Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 15:24   #61
Quote:
Ženka kaže: Pogledaj post
dobro
ali curi svaka čast, shvatila je pravila igre
i ne samo to, nego je kao prava ženka, nametnula svoja pravila igre

ne isplati se igrati igrice sa ženama
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:24   #62
@tjuner: ne želim da više analiziram u vezi toga. Može biti da si u pravu
@Ženka: Ti, dakle, misliš da radi na tome da me još više prizemlji ?
@Velvet: Zašto me odjednom mrziš ?
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:25   #63
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
bok mala ja mislim da je dobio jasan odjeb i da ce ga opet dobiti zbog velvet haha


to samo ja vidim ne brini se, ne moraju biti manipulativne igrice ako se netko zna igrati moze biti zabavno, ali to je rijetko
hahahah što zbog velvet
al te igrice se najčešće otmu kontroli da više ne znaš što je zbilja a što zezancija...
možda i sam autor više ne zna
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:25   #64
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
i ne samo to, nego je kao prava ženka, nametnula svoja pravila igre

ne isplati se igrati igrice sa ženama
e da samo znas velvet...
nisu sve pametne ko ti

Quote:
Ženka kaže: Pogledaj post
hahahah što zbog velvet
al te igrice se najčešće otmu kontroli da više ne znaš što je zbilja a što zezancija...
možda i sam autor više ne zna
pa zato se igras oko necega gdje nije bitno i ako mozda izade izvan kontrole, a ne oko ovakvih stvari kao sta se autor igra
velvet ga nagovara da ide po jos jedan odjeb
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:27   #65
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
@tjuner: ne želim da više analiziram u vezi toga. Može biti da si u pravu
@Ženka: Ti, dakle, misliš da radi na tome da me još više prizemlji ?
@Velvet: Zašto me odjednom mrziš ?
dakako, svaka samouvjerena žena koja zna što želi neće plaziti za tobom kako si ti to očekivao nego će okrenut vodu na svoj mlin.. ako me shvaćaš

baš kao što i Velvet kaže
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:27   #66
Quote:
Ženka kaže: Pogledaj post
hahahah što zbog velvet
al te igrice se najčešće otmu kontroli da više ne znaš što je zbilja a što zezancija...
možda i sam autor više ne zna
Znam razlikovati zbilju i zezanciju, ali da se stvar otela kontroli, to da.
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:29   #67
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
Znam razlikovati zbilju i zezanciju, ali da se stvar otela kontroli, to da.
ja mislim da si ti na mene naišao a kod mene ništa nije ozbiljno haha

igre bez granica, let's begin
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:30   #68
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
@tjuner: ne želim da više analiziram u vezi toga. Može biti da si u pravu
@Ženka: Ti, dakle, misliš da radi na tome da me još više prizemlji ?
@Velvet: Zašto me odjednom mrziš ?
tko te mrzi?

ja mislim da se nisi zaljubio, samo ti treba ego boost, a možda si malo i troluckao

u slučaju da ne trolaš i da si ozbiljan ipak ti pusti tu curu na miru i ubuduće ne igraj više nikakve igrice
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
e da samo znas velvet...
nisu sve pametne ko ti


pa zato se igras oko necega gdje nije bitno i ako mozda izade izvan kontrole, a ne oko ovakvih stvari kao sta se autor igra
ako je igra u svrhu međusobnog zavođenja i svi su zadovoljni njome, onda je nešto pozitivno. u protivnom nije, jer jedna strana izađe sjebana
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:56   #69
@Ženka: Oćeš mi bit cura ?
@Velvet: Nisam trol. Ne znam zašto to zaključuješ

Što se tiče moje igre, to su bile neke bezazlene igrice koje su oduvijek zastupljene u muško-ženskim odnosima. Čak i ti, Velvet, koja očito ne odobravaš igru, si sigurno nekad igrala neke od tih igrica s nekim likom.
Ne znam zašto, ali čini mi se da ti misliš da sam ja neki vanserijski manipulator sposoban da navede ljude da urade šta ja želim.
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:58   #70
šta opet?? (cura za avanturu)
mislim da mi ti možeš biti samo super prijatelj to je sve..
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 15:59   #71
Većina klinki pada na igre toplo-hladno. Mnoge žene padaju na to - naravno, one nisu pritom svjesne da se radi o igri.

Nošen tom spoznajom iz prijašnjih iskustava, krenuo si se igrati.

Ženka je znala što radiš i nadjebala te u igri koju si sam forsirao.

Problem je što si slab ili u najboljem slučaju, osrednji igrač.

I veoma loši profi boksači će u ringu gotovo sigurno pobijediti one koji ne boksaju.

Ali zato će pušiti od gotovo svih profi boksača.

Činjenica da nisi prepoznao da trebaš zajebat tu retoriku ako vidiš da ona odgovara na tvoje srednjoškolske metode time da te nadigrava, pokazuje da nisi za igrat u toj ligi.

Odrasti. Sa ženama koje su to prošle te fore ne pale. Umaraju ih. Traže muškarce koji i bez tih igrica znaju napaliti i zavesti ženu.

Ona je vjerojatno umorna od tih pizdarija. Plus, ako je takva kao što pričaš, lako moguće da joj nikad nisi bio nešto posebno napet. S tobom se igrala samo da ti pokaže da je jača, i da te stavi na tvoje mjesto što ti je uopće padalo na pamet primjenjivati takav pristup s njom.

Meni bi osobno strašno vrijeđalo inteligenciju i ego da frajer koji me imao priliku upoznati, počne odjedanput s tim pristupom. Pao bi mi u očima. Zadržala bih se eventualno dovoljno dugo da ga naučim lekciju. Ako bi mi se baš dalo u tom trenutku gubiti vrijeme na takav primjerak.

Zadnje uređivanje SeaPrincess : 13.01.2013. at 16:08.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:07   #72
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
Što se tiče moje igre, to su bile neke bezazlene igrice koje su oduvijek zastupljene u muško-ženskim odnosima. Čak i ti, Velvet, koja očito ne odobravaš igru, si sigurno nekad igrala neke od tih igrica s nekim likom.
Ne znam zašto, ali čini mi se da ti misliš da sam ja neki vanserijski manipulator sposoban da navede ljude da urade šta ja želim.
to ja radim i uglavnom uzivam u tome, samo ne kod zavodenja nego ovako inace
meni isto svidaju zenka i velvet
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:10   #73
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
to ja radim i uglavnom uzivam u tome, samo ne kod zavodenja nego ovako inace
meni isto svidaju zenka i velvet
pogotovo kao prijateljica

dalo bi se sad pisati romane o ovome, ali najbolje je izvuči pouku i krenuti dalje..
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:12   #74
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
@Ženka: Oćeš mi bit cura ?
@Velvet: Nisam trol. Ne znam zašto to zaključuješ

Što se tiče moje igre, to su bile neke bezazlene igrice koje su oduvijek zastupljene u muško-ženskim odnosima. Čak i ti, Velvet, koja očito ne odobravaš igru, si sigurno nekad igrala neke od tih igrica s nekim likom.
Ne znam zašto, ali čini mi se da ti misliš da sam ja neki vanserijski manipulator sposoban da navede ljude da urade šta ja želim.
imam posla, a stalno me vučeš za jezik

dakle nije mi jasno: prvo spominješ igru i proklinješ dan kad si za nju čuo, a sad odjednom su to obične igrice

jedna stvar je igranje te neke igre za ego boostanje, druga stvar je kad obadvoje prešutno pristanu na neke igrice u svrhu međusobnog zavođenja. razumiješ razliku?
da, igrala sam igrice na obostrano zadovoljstvo (=flertanje), ali nisam to nikada činila da bih se poigrala s nekim i dala si injekiciju za povećavanje ega.
i te igrice nisu nikada odbijanje poziva na kavu 3 puta, da bih pristala na 4. poziv. to je nezrelo i ne vodi nikamo.

u slučaju da je tebi cura bila samo ego boost pusti ju na miru. ako zaista postoje iskreni osjećaji, ne preostaje ti drugo nego da joj sve iskreno priznaš i nadaš se najboljem. a ni ne moraš, možeš se samo udaljiti i čekati da te prođe.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:23   #75
@Ženka: ne želim ti biti prijatelj
@Seaprinces: hvala na odgovoru. ne znam šta da kažem u svoju odbranu
@Velvet: pa i te igrice spadaju u igru, zar ne ? Iako sam upućen u teoriju malo "teže" igre, nisam sklon eksperimentisanju s istom. samim tim, upoznat sam i sa ovom lakšom, s kojom bih bio upoznat i da na ovom forumu nikad nije pokrenuta tema o igri.
zbog hvalospjeva koje sam pročitao o igri, eksperimentisao sam sa tim bezazlenim igricama, tipa ova toplo-hladno
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:26   #76
Nemaš što reći u svoju obranu - niti trebaš. Nije u tome poanta.

Poanta je da se ne baviš glupostima, i PUA pizdarijama, sa ženama koje te očigledno čitaju kao otvorenu knjigu. I ti to još vidiš, a i dalje inzistiraš

Nauči nešto iz ovog iskustva.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 16:37   #77
Ne bavim se tim, kako ti kažeš, pizdarijama (nisu pizdarije, stvar ponekad stvarno radi. Naravno, uvijek se nađe neka koja se zna nositi s tim). Možda misliš da sam sav taj odnos izgradio koristeci pua taktike- nisam. Jedino što je bilo PUA-karakterno u cijeloj ovoj priči je moje glumljenje hladnog lika u jednom periodu kad je ona, evidentno, bila zainteresirana.

P.S. izraz PUA koristim umjesto izraza igra, pošto vidim da neki preferiraju baš tu terminologiju
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger