Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

Pogledaj rezultate ankete: Koji lik/glumica vam se vise svida
Kes 3 13.64%
Seven 19 86.36%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2013., 17:36   #1
Kes vs 7of9

Pozdrav svima.
Zanima me dali ima koga kome se vise svida kes nego sedma..
Iako 7 nije losa ali kes kao lik mi se cini zabavniji, zanimljiviji.. ujedno lien je predivna, lijepo lice i jedan od najugodnijih glasova koje sam cuo

Citao sam da je prvo bio plan izbaciti harry-a ali kad su ga proglasili da je sexy (naravno marketnig u americi radi cuda) zadnji cas tako da je ispala kes da se napravi mjesta za sedmu sto zanci da su pisci imali planove za razvoj lika ujedno kim nije nis posebno, previse su ga furali na to neiskustvo i kapetanica mu cijel vrijeme glumi mamu nije za njega delta
Dayvan Cowboy is offline  
Old 25.07.2013., 17:43   #2
Da, nasao sam ovaj tekst koji poprilicno dobro objasnjava cijelu pozdinsku pricu pa ako vas zanima
http://lynx677.byethost12.com/scarytales.html
Sad mi je jos vise zao kes
Dayvan Cowboy is offline  
Old 01.08.2013., 12:10   #3
Iskreno mislim da je ovaj članak malo pretjerivanje. Kes je bio dosadan lik. S dosta potencijala ali dosadan. Kopija Deane Troi koja niti sama nije nešto posebno dobar lik. Znam da je stvar ukusa ali po mom sudu je dobra stvar što su Jennifer Lien zamjenili s Jerry Ryan i ovdje ne mislim isključivo zbog izgleda, već same glume i karakterizacije likova. Meni je Seven of nine puno bolji i zanimljiviji lik od Kes. Njezina transformacija od bezumne radilice u stvarnu osobu od krvi i mesa s manama i vrlinama je odlično napravljeno. Učenje kako ponovo biti ljudsko biće i pokušaj reintegracije u ljudsko društvo, suočavanje s zločinima koje je učinila kao pripadnik Borga, da ne nabrajam sad dalje. Kes s druge strane je neka plaha curica s moćima dostojnim samog Q-a, i praktički se cijeli njezin razvoj zasnivao upravo samo na tome. Bez toga bi ona bila dosadniji i beskorisniji lik od samog Neelixa, jer on je barem imao neku funkciju i neka znanja. A da ne pričam o "pedofilskoj" vezi između nje i Neelixa.
Fitcher is offline  
Old 09.08.2013., 21:45   #4
Koliko god da Kes možda bila djevojački simpatična, Sedma je i kao lik i kao ideja puno snažnije utjecala na razvoj serije. Voyager ne bi bio to što jest kada u pozadini ne bi bilo tih desetak epizoda koje opisuju kako funkcionira Borg. Zanimljivo je zapravo kako su autori serije uspjeli svoju kritiku Federacije opisati upravo kroz epizode koje su antagonizirale Borg.
Darkblade is offline  
Old 21.08.2013., 21:09   #5
Bez dvojbe Seven, ako nista cisto radi izgleda Seven rastura u svakom pogledu
puturamac is offline  
Old 21.08.2013., 21:20   #6
nemam ništa protiv klonova nisam ih ja ni napravila..............
__________________
admiral Janeway
spuzvica98 is offline  
Old 15.10.2013., 14:06   #7
Sedma šiša Kes u svakom pogledu. Zar nije lik Sedme spasio serijal Voyager od brzog gašenja?
AleksRan is offline  
Old 15.10.2013., 23:07   #8
Besmislena tema. Meni je ovo uspoređivanje u popularnosti više za djecu,
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.