Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2016., 00:54   #2621
Vozdrica

- Nagrada Murex D'or, poznata i kao nagrada Zlatni Murex, je libanonska nagrada koju su ustanovili libanonski liječnici Zahi i Fadi Helou a dodjeljuje se za postignuća u u domeni umjetnosti u Libanonu, arapskoj regiji i svijetu.
Dodjela nagrada održana je večeras u Bejrutu.

Jedna od nagrađenih bila je i Beren.
Osvojila je nagradu -The Best ( Turkish ) Actress-, za dosadašnja postignuća u radu.
Nagrada je, moglo bi se reći, više uopštena nego konkretna.

Berenica je bila vrlo slatka večeras.

veća

veća
Daša is offline  
Old 30.05.2016., 11:54   #2622
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Jedna od nagrađenih bila je i Beren.
Osvojila je nagradu -The Best ( Turkish ) Actress-, za dosadašnja postignuća u radu.
Nagrada je, moglo bi se reći, više uopštena nego konkretna. :misli :

Berenica je bila vrlo slatka večeras.

Ni meni nagrada nije potpuno jasna. Ne znam da li svake godine nagradu dobiva neki turkish glumac, jer ako je tako, onda se skoro svi mogu izredati.

Svejedno, nagrada je nagrada i meni je drago što ju je Beren dobila.

Bila je preslatka, ali ona je uvijek slatka, volim je vidjeti jer njezin osmijeh odmah pređe na mene. Plus što je lijepa i dobra glumica.

Evo još malo slika s te večeri.


- klik za veće -








I još:


http://115.imagebam.com/download/mQF...86680943/2.jpg

http://115.imagebam.com/download/Qgf...86681036/5.jpg

http://www.imagebam.com/image/edb4f1486679423

http://116.imagebam.com/download/GR5...86681099/8.jpg

http://115.imagebam.com/download/20_...4bc7c0f59f.jpg
đurđevak is offline  
Old 30.05.2016., 15:07   #2623
Preslatka je. Takvu nagradu itekako zaslužuje, čestitam
Roksolana is offline  
Old 05.06.2016., 17:10   #2624
Vozdrica

Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Ni meni nagrada nije potpuno jasna. Ne znam da li svake godine nagradu dobiva neki turkish glumac, jer ako je tako, onda se skoro svi mogu izredati.
Zvanični sajt nagrade nije se pretrg'o od informiranosti.
Najviše podataka, mada su i oni šturi, pronašla sam na nekim portalima i na Murex D'Or Facebook stranici.
Uglavnom, Murex D'Or je nagrada koju nazivaju i libanonski Oscar popularnosti. Nagrade se dodjeljuju u različitim oblastima kulture, umjetnosti i zabave.
Prijedloge za nominacije, čak i za kategorije za nominacije, daju posjetioci Murex D'Or zvaničnog sajta, FB stranice i različitih portala, vjerovatno i čitaoci tiskanih medija kao i gledaoci TV. Oni i glasaju a nagradu dobijaju nominirani sa najviše dobijenih glasova.
Koliko sam, iz onog što sam pronašla, mogla saznati, turskim glumcima nagrada se dodjeljuje tek od 2014. godine.
Nigdje nisam pronašla ništa o nagrađenim glumcima za 2013. godinu. U popisu nagrađenih 2012. godine nema turskih glumaca. Kao ni 2011. godine.
Po tim, gore navedenim podacima, prvi nagrađeni turski glumac je Erkan Pettakaya, koji je nagradu Murex D'Or dobio 2014. godine.
Engin Ozturk nagrađen je 2015. godine.
Ove, 2016. godine, nagradu su dobili Beren Saat i Murat Yildirim.
Quote:
جوائز خاصة للدراما التركية: - بيرين سات: جائزة تكريمية خاصة لنجمة في الدراما التركية - مراد يلرديريم: جائزة تكريمية خاصة لنجم في الدراما التركية
Quote:
turski posebne nagrade za dramu:
- Beren Saat: Nagrada od časti za posebne zvijezde u na turskom drama
- Murad Alrderem: Posebna nagrada od časti glumiti u na turskom drami ( GT s arapskog )
Sudeći po GT, nagrada bi mogla biti počasna ili posebna za cjelokupni rad, za ( sve ) uloge ostvarene u ( svim ) serijama i filmovima.
Ove godine ( !!!! ), nagrada je, prvi put ( !!!! ) dodijeljena turskoj glumici - ženi!
Kad su se, te 2014. godine, sjetili, pored ostalih, i turskih glumaca - muškaraca, pa ih nominirali i dodijelili im nagrade, mogli su se, istovremeno, sjetiti i turskih glumica - žena.
I one su, i talentovane, i vrijedne, i zaslužne za popularnost turskih serija i filmova u Libanonu, u istoj mjeri kao i turski glumci - muškarci.
Rekla bih da bi tu moglo biti i određene spolne diskriminacije ili, što je isto vrlo vjerovatno, žene su, u najvećem broju, one koje daju prijedloge za nominacije i koje glasaju, a one, većinom, prednost daju akterima - muškarcima.
( Žene koje se prije "zalijepe" za glumice nego za glumce, kada gledaju film ili seriju, a takva sam i sama, očito su svugdje u manjini. )
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Svejedno, nagrada je nagrada i meni je drago što ju je Beren dobila.
Normalno, svaka nagrada ima određenu vrijednost a svakom dobitniku treba čestitati.
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Bila je preslatka, ali ona je uvijek slatka, volim je vidjeti jer njezin osmijeh odmah pređe na mene. Plus što je lijepa i dobra glumica.
Berenica je ( meni ) uvijek slatka, nešto poput turske Nede Arnerić ( s tim, što su meni, lijepa i slatka dva različita pojma ).
A draga mi je i kao glumica, iako ju nisam gledala u puno uloga. Najdraža mi je kao Fatma u FSN.
Najviše od svega, Berenica mi je draga kao osoba. Ona je pametna, savremena, mlada žena, naprednih liberalnih shvatanja ( meni bliskih ), što u, najblaže rečeno, konzervativnoj Turskoj, nije nimalo lako biti.

Zadnje uređivanje Daša : 05.06.2016. at 17:24.
Daša is offline  
Old 01.07.2016., 11:53   #2625
Quote:
Daša kaže: Pogledaj post
Najviše od svega, Berenica mi je draga kao osoba. Ona je pametna, savremena, mlada žena, naprednih liberalnih shvatanja ( meni bliskih ), što u, najblaže rečeno, konzervativnoj Turskoj, nije nimalo lako biti.
Također.

Hvala na svim informacijama o nagradi Murex D'Or.


Čini se da Beren više neće tumačiti Kosem. Po ovome, na jesen ulogu starije sultanije preuzima Nurgül Yeşilçay (koja mi je također jako draga, a odgovara i Berenicinom opisu u citiranom dijelu Dašinog posta).

http://www.gecce.com/haber-beren-saat-kosemden-gidiyor


Kad sam već tu, jedna slika s fanicom.


Zadnje uređivanje đurđevak : 01.07.2016. at 12:04.
đurđevak is offline  
Old 29.07.2016., 09:19   #2626
Beren Saat hamile mi? Kayınvalidesi açıkladı

Idemo u još jedan krug jeste/nije hamile. Ovaj put imaju izjavu svekrve Serpil Dogulu koju su ufotkali na 'Ataturku' i pitali, a šta će drugo: "Beren Hanım hamile mi?" Ona odgovorila: "Hamile olsa benim haberim olur, değil". Ugrubo, ako je trudna ja to ne znam.
Kažu još da su Beren i Kenan u Americi na odmoru.
Bhea is offline  
Old 29.07.2016., 18:40   #2627
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Idemo u još jedan krug jeste/nije hamile.
Već danima špekuliraju o tome kao što su to činili i prije. Bolje da puste ljude na miru pa kad bude, bit će.


A danas im je druga godišnjica braka pa je Kenan kao podsjećanje na svoj instagram postavio sliku s vjenčanja s tekstom: İlk günkü gibi aşığım (Zaljubljen kao prvog dana).


Vidim da ova slikica nije bila na temi, a prelijepa je. Njih dvoje i na svakoj slici kasnije zaista izgledaju zaljubljeno. Želim im da uvijek budu tako sretni.



http://www.sozcu.com.tr/hayatim/maga...k-dolu-sozler/
đurđevak is offline  
Old 29.07.2016., 20:08   #2628
Vozdrica

^
Po pisanju medija, Beren i sevgili joj, su 28.06. otišli u SAD. I navodno biće/bili su tamo mjesec dana.



( Još sličica sa aerodroma od 28.06., neposredno prije leta za SAD: 1, 2, 3, 4, 5, 6 )
To znači, da bi trebalo da su, upravo, na putu ka Turskoj, ukoliko nisu, zbog situacije u zemlji, odlučili produžiti boravak u SAD.

U Kaliforniji su bili i na vjenčanju svojih prijatelja Irem Baysal i Enrique Santane.



Prije vjenčanja Berenica je bila na mladenkinoj večeri kane.

veća
************************************************** **************
O Bereninoj "trudnoći" raspredaju i u Hurriyet Kelebelek magazinu.
Ako je istina da postoji problem oko začeća, voljela bih da se ispostavi kako su "vijesti" o Bereninoj trudnoći, ovaj put, ipak, baš, baš vijesti.
Daša is offline  
Old 31.07.2016., 16:27   #2629
Kakve su informacije za Kosem? Znam da se priča da se zamjenjena ali da li je to baš potvrđeno?
BozWon is offline  
Old 12.08.2016., 13:59   #2630
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakve su informacije za Kosem? Znam da se priča da se zamjenjena ali da li je to baš potvrđeno?
Ne znam, ali čini se da Beren trenutačno ima druge prioritete.


Kažu da je otišla u Ameriku gdje je započela s liječničkim tretmanom. Neko vrijeme će provesti u u Los Angelesu pa bi tamo mogla i roditi. Također spominju da bi u tom slučaju dijete imalo dvojno državljanstvo.
đurđevak is offline  
Old 24.08.2016., 15:23   #2631
Stavljam zbog faktografije:
Kenan Doğulu ile Beren Saat'in aşk tatili!



Prema tekstu, po povratku iz LA, USA, otišli su u Bodrum.
Bhea is offline  
Old 24.08.2016., 15:34   #2632
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakve su informacije za Kosem? Znam da se priča da se zamjenjena ali da li je to baš potvrđeno?
Nurgul Yesilcay je kada su je novinari nedavno saleteli potvrdila da će u novoj sezoni igrati Kosem. Izjava je postana na spoiler temi serije , ne mogu je sada tražiti. U TR svetu se može smatrati potvrdom, jer se, IMHO, slabo izlazi sa nekim oficijelni(ji)m izjavama.
Bhea is offline  
Old 31.08.2016., 13:19   #2633
Beren Saat: Hamilelik süper
Quote:
2 aylık hamile olduğu iddia edilen Beren Saat, muhabirlerin “Hamilelik nasıl gidiyor?” sorusuna gülerek “Süper” yanıtını verdi.


Fotkani su u Bodrumu na izlasku iz kuće nekog tipa (nisam upamtila ime), na pitanje novinara kako joj ide trudnoća (bukvalno prevedeno ) nasmejala se i odgovorila super. Trudna je, prema novinarima, dva meseca. Inače se tolika gužva napravila oko njih da su pozvani žandarmi.
Bhea is offline  
Old 12.10.2016., 12:12   #2634
Prošli tjedan je Beren snimljena u restoranu u kojem su slavili rođendan njezine bake. Na izlasku je novinarima rekla da ima novih ponuda, ali ih još razmatra.



Video

Još

Nakon "MY: Kösem" dobila je 5 ponuda, ali ih je sve odbila. Rekla je da bira projekte koje voli.

Meni još uvijek nije jasno zašto je otišla iz serije. Da li je ona odbila daljnje sudjelovanje ili je dogovor bio da u novoj sezoni bude starija glumica? Sjećam se da se i lani pisalo kako će tri glumice tumačiti Kosem u raznim životnim razdobljima. Jer nigdje nisam pročitala točan razlog njenog odlaska. Iako meni ni najmanje ne smeta jer mislim da Nurgul bolje nosi taj lik.


Ovih dana se također piše da je odbila rekordnu ponudu od 140.000 TL po epizodi.

A prije par dana družila se s bivšim kolegama, partnerima iz serije Kosem.


Video

đurđevak is offline  
Old 12.10.2016., 19:16   #2635
I ja bih voljela da se više netko napokon oglasi povodom njenog odlaska iz Kosem. Mogli su je novinari i to pitati.

Hajde, neka dobro izabere ovog puta, živim za još jednu hit seriju s njom u glavnoj ulozi
Roksolana is offline  
Old 18.02.2017., 00:08   #2636
Beren nismo dugo vidjeli, ali se pojavila na „GQ Türkiye Men of the Year”, predala nagradu redatelju godine Ozanu Açıktanu i postala glavna tema današnjih pisanja. Zbog haljine koju je dizajnirao Ozgur Masur.

Njeno pojavljivanje postala je tema mnogih razgovora u tv emisijama.


klik na slike

Ne razumijem što govore, ali prepoznajem što pišu. O njenom dekolteu i bikini-haljini, kako nazivaju njenu prozirnu haljinu.

Beren je hrabro nosila divnu zelenu haljinu koja joj odlično pristaje. Dekolte izgleda besprijekorno, a haljina je prozirna, ali dovoljno nabrana da se noge samo naziru. I vidim da je bila jako vesela i da se puno smijala.





Meni je predivna (samo da je još sredila frizuru ).



Dan kasnije, snimljena je na ulici, ali nije bila raspoložena za razgovor.


I još jedna, čednija slika, prije tri tjedna je snimljena s mamom i bakom. Lijepa ženska ekipa. Posjetile su frizerski salon i malo pazarile.

đurđevak is offline  
Old 10.07.2017., 15:46   #2637
Beren Saat'ten Kemal Kılıçdaroğlu paylaşımı

https://www.instagram.com/p/BWVQ277AkYV/

Poznati su njeni stavovi.
Bhea is offline  
Old 22.07.2017., 17:28   #2638
Kada će nova serija ?

Još i dalje mi nije jasno zašto je otišla iz Kosem serije.Bila je odlična kao sultana
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.
material_girl is offline  
Old 22.07.2017., 18:37   #2639
Vozdrica

Užasno je smršala!!









Zašto?!
Quote:
material_girl kaže: Pogledaj post
Kada će nova serija ? : nogica:
Navodno, na jesen!

Zadnje uređivanje Daša : 22.07.2017. at 18:54.
Daša is offline  
Old 24.07.2017., 22:59   #2640
Baš je smršavila,možda za ulogu ?

Baris Arduc bi mogao biti njen parner u novoj seriji.Barem se dosta piše o tome po turskim medijima.
__________________
If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.

Zadnje uređivanje material_girl : 24.07.2017. at 23:13.
material_girl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.