Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2014., 13:38   #21
Opet ja. Znaci fotograf se nije javio "početkom tjedna" kako je rekao, to znaci da već treći put nije ispoštovao svoju riječ! Platili smo im 9000 kn i sad mi je zao ko psu sto mu nismo dali novce tek kad nam napravi sve! koseeova tvoja ideja je dobra, ali da li nam se isplati raditi show s obzirom da želimo kvalitetne fotke. Osjećam se bespomoćno i ne znam sta da radimo?! Čekati mi se vise ne da jer mi je tri puta bilo dosta da vidim da čovjek ne izvršava svoju riječ. Mislili smo ga danas popodne zvati i ići na finjaka u stilu: Možete li nam Poslat mail s našim probnom materijalima? Dovest ga na gotov čin.
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 18:40   #22
diva, tko je fotograf? Mislim da bi bilo fer da znamo svi
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 09:42   #23
Studio 4U. Eto jučer su mi poslali neobradene fotke. U 2 mjeseca se nisu udostojili niti poraditi na fotkama! I to su nam poslali jer smo ih jučer dva puta zvali i zahtjevali to.
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 11:19   #24
Pozdrav, ljudi! Evo ja sam nova na forumu, pročitala sam zadnjih godinu dana na temi Sve za vjenčanje u Dalmaciji i nisam našla odgovor na ono što me zanima. Možda mi vi možete pomoći... Tražim fotografa za vjenčanje u 9. mj. dogodine u Splitu. Marinković mi je možda malo i previše drugačiji za mene, a i skup. Sviđa mi se Papaja, ali su i oni skupi. Bonačić me nekako nije oduševio, ne znam... Foto Dalmaciju sam gotovo rezervirala, ali sam onda čula grozne dojmove od nekih njihovih klijenata pa sad ne znam što da radim. Beep pictures mi se čini ok, ali su zauzeti na moj datum. Fotografije su mi stvarno bitne, ali nekako sam se izgubila u svemu ovome. Uvijek sam mislila da ću fotkama nekog studija bit oborena s nogu, ali to se jednostavno nije dogodilo. Možda sam previše očekivala? Iskreno, želim i slike s poziranja, one su mi također bitne, ali važno mi je i da fotograf uhvati neke spontane momente u crkvi i u sali. Ne znam uopće što da mislim o nekima, pa vas molim za dojmove i zapravo bilo kakve informacije o sljedećima: Foto Dalmacija, Studio Jukica, Smile, Gašpar, Studio Forever. Zbunjena sam, presing mi je i molim vas za pomoć. Hvala!
mishmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:59   #25
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Studio 4U. Eto jučer su mi poslali neobradene fotke. U 2 mjeseca se nisu udostojili niti poraditi na fotkama! I to su nam poslali jer smo ih jučer dva puta zvali i zahtjevali to.
Istovremeno i tužna - zbog tebe ali i sretna - jer to nije "moj" studio
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 17:11   #26
Quote:
divacroatia1 kaže: Pogledaj post
Studio 4U. Eto jučer su mi poslali neobradene fotke. U 2 mjeseca se nisu udostojili niti poraditi na fotkama! I to su nam poslali jer smo ih jučer dva puta zvali i zahtjevali to.
Diva budu strpljiva, neki cekaju i po 6 - 8 mjeseci, tako da ovo nije nista strasno.
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 19:12   #27
Mislim da nije problem čekati, problem je kad te netko zavlači. Ako mu treba 3 mjeseca nek kaže tri mjeseca, ako kaže 10 dana onda ljudi očekuju za 10 dana, pa ne vjerujem da mu je ovo prvo ljeto u poslu pa da nezna kolko mu za šta treba
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 19:17   #28
Quote:
vitaka kaže: Pogledaj post
Diva budu strpljiva, neki cekaju i po 6 - 8 mjeseci, tako da ovo nije nista strasno.
Nije joj to baš neka utjeha Ja bih poludila da moram čekati fotografije s vjenčanja više od pola godine, sigurno nemaju toliko posla da ih za toliko vremena ne mogu obraditi A ako piše u ugovoru jedan mjesec, onda ima da se to ispoštuje! Ovo im je velika negativna reklama, vjerujem da će svi koji su ih uzeli u obzir razmisliti još jednom.

Bar je dobila neobrađene fotke, znači da nisu nestale.
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 01:07   #29
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
Nije joj to baš neka utjeha Ja bih poludila da moram čekati fotografije s vjenčanja više od pola godine, sigurno nemaju toliko posla da ih za toliko vremena ne mogu obraditi A ako piše u ugovoru jedan mjesec, onda ima da se to ispoštuje! Ovo im je velika negativna reklama, vjerujem da će svi koji su ih uzeli u obzir razmisliti još jednom.

Bar je dobila neobrađene fotke, znači da nisu nestale.
Desi se da dodje do propterecenosti, najvise u razdoblju 5 - 6 mj. i 8-9-10 mj., kada ima najvise vjencanja. Tu su petki i subote, ponekad i nedjelje, jos ako su po tri ekipe na terenu, studio moze za vikend imati i 5 vjencanja. Treba sve to obraditi, to je jako puno posla..
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 12:06   #30
Quote:
vitaka kaže: Pogledaj post
Desi se da dodje do propterecenosti, najvise u razdoblju 5 - 6 mj. i 8-9-10 mj., kada ima najvise vjencanja. Tu su petki i subote, ponekad i nedjelje, jos ako su po tri ekipe na terenu, studio moze za vikend imati i 5 vjencanja. Treba sve to obraditi, to je jako puno posla..
Da, desi se i zato su nekima rokovi isporuke znatno duzi od mjesec dana. Samo ne pitanje jel doticni fotograf glup da to nezna ili se pravi glup pa stalno govori da ce biti iduci tjedan?
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:28   #31
Da su odmah rekli da su preopterećeni i da će malo kasniti, ne bi bilo problema, sigurna sam da bi se mladenci strpili. Ovako ispadaju muljatori, nekorektni i neprofesionalni.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 15:30   #32
Tako je, nama nije bed dugo čekanje već njihov neprofesionalizam. Fotke su super, ali to mi je realno mogao poslati par dana poslije vjenčanja. Sad još treba napraviti obradu fotografija, wedding bookove, DVD-e.. Biti dosadan i vuc ih za rukav, ništa drugo!
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 10:47   #33
Quote:
vitaka kaže: Pogledaj post
Desi se da dodje do propterecenosti, najvise u razdoblju 5 - 6 mj. i 8-9-10 mj., kada ima najvise vjencanja. Tu su petki i subote, ponekad i nedjelje, jos ako su po tri ekipe na terenu, studio moze za vikend imati i 5 vjencanja. Treba sve to obraditi, to je jako puno posla..
sve je to u redu, al onda ne uzimaš novac nego ga tražiš kad napraviš posao
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 23:47   #34
Pozdrav svima

Da li netko ima za preporučit fotografa i snimatelja, al ne preskupog

Hvala
pahuljica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 10:43   #35
Cure, imate li preporuku za kakvog dobrog fotografa (Zagreb) koji bi mogao odraditi snimanje i fotkanje, ali da ima oko za detalje i neobične fotke, a ne ono klasično naslikavanje koje svatko može odraditi? Također me zanima i weddingbook, koja je njegova realna cijena? Koliko plaćate snimanje i fotkanje?
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 10:43   #36
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Cure, imate li preporuku za kakvog dobrog fotografa (Zagreb) koji bi mogao odraditi snimanje i fotkanje, ali da ima oko za detalje i neobične fotke, a ne ono klasično naslikavanje koje svatko može odraditi? Također me zanima i weddingbook, koja je njegova realna cijena? Koliko plaćate snimanje i fotkanje?
Maja Jokić, Viktor Pravdica, Vlado Cvirn, Vladimir Mudrovčić, Marko Marinković... Mislim da nisu svi iz Zagreba ali vidim da fotkaju svugdje.
Realna cijena wedding booka koliko ja znam je oko 1500kn
domestic.kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 11:10   #37
Book s tankim listovima da, sa tvrdim listovima je skuplji :-)
fotko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:18   #38
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Cure, imate li preporuku za kakvog dobrog fotografa (Zagreb) koji bi mogao odraditi snimanje i fotkanje, ali da ima oko za detalje i neobične fotke, a ne ono klasično naslikavanje koje svatko može odraditi? Također me zanima i weddingbook, koja je njegova realna cijena? Koliko plaćate snimanje i fotkanje?
Bila sam napisala na staroj temi, ali to sad više nemogu pronaći Znači, nama je bio studio Forever, jako smo zadovoljni sa svime što smo dobili. I srećom, nismo imali nikakvih problema oko rokova kao što vidim ovdje, uglavnom svaka preporuka
isk1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 11:26   #39
Malo sam slala upite i dobivala neke basnoslovne cijene. Tko daje po 40 i 120 tisuća za fotografaStrašno
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:19   #40
Mi smo dobili i DVD koji nas je oduševio! Slike su super, ali DVD je iznad naših očekivanja! Molim moderatoricu da ako je moguće obrise post s nazivom studia, ne bih željela raditi losu reklamu nekome tko to zaista ne zaslužuje
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.