Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2004., 17:33   #81
Quote:
Gospon Pes kaže:
Jos nikad...
Najgore sto mi se dogodilo jest da sam obukla svilene hlace, a najlonke se naelektrizirale.
Joj...koja je to pusiona. Zalijepe ti se hlace za nogu kao da si taman u njima iz vode izasla.
TO mi je islo na zivac i to debelo.
Uh.... Sad si me sjetila... Dakle, u pradavnim vremenima sam jednom bila dovoljno luda da obučem kombinaciju najlonki, svilene haljine i bunde koja je iznutra bila dlakava (znaš one gadne stvari šta su se nosile u 80tima...). Rezultat je bio nezaboravan: kad sam spred punom sobom ljudi skinula bundu, haljina mi je bila dekorativno naborana oko vrata.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 17:35   #82


Onda znas o cemu pricam.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2004., 12:22   #83
Kupim ili Omsa ili Calzedonia (ove druge rijetko jer su skuplje a ne da mi se davat neku veliku lovu za nesto sta znam da ce puknut nakon kratkog vremena)
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 09:54   #84
Ne bi me valjda ni bičem mogli natjerati da obučem hulahopke ispod hlača, a bome ni polarna hladnoća!
Jedva sam preživila prošli tjedan tu najlonsku sezonu, ajme počelo me sve svrbjeti, osjećala sam da se gušim, nisam navikla biti toliko obučena! Volim samo gole noge.
No, ajde, sutradan je bilo bolje..prošao je onaj prvi šok.

Ali, nikako, ali baš nikako ne mogu razumjeti žene/cure/ostalo kada nose ispod uskih traperica taj najlon!

Mrzim općenito puno robe na sebi.

Kiki, jel istina da 'NYC i Londra cure' ne nose najlon ni po zimi??!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 10:22   #85
Ja sam zimogrozna i nema da mi nogica bude gola ako vani nije bar 30 u hladu.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 10:28   #86
imam pitanje za sve zene tu koje kupuju calzedoniu

dakle, sve pricate kako su skupe. a zasto ne kupujete u outletu? stvarno su jaaaako jeftine, i bas im nista ne fali. a ako vam trebaju neke obicne tj jednobojne, tamo ih stvarno ima. sarenih bas i nema, ali ovih obicnih kolko hoces. i neznam stvarno koja je razlika izmedju tih iz outleta i ovih iz ducana. ja nisam primjetila razliku.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 10:58   #87
Quote:
Iva kaže:


dakle, sve pricate kako su skupe. a zasto ne kupujete u outletu? stvarno su jaaaako jeftine, i bas im nista ne fali.
jer ne zivim kraj outleta. ne ispalti mi se potegnut toliko samo zbog carapa.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 11:01   #88
Quote:
maristella69 kaže:
Ne bi me valjda ni bičem mogli natjerati da obučem hulahopke ispod hlača, a bome ni polarna hladnoća!
Jedva sam preživila prošli tjedan tu najlonsku sezonu, ajme počelo me sve svrbjeti, osjećala sam da se gušim, nisam navikla biti toliko obučena! Volim samo gole noge.
No, ajde, sutradan je bilo bolje..prošao je onaj prvi šok.

Ali, nikako, ali baš nikako ne mogu razumjeti žene/cure/ostalo kada nose ispod uskih traperica taj najlon!

Mrzim općenito puno robe na sebi.

Kiki, jel istina da 'NYC i Londra cure' ne nose najlon ni po zimi??!!
ispod hlača nikad ne nosim hulahopke, to me čini nervoznom
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 12:54   #89
Quote:
Iva kaže:
imam pitanje za sve zene tu koje kupuju calzedoniu

dakle, sve pricate kako su skupe. a zasto ne kupujete u outletu?
možda zato kaj su trule ?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:20   #90
Imam doma cijelu ladicu 'trulih', tj. onih od prošle i pretprošle i pret-pret-prošle godine pa ću otvoriti outlet.
Dobru ideju sam dobila - sve ide danas u smeće, nit mi treba tol'ko sranja što samo zauzima prostor niti ću ih nositi ako ih sve ove godine nisam nosila.
Tako sam si napravila i sa ormarima - sve ide van kaj ne nosim. Manje je više! I što je najbolje, čovjek se tako i bolje obuče, jer ti je sve pregledno i poslagano isključivo ono što vrijedi!

Jel' nosite one mrežaste čarape, u crnoj, drap itd....boji? Koji kalibar (veličinu rupa) imate?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 17:15   #91
....ja nemerem nositi hulalopke. pogotovo odkad sam se uprasila...sve me smeta i zulja...ja cak i u najhladnije zimske dane nosim dokoljenke...kupujem ih u "talijanskom smecu" os crne, os sarene za 19 kn....a sto se mrezastih tice os velike, os sitne rupe...al pucaju mi ko lude...njih kupujem u Jadranu ili kod sebe na placu za 15 kn...imam kolekciju od valjda pet boja...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 17:45   #92
Quote:
chiquita kaže:
možda zato kaj su trule ?
kak trule? evo, to mi uopce nije jasno. jos nijedne koje sam tamo kupila, NIJEDNO nisu pukle same od sebe. bas ako sam ih sa puknutim noktom zakacila jedino onda. a NIJEDNE same od sebe. i imam neke od tamo vec nekih 2 godine, i jos uvijek su cijele. hocete reci da to ja samo imam srece?
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 10:20   #93
Kupila sam si jučer mrežaste samostojeće: crne i u boji kože.
Moram prizanti da sam oduševljena.
Inače, duć je jako slatkički a radi jedna mlada ženska, vrlo ljubazna premda ne isforsirana.
To je onaj Polzelin ilički duć vis a vis Britanca.
Kupila sam još i jedne 'normalne' samostojeće boje kože, te jako lijepe dokoljenice.
Pitala sam žensku kada su dobili sve te čarape, u stilu je li to friško, pa me blijedo pogledala.

Ma, puno je to love za izrigati...

Ni dječje nisu nešto jeftine - 60 Kuna ciklama štrample. Ali su baš nekako fine - nisu obične.

Ima i onih mrežastih na jako velike rupe (topovski kalibar) no nisam baš bila sigurna da je to za mene, kajjaznam.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:00   #94
Quote:
maristella69 kaže:
Ima i onih mrežastih na jako velike rupe (topovski kalibar) no nisam baš bila sigurna da je to za mene, kajjaznam.
Ovdje ih cesto nose vise za ukras preko najlonki boje koze.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:36   #95
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ovdje ih cesto nose vise za ukras preko najlonki boje koze.
pa to i je ukras. te velike rupe ne griju, tak da ili ih nosis kada je toplo kao ukras ili kada je hlano preko najlonki kao ukras.
ne mora da su u boji koze ove najlonke ispod.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:42   #96
meni zhene u tim velikooknim mrezhastima izgledaju ko da imaju budjole mjesto nogu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:45   #97
Quote:
tilla kaže:
jer ne zivim kraj outleta. ne ispalti mi se potegnut toliko samo zbog carapa.
upravo tako
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:46   #98
Quote:
magic kaže:
meni zhene u tim velikooknim mrezhastima izgledaju ko da imaju budjole mjesto nogu.
meni su ove sa velikim rupama lijepe samo na srednjeskolkama, kad su onako sarene. neke lude kombinacije boja. nisam jos srela zenu na kojoj su se mi svidjele.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:48   #99
Quote:
magic kaže:
meni zhene u tim velikooknim mrezhastima izgledaju ko da imaju budjole mjesto nogu.
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 12:01   #100
Quote:
magic kaže:
meni zhene u tim velikooknim mrezhastima izgledaju ko da imaju budjole mjesto nogu.
Jelda?
Vidjela par zena i nimalo mi se nije svidjalo, ali zanimljivo da mi na lutki izgledaju super.
Jednu cijelu uvijek skockaju s nekim luckastim modelima carapa, bodyja, haltera itd. Inace za ostale poslazu samo onak par nogu...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.