Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 20:32   #41
Quote:
gmaz88 kaže: Pogledaj post
haha kakav topic zasto zagreb ne voli nogomet VRH!!!
VRIŠTANJE!!!
Ja bih vrištao kada vidim 3000 ljudi protiv Osijeka ili Rijeke...

Ajd 7000 protiv Hajduka...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 25.03.2009., 20:33   #42
Zagreb voli nogomet, samo sto nema ljudi na stadionu, a za to je svi znamo više faktora.
papirlova is offline  
Old 25.03.2009., 21:29   #43
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
nebi se slozio sa svima ovdje...prvo....hajduk cemo uzet za primjer....isto nemaju kvalitetnih protivnika niti zvijezde od igraca niti neki super stadion sa rjesenom infrastrukturom,dakle vrlo su slicni nasem dinamu,ali hajduk ima redovito u prosjeku 5 000 gledatelja vise na stadionu nego dinamo sto je katastrofa za nas uzmemo li u obzir koliko stanovnika ima zagreb sa okolivom a koliko split......dakle nije stvar u nezanimljivom nogometu niti infrastrukturi nego u encem drugom....neki bi rekli da se boje huligana sto je cista glupost,na to se necu niti osvrtat...moje misljenje je da zagrepcani vole dinamo ali nemaju naviku odlaska na utakmice....takav je mentalitet grada....nema se navike otic na tekmu iako vole dinamo (znam po svom starom i njegovoj ekipi)....rade legnu pred tv ili u birc na pivicu i gledaju,neda im se ic na stadion...ne vole mamica,ali ok,ne volim ga niti ja pa ali opet volim dinamo i zato idem,ali vecini ljubav prema dinamu nije tolika,ocito......neda im se placat ulaznice,navijat za mamica i njegove crce i pederčiće,neda im se da ih murija maltretira i redari i sve to oko dinama i mene poprilicno zivcira a kako tek zivcira nekoga ko voli klub u pola manje od mene....i zato ljudi ne dolaze na stadion
svidija mi se tvoj post.. istina je sve, ali jedno nije.. uvik pantin sa starih slika.. kad dinamo nije ima bbb da su bili puni stadioni! dolazili su ljudi, al evo iskreno.. navijac san Hajduka, ali zbog pedera mamića koji je napravija prčiju od dinama nije vam lako..

i jos jedna konstatacija.. po zagrebu gledan ovu mulariju 14,15 godina.. ko ne zna za ovaj grad da bude 500 ljudi na maksimiru svake nedilje reka bi da je cili grad i cila mladost u Ultra điru! covik se pripadne kako svaka druga budala ima majcu tutu gaće kapu sa slovon d. a tesko in je do stadiona doc..
zlo is offline  
Old 25.03.2009., 21:48   #44
Quote:
skvoter kaže: Pogledaj post
dinamo je nasljednik građanskog
prihvati ili odj.
Koji sad ti kurac hoćeš?Lijepo sam pitao gdje to Hajduk prekraja povjest,nisam spominjao dinamo ni Gradjanski...i mislim da sam korektno napisao svoje mišljenje da zagrepčani vole nogomet i da ne znam točno gdje je problem...a ni koji je tvoj problem...
WOODOO CHILE is offline  
Old 25.03.2009., 21:50   #45
to je to, zlo!
glavni problem su pozeri, bili i ostlai, uvukli se u cijelo društvo, niti jedan veći grad RH nije imun na njih, a biti pozer je očito više "in" nego ić na utkamice, jer cijelo je društvo slijepo, zamaskirano i površno, pa tak onda bolje stavit neku fasadu i glupirat se okolo, jer ljudi to puše, inače im daš izbor hoćeš-nećeš, a tog se boje. sve je kao jedan jako loši san...
native is offline  
Old 25.03.2009., 22:07   #46
Quote:
native kaže: Pogledaj post
to je to, zlo!
glavni problem su pozeri, bili i ostlai, uvukli se u cijelo društvo, niti jedan veći grad RH nije imun na njih, a biti pozer je očito više "in" nego ić na utkamice, jer cijelo je društvo slijepo, zamaskirano i površno, pa tak onda bolje stavit neku fasadu i glupirat se okolo, jer ljudi to puše, inače im daš izbor hoćeš-nećeš, a tog se boje. sve je kao jedan jako loši san...
Ovo si sve stvarno reko kak je...
nkdz86 is offline  
Old 26.03.2009., 00:01   #47
Talking

Quote:
antiliberal kaže: Pogledaj post
laži, laži me

HAJDUK - DINAMO 0:0

Stadion Poljud; gledatelja: 6 000

DINAMO - HAJDUK 3:0 (2:0)

Stadion Maksimir; gledatelja: 15 000

je,je bilo je 15 ijada ako ih brojite 1,2,3,4,500....
dalmatinac 07 is offline  
Old 26.03.2009., 00:09   #48
Quote:
antiliberal kaže: Pogledaj post
laži, laži me

HAJDUK - DINAMO 0:0

Stadion Poljud; gledatelja: 6 000

DINAMO - HAJDUK 3:0 (2:0)

Stadion Maksimir; gledatelja: 15 000

daj ne jebi...
http://dnevnik.hr/vijesti/sport/dina...luvrijeme.html
ode čak kaže 5000,ali kao što sam naveo u svom navijačkom dnevniku,bilo je 8-9000..iako ne volim sudjelovat u ovakvim raspravama
Irriducibili is offline  
Old 26.03.2009., 00:16   #49
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
daj ne jebi...
http://dnevnik.hr/vijesti/sport/dina...luvrijeme.html
ode čak kaže 5000,ali kao što sam naveo u svom navijačkom dnevniku,bilo je 8-9000..iako ne volim sudjelovat u ovakvim raspravama
jel se može saznat nešto više o tom navijačkom dnevniku?
zvuči zanimljivo.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 26.03.2009., 11:13   #50
Quote:
dalmatinac 07 kaže: Pogledaj post
ljubav prema klubu pokazuje se bodrenjem toga istog kluba s tribina.... ili kako vi volite reći ljubav se mjeri kilometrima... to isto stoji....a zašto nevolite to je vaša stvar....
ali činjenica je da to nije od ove sezone...
npr. prošla sezona,finale kupa prva utakmica u maksimiru,posjet više nego mizeran.... dobijete nas 3-0,a u uzvratu na poljudu više ljudi nego u zg na prvoj utakmici????
Po ovome se vidi mentalitet Splita i Zagreba. Vi svoje posjete dižete u nebesa, brijete da ste najluđi grad na svitu, da svi žive za Hajduk... Čovjek bi rekao da imate u prosjeku duplo veću posjetu od nas kad ste tako bahati. Ali statistika je neumoljiva.

Istina, manji ste grad, ali isto tako znate da cijela Dalmacija navija za Hajduk, s druge strane imate puno bolji stadion. Samo to što imate krov vam donosi sigurno tisuću ljudi više u prosjeku nego nama. Mi s druge strane jednoglasno kažemo da je posjeta Maksimiru loša i da mora bit bolje.

HAJDUK 6.504 (1999-2008)
ZVEZDA 6.481 (1999-2008)
DINAMO 6.050 (1999-2008)
PARTIZAN 4.727 (1999-2008)
ČELIK 4.602 (2001-2007)
SARAJEVO 4.498 (2001-2007)
BUDUĆNOST 3.557 (2004-2008)
ŽELJEZNIČAR 3.459 (2001-2007)
ZRINJSKI 3.196 (2001-2007)
RIJEKA 3.017 (1999-2008)
BORAC 2.356 (2002-2007)
MARIBOR 2.338 (1999-2008)
OSIJEK 2.256 (1999-2008)
VOJVODINA 2.094 (1999-2008)
OLIMPIJA 1.373 (1999-2005)"

http://www.srpskatribina.net/forum/v...178&start=3340
 
Old 26.03.2009., 11:22   #51
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Zašto krivotvoriti poviejst kada nakon 1945. je ionako vrlo slavno razdoblje od 2 finala (1 osovjeno)preteče kupa UEFA-a do naslova u Hrvatskoj i 4 u Jugoslaviji...
Kaj ti ili neki Splićanin znate o Građanskom i Dinamu? Čak se na nekim forumima lagalo da pravi navijači Građanskog nisu navijali za Dinamo.

Ja kao netko čiji su i otac i djedovi i pradjedovi živjeli u Zagrebu ću ti reć da je Građanski = Dinamo i sve ostalo su gluparije.

Građanski je nažalost morao bit ukinut, navijači i igrači na čelu s Medarićem koji je igrao u Građanskom kad su vidjeli da partija ne odustaje osnivaju Dinamo, ali ostaje boja, ostaje igralište u Koturaškoj, tek se poslije sele na HAŠK-ov Maksimir, a kasnije se dizajnira i grb po uzoru na Građanski.

Najveći krivac za sve te zablude i gluposti je Tuđman i njegov HAŠK Građanski, kad je tvrdio da je Dinamo sinteza oba kluba, a nije, u srcima svih navijača Dinamo je bio sljednik samo Građanskog.

Osim toga, Dinamo je i pravni sljednik Građanskog. Znači prestanite pričat gluposti i širit temu.
 
Old 26.03.2009., 11:23   #52
To su cca 3 čovjeka više po utakmici ak se ne varam. Bubam iz glave ovak
Veko32 is offline  
Old 26.03.2009., 11:40   #53
nije istina da zagreb ne voli nogomet i da ljudi ne idu na stadion..!... npr, ja sam iz zagreba i dosta cesto odem pogledat hajdukove utakmice..
zcb covik is offline  
Old 26.03.2009., 11:47   #54
prvo- Dinamo nikad neće biti europski klub sa punim stadionom dok god ne naprave novi stadion!
a to ćemo čekati idućih 7-10 godina. budite spremni.
nema krova, a u zagrebu je svaki treći dan kiša.
a i ko će ti gledat ovakav dinamo po ovakvoj zimi i sjedit na zmazanim stolcima.
drugo- desetljeće laži o stvaranju EUROPSKOG DINAMO UNITEDA! , prodajom svih nogometaša koji dovode i nenavijače na stadion.
treće-mamićev kult i sve negativno kaj je doprinjeo srozavanju dinamovog ugleda.
četvrto- gdje su godišnje ulaznice?
peto-cijena karata. koju plaćaju samo ludi zaljubljenici u ovaj klub. nitko drugi imalo pametan nebi dao 50 ili 80 kn da bude 2 sata na maksimiru i gleda poluinvalide kojima je plaća 10 000 eura.

ali to sve nije razlog da sjever nebude pun i ne bodri dinamo.jer to je jedino bitno, a ne koliko je ljudi na zapadu i istoku
nama ne trebaju nove stolice, ne treba nam ni krov, mi bi trebali biti tu i da je put do sjevera vodi kroz Irak.slikovito rečeno
ZGBd is offline  
Old 26.03.2009., 12:13   #55
Quote:
ZGD kaže: Pogledaj post
jer to je jedino bitno, a ne koliko je ljudi na zapadu i istoku[/B]
nevjerojatno kako si skenjao dobar post s ovom glupošću.
apsolutno nije jedino bitno. upravo se radi o tome da je bitno koliko je ne-ultra navijača na stadionu. mislim da i sam to razumiješ (sudim po dobrom postu), ali eto.. ponijela te malo navijačka patetika

jedino osim ako si bbb nisu samodovoljni.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 26.03.2009., 13:09   #56
[QUOTE=Spitka;19617854]Po ovome se vidi mentalitet Splita i Zagreba. Vi svoje posjete dižete u nebesa, brijete da ste najluđi grad na svitu, da svi žive za Hajduk... Čovjek bi rekao da imate u prosjeku duplo veću posjetu od nas kad ste tako bahati. Ali statistika je neumoljiva.

nisan iz splita pa nemislin da je split najluđi grad na svitu....


i dobro je što ste svjesni da vam je posjeta mizerna.... i hajduk je ima iznimno loše posjete u sezoni posli shelburna recimo.... i nisan ja naše posjete diza u nebesa... al u splitu se neće dogodit da na derbi dođe četveroznamenkasti broj publike....
dalmatinac 07 is offline  
Old 26.03.2009., 13:38   #57
Quote:
dalmatinac 07 kaže: Pogledaj post
i dobro je što ste svjesni da vam je posjeta mizerna.... i hajduk je ima iznimno loše posjete u sezoni posli shelburna recimo.... i nisan ja naše posjete diza u nebesa... al u splitu se neće dogodit da na derbi dođe četveroznamenkasti broj publike....
Istina, treba vidjeti atrakciju.

Nego već se spominjalo.

http://www.radiodalmacija.hr/Emisije...vka-Solde.aspx

Derbi i 7000 ljudi. Najluđi smo ae
__________________
F-104G
Zond is offline  
Old 26.03.2009., 14:13   #58
Quote:
ZGD kaže: Pogledaj post
nama ne trebaju nove stolice, ne treba nam ni krov, mi bi trebali biti tu i da je put do sjevera vodi kroz Irak.slikovito rečeno
pa kad se možete sakriti od pljuska pod sjever gore i dalje gledat tekmu
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 26.03.2009., 14:23   #59
molim samo da mi spitka ili netko tko zna objasni ovo da je dinamo pravni sljednik građanskog.
zahvaljujem.
p.s. nije podjebavanje nego me baš interesira a ovu činjenicu do sad nisam imao priliku pročitati.
__________________
rođen sam u Splitu , popuši mi kitu
cialtrone is offline  
Old 26.03.2009., 14:28   #60
Vrlo kratko:

Zagreb ne voli los nogomet.
Grupa Queen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.