Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2008., 19:40   #21
bbb - standardno dobri s konstantnom brojnošču jedan dobar dio, tj. većinu sezone dok ih kasnije malo počinje jebat brojnost i nedostatak ljudi.. imali su dosta europskih velikih tekmi, svaka im čast na odrađenim euro gostovanjima azerbejdžan, norveška, a posebno auxere... dobre akcije napadanja drugih gupa po hrv su imali.. ali veliki, preveliki minus im je započet rat na repci, to stvarno nije bilo potrebno

torcida
- hajduk ove sezone prolazi teška vremena pa tako je i očekivan pad torce, ali se torcida dobro drži, na domaćim tekmama imaju standardnu ekipu uvijek, solidna brojka ljudi.. bakljade i dimijate su i redovite,to im svaka čast .. odradili hong kong sampdoriu,budućnost, sve solidno.. gostovanja po RH, imaju mnoštvo tkz. "aleaština" iz razih sela i takvih kuraca , ali im je u kavezu uvijek dobra ekipa iz dalmacije i zagreba

armada
- po meni znatan pad ove sezone, malo ljudi s obzirom na prošle sezone, drugi su im upadali u grad... bakljade ne konstantne, slabo osim one rođendanske.. al gostovanja dobro odrađuju svugdje ih ima, ali im brojka na gostovanjima dosta varira


ultrasi
- uvijek ista brojka ljudi na domaćim tekmama, još veća brojka na pojedinim gostovanjima, što mi nikako ne ide u glavu kak možeš imat veći broj ljudi na gostovanju nego na domaćoj ?!.. ali pošto im je klub teško sranje, cijenim kako se dobro drže..

tornado - na domaćima ih ima, al samo na velikim tekmama.. gostovanja ?!

funcuti - rođendan odradili nikako, napad na druge skupine , pičkasto !!! ... al cijenim to što su iz svog grada i što navijaju za svoj klub kakav god on bio.. svaka čast dečkima što ne jebu nikakve tu bbb-ovce šibenik ni torcide šibenik

demoni - svaka čast, mali al ih ipak ima,vole svoj klub, imali su dosta koreografija, nabili su armadu, onda su imali onu dogovorenu "tuču" , al minus je što su od boysa popušili udarni
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:46   #22
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ajd ne da mi se stvarno pisat o tome s tobom
Ajde reci.

Šta vas to toliko jebe s našin podružnicama?
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 20:17   #23
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
i to radi čega
zato što su na poruci napisali tekst koji vrijeđa ekipu sa sjevera francuske(mislim da je bio lens).ali taj tekst nisu oni izmislili,nego su ga samo prenjeli iz nekakvog dokumentarca.tak sam barem ja čuo.
ma BB su vlastima već duže na meti, jer su full extremisti i radili su pizdarija dosta
ali to nije tema
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:19   #24
soulcrew, ajde mi ti reci šta neke toliko jebu naše podružnice...
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:41   #25
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
ja ću dat 1 specifični rezime sezone..oduzeti transparenti
west bromwich f.c. wednesbury-torcida
stara 1987 garda -torcida
torcida linz-ultras
valsecca group-torcida
kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što mu volja-demoni
armada pićan istrijani-demoni
rab-armada
hsv fan club ?-bbb
ohz-torcida
šibenski funcuti-torcida
hrvatska u mom srcu kavran-legija
demoni pula 1992-bbb
bbb ivankovo-ultras
zastava sampdorie-torcida

za oduzetu zastavu funcuta,torcida vežica,torcida šolta,tornado zemunik i split crew nisam siguran jesu pali ove ili neke od prošlih sezona

ako ko želi neka nadopuni

a torcida brda? jel to ove ili prošle palo više ni ne znan. ove ja mislin.
torcida šolta nikad nije vidila tribine to je zastava na 2 šatpa koju su napravili dalm studenti i bojsi je našli i uzeli.
wba-eva je uzet tj skinuta s ograde tako da tu ide minus,isti kurac ka rab,wbo1,itd...to ja ne priznan kako nama tako ni drugima.
druga stvar su valesca i ohz.
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:04   #26
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
U našem novom fanzinu imaš predstavljanje nekakve podružnice iz Velike Gorice i klinci koji nisu nekakva ekstra ekipa niti huligani vele da imaju 12 zabrana...

Ja sigurno znam za 7, 8 ekipa di zabranu ima 5 - 10 ljudi, a nisam više 100% u điru i jedva da poznam par ljudi koji su mlađi od 22, 23 godina...

Mi imamo preko 250, a možda i preko 300 zabrana. U jednom trenutku smo ih sigurno imali preko 300...
ništa nije sigurno kad neko piše nebuloze.

moraš razumit da imaš 2 stvari - zabranu na 1 ili 2 godine ili mjeru opreza i kad to zbrojiš dobiješ 300 ljudi. al kad gledaš samo zabrane njih u hrvatskoj ima ukupno na snazi, oko 300. oko 90 mi 111 vi.
to mi je reka na pp čovik iz policije s hajduk online ima jedno tjedan dana.
šta misliste da će svi naši iz rijeke a palo je 58 ljudi 30-tak s derbija dobit zabranu.neće.
podaci su relativni, i minjaju se tako da je glupo o tome pisat uopće i uspoređivat se. veće je umijeće potuć se bez mup-a, zapailit da te ne zumira.itd.
da priko 300 zabrana
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 00:28   #27
nema rezimea al stavit ću 2 videa koja su se meni urezala u pamćenje i koja se pamte i iščekuju.

1. prolazak kroz tunel u genoi prema putu stadiona, nakon šta se cili dan lokalo po vrućini, sve pijano itd. izlazak a na balkonima puno ljudi koji gledaju koji je ovo kurac.

uživajte - http://www.youtube.com/watch?v=egPcMTbVCqM
- http://www.youtube.com/watch?v=gQoQG...eature=related


2. hajduk - budućnost, diže se kore na 4 gardijsku, a kreće himna, koju piva cili sjever ko jedan.
i sad se naježin kad se sitin.

poćetak pogledat obavezno - http://www.youtube.com/watch?v=ckzFtBJwPH4
http://www.youtube.com/watch?v=NyLPB...eature=related
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 01:26   #28
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
soulcrew, ajde mi ti reci šta neke toliko jebu naše podružnice...
ne kužim kaj želiš reć?
one vam samo idu u prilog jer vas dosta drže na gostovanjima jer je više torce izvan splita nego u samom splitu ili je barem podjednaka brojka.
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 10:27   #29
torcida split sve drži a druga je stvar šta su mokošica i zagreb na razini manje skupine u HR.
možda su za manja gostovanja prije nekih 5 godina podružnice punile brojku al dans je to obrntuno.
većina ekipa je iz splita i dalmacije. stasale su nove generacije i to je ono kad kažen da je split ujedno i navijački gradi da triba na tome poradit da se do 100 dovede još st dice na sjever.
tako je i svama za dalja gostovanja, a grupama u europi.
isit je kurac bija on iz zagreb,osijeka,ili mokošice bitno da je torcida.
uz boljeg hajduka,završetak pretvorbe, blizinu 100,povratak ja se nadan još ekipe iz 80-ih,grupa ima predispozicije da se digne na višu razinu od ove.
al oće li hajduk pratiti torcu to je već pitanje, zato se i borimo sada, al borite se i vi i kupite dionice,kupite ih, tu je spas.

uvik korak isprid hehehe.
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 22:17   #30
sve drži
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 23:15   #31
skrećem pažnju na ovu temu i molim moderatore da ovdje ostanu doslovno samo postovi koji sistematski ocjenjuju tematiku, a ne rasprave ko na ostalim temama.
hvala!
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 23:37   #32
odlična tema, kad bi bilo realnosti i studioznosti u tim ocjenama. priznajen da ja prvi ne mogu izvest nešto takvo jer bi sigurno "zaboravija" neke dobre stvari koje su napravili npr. tornado ili torcida. uglavnom moj prijedlog bi bija da ako neko već ima želju pisat da barem iz pregleda izostavi svoju grupu.
p.s. wob-e opisa si nas da nebi ni ja bolje, bravo, popravljaš se.
normala00 to šta ti spominješ je nešto sasvim drugo, "onaj" fight su "odradili" REDOVITI Funcuti, to šta ti spominješ je nešto sasvim
drugo. u k&'+5c i ovi domaći, najgori su, uvik je tako.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 00:52   #33
torcida- iako hajduk bilježi četiri najgore sezone u povijesti, svaku sezonu je torcida sve bolja i bolja, ove godine se nastavija veliki uzlet od lani šta se mora zahvalit najviše pametnom "vodstvu" torcide koji je na sjever dovea puno mlađih ljudi a stari su svi manje više ostali. odradilo se puno humanitarnih akcija koji su imali odjek u javnosti šta je dodatno povečalo popularizaciju torcide. ove sezone se uspilo čak vratiti i običnu publiku na stadion, te se uspilu usprkos izgubljenim trofejima zadržat veliki broj ljudi kako na sjeveru tako i na ostalim tribina šta je u biti i najveći uspjeh...

--uzlazna putanja

boysi- iako je ove sezone loši iz poznatih razloga imali su par odličnih izdanja, međutim dosta su lošiji nego lani, izgubili su čini mi se ono što ih je krasilo svih ovih godina a to je veliki broj starije ekipe na sjeveru šta se jako vidi kako i na tribin i tako i na cesti... nije samo dovoljno odradit par gostovanja a domače odjebat... silazna putanja

armada- ove godine blaga katastrofa, gostovanja loša ali doma još lošiji, malo su se digli pri kraju više radi pozitivnih rezultata ali sve u svemu--- silazna putanja

kohorta- ove sezone veliki napredak, doma dobri skroz(s obzirom na dosadašnje sezone) pomicanje na vlastitu tribinu, odlična izdanja protiv dinama hajduka i rijeke, ali jebu ih gostovanja, doduše na kraju su svita i nemaju podružnica ali ipak....u splitu u onim mizernim brojkama slabo, sve u svemu----uzlazna putanja


ultras- ultrasi uvik isti-jako dobri, nemaju brojnost ali nemaju ni rezultate neke, gostovanja također loša, 6 u splitu--- ni gori ni doli

funcuti- dok su imali rezultat bili su dobri kad je nesta rezultata jako su oslabili, čak i neki bojkoti su bili u pitanju, doma solidni u gostima nikakvi--- ni gori ni doli

tornado-- pojavili su se, odradili su dosta gostovanja ali ipak je njima košarka na prvom mistu, a pošto ih lani nije bilo----uzlazna putanja


stonesi- također su se ponovo pojavili ove sezone iako su prije bili jako respektabilna ekipa, doma dobri, dobro navijanje par dobrih koreografija ali ka i sve manje grupe jebu ih gostovanja--- uzlazna putanja
simpatizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 01:56   #34
osvrnia bi se na funcute i tornado za ovu sezonu...bilo je nekoliko sukoba u kojima su realno dosta pušili zadrani.prvo kod lidla nasih 8 momaka iz prve ekipe (nikakvi izbacivaci i redoviti su na gostovanjima) su naletili na sačekušu od 15-ak naouružanih zadrana (3 auta) i doslovno ih izbili, nekima su ostajali teleskopi,patike i mobiteli i nikakvi purgeri tu nisu bili to da su van kasnije šetali do jazina nema veze s nama,onda na Hrvatska-engleska vaš upad od 15-20 momaka (od kojih su neki viđeniji Tornadovci) u kafić Pikaro gdje se tradicionalno okupljaju Funcuti na repki i doslovno su problidili da bi uz nekoliko trisaka/udaraca i doslovnog ponižavanja našli šefa da im kaže adresu kafića da zovnu pandure koji kupe nekoliko funcuta.onda tekma u šibeniku (kad ste imali prugaste majce i zviždaljke) u restoranu gušt (bivši MŽ) susrece se 10-ak zadrana i 10-ak funcuta al dobre ekipe zadrani puše batine i biže na sve strane.i onda ovo u zadru na dvoranskom naša mlađa ekipa kombijen i autom (15 ljudi) planira napad na zadrane ali su se preračunali jer ih je na višnjiku čekalo sigurno 50-100 i u bijegu upali u garažu...sve bi bilo dobro da u prvom redu nije bilo 90% torcidasa (sta je bilo na ulazu u garažu nije za internet) tako da vam taj napad ne priznaje niko...sve u svemu vi ste dosta organiziraniji od nas ali po brojnosti s obzirom na broj stanovnika i činjenicom da cili grad voli zadar smo mi opet bolji...i možda zvuči pičkasto al nije bas lako kad ti je trenutno jedna od zajebanijih grupa na balkanu na 45 min od grada i nisi s njom u dobrim odnosima. mlađa ekipa je zagrizla nešto se pokreće mislin da bi funcuti mogli biti jako dobri ovu sezonu.pozdrav
heur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 03:17   #35
Bez prosipanja uobičajenih floskula,mislim da je jedina istina da nam je navijačka scena u totalnom kurcu.Dozvaljavam da sam u kurcu zapravo ja,pa ne vidim ništa pozitivno,ali u globalo to nije dobro...
Uz sve antipatije prema Kohorti,treba ih pohvaliti,odradili su sezonu jako dobro...i uz najbolju volju ne mogu se sjetiti koga bi još trebalo pohvaliti,osim eventualno Demona...
I dolazimo do porazne i surove istine da osim Torcide i Boysa mi nemamo grupu za koju bi rekao to je to.Možda je za ovo razmišljanje kriv kasni sat,pa mi ništa ne valja...
Pozdrav svima,već iduća sezona je prilika da se sve to popravi...
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 06:38   #36
tovari: ove godine nadprosjecni-dvadeset godina ih gledam prekoputa i ove sezone su najveci postotak trajanja tekmi odnavijali.
mi: sto se tice situacije na tribini-ispodprosjecna;domace prvenstvo odradjeno prosjecno a inozemne tekme nadprosjecno
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 10:54   #37
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Bez prosipanja uobičajenih floskula,mislim da je jedina istina da nam je navijačka scena u totalnom kurcu.Dozvaljavam da sam u kurcu zapravo ja,pa ne vidim ništa pozitivno,ali u globalo to nije dobro...
Uz sve antipatije prema Kohorti,treba ih pohvaliti,odradili su sezonu jako dobro...i uz najbolju volju ne mogu se sjetiti koga bi još trebalo pohvaliti,osim eventualno Demona...
I dolazimo do porazne i surove istine da osim Torcide i Boysa mi nemamo grupu za koju bi rekao to je to.Možda je za ovo razmišljanje kriv kasni sat,pa mi ništa ne valja...
Pozdrav svima,već iduća sezona je prilika da se sve to popravi...
Može biti da je u kurcu ali je u svakom slučaju u uzlaznoj putanji, poglavito zbog dizanja nekih manjih skupina (Stonsi, Funcuti, Tornado, Gademzi), a slijedece sezone i Istra u prvoj lizi. Ukoliko manje skupine ne sjebu zabrane, sljedeca sezona bi mogla biti vrlo zanimljiva.
brutalattack is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 11:01   #38
Ja počeo čitat prvi post, pa mi čudno.. tek sam kasnije skonto da je staro godinu dana

Ajde ovako, sezona 08/09:

torcida - daleko iznad svih... gostovanja brojna, pyro na razini, bilo je i koreografija lijepih... istina da im je euforija rezultata osta pomogla, ali vjerujem da nije to samo zbog rezultata nego i dobrog rada jezgre grupe.

bbb - kolko god bili loši, ipak im se druge grupe jako teško mogu približiti.. torcida i bbb će uvijek biti kod nas iznad svih. europska gostovanja i većina domaćij odrađena odlično (brojčano)... ali kod kuće su blago rečeno katastrofa, nema to veze s BBB kakvim su nekad bili.. Pyro je bila vrlo dobra do dolaska novog vodstva, sad više ne pale ništa.
Nekad je bilo nemoguće da Armada i Kohorta nadglasaju Boyse na domaćem terenu, ove sezone se to dogodilo. Rasulo u grupi, nadam se što prije da će se sredit situacija kod njih, iako sad ne izgleda baš tako.

Kohorta - napredak preseljenjem na jugoistok, doma vizalno vrlo dobri, posebno na derbijima. Od gostovanja me najviše fascinirala bakljada u Vinkovcima koja je po meni najjača pyro ove sezone na gostovanjima. Gostovanja solidna, iako je bilo nekoliko slabijih na početku i kraju sezone. Veliki plus imaju za van stadionske aktivnosti (posebno poniženje ultrasa na benzi). Očekujem njihov daljni napredak, samo ako ih klub s lošim rezultatima ne sjebe opet kao ove sezone.

Demoni - druga liga, vrh.. koreografije česte (možda i mal previše), bilo je tu i pyro... Uglavnom jedna prava ultra grupa, odličan izgled tribine i na malim tekmama i na derbijima. Trude se stalno nešt novo. Gostovanja dobra za drugu ligu, očekujem ulaskom u prvu ligu da će se taj prosjek s sadašnjih 20-30 dići na 50. Jedino minus pad udarnog transparenta malog (ili je to bilo prošle sezone )

Armada - uz BBB najveće razočaranje ove sezone... Sad na kraju su počeli ličiti na Armadu kaku svi znamo (nakon odličnih rezultata Rijeke), ali sve dotad jedno veliko ništa, posebno domaće utakmice. Na repki se još drže vrlo dobro. Ne sjećam se ni jedna incident s drugom grupom da su imali ove sezone.. Ovaj zadnji derbi s Hajduk odrađen vrhunski.

Ultrasi - standardni kao i svake sezone, jedino što bi pohvalio su koreografije na Dinamu i Hajduku, jedne od boljih u HNL-u ove sezone. Gostovanja također standardno, tu i tamo zaluta neko slabije sa par ljudi, ali za malu grupu kao oni to nije čudno i ne treba im zamjeriti. Jedini minus im je manjak aktivnosti na malim tekmama, te onaj susret s kohortom na benzi.

White Stones - ništa posebeno, bilo je nekih dobrih gostovanja i domaćih tekmi, ali većinom je to slabo, mislim da oni mogu puno bolje.

Tornado - povratak na nogomet, odradili skoro sva gostovanja, istina ne u nekoj super brojci, al opet ok. Klub im poprilično loš pa je i to vjerojatno igralo ulogu.

Funcuti - tu su mi isto kao i tornado i ws, to je isti rang.

Gademzi - pohvale i osvježenje za našu scenu. Vidit ćemo ih sad u prvoj ligi.

To je to uglavnom, brigade i stonsi su neka druga vrsta navijača pa ih nisam ubacio ovdje.
1.3.1.2. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 11:32   #39
Na kraju posta vjerojatno mislis na WA,a ne WS!
__________________
....GDJE GOD DA IGRAŠ....
najvjerniji is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:10   #40
Quote:
najvjerniji kaže: Pogledaj post
Na kraju posta vjerojatno mislis na WA,a ne WS!


torcida-cila sezona odlicno odradena uz baklajde ,dimljade ,koerografije,i akcije dosta zabrana u ovoj sezoni
gostovanja-odlicno odradena velika kvantiteta mladih niti jedno bez dobrog navijanja zajebancije bakljade..
domce-standardna ekipa navijanje euforicno s dosta padova al ok izgled ograde dobar a osmiljnje koerografije za 10
akcije-dubrovnik,cakovec,crnomerec ako sam koe izustia oprostite

bbb-cila sezona u padovima i usponima udruga ova ona sve u svemu dobro odradeno
gostovanja-na svakom vidljiva sandardna ekipa dosa kavalitetna brojka zamjerka za zagoru ..
domace-malena brojak s obzirom na velicnu grupe al razumljivo radi rasula grupe i podjeljenosti..
akcije-cakovec ,prag,turska-svaka cast

ultrasi-po meni iznanedenje sezone standardna ekipa 330 50 ljudi...
gostovanja-veliki plus za kup u st inace standardna brojka i minuss veliki za izgubljen transpic
domace-dosat slabo malda ekipa par koerografija i podosta baklajde..
akcije-benziska s kohortom a druge ne poznam

kohorta-izneacujuce dobra...
gostovanja vise transpica nego njih al imaju ih muda da nose pohvalno..
domace-puno baklajde koerografija ipsod 150 ljudi nikadd na malim utakmicama..
akcije-na fres hopu s ultrasima , napad na koerto w s ,na bezinksoj s bopysima..voli kohorta beziskee

demoni-odlicna sezona iza njih ..
gostovanja-uvik starija sandardna ekipa dosta koero ..
domace -dobra brojaka uvik se moze vise al kvantitea e tu...
akcije-izgubljen udarni izbijanje armade niti edna zabrana

armada -razocaranje
gostovanje -lose odreadena brojacano .
domace lose osim kad su dinamo i hajduk
akcije-u zapresicu s polcijom i dobivanje batina od demona..

funcuti tornado ws wa brigada -------


ako sam koe akcije izustia ispricavam se nebi tija umanjit niciju stranu ..
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.