Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 15:55   #1
Čokoladna torta iz restorana "Pri zvoncu"?

Molima vas, na koljenima, recept za to savršenstvo od torte.

U restoranu je posluže sa slatkim vrhnjem i čini mi se bobicama maline. To je nešto presavršeno! AKo itko zna kako se radi, plaćam recept!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:49   #2
pažljivo pratim ovaj topic jer bi ga i jaaaaaaaaaaa

nedavno sam bila i iako sam se prežderala utrpala sam još i ta dva komada u sebe nekak
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:24   #3
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Molima vas, na koljenima, recept za to savršenstvo od torte.

U restoranu je posluže sa slatkim vrhnjem i čini mi se bobicama maline. To je nešto presavršeno! AKo itko zna kako se radi, plaćam recept!
Sliku molim..i naravno razrezanu...
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:12   #4
daj neki opis nabaci...
nisam dugo bila pri zvoncu... tam je bila super strudla od visanja, a onda su promjenili recept ili kuhara i vise nije bila tak fina
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:43   #5
hmmmm.....i kaj sad....moram to ić pogledat i probat!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 12:00   #6
Ko to nije probao, nezna šta je desert!
Ne, stvarno...najbolji kolač ikad pojeden.

Opis...a neznam kako bi ja to identificirala, s obzirom da nisam neki specijalist za kolače. Uglavnom, izgleda kao čokoladna torta, znači, plitka, cijela je smeđe boje, što bi značilo i krema i biskvit. Biskvit nije klasični, onaj suhii...nego je mekani, kremasti.
I evo su mi procurile sline, na ovaj pokušaj opisa!

Kladiona, MORAš to probat!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:44   #7
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Ko to nije probao, nezna šta je desert!
Ne, stvarno...najbolji kolač ikad pojeden.

Opis...a neznam kako bi ja to identificirala, s obzirom da nisam neki specijalist za kolače. Uglavnom, izgleda kao čokoladna torta, znači, plitka, cijela je smeđe boje, što bi značilo i krema i biskvit. Biskvit nije klasični, onaj suhii...nego je mekani, kremasti.
I evo su mi procurile sline, na ovaj pokušaj opisa!

Kladiona, MORAš to probat!
Ovaj kolač ili torta imali su i u Trstu,slaštičarna Vuk,a kada se promenijo gazda nema je viša.To je stvarno najbolja torta koju sam ikada jela i ja bi vrlo rada ako bi imao ko recept.Ja sam puno iskala i u Trstu in po njihovim revijama i nisam ga pronašla
irrenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 15:03   #8
Hanuma meni procurile sline samo od tvog opisa Nisam probala ali ste me zainteresirali pa i ja čekam
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 21:07   #9
I? Kad će slika?
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 15:52   #10
aha, svi čekamo, ja sam sve kolače stopirala i čekam da vidim taj recept ili barem sliku!!!
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 00:21   #11
Ništa ni od slike ni podrobnijeg opisa
Dakle trebalo bi otići to probat ali kako sad u vrijeme dijete
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 00:59   #12
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Ko to nije probao, nezna šta je desert!
Ne, stvarno...najbolji kolač ikad pojeden.

Opis...a neznam kako bi ja to identificirala, s obzirom da nisam neki specijalist za kolače. Uglavnom, izgleda kao čokoladna torta, znači, plitka, cijela je smeđe boje, što bi značilo i krema i biskvit. Biskvit nije klasični, onaj suhii...nego je mekani, kremasti.
I evo su mi procurile sline, na ovaj pokušaj opisa!

Kladiona, MORAš to probat!
los opis...los...jako los...
a nista...morat cu do zvonca
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 10:39   #13
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
los opis...los...jako los...
a nista...morat cu do zvonca
Rekoh, da nisam specijalist za kolače!
Ja ću tek u nedilju možda opet do Zvonca.... a šta vi čekate, a? Ajmo, pravac Zvonce i špijunaža!!!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 16:45   #14
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Rekoh, da nisam specijalist za kolače!
Ja ću tek u nedilju možda opet do Zvonca.... a šta vi čekate, a? Ajmo, pravac Zvonce i špijunaža!!!
hmmm... meni ti automatski i ova gore izjava znaci da to sto ti kazes da je torta prefaking dobra ne mora nuzno znaciti da zaista je

iz iskustva mogu reci da ljudi koji inace ne kuhaju, ne rade kolace itd. znaju preuvelicati divotu nekog jela (cak kada i ja kuham) pa sam malo skepticna
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 20:12   #15
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
hmmm... meni ti automatski i ova gore izjava znaci da to sto ti kazes da je torta prefaking dobra ne mora nuzno znaciti da zaista je

iz iskustva mogu reci da ljudi koji inace ne kuhaju, ne rade kolace itd. znaju preuvelicati divotu nekog jela (cak kada i ja kuham) pa sam malo skepticna
Po opisu sodeč su imali isto torto u Trstu.Ja pečem puno i nije mi svaka stvar dobra i kažem da Slovenci nemamo dobrih recepata,zato stalno tražim kod vas i kupujem vaše knjige i revije... ali ova torta je stvarno ČUDO OD TORTE.,ako se ti svidža torta od čokolade.

svim puno pozdrava
irrenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 21:56   #16
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
hmmm... meni ti automatski i ova gore izjava znaci da to sto ti kazes da je torta prefaking dobra ne mora nuzno znaciti da zaista je

iz iskustva mogu reci da ljudi koji inace ne kuhaju, ne rade kolace itd. znaju preuvelicati divotu nekog jela (cak kada i ja kuham) pa sam malo skepticna
Bome se i ja slažem s ovom tvojom izjavom.
Imam jednu jako dragu frendicu tj. dvije koje zaista nerado i rijetko kuhaju, a vole pojest i njima je sve fino. I to jaaaako fino! Par puta sam nasjela na te hvalospjeve, a ono razočaranje ogromno, ni za prasca (kako bi se reklo).
Znam ja da su ukusi različili, ali to je bilo neopisivo grozno.

Da se razumijemo, ne mislim ja da je ova torta o kojoj se priča, ni dobra loša, vjerujem da je dobra, ali kad bi recept osvanuo bilo bi malo jasnije.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 22:18   #17
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Molima vas, na koljenima, recept za to savršenstvo od torte.

U restoranu je posluže sa slatkim vrhnjem i čini mi se bobicama maline. To je nešto presavršeno! AKo itko zna kako se radi, plaćam recept!
jednom sam u slastičarni Ema na Malešnici jela čokoladnu tortu s malinama.....ne znam je li to to što si ti probala Pri zvoncu, al svrati jednom tamo, baš da vidiš!

staklo imaš???
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 22:32   #18
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Bome se i ja slažem s ovom tvojom izjavom.
Imam jednu jako dragu frendicu tj. dvije koje zaista nerado i rijetko kuhaju, a vole pojest i njima je sve fino. I to jaaaako fino! Par puta sam nasjela na te hvalospjeve, a ono razočaranje ogromno, ni za prasca (kako bi se reklo).
Znam ja da su ukusi različili, ali to je bilo neopisivo grozno.
o tome pricam

Quote:
Da se razumijemo, ne mislim ja da je ova torta o kojoj se priča, ni dobra loša, vjerujem da je dobra, ali kad bi recept osvanuo bilo bi malo jasnije.
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 14:21   #19
jel ovo neka reklama ili šta?


ajde, više recept
__________________
Lukšaoil ❤️
‐-----------------
Ti kao krilo Hajduka moraš svaku drugu utakmicu imati gol ili asist. (I.L.)
spirou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 22:13   #20
A di je to zvonce, ak smijem pitati? I da , i meni to smdi na reklamu.....
Ja se mogu sjetiti bar tri mjesta gdje ima jako finih čokoladnih torta , ali za zvonce -nikad čula.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.