Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2003., 09:55   #21
Velma...

__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 15:05   #22
Quote:
Cini mi se da si ti u osnovi dobra cura koja zna razlikovati dobro i zlo - a to je najvažnije
jedno je razlikovati dobro i zlo, a drugo odlučiti hoću li učiniti nešto dobro ili zlo. nedavno sam učinila nešto što nisam trebala, nije baš sitna laž, ali stalno molim boga da se to ne otkrije, jer ako se otkrije u govnima sam do grla...

thnx, ree i svi ostali, znas reci prave riječi u pravi trenutak
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 15:49   #23
Quote:
poison_girl kaže:
nedavno sam učinila nešto što nisam trebala, nije baš sitna laž, ali stalno molim boga da se to ne otkrije, jer ako se otkrije u govnima sam do grla...
sad sam se totalno zainteresirala sta se tebi sa 17 g toliko strasno moglo desiti?
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 15:58   #24
Quote:
poison_girl kaže:
nedavno sam učinila nešto što nisam trebala, nije baš sitna laž, ali stalno molim boga da se to ne otkrije, jer ako se otkrije u govnima sam do grla...
Ako si nešto slagala zato da sebe "spasiš" a nitko time nije oštećen, možeš se nadati da se neće otkriti i šutjeti. Naravno, ako se otkrije, vjerojatno ćeš lošije proći nego da nisi ni lagala.

Ako si svojom laži nekog drugog nepravedno oštetila, onda bi bilo dobro da skupiš hrabrost i priznaš istinu.

Time bi se prilično uzdigla u svojim vlastitim očima... ja mislim.

A posljedice... ovisi, ali uglavnom se mogu preživjeti.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 17:26   #25
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2003., 19:36   #26
Quote:
Septembar kaže:
sad sam se totalno zainteresirala sta se tebi sa 17 g toliko strasno moglo desiti?
kao prvo nije 17, nego 18

time što sam uradila nisam nikog ošetila, samo meni donosi neku korist, ali sam malo zajebala. i nisam to učinila sama nego s frendicom. samo smo zaboravile na jednu, ustvari dvije male sitnice, koje donose rizik da budemo otkrivene.
dakle ako se to ne otkrije, niko neće biti oštećen, ali ako se otkrije hoće - ja i frendica.
ma i zaslužile smo, jbg kad smo radile što ne trebamo.

sve u svemu, hvala vam, prebrodila sam jučerašnju krizu kad mi se sve skupilo,grižnja savjesti i to... smirila sam se i sad činim sve da popravim te greške, još neću ništa priznati mami - dok ne popravim učinjeno.

samo da se ne otkrije ovo što sam napravila s frendicom, sve će biti ok!
keep hope alive!
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 10:21   #27
Quote:
poison_girl kaže:
ma i zaslužile smo, jbg kad smo radile što ne trebamo.
jeste auto maznule i vozikale se u njemu, pa vas je murija shaltala?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 14:52   #28
Ree,
kako smo krenule doće i do toga!
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 17:12   #29
[oces nam sapnuti o cem je rijec? ]
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 15:21   #30
poison
tvoj prvi topic me podsjeća na mene u tvojoj dobi. ja sam starcima napisala pismo sličnog sadržaja i - pobjegla od kuće.
i vjeruj mi da nije bilo tako strašno. bila sam odsutna dva dana, kad sam se vratila kući zagrlili su me i izljubili i rekli
"budalice, zbog kakve gluposti si se brinula?"
a šta sam uradila? upisala sam sebi četvorku iz matematike u imenik pored jedinice. otkrili su me i dobila sam opomenu pred isključenje.

ne znam kakva je težina toga što si uradila, ali sigurna sam da nije ništa gore od ovoga. znaj da, i ako odlučiš pobjeći od kuće, nisi ni prva ni posljednja, i nisi učinila ništa čudno. sve je to dio odrastanja

sretno ti da prebrodiš krizu
čokoladna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 22:38   #31
POISON, aj ti nama otkrij o kakvim se to pizdarijama radi??
Bar malcice..
Ubit ce me znatizelja!!

Necemo nikome reci..
A mozda ce ti biti lakse ako s nekim to podjelis..
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 07:12   #32
Kad bismo mogli sami sebi oprostiti. I krenuti svjeze, ispocetka. Ovako se sami podsjecamo na gluposti koje smo napravili, potrosi nas taj zatvoreni krug, nemamo otvorene oci i ne gledamo sadasnji trenutak, zbog toga napravimo novu "gresku". Kad bismo se samo tijekom dana podsjetili kako smo krasni i vrijedni ljubavi, barem toliki broj puta koliko se tijekom dana podsjetimo da smo bezvrijedni i vrijedni prijezira...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 10:35   #33
Quote:
poison_girl kaže:
Ree,
kako smo krenule doće i do toga!
ajme.... pa ako nije ni toliko "grozno", onda stvarno...

ma daj, kaj se brines.... da sam bar ja maznuo auto sa 18... mozda bi danas imao vozacku i 7'000 kuna vishe u kucnom budzetu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 07:16   #34
Poison ~ Nikada ti nije tesko poceti iz pocetka! Zapamti to! Ja sam bila u istoj situaciji kao i ti. Kad sam bila mladja, bila sam jako zlocesta. Samo sto nisam dala tati srcani udar, a mami slom zivaca. No, ja mislim da ti je to bila faza, koja najvjerovatnije ce proc. Neznam koliko ti je godina, al sve ce doci na svoje.

Ovo sto si rekla nama, reci starcima. Zapamti da su ti mama i tata najbolji prijatelji, oni cu ti oprostit za sve, kad te svi odbace, oni cu biti jedini uz tebe. Sjedni s mamom i reci joj sve sto si nama rekla. Probaj biti bolja. Pomozi mami u kuci, kupi mami ruzu i reci joj da je volis. Obecaj da ces sa njom pricat ozbiljno, da ces joj rec sve sta te muci. Budite najbolje prijateljice. Kad mislis nesto ruzno napravit, sjeti se kako ti je mami i tati, kako ti je tesko njih pogledati u oci. Prije nego izmislis laz, sjeti se da te lazi bole mamu i tatu. Moji starci su uvijek meni rekli: "Sta god bilo, kako god strasno, reci nama! Bolje je cuti od tebe nego od susjeda!"

Znam da cesto zaboravimo, al starci samo nama zele sve dobro! Zatim, pricaj s starcima. Vidit ces da cu te oni prihvatit, i shvatit (mozde ce uzet malo vise vremena), i vidjet ce oni da si druga osoba, ozbiljna osoba, koja se zeli promjenit.

Zelim ti sve najbolje, jer znam kako ti je!! Sretno!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:21   #35
izgleda de se otkrila naša glupost. čini mi se da me mama pokušava navući da priznam. uglavnom, gotove smo. juče sam s frendicom pričala o svemu. stara mi je spomenula da će nas razdvojit, mislim da će nam zabraniti da se družimo, a razredna će nas razmjestiti. ako dođe do toga, otićemo od kuće. na to smo čak i ozbiljno pomislile, ali osjećam da neću moći to uraditi mami. sinoć je sjela samnom, da mi pomogne da učim i ja sam par puta zbrisala u wc kad sam osjetila da ću zaplakat. ne mogu joj u oči pogledat. mislim da će dobiti slom živaca ako odem od kuće, u suprotnom ako ostanem ja ću dobiti slom živaca jer će mi zabraniti apsolutno sve privilegije. a ja ne mogu zamisliti život bez izlazaka, što će mi sigurno prvo zabraniti.
pored svega toga, dečko me izdao sada, kad mi je bio najpotrebniji. do juče sam govorila "boli me ***** za sve, imam njega" i to me nekako držalo, ali sada nemam ni njega. sad sam ostala samo ja. jedino što imam su prijatelji i da mi "oduzmu" i best frendicu mislim da bih učinila sebi nešto nažao.
nalazim se u tako bezizlaznoj situaciji, osjetim da je moj život izgubio svaki smisao, sve nade su mi pale u vodu. jedini izlaz vidim u bijegu od svega
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:36   #36
Zeno, 18 ti je godina, dakle nisi bas pubertetlijka.
Sjedni, razmisli i saberi se.
Ovo ti je zadnji razred skole ( dakle jos 2-3 mjeseca i slus)
Ako sad zajebes ceka te jos jednom. Dakle, morat ces cekati jos barem jednu godinu da se osamostalis.
Otici od kuce je najlakse, malo se teze zadrzati izvan nje.
Ostavio te decko, kazes da ako ti zabrane da se druzis sa najboljom frendicom da onda nemas nikoga... Glupost. Kao prvo uvijek imas sebe, onda imas i roditelje ( koliko vidim nisu te se odrekli, dapace)
Jos ces se 100000000 puta u zivotu naci u "bezizlaznoj situaciji" - dakle ako se toliko puta u zivotu pojavljuju i mi ih prezivimo nisu bas bezizlazne
Nekako slutim da je pizdarija koju ste napravile vezana za skolu, krivotvorenje nekih ocjena ili neopravdanih sati ili tome slicno?
Zeno, ako je to u pitanju Zbog takvih " pizdarija" ces si stvarno sjebati zivot.
Daj, upotrijebi mozak malo i skuliraj se ( nemoj da te dodjem natuci )
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 14:54   #37
Ja imam sve vise dojam da je uzela drogu s frendicom pa ih je zapazio neki nastavnik...pa zato se boji da ce biti konacno otkrivena?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:08   #38
heheheh, surferu ipak je penelopa u pravu što se tiče naše pizdarije. ljudi šta da radim, kakva me kazna čeka? ukor? opomena pred izbačenje? iizbačenje? ili samo sniženo vladanje ?
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:21   #39
Cuj, po nekakvom pravilniku ako se dobro sjecam dok sam radila mogli bi vas i supnuti ali nekako mislim da ipak nece jer ste maturanti.
Ali za svaki slucaj, porazgovaraj sa razrednicom, nemoj ni za zivu glavu plakati!!! Lijepo objasni zeni da ne znas koji ti je k...., da si napravila svinjariju ( vjerojatno 100-tu ali, vjeruj mi, nagledala se ona svega i svacega ako radi dulje od 1-2 godine )
porazgovaraj s roditeljima, ovako kao sada s nama, i budi spremna da ces slijedecih par mjeseci provesti vise u kuci nego vani , ne nuzno po kazni nego zato da napokon tu srednju skolu privedes kraju i pustis mozak na pasu ( doduse mislim da je tamo vec dulje vrijeme ) a onda na fax ili u potragu za poslom.
Tek te onda ceka veselje.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:21   #40
Pa ak droga nije u pitanju, onda sve ostalo ima izlaza. Pa sto si onda digla bunu?
Ak je rijec o krivotvorenju, onda nemaj brige, kao sto rece penelopa i ostali imas mamu i tatu, bez brige oni tebe uvijek neizmjerno vole bez obzira stogod si napravila.

Sem ako droga vise nije u pitanju!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.