Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 19:05   #621
Kseniska, koji broj? To je isto bitno..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:10   #622
Nemojte me krivo shvatiti, al curke vi sa grudnjacima 75 D pa i 80, a i više od toga, nikak ne spadate u modu za punije
Samo imate poveće atribute i to je to.. Ovak me zbunjujete sa svime time što nađete, jer ja bome em punija em povećih atributa s grunjacima stvarno imam problem. Ne pali ni HM, ni C&A ni niš slično.. Probala neke, pa mi i na njihov E sa svih strana virilo van.. Osim Lisce (a ni s njima nisam baš zadovoljna), ja fakat ne znam za ijedan model na HR tržištu za 100D ili veće brojeve.. Ili su bapski, ili su bijeli, crni i boje kože, ili te tak stisnu da imam filing kao da sam u korzetu i dišem na škrge, a o dekolteu koji je onak zaljepljen da ne pričam.. Tu mislim na to kako se jedna sisa zaljepi za drugu, umjesto da ih grudnjak lijepo odblikuje..
I da, žice za brojeve iznad 100 su niš koristi.. pogotovo ako imaju naramenice uže od bar cm..
Sve u svemu, onaj tko bi uvezao nešto takvoga, obogatio bi se

Ista stvar i za veće brojeve ostale obleke.. sve nešto na kapaljku.. a broj pretilih raste, nažalost.. A iz iskustva znam da ako si u nečem što ti je premalo, ili te stišće, samo ćeš još više navaliti na npr. čoksu od muke kak ti niš ne stoji, i neće ti sigurno biti motivacija za mršavljenje.. (ovo zadnje samo ako je nekom palo na pamet da bi nas to možda motiviralo!)

A jesam se raspričala
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:17   #623
Koji je najmanji broj za punije? Konfekcija i grudnjaci?
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:19   #624

a što te točno zanima?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:23   #625
Da li se ja tu uklapam. Jos vise da li moja prijateljica, trebala bi u kupovinu a udebljla se zbog hormonalnog poremecaja, ima problem u provinciji sa vecim brojevima pa bi u kupovinu u Zgb kad stigne.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:31   #626
Jel znaš otprilike koji brojevi vam trebaju pa ti možda mogu (ili netko od cura) sugerirati neke dućane po Zg..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:07   #627
Niska je oko 160, hlace barem 48 pa mora kratiti, struk ima uzak i onda sise 100D, po mojoj procjeni. Ne znam tocno, moj procjena,tesko to prihvaca i nerado o tome govori. Znam da ima neki ducan u Aveni Mallu.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:20   #628
U Avenue ima dva za koja ja znam.. Ulli Popken (tamo sam samo gledala, nisam ništa kupila), i Oltre (njega obožavam
U O. su brojevi do 52, i moderni krojevi, tj. ništa nije bapsko. Obje možeš naći i na netu i vidjeti dio kolekcija koje imaju..
A kad ste već tamo, u Avenue ima i Marks&Spencer, on je nešto skuplji i po meni za malo ozbiljnije gospođe.. Mada se nađe i klasičnih komada..

Od ostalih po gradu, eventualno Centra (isto li-la, za "mlađe" treba prebrati), Varteks, Modiana i sl.. Al ove dvije zadnje su baš ono skuplje verzije.. Kao i Marina Rinaldi..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:24   #629
Modiana je u Puli i nema bas velikih brojeva. M&S su u Rijeci, tamo zna biti brojeva, ali su uglavnom za starije. Hvala na informacijama, uputiti cu je na topik.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:25   #630
Oltre dakle ima veeeelikih brojeva??? Nisam nikad ušla tamo misleći da je to dućkas samo za mršave, kao i svi ostali... Ulla mi je malo preskupa, a modeli ništa bolji od C&A... Kakva je B&B ponuda u H&M u WG?

Joj sutra idem u taj Oltre...

broj sad 48 u C&A, znači 50 i ohoho negdje drugje...
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:31   #631
Za HM u WG ne znam.. al' općenito mi se u HR HMovima ne sviđa B&B ponuda
Kad smo prije išli u HM u Slo ili Austriju, znala sam obići dva tri, i doslovno kupiti hrpu obleke za cijelu sezonu.. bez beda.. Sad imaju možda dvije tri police i to je to, sve ostalo je do nekog 40, ili 42 broja.. Tamo si mogao na svakoj bez beda naći i npr. 48.

Oltre obožavam I jako rijetko mi se dogodilo da neki broj koji sam htjela nisu imali. Ako nema vani, obično se nađe u skladištu. Cure koje rade su izvrsne.. Možeš im čak reći što otprilike tražiš, ako je to nešto ciljano i onda ti donesu par modela. Neke čak ni ne primjetiš, a iskopaju ih od negdje ..
Kad obučem njihove trapke br.52, nema šanse da mi daju kg koliko imam, već bar 15 manje. Super utegnu, imaju elastina.. Al opet, ovisi od modela do modela..
Ja nekada znam isprobati po 20, 30 stvari u garderobi dok ne nađem što mi odgovara .. I ne brini, po prodavačicama nećeš skužiti ni malo da im je to tlaka..
Aj javi što si našla.. ili stavi slikicu.. baš šteta da tu nema više slika na ovoj temi..
Ja ću krajem tjedna baciti pogled što imaju novo, nisam bila već dugo..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 12:58   #632
ne znam jel stane fotka mojih dimenzija ovdje...

aj baš ću otići, čim mi dijete dozvoli... i ja se prije oblačila u H&M vani od glave do pete, čak i u New Yorkeru znala sam nabasati na cool stvari... ali sad... katastrofa, ponuda za nas bucke je ono blagi užas! a mrzim mrzim mrzim izgledat ko babetina...

kak ti se sviđa onaj Takko dućan? tamo sam kupila dva para trapki, nisam ih iznosila zbog trudnoće, ali i tamo sam nabasala na neke ok stvari, a cjenovno prihvatljive...

inače, ako šta nađem u Oltre dućanu - ma najradije bi te vodila na ručak!
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 15:50   #633
U Takko sam kupila bila neke majičice.. ostalo mi baš i nije stajalo baš dobro. Mada i to vjerojatno ovisi od dućana do dućana, odnosno kakvu tko ima ponudu.
Za Oltre, držim fige da si nađeš nešto super
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:05   #634
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Nemojte me krivo shvatiti, al curke vi sa grudnjacima 75 D pa i 80, a i više od toga, nikak ne spadate u modu za punije
Samo imate poveće atribute i to je to.. Ovak me zbunjujete sa svime time što nađete, jer ja bome em punija em povećih atributa s grunjacima stvarno imam problem. Ne pali ni HM, ni C&A ni niš slično.. Probala neke, pa mi i na njihov E sa svih strana virilo van.. Osim Lisce (a ni s njima nisam baš zadovoljna), ja fakat ne znam za ijedan model na HR tržištu za 100D ili veće brojeve.. Ili su bapski, ili su bijeli, crni i boje kože, ili te tak stisnu da imam filing kao da sam u korzetu i dišem na škrge, a o dekolteu koji je onak zaljepljen da ne pričam.. Tu mislim na to kako se jedna sisa zaljepi za drugu, umjesto da ih grudnjak lijepo odblikuje..
I da, žice za brojeve iznad 100 su niš koristi.. pogotovo ako imaju naramenice uže od bar cm..
Sve u svemu, onaj tko bi uvezao nešto takvoga, obogatio bi se

Ista stvar i za veće brojeve ostale obleke.. sve nešto na kapaljku.. a broj pretilih raste, nažalost.. A iz iskustva znam da ako si u nečem što ti je premalo, ili te stišće, samo ćeš još više navaliti na npr. čoksu od muke kak ti niš ne stoji, i neće ti sigurno biti motivacija za mršavljenje.. (ovo zadnje samo ako je nekom palo na pamet da bi nas to možda motiviralo!)

A jesam se raspričala
Jesi probala koji minimizer ili samo obične grudnjake?
Ja se pomalo bediram jer mi se cice s prestankom dojenja nisu smanjile i već su mi prevelike, ne želim ni znat kako je imat još veće. Već sam mužu najavila da ću ić na smanjivanje jednog dana kad završim s rađanjem i dojenjem, posebno ak još narastu nakon drugog djeteta. Uglavnom, tražim dobra sportski grudnjak ili minimizer ako netko ima preporuku.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:38   #635
Ja ti nosim 100E (po Liscinim krojevima). Nisam probala minimizere, jer ne želim da me jako stišće. A sportskih sam probala dosta, al' ni jedan mi nije bio dovoljno velik Nedavno sam kupila neki sportski u Lidlu XXL. Ok je, kvalitetan i jeftin, ali bi mi broj veći ipak bolje stajao.
Smanjivanje ne dolazi u obzir .. to mi je jednom jedna frendica predložila.. Bila sam u šoku danima. Ne znam kako joj je uopće tako nešto palo na pamet. Pa nema šanse da svjesno idem nešto rezati sa sebe.. Jedino i samo bi to napravila da mi se ne znam kako objese nakon dojenja pa da izgledam k'o baba Srećom, još uvijek izgledaju super ravno i bez grudnjaka pa i na ovu veličinu
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:57   #636
Dragi i ja smo danas otišli u Westgate i u Lisci sam našla predivan samostojeći grudnjak 90D veličine,
istina malkice me stišće ali kupit ću onaj umetak za proširivanje, i kupila sam odmah tamo silikonske šire naramenice...
osim toga kupila sam i gaćice od istog materijala tako da sad imam vjenčani kompletić...
happy, happy, happy...

samo za info Belli i ostalim plus size curama, u C&A sam vidjela tako diiivnih grudnjaka do vel. 110F...
raspametila sam se kad sam ih vidjela u toliko boja i uzoraka da sam odmah htjela kupiti po jedan od svakog, ali nisam...
nisu ni skupi, ako se dobro sjećam 80-90kn... i gaćica, i korzeta, haltera... wow...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:57   #637
Ja sam neki dan slucajno naisla na fejsu na tu stranicu. Ducan se zove Adora i imaju rublje i grudnjake D+
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 13:02   #638
...bila ja u Oltreu...

ajme tamo ima obleke do broja 52?!?!?! Talijanskih doduše, al ima svega... a ja zaobilazila i Av mall dosad i taj dućan, a pod nosom mi...

kupila trapke, neku ljetnu košuljicu, majicu s leptir rukavima i sako, i ostavila pol porodiljne naknade tamo...

ipak sam crne hlače i to fantastične našla u Marks&Spencera...

Bella, hvala ti do neba!
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:57   #639
You are very welcome I ja sam bila neki dan. Kupila crne uske uske hlace, isto kako ti kazes leptir majicu (ja to zovem sismis rukavi Uzela sam onu plavi sa sljokicama na rameni, vidla sam da ima I crna, Onu tuniku sa sirokim plavim, bijelim, crvenim crtama I crnu usku haljinu super kroja tak da 52 izgleda mrak . I ful se dvoumila za jedne trapke, al su mi bile malo na knap, a nije billo bveceg broja, a prve slijedece su mi bile prevelike. Kod njih mi je super sto svaka cca 3mj bude sve. Novo, nova kolekcija
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 17:00   #640
Koliko gramatickih gresaka.. Tipkam prek moba I nekaj mi sse zblesalo Htjedoh jos reci da sam bila u onom Ulle Popken, al nije to moj stil, nekak mi je malo za starije tete..
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.