Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 12:01   #9721
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Misliš da će divlja ljubomora u nekome ipak izazvati odanost i ljubav za vijeke vijekova? Na primjer.
Nekoj narcističkoj osobi možda zapravo i da.
Fitcher is offline  
Old 12.11.2017., 12:09   #9722
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Misliš da će divlja ljubomora u nekome ipak izazvati odanost i ljubav za vijeke vijekova? Na primjer.
Mislim da ni u pet života ne bih uspio povezati tvoj post sa svojim.

Umjesto izlijetanja sa ko nevoli Tita voli Hitlera zaključcima, ajde se potrudi pa stavi moj post u kontekst onoga na što sam odgovorio i o čemu pričamo.

Dobro da nisi potegla nasilje u vezi kao argument.
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2017., 12:14   #9723
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mislim da ni u pet života ne bih uspio povezati tvoj post sa svojim.
Danas štekaš?
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Umjesto izlijetanja sa ko nevoli Tita voli Hitlera zaključcima, ajde se potrudi pa stavi moj post u kontekst onoga na što sam odgovorio i o čemu pričamo.

Dobro da nisi potegla nasilje u vezi kao argument.

neočekivano ne shvaćaš. No, dobro.
Riona is offline  
Old 12.11.2017., 12:22   #9724
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jednaka obrada izmijenjenih podataka ne daje isti rezultat
Fora mi je koliko se često ne shvaća da riječ "izmijenjen" ne spada u pokuse koji su isti. Naime, ako je nešto izmijenjeno onda nije isto.

https://www.merriam-webster.com/dictionary/equal

Fora mi je koliko se često koristi "skoro uvijek". Malo svaki puta, ponekad čak previše nijednom.
Le Clerc is offline  
Old 12.11.2017., 12:52   #9725
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post
Fora mi je koliko se često ne shvaća da riječ "izmijenjen" ne spada u pokuse koji su isti. Naime, ako je nešto izmijenjeno onda nije isto.

https://www.merriam-webster.com/dictionary/equal

Fora mi je koliko se često koristi "skoro uvijek". Malo svaki puta, ponekad čak previše nijednom.
Potegnuo si izreku u kontekstu "jednakog" upuštanja u vezu uz očekivanje drugačijeg ishoda. Ako svaki put radiš na isti način, ali s neistim osobama, itekako možeš dobiti drugačije rezultate.
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2017., 13:21   #9726
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Pa oduvijek je bilo tako, samo je odjek bio manji
Možda je i u tome trik? Ne znam čega, ali neki trik!

Svako podneblje je u svako vrijeme imalo svoje kriterije, prilagođavalo se novonastaloj situaciji na svom području.
Sad nas se pokušava unificirati, tijela cijeloga svijeta imaju izgledati ovako-i-ovako, a ponašanje u ljubavi tako-i-tako. Ne odgovara svima ljubav na američki način (kakva god ona bila)...
Le Clerc is offline  
Old 12.11.2017., 14:55   #9727
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Na kraju da je itko našap sebi nekog adekvatnog ne bi objavio ponovo oglas, ntii bi mu objavljivanje oglasa bila pametna stvar, jer bi njegova novostečena djevojka/ dečko/ partner ili partnerica to vidjela.

Svi nastavljaju javljanje i odgovaranje na poruke, čak i kad su našli nekog adekvatnog u kojeg bi se mogli zaljubiti i stvoriti vezu.
Pa da je netko od postavljača oglasa i našao partnera i zaljubio se i sve ostalo zašto bi ta veza morala biti baš ona The prava i trajati za sve vjekove?
Ljudi se zaljube pa odljube, misle da mogu biti u vezi na daljinu, druga strana se odljubi, svašta nešto. I eto nam ponavljanja oglasa.
Difference is offline  
Old 12.11.2017., 17:59   #9728
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Drugim riječima...
Pa ovo je cela studija kontakta preko interneta. Smatram da imas pravo da mnogi nastavljaju javljanje na oglase iako su nasli nekog odgovarajuceg, sto neizostavno dovodi do zakljucka da taj "odgovarajuci" i nije bas odgovarajuci svejedno da li se radi o muskom ili zenskom. Sa druge strane, mislim da nemas pravo kada pises o osobama koje vie puta postavljaju oglase. Ne mozes znati sta se u medjuvremenu dogodilo i zasto on ili ona postavlja oglas opet, da li zato sto je nula i zeza svet okolo ili nije naisao na ono sto trazi.
AlessandraB is offline  
Old 12.11.2017., 18:40   #9729
Mislim da nitko pri zdravoj pameti neće ponoviti oglas dok se viđa s nekime koga je upoznao preko nekog prethodnog.
Što se tiče javljanja na novim uletačima/cama pitanje je kada je normalno s time prestati? Učiniš li to prerano gubiš potencijalne zbog goluba na grani. Učiniš li to prekasno vrabac bi se mogao opravdano naljutiti.
Idealno bi bilo crtu povući kada s nekime dođe do drugog dejta. Netko ju možda povlači ranije pa onda zbog toga često posta nove oglase. Ili prekasno pa mu realizacija bude u banani kada osobe shvate da nisu ni približno jedine.
No radili mi opsežne studije toga ili ne jasno je da niti jedna ne može značiti ništa bez pravog imputa kvalitetnih podataka umjesto ovakvih nagađanja.
lurker312 is offline  
Old 12.11.2017., 18:54   #9730
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Pa ovo je cela studija kontakta preko interneta.
A fejspalmaš zbog?
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2017., 22:00   #9731
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A fejspalmaš zbog?
Zbog toga sto je na dugo i na siroko otsao u sitne detalje.
AlessandraB is offline  
Old 12.11.2017., 22:17   #9732
A gledajte... Nemam iskustva s online dejtanjem, ali po meni je malo glupo stavljat oglas, odnosno smatram ga "aktivnim" ako si u meduvremenu nasao nekoga/vidas se s nekim. Kao i u stvarnom zivotu - necu odbijat frajere od sebe i glumit da sam u ne znam kakvoj vezi nakon 3 dejta, ali bogme necu nekog drugog trazit. Kad god bih to radika, bike su to uglavnom situacije kada sam pristala na par spojeva samo iz dosade i nisam uopce bila zaintersirana za lika, znaci, kada je situacija izmedu nas vec unaprijed bila osudena na propast.
fairly legal is offline  
Old 13.11.2017., 10:58   #9733
ovaj oglas

Po čemu biste odredili spol objavljivača/objavljivačice?

... osim po gledanju u profil... naravno. Prema oglasu.
Riona is offline  
Old 13.11.2017., 11:00   #9734
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
ovaj oglas

Po čemu biste odredili spol objavljivača/objavljivačice?

... osim po gledanju u profil... naravno. Prema oglasu.
zenski spol

...brojem dana koje si pomogao drugima ... Brojem ljudi koje si obradovao...
jamesbond is offline  
Old 13.11.2017., 11:01   #9735
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
ovaj oglas

Po čemu biste odredili spol objavljivača/objavljivačice?

... osim po gledanju u profil... naravno. Prema oglasu.
Po jeziku i po tome sto trazi muskarca, rekla bih zensko
fairly legal is offline  
Old 13.11.2017., 11:01   #9736
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
zenski spol
Joj, prestani plesti i pročitaj što piše.
"Po čemu"
Kako si došao do tog svog zaključka?
Riona is offline  
Old 13.11.2017., 11:02   #9737
Quote:
fairly legal kaže: Pogledaj post
Po jeziku i po tome sto trazi muskarca, rekla bih zensko
nisam primjetila da traži muškarca, ali mislim kao i ti. Ali zašto misliš da traži muškarca?
Riona is offline  
Old 13.11.2017., 11:03   #9738
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
zenski spol

...brojem dana koje si pomogao drugima ... Brojem ljudi koje si obradovao...
bravo.
ima još, možeš navesti?
Riona is offline  
Old 13.11.2017., 11:05   #9739
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Joj, prestani plesti i pročitaj što piše.
"Po čemu"
Kako si došao do tog svog zaključka?
pa vidis da sam ti naznacio boldano... mogu ja da multitask... tipkam i pletem... zima dolazi... treba se pripremit
jamesbond is offline  
Old 13.11.2017., 11:06   #9740
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
pa vidis da sam ti naznacio boldano... mogu ja da multitask... tipkam i pletem... zima dolazi... treba se pripremit
Sori, editirao si, prije toga sam odgovorila
Riona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.