faksa od vlaka švercanje šta drugo.
Zanima me samo možemo li se još prošvercati sa HŽ-om ako imamo pokaz za njih, možda ni oni nisu u toku
upravo to!

ja se mislim švercati do listopada
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:46   #100
Quote:
Maya 21 kaže: Pogledaj post
Ako itko zna bila bih zahvalna, htjela sam danas pitati na kvatriću ali je bilo 100 ljudi ispred.. da li mi sada moramo ponovno ispunjavati onaj papir za pokaz i potvrditi na faxu, te davati 30 kn i sliku za izradu nove kartice (ako plaćamo ) ili se može samo u zetu uplatiti tih 80 kn na dosadašnju karticu ??
Može. Pitala na zet-ov bespl.tel. 0800-200-060
M Renata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.